Hoşgeldiniz!

Su Tabancası Videoları İzle

Almak İsteyeceğiniz 3 İlginç Oyuncak - Oha Diyorum 04:12
Almak İsteyeceğiniz 3 İlginç Oyuncak - Oha Diyorum 3.115 izlenme - 6 ay önce Bu videoda elimizde hem ilginç hem de eğlenceli oyuncaklar var. Tanıtırken tabii bir yandan da oynamayı ihmal etmiyoruz. Tüm ilginç ürün inceleme videolarımız tam şurada: https://goo.gl/9gI14z Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Taksimde Toma Hedefi Şaşırdı 01:31
Taksimde Toma Hedefi Şaşırdı 4.194 izlenme - 12 ay önce Taksim Divan Kavşağı'ndan meydan girmek isteyen gruba müdahale eden TOMA'nın su tabancası arızalandı. Eylemcileri bir türlü hedef alamayan TOMA, ağaçları, binaları, polisleri ve gazetecileri ıslattı. Bir süre sonra arızası giderilen TOMA, eylemcilere müdahale ederek dağıttı.
Çakmaktan Su Tabancası Yapımı 03:50
Çakmaktan Su Tabancası Yapımı 301 izlenme - 2 yıl önce Çakmaktan su tabancası nasıl yapılır diye merak ediyorsanız videomuzu izleyin. Kanalımızı taki etmeyi unutmayın.
Su Tabancası Reklamı (1991) 00:30
Su Tabancası Reklamı (1991) 246 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından bir diğeri de bu su tabancalarıydı. Aslında bu dediysem tam olarak reklamdaki kadar büyük ve havalı olanları değildi tabi. Sahip olduğumuz, bakkalarımızda satılanlar tam olarak şu resimdekiler gibiydi http://p1305.hizliresim.com/19/f/n0mmq.jpg . Özellikle en kavurucu yaz aylarında güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde manyak gibi dışarlarda sürttüğümüz vakitlerde en mantıklı ve eğlenceli oyuncaklar bu su tabancalarıydı. Hele bir de mahallede çeşme varsa değmeyin keyfimize; hem süper serinleme hem eğlence.
Yunuslar ile Kedinin Dostluğu 00:24
Yunuslar ile Kedinin Dostluğu 49 izlenme - 2 yıl önce Yunuslar zaten çok cana yakın hayvanlardır, bu videoda da kediyle iyi dost olmuşlar, açıklamaya gerek yok her şey videoda zaten.
Minecraft Mod Tanıtımı - Bölüm 24 - Su Tabancası Modu 02:33
Minecraft Mod Tanıtımı - Bölüm 24 - Su Tabancası Modu 26 izlenme - 2 yıl önce Mod Linki: mineturk.com/su-tabancasi-modu/ Minecraft Mod Tanıtımı - Bölüm 24 - Su Tabancası Modu Minecraft Mod Tanıtımı - Bölüm 24 - Su Tabancası Modu
Güney Kore'de çılgınca su savaşı 02:52
Güney Kore'de çılgınca su savaşı 31 izlenme - 3 yıl önce Sinchon'da düzenlenen 2. Geleneksel Su Savaş'ı ıslak olduğu kadar da eğlenceli geçti.
Arkadaşa Sulu Şaka 00:06
Arkadaşa Sulu Şaka 24 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşa Sulu Şaka Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...