Hoşgeldiniz!

Su Kaynakları Videoları İzle

Su Kaynakları Tükeniyor İhtiyacın Kadar Su Kullan 00:55
Su Kaynakları Tükeniyor İhtiyacın Kadar Su Kullan 194 izlenme - 2 yıl önce Bu önemli bir konu temizliği suyla yapıyoruz yorulduğumuz zaman canımız su çekiyor peki ya su olmazsa ne yapacağız?İnsanların yanlış yaptığı şeyler yüzünden su kaynakları tüekniyor. Lütfen banyo yaparken temizlendik den sonra çıkın ve dişinizi fırçalarken suyu açık bırakmayın bulaşık yıkarken de suyu açık bırakmayın.Ağaç dikelim bu utanılacak bir şey değil.
Temiz su kaynaklarının kirlenmesine seyirci kalmayın 01:09
Temiz su kaynaklarının kirlenmesine seyirci kalmayın 31 izlenme - 2 yıl önce Dünya nüfusunun @'ını barındıran 80 ülke temiz su sıkıntısı çekiyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Toprak Gubre ve Su kaynakları Araştırma Enst Tanıtım Videosu 08:18
Toprak Gubre ve Su kaynakları Araştırma Enst Tanıtım Videosu 31 izlenme - 3 yıl önce Toprak Gübre ve Su Kaynakları Merkez Araştırma Enst. Tanıtım Videosu
Temiz su kaynaklarının kirlenmesine seyirci kalmayın 01:09
Temiz su kaynaklarının kirlenmesine seyirci kalmayın 23 izlenme - 2 yıl önce Dünya nüfusunun @'ını barındıran 80 ülke temiz su sıkıntısı çekiyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Su kaynaklarının kirlenmesine seyirci kalmayın 01:20
Su kaynaklarının kirlenmesine seyirci kalmayın 23 izlenme - 2 yıl önce Boş zirai ilaç kutuları su kaynaklarının kirlenmesine, balık ölümlerine neden oluyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Su kaynaklarının yok olmasına seyirci kalmayın 01:40
Su kaynaklarının yok olmasına seyirci kalmayın 20 izlenme - 2 yıl önce 2025 yılında 2 milyar kişi susuz kalacak. Türkiye su fakiri ülkeler listesine girecek. Temiz su kaynaklarını koruyalım. "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"