Hoşgeldiniz!

Su Savaşı Videoları İzle

Yakında enerjiye çok ihtiyacın olacak! 00:34
Yakında enerjiye çok ihtiyacın olacak! 754.682 izlenme - 2 yıl önce Rockstar enerji içeceği eğlenceyi şehrine getirmeye hazır! Sen hazır mısın? Videonun sonundaki ankete katıl ve eğlence şehrine gelsin!
Rockstar İle Renklendir Hayatı 00:36
Rockstar İle Renklendir Hayatı 616.678 izlenme - 2 yıl önce Oylama sonucu belli oldu! 6 Eylül Pazar günü Burc Beach Kilyos’tayız! Renkli balon savaşı, rockstar sporcularının BMX ve Skateboard Show’ları ve daha birçok sürpriz aktivite seni bekliyor! www.rockstarenerjisi.com
Eli Satırlı Palalı Adam Kim? - Taksim Gezi Parkı Su Savaşı 00:48
Eli Satırlı Palalı Adam Kim? - Taksim Gezi Parkı Su Savaşı 5.637 izlenme - 4 yıl önce Eli Satırlı Palalı Adam Kim? - Taksim Gezi Parkı Su Savaşı 06.07.2013
Bulgaristan'da Penaltı Öncesi Futbolcular Arasında Görülmemiş Su Savaşı 01:00
Bulgaristan'da Penaltı Öncesi Futbolcular Arasında Görülmemiş Su Savaşı 1.405 izlenme - 1 yıl önce Bulgaristan'da penaltı öncesi görülmemiş su savaşı
Okullarda Son Gün Kutlaması (Nostaljik Haber) 00:43
Okullarda Son Gün Kutlaması (Nostaljik Haber) 676 izlenme - 9 ay önce 90'lardan kalma , Okullarda Son Gün Kutlaması'nı anlatan nostaljik bir haberdir. Haberde öğrenciler son günün keyfine su ve yumurta savaşı yapmaktadır tabi haberi yapan Metin Uca da o ara biraz su ve yumurta darbesi alır. İyi nostaljiler.
Sanalika Su Savaşı 02:12
Sanalika Su Savaşı 1.190 izlenme - 6 yıl önce sanalika su savaşı
Pitbul'un su ile Savaşı 02:45
Pitbul'un su ile Savaşı 993 izlenme - 5 yıl önce Balkonu Yıkarken Köpeğimiz Suya Kızarak Saldırdı.
Stüdyoda Su Savaşı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:42
Stüdyoda Su Savaşı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 1.217 izlenme - 4 yıl önce İlker Ayrık'ın İntikamı Ağır Oldu.
Yeşil sahada su savaşı 00:59
Yeşil sahada su savaşı 249 izlenme - 1 yıl önce Bulgaristan'da oynanan bir maçta penaltı kullanacak olan takım oyuncuları penaltı noktasında biriken suyu temizlemek isterken az kalsın su savaşı çıkıyordu.
Ege Üniversitesi Su Savaşı 2014 07:28
Ege Üniversitesi Su Savaşı 2014 366 izlenme - 2 yıl önce Ege Üniversitesi Bahar Şenliklerinin vaz geçilmez açılış etkinliği olan Su Savaşı'ndan görüntüler.. Çalışmanın adı: "WW CS DejaVu" (WaterWar - CounterStrike - DejaVu)
Korsanların Su Savaşı 02:45
Korsanların Su Savaşı 299 izlenme - 3 yıl önce Aruba Adası Sahilinde Bol Aksiyonlu Bir Su Savaşı.
Canlı Yayında Su Savaşı ! 02:10
Canlı Yayında Su Savaşı ! 228 izlenme - 2 yıl önce Birden fazla eş günümüzde, eskiden olduğu gibi moda. Koca adayı "Bi ona bi ona" düşüncesiyle cezaevi kaçkını 2 eş almış. Yapılan su savaşı ve daha sonrasındaki horoz diklenmesi hareketler Flash Tv gibi kaliteden ödün vermeyen seviyeli bir kanala yakışmadı doğrusu... Videonun başı da Vicdanın- Al dedi git dedi şarkısını aratmıyor.
Su Savaşı Güney Kore 02:52
Su Savaşı Güney Kore 117 izlenme - 2 yıl önce Yağmur yağsın barajlarımız dolsun diye dua ettiğimiz şu günlerde bu videoyu izleyerek ferahlayalım.
Makina Kafa'da Su Savaşı 12:52
Makina Kafa'da Su Savaşı 154 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen'in cuma akşamların sunduğu Makina Kafa'da, Kim Milyoner Olmak İster benzeri bir yarışma yapılarak seçimlerle ilgili sorular soruldu ve doğru cevapları bilmeyen konuklar sulu şakalara maruz kaldı. Makinakafa'da Alişan, Simge Tertemiz, Derya Şensoy, Deniz Oral, Berna Öztürk konuktu.
Ege Üniversitesi Su Savaşı 2014 07:28
Ege Üniversitesi Su Savaşı 2014 144 izlenme - 3 yıl önce Ege Üniversitesi Bahar Şenliklerinin vaz geçilmez açılış etkinliği olan Su Savaşı'ndan görüntüler 07.05.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Ege Üniversitesi Su Savaşı 2014' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Su Savaşı Güney Kore 02:52
Su Savaşı Güney Kore 106 izlenme - 3 yıl önce Şu sıcak günlerde Güney Kore'den içinizi ferahlatacak su savaşı etkinliği.
Lindsay Lohan Ve Jimmy Fallon'ın Su Savaşı 03:50
Lindsay Lohan Ve Jimmy Fallon'ın Su Savaşı 116 izlenme - 3 yıl önce jimmy fallon'un talk şovuna katılan lindsay lohan, programın sonunda jimmy fallon ile su savaşı yaptı.
Thor'la Su Savaşı Yapmak 04:20
Thor'la Su Savaşı Yapmak 72 izlenme - 2 yıl önce Efendiler Thor filminden tanıdığımız Chris Hemsworth, Jimmy Fallon'un programında arada icra ettiği su savaşı adlı köşesinin konuğu olmuş. Bi güzel ıslak ıslak yarışmalarını yapmışlar.
Çocukların Su Savaşı 02:31
Çocukların Su Savaşı 106 izlenme - 5 yıl önce Neşe Doğan İ.Ö.O
Oruçluyken gülmek açlığı unuttulur , kesinlikle tavsiye ediyoruz :D 14:10
Oruçluyken gülmek açlığı unuttulur , kesinlikle tavsiye ediyoruz :D 32 izlenme - 11 ay önce Dünyanın en piç adamı :D Bu insanın üstüne sinir etmek yok :D
Çocukların Su Savaşı 04:20
Çocukların Su Savaşı 80 izlenme - 5 yıl önce Neşe Doğan İ.Ö.O
Su Savaşı 00:59
Su Savaşı 98 izlenme - 8 yıl önce bir tarafta enes şafak mert diğer tarafta nisa sümeyye seda =)
Güney Kore'de İnanılmaz Su Savaşı 02:23
Güney Kore'de İnanılmaz Su Savaşı 40 izlenme - 3 yıl önce Sinchon'da Düzenlenen 2. Geleneksel Su Savaş'ı Festivali Islak Olduğu Kadar Eğlenceli De Geçti... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bulgaristan'daki  Penaltı Noktası Üstünde Su Savaşı 01:00
Bulgaristan'daki Penaltı Noktası Üstünde Su Savaşı 15 izlenme - 1 yıl önce Bulgaristan'daki amatör futbol maçında penaltı atışı öncesi futbolcuların zemini kaplayan su birikintisini temizleme çabası sonrası ortalık bir anda birbirine girdi.
Güney Kore'de çılgınca su savaşı 02:52
Güney Kore'de çılgınca su savaşı 31 izlenme - 3 yıl önce Sinchon'da düzenlenen 2. Geleneksel Su Savaş'ı ıslak olduğu kadar da eğlenceli geçti.
8/a Sınıfı Su Savaşı 18:19
8/a Sınıfı Su Savaşı 26 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarımızla Senenin Sonunu İyi Bir Şekilde Değerlendirdik Değerli Hocalarımız Bize Cok Yardım Ettiler Allah Razı Olsun Ben Alirıza Sakarlıoğlu Bu Vidioyu Mehmet Sezer Hocamızın Sitesinden Aldım :) Ömür Boyu Hatıra Kalması Dileğiyle. Sizi Çok Seviyorum Değerli Arkadaşlarım.
Su Savaşı Sona Erdi 02:08
Su Savaşı Sona Erdi 36 izlenme - 6 yıl önce
Futbol Değil Su Savaşı! 01:18
Futbol Değil Su Savaşı! 7 izlenme - 11 ay önce Amerika MLS'de oynanan FC Dallas - Houston Dynamo maçında yağan şiddetli yağmur ortaya bu görüntüleri çıkardı.
Makina Kafa'da Su Savaşı - Cumartesi Sürprizi 04:00
Makina Kafa'da Su Savaşı - Cumartesi Sürprizi 15 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; makina kafa'dan renkli görüntüler ekranlara geliyor.
Bulgaristan'da Penaltı Öncesi Futbolcular Arasında Görülmemiş Su Savaşı 01:00
Bulgaristan'da Penaltı Öncesi Futbolcular Arasında Görülmemiş Su Savaşı 3 izlenme - 1 yıl önce Bulgaristan'da penaltı öncesi görülmemiş su savaşı