Hoşgeldiniz!

su samuru

Su Samurları Fotokapana Yakalandı 00:51
Su Samurları Fotokapana Yakalandı 7.807 izlenme - 1 yıl önce Zonguldak’ta yaban hayatını belirlemek için kurulan fotokapanlarda 4 ayrı noktada 10 su samuru görüntülendi. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Zonguldak Şube Müdürlüğü ekipleri ile Bülent Ecevit Üniversitesi arasında gerçekleştirilen protokol kapsamında, Zonguldak’taki yaban hayatını belirlemek üzere başlatılan çalışmalar sürüyor. Aynı zamanda envanter çalışmasının da olduğu protokol kapsamında yaban hayatının yoğun olarak bulunduğu Göbü köyü ile Filyos beldesindeki dere kenarlarına 90’a yakın fotokapan kuruldu.
  Dünyanın En Obur Hayvanı 01:22
Dünyanın En Obur Hayvanı 7.721 izlenme - 4 yıl önce Yaralı olarak kurtarılan su samuru bakın istiridyeleri nasıl yiyiyor ))
Su Samurunun Ölüm Rolü 00:15
Su Samurunun Ölüm Rolü 9.008 izlenme - 5 yıl önce Su Samurunun sahibine yaptığı ölüm rolü...
Ailecek Kelebek Avına Çıkan Su Samurları 01:25
Ailecek Kelebek Avına Çıkan Su Samurları 1.357 izlenme - 2 yıl önce Kamakasi11 isimli kullanıcı grup halinde bir kelebeği yakalamaya çalışan sevimli su samurlarının şapşal hallerini video olarak kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevimli Ördek Su Samuru 01:17
Sevimli Ördek Su Samuru 2.539 izlenme - 4 yıl önce Görenleri kendine hayran bırakıyor.
Yavru Su Samurunun Biberon Savaşı 00:22
Yavru Su Samurunun Biberon Savaşı 47 izlenme - 4 hafta önce Ballandıra ballandıra süt içen yavru su samuru herkesin canını süt istetiyor resmen. Bu kadar mı tatlı içilir yahu...
Kene , Kadirli , Ceza , Rock , Pop , Rap , Osmaniy 04:52
Kene , Kadirli , Ceza , Rock , Pop , Rap , Osmaniy 7.724 izlenme - 10 yıl önce Keneler :D Shereidr...Sirine...Ninja Kaplumbalar...Sivrisinekler...su samuru , And others ^^ PAylaşım |shape_b0y@windowslive.com
Bartın'da Su Samuru Görüntülendi 00:43
Bartın'da Su Samuru Görüntülendi 752 izlenme - 3 yıl önce Bartın’da ‘Küre Dağları Milli Parkının Fauna Çeşitliliğinin Arşivlenmesi’ projesi kapsamında Arıt bölgesinde başlatılan yaban hayatı izleme çalışmalarında ilk veriler gelmeye başladı. Bölgeye kurulan fotokapanların incelenmesi neticesinde bu zamana kadar sadece ayak ve dışkı izleriyle varlığından haberdar olunan Su Samuru görüntülere yansıdı.
Kene Tezahüratı (+18 küfürlü) 04:53
Kene Tezahüratı (+18 küfürlü) 1.486 izlenme - 3 yıl önce Yaratıcı tribün tayfasının akıllara durgunluk veren eseri. eserde kene başta olmak üzere haşere dünyasına, çizgi film dünyasına ve hayvanlar alemine methiyeler dizilmekte!
Uykuya Dalmaya Çalışan Annesinin Kucağında Su Samuru 00:35
Uykuya Dalmaya Çalışan Annesinin Kucağında Su Samuru 608 izlenme - 2 yıl önce Annesinin kucağında uyumaya çalışan yalnızca 1 günlük su samuru görmüş müydünüz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uyuyan Su Samuruna Şok 00:19
Uyuyan Su Samuruna Şok 796 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Alaska eyaletinde suyun yüzeninde sırt üstü yatıp güneşli havada şekerleme yapan su samuruna, yanına yaklaşan teknedekilerden biri dokununca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Uyuyakalan Su Samuru 00:09
Uyuyakalan Su Samuru 439 izlenme - 2 yıl önce Bu şirin dostumuz sırtüstü uyurken umulmadık bir anda insanoğluyla karşılaşır ve yapılan dürtmeyle neye uğradığını şaşırır. Yüzündeki hassktir uyuyakalmışım ifadeside güldürür.
bebek su samuru 00:35
bebek su samuru 352 izlenme - 2 yıl önce bebek su samuru
Su Samuru El Sallıyor 00:19
Su Samuru El Sallıyor 802 izlenme - 5 yıl önce Bu tatlı su samuru, kendisine el sallayan çocuğa cevap veriyor. Acaba el mi sallıyor gerçekten yoksa önünde engel gibi duran o camın yok olmasını mı istiyor?
Karda Kaymak İçin Kızağa İhtiyacı Olmayan Su Samurları 00:22
Karda Kaymak İçin Kızağa İhtiyacı Olmayan Su Samurları 225 izlenme - 1 yıl önce Karda Kaymak İçin Kızağa İhtiyacı Olmayan Su Samurları Buffalo Hayvanat Bahçesi'nde su samurları karın keyfini kayarak çıkartmış.
Su Samuru Bu Nasıl Bir Yemek Yeme Öyle 00:33
Su Samuru Bu Nasıl Bir Yemek Yeme Öyle 200 izlenme - 2 yıl önce Yemeğini Büyük Bir Zevkle Yiyen Su Samuru
Su Samurunun Doğum Anı 00:30
Su Samurunun Doğum Anı 192 izlenme - 2 yıl önce Su samurunun doğum anı, bir kameraman tarafından saniye saniye kaydedildi. İşte o görüntüler.. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Su Samuru Yavrularının Tavukla Oyunu 00:39
Su Samuru Yavrularının Tavukla Oyunu 576 izlenme - 4 yıl önce Su Samuru Yavrularının Tavukla Oyunu
Yavru Su Samuru 00:50
Yavru Su Samuru 286 izlenme - 3 yıl önce Yavru su samuru yüzmeye alıştırılıyor,yavru su samuru yüzme dersinde.
Ölü taklidi yapan su samuru! 00:31
Ölü taklidi yapan su samuru! 556 izlenme - 5 yıl önce Ölü taklidi ile değme oyunculara taş çıkardı! Japon bir gencin yetiştirdiği su samuru, oyunculuğu ile diğer hemcinslerinden epey ayrılıyor.
Su Samurlarının Muhteşem Gösterisinde Beklenmedik Kaza 00:13
Su Samurlarının Muhteşem Gösterisinde Beklenmedik Kaza 375 izlenme - 3 yıl önce Su içerisinde muhteşem bir gösteri sergilerken gösteri arkadaşına çarpan su samurunun kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntülerini hep birlikte izliyoruz.
Yavru Su Samurları Bakıcılarının Sesini Duyunca Çıldırıyorlar 01:06
Yavru Su Samurları Bakıcılarının Sesini Duyunca Çıldırıyorlar 275 izlenme - 3 yıl önce Bu yavru su samurları henüz görüş alanlarına girmeyen bakıcılarının sesini duydukları için acayip heyecanlılar, sesin nereden geldiğini bulmaya çalışıyorlar. Biz de onları seyrederken mutluluktan ölmemeye çalışıyoruz
Su Samurlarının Balık Avı 02:34
Su Samurlarının Balık Avı 434 izlenme - 3 yıl önce Su samuru (Lutra lutra), sansargiller familyasından, nehir ve göl kıyılarında yaşayan etçil bir memeli. Su kenarlarında kazdığı çukurlarda yaşar. Yuvası karada olmakla beraber girişi su altındandır. İçini kuru yaprak ve yosunlarla döşer. Ayrıca havalandırma deliği de bırakır. Uzun silindirik gövdeli, yassı kafalı, uzun bıyıklı, küçük kulaklıdır. Ayakları kısa, beş parmaklı ve kısmen perdelidir. Çoğunun rengi koyu kahverengidir. Su geçirmeyen sık tüylü postları kürkçülükte kıymetlidir. Suda ustalıkla yüzer. Balık, kurbağa avlar. Kuş, yumurta ve fare de yer. Özel eğitilmiş köpeklerle avlanır. Suya dalarken burun ve kulak deliklerini kapatır. Yassı kuyruğunu dümen olarak kullanır. Kuyrukla beraber 1,5 metre boy ve 15 kg ağırlıkta olanları vardır. Kuyruk altı bezlerinde yağlı ve kokulu bir madde ifraz eder. Su samurlarının çok çeşitleri varsa da aralarındaki fark çok azdır. Bazı ülkelerde balıkçılar tarafından ehlileştirilerek balık avında kullanılır. Çoğunlukla yalnız dolaşır ve gece avlanır. Oynamayı ve suda sırtüstü yüzmeyi çok sever. Amerika'nın kuzey okyanus kıyılarında yaşayan deniz samurunun (Lutax lutris) derisi gayet makbul ve kıymetlidir. Çok avlandığından nesli tükenme tehlikesi geçirmektedir. Kanunlarla korunmaya çalışılmaktadır. Gerçek bir su hayvanıdır. Suda yavrular, suda uyur ve suda beslenir. Karaya seyrek çıkar. Uzunluğu 120 ve kuyruğu 30 cm'dir. Ağırlığı 40 kg'ı bulur. Kıymetli kürkü koyu boz renktedir. Çoğunlukla deniz kestanesi, midye, istiridye, mürekkepbalığı ve salyangozlarla beslenir. Rahatça 30 metre derine dalar. Suyun yüzüne çıkınca sırtüstü yatarak avını midesinin üstüne koyar. Göğsüne yerleştirdiği yassı bir taşa vurarak kabuklarını kırar. Araç kullanabilen nadir hayvanlardandır. Her yıl tek bir yavru yavrular. Sırtüstü yüzerken yavrusunu emzirir. Avlanacağı zaman yavruyu yosunlar arasında gizler. Günümüzde neslinin tükenme tehlikesiyle karşı karşıya.
Su Samurlarının Romantik Anları 00:57
Su Samurlarının Romantik Anları 74 izlenme - 9 ay önce Havuzda bir çift su samurunun el ele tutuşarak uyuması amatör kameralara böyle yansıdı. Romantik anlar sizlerle.
Makineden meyve suyu alan su samuru 00:17
Makineden meyve suyu alan su samuru 359 izlenme - 4 yıl önce Bazı insanlar bile makineden nasıl meyve suyu alacağı konusunda zorlanırken bu akıllı su samuru olayı çoktan çözmüş.
Ölü Taklidi Yapan Sevimli Su Samuru 00:15
Ölü Taklidi Yapan Sevimli Su Samuru 233 izlenme - 3 yıl önce Ölü taklidi yapan sevimli su samuru izleyenleri güldürüyor.
Uyuyan Su Samurunu Resim Defteri Gibi Kullanmak 00:59
Uyuyan Su Samurunu Resim Defteri Gibi Kullanmak 34 izlenme - 7 ay önce Görüntüde uyuyan su samuruna sahibi sanki resim defteri gibi üzerinde resim çiziyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Grup  1 - Su Samuru (1998) 04:31
Grup 1 - Su Samuru (1998) 177 izlenme - 2 yıl önce Kaan Bozkaya ve Engin Kuduğ tarafından oluşan Grup 1'in bir dönem çok sevilmiş ve hepimizin dinleyince hatırlayacağı,özellikle de klipteki astronot bateristten direkt hatırlayacağınız buram buram 90'lar sonbaharı kokan şarkıdır. İyi nostaljiler.
Yavru su samuru suyla tanışıyor 01:05
Yavru su samuru suyla tanışıyor 330 izlenme - 6 yıl önce
Su Samurunun Ölüm Rolü 00:15
Su Samurunun Ölüm Rolü 246 izlenme - 5 yıl önce Su Samurunun Ölüm Rolü