Hoşgeldiniz!

su olsam sensiz akmam

Cansever - Su Olsam Sensiz Akmam Ki 03:47
Cansever - Su Olsam Sensiz Akmam Ki 74.011 izlenme - 2 yıl önce Cansever - Su Olsam Sensiz Akmam Ki Şarkı Sözleri: Anlamaz mı yüreğin? Söyle maksadını Sözlerinde teselli olsun Kalbimde aşkın var Rüzgarda kokun var Çağırsam gelir misin? Neredesin? Heves değilsin. Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki Yalvaran bir kadınım Sevgilim, adamım Yüreğinde merhamet olsun Alnımda yazın var Erkekçe sözün var Yollarına bakarak Çoğu tükenmiş bir hayatım var Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni... Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki..
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam 03:41
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam 97.175 izlenme - 10 yıl önce 06 yıldız tilbe - su olsam sensiz akmam
Yıldız Tilbe Su Olsam Sensiz Akmam 03:41
Yıldız Tilbe Su Olsam Sensiz Akmam 41.556 izlenme - 9 yıl önce yıldız tilbe
Su Olsam Sensiz Akmam Ki 03:39
Su Olsam Sensiz Akmam Ki 5.159 izlenme - 7 yıl önce anlamaz mı yüreğin? söyle maksadını sözlerinde teselli olsun kalbimde aşkın var rüzgarda kokun var çağırsam gelir misin? neredesin? heves değilsin. tüm ışıkları söndür öyle gel kimse görmesin seni hatıran yetmez bana sevgilim su olsam sensiz akmam ki yalvaran bir kadınım sevgilim adamım yüreğinde merhamet olsun alnımda yazın var erkekçe sözün var yollarına bakarak çoğu tükenmiş bir hayatım var tüm ışıkları söndür öyle gel kimse görmesin seni hatıran yetmez bana.....
su olsam sensiz akmam yıldız tilbe 03:41
su olsam sensiz akmam yıldız tilbe 3.370 izlenme - 8 yıl önce yıldız tilbe su olsam sensiz akmam
Yıldız Tilbe Su Olsam Sensiz Akmam 03:36
Yıldız Tilbe Su Olsam Sensiz Akmam 4.200 izlenme - 9 yıl önce bulut064
modifiye 06:04
modifiye 619 izlenme - 8 yıl önce müziqin ismini isteyenler için shareefa feat. ludacris - need a boss
su olsam sensiz akmam 03:41
su olsam sensiz akmam 523 izlenme - 7 yıl önce Ekleyen: Uğur ATACAN
Su Olsam Sensiz Akmam Ki Aşk -I Kıyamet 03:43
Su Olsam Sensiz Akmam Ki Aşk -I Kıyamet 237 izlenme - 7 yıl önce aşk-ı kıyamet
Su Olsa Akmam M Sensiz Fatih Diler 03:40
Su Olsa Akmam M Sensiz Fatih Diler 224 izlenme - 8 yıl önce
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam 03:41
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam 57 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Anlamaz mı yüreğin? Söyle maksadını Sözlerinde teselli olsun Kalbimde aşkın var Rüzgarda kokun var Çağırsam gelir misin? Neredesin? Heves değilsin. Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki Yalvaran bir kadınım Sevgilim, adamım Yüreğinde merhamet olsun Alnımda yazın var Erkekçe sözün var Yollarına bakarak Çoğu tükenmiş bir hayatım var Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni... Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki..
Su Olsam Sensiz Akmam 04:20
Su Olsam Sensiz Akmam 54 izlenme - 7 yıl önce ayhan çetin
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam 03:41
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam 25 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam Albüm: Tanıdım Seni Çıkış tarihi: 2006 Şarkı Sözleri: Anlamaz mı yüreğin? Söyle maksadını Sözlerinde teselli olsun Kalbimde aşkın var Rüzgarda kokun var Çağırsam gelir misin? Neredesin? Heves değilsin. Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki Yalvaran bir kadınım Sevgilim, adamım Yüreğinde merhamet olsun Alnımda yazın var Erkekçe sözün var Yollarına bakarak Çoğu tükenmiş bir hayatım var Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni... Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki..
Yıldız Tilbe  -  Su Olsam Sensiz Akmam 2006 03:41
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam 2006 3 izlenme - 9 ay önce