Hoşgeldiniz!

suat kılıç

'OĞLUM BAK GİT'İ SOLLAYACAK GÖRÜNTÜLER 01:04
'OĞLUM BAK GİT'İ SOLLAYACAK GÖRÜNTÜLER 51.596 izlenme - 4 yıl önce Çevrede bulunanların "Gençlik ve Spor Bakanı" demeleri üzerine Selahi, "Yaa diyerek önce durakladı, ardından "Allaaah, kralsın" dedi ve Suat Kılıç'ın omzuna birkaç kez vurdu, el ve yanaklarından öptü. Selahi daha sonra da hazırcevaplılığı sayesinde Bakan'dan 200 TL kopardı.
Sneijder Gençlik Bakanlığı Fahri Üyesi Oldu 05:03
Sneijder Gençlik Bakanlığı Fahri Üyesi Oldu 16.451 izlenme - 3 yıl önce İstanbul’da Bugün Başlayan Cebit Fuarı’ndaki Gençlik Ve Spor Bakanlığı’nın Standını, Gençlik Ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Galatasaray’ın Hollandalı Yıldızı Wesley Sneijder İle Birlikte Açtı.
İkinci Recep Tayyip Erdoğan 07:15
İkinci Recep Tayyip Erdoğan 10.946 izlenme - 3 yıl önce Ak Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç Meclis Konuşmasında Meclisi Titretti...!
Küçük Selahi Yine Çok Güldürdü 03:25
Küçük Selahi Yine Çok Güldürdü 3.796 izlenme - 4 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Marmaris'te "Vay kralsın" diyerek boynuna sarılan ve kendisinden 200 TL harçlık koparan 11 yaşındaki Selahi Varol ile babası Ahmet Varol'u makamında kabul etti. Bakan Kılıç ile minik Selahi arasında yaşanan diyaloglar, herkesi gülmekten kırıp geçirdi.
Seksenler İstanbul 2020 Olimpiyatlarını Destekliyor! 04:08
Seksenler İstanbul 2020 Olimpiyatlarını Destekliyor! 755 izlenme - 3 yıl önce Seksenler İstanbul 2020 Olimpiyatlarını Destekliyor!
Suat Kılıç Fırça Atıyor 05:03
Suat Kılıç Fırça Atıyor 544 izlenme - 3 yıl önce Suat Kılıç 'ın Müthiş Konuşmalarından
Suat Kılıç Vatandaşla Tartıştı! 02:21
Suat Kılıç Vatandaşla Tartıştı! 627 izlenme - 3 yıl önce Suat Kılıç Vatandaşla Tartıştı!
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 00:47
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 540 izlenme - 4 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, önce Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’i ardından da Yakutiye ilçesindeki Taş Mağazalar semtindeki esnafı ziyaret ederek sohbet etti. Daha sonra Palandöken Gençlik Merkezi’ne geçen Bakan, sınıfları gezdi ve bilgisayar öğretmenliği yapan ve kendisine müdürüm diyen Hüda Bucuğa’ya, “Sen buranın müdürü müsün? Bakanla müdürü karıştırırsan biraz zor olursun” diye konuştu.
Suat Kılıç'tan Kamer Genç'e Tokat Gibi Cevap 01:59
Suat Kılıç'tan Kamer Genç'e Tokat Gibi Cevap 432 izlenme - 3 yıl önce Akabe'nin Neresi Olduğunu Bilmeyen Kamer Genç'e Suat Kılıç'tan Tokat Gibi Cevapp
Çakma İbo 01:00
Çakma İbo 566 izlenme - 7 yıl önce
Birand'dan Öğrenci Dayağına Sert Tepki! 00:26
Birand'dan Öğrenci Dayağına Sert Tepki! 414 izlenme - 4 yıl önce Birand, Bakan Suat Kılıç'a yönelik pankartlı protesto yapmak isteyen öğrencileri yerlerde sürükleyerek döven güvenlik güçlerine sert tepki gösterdi
Suat Kılıç Ve Küçük Çocuk Komik Muhabbet 02:57
Suat Kılıç Ve Küçük Çocuk Komik Muhabbet 460 izlenme - 4 yıl önce Spor bakanı suat kılıç ve küçük çocuk komik muhabbet.
Suat Kılıç ve Marmarisli çocuğun kopartan diyaloğu vaaay kralsın komik 05:50
Suat Kılıç ve Marmarisli çocuğun kopartan diyaloğu vaaay kralsın komik 284 izlenme - 4 yıl önce
Sporda Şiddet Tekrar Masada 01:11
Sporda Şiddet Tekrar Masada 221 izlenme - 3 yıl önce Dinmek Bilmeyen Sporda Şiddet Eylemleri Gençlik Ve Spor Bakanlığı'nı Tekrar Konuyla İlgili Olarak Harekete Geçirdi.
Suat Kılıç İletişim Kuramayınca 00:37
Suat Kılıç İletişim Kuramayınca 328 izlenme - 3 yıl önce Suat Kılıç İletişim Kuramayınca... - Parça 1
Meclis Taksi Programının Konuğu Bakan Suat Kılıç Oldu 09:37
Meclis Taksi Programının Konuğu Bakan Suat Kılıç Oldu 376 izlenme - 4 yıl önce Meclis taksi programı bakan konukları ağırlamaya devam ediyor.Suat Kılıç'ın katıldığı bu haftaki 30.12.2012 program.
İkinci Recep Tayyip Erdoğan.. Meclisi Titretti...! 07:15
İkinci Recep Tayyip Erdoğan.. Meclisi Titretti...! 176 izlenme - 2 yıl önce İkinci Recep Tayyip Erdoğan.. Meclisi Titretti...!
Çok Sayın Bakan Suat Kılıç'a Müdür Demek 01:19
Çok Sayın Bakan Suat Kılıç'a Müdür Demek 165 izlenme - 2 yıl önce Bakan Suat KIlıç bi süredir bölgede, peşi sıra götürdüğü basın ordusu eşliğinde kah gülüp kah denetlerken genç bir öğretmen hanım'ın kendisine heyecanla müdürüm demesine içerlemiş egosu yıkıma uğramış akabinde müdürüm müdürüm ha diye sayıklamaya başlamış fırsatını bulunca genç öğretmen hanıma gereğini söyleyerek içinin yağlarını eritmiştir oh. Sn Bakan'ın salt hiyerarşik ilişkiyle insanlara hele hele bir öğretmene öğrencilerinin öünde sen misin bunların hocası tarzında senli benli hitap etmemesi gerektiğini bakanlık sıfatıyla çok meşgul olduğundan unutmuş olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca zengin gibi yakışıklı gibi gösteren atkısı bakan olanlara mahsusmuş.
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 00:39
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 195 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a "Aslansın, kaplansın" diyerek medyada ve sitemizde kendine yer bulan küçük Selahi, yine aynı bakanlığın tanıtım videosunda yer almış. Videoda da "Vaaay kralsın, yaparsın" diyen küçük Selahi'nin performansını izliyoruz.
Suat Kılıç Tencere Tava Çalanlarla Dalga Geçti 02:36
Suat Kılıç Tencere Tava Çalanlarla Dalga Geçti 273 izlenme - 3 yıl önce Suat Kılıç Tencere Tava Çalanlarla Dalga Geçti İzle,suat Kılıç Tencere Tava Çalanlarla Dalga Geçti Seyret, Bedava İzle, Video, Videolar, Görüntüleri Suat Kıl...
Bakan Suat Kılıç Seksenler Dizisinde Rol Aldı 04:08
Bakan Suat Kılıç Seksenler Dizisinde Rol Aldı 225 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, 2020 İstanbul Olimpiyatları için TRT1'de yayınlanan, "Seksenler" adlı dizide rol aldı...
Suat Kılıç Ve Selahi Varol Arasındaki Muhteşem Diyaloğu Suat Kılıça Vay Kralsın' 02:20
Suat Kılıç Ve Selahi Varol Arasındaki Muhteşem Diyaloğu Suat Kılıça Vay Kralsın' 300 izlenme - 4 yıl önce Suat Kılıç ve Selahi Varol arasındaki muhteşem diyaloğu 'Suat kılıça vay kralsın'
Suat Kılıç Oğlum Bak Git Haberi  - Mehmet Ali Arslan Haber 02:20
Suat Kılıç Oğlum Bak Git Haberi - Mehmet Ali Arslan Haber 302 izlenme - 4 yıl önce Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde AK Parti teşkilatını ziyaret eden, ardından Cuma namazını kılan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, esnafla biraraya geldi. Kılıç, bir pastane önünde otururken imza almak için yanına küçük bir çocuk yanaştı. 11 yaşındaki çocuğun adının Selahi Varol olduğunu öğrenen Bakan Kılıç, uzattığı kağıda adını özenle yazdı. Selahi Varol bir ara "Sen neyin başkanısın" sorusunu yöneltince, Bakan Kılıç "Buraya yazıyorum" yanıtını verdi. Ama çevrede bulunanların "Gençlik ve Spor Bakanı" demeleri üzerine Selahi, "Yaa diyerek önce durakladı, ardından "Allaaah, kralsın" dedi ve Suat Kılıç'ın omzuna birkaç kez vurdu, el ve yanaklarından öptü. Selahi daha sonra da hazırcevaplılığı sayesinde Bakan'dan 200 TL kopardı. MEHMET ALİ ARSLAN Haber paylaşıyoruz çünkü herkes görüyor yazıyoruz çünkü herkes okuyor
Bakan Suat Kılıç'ın Selahi'yi Makamında Kabul Etmesi 09:38
Bakan Suat Kılıç'ın Selahi'yi Makamında Kabul Etmesi 104 izlenme - 2 yıl önce Marmaris'te Gençlik ve Spor Bakani Suat Kiliç'a "Vay kralsin" diyerek fenomen olan Selahi Varol Bakan Kiliç'i makamında ziyaret etti. Bakan Kılıç ile minik Selahi'nin komik anları izleyeceğiz.
 Galatasaray, Real Madrid'e güzel bir sürpriz yapacak 01:11
Galatasaray, Real Madrid'e güzel bir sürpriz yapacak 166 izlenme - 4 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, “İçimden bir ses Galatasaray'ın Real Madrid'e güzel bir sürpriz yapacağını söylüyor.” dedi. Akdeniz Oyunları için yapılan tesislerin inşaatını gezen Bakan Kılıç, Olimpiyat Köyünde gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Galatasaray'la ilgili, içindeki sesin Real Madrid'i Madrid'te yeneceğini söylediğini belirten Kılıç, 'Bunu bugün twitterdan paylaştım zaten. Allah mahcup etmesin tabi. İnşallah bütün emeklerini ortaya koyar, yeteneklerini sergilerler. Atmosfer, rüzgar inşallah çocuklarımızın yanında olur. İnşallah Galatasaray Maddid'te Real Madrid'i yenmenin tarihi onurunu alarak Türkiye'ye döner. İçimdeki ses bunu söylediği için paylaştım. İçimdeki sesi paylaşmanın ne kadar riskli olduğunu biliyorum. ' diye konuştu. 'Fenerbahçe'ye yarın bakalım. Bu gün motivasyonu Galatasaray için kullanalım' diyen Kılıç 'Maçtan önce skor tahmin edemiyorum. Umarım Galatasaray Real Madrid'e kendi sahasında güzel bir sürpriz yapacak. Buda bütün Türkiye'yi ayağa kaldıracak diye bir mesaj verdim. Neticesini akşama görürüz.' şeklinde konuştu.
Suat Kılıç'a Trabzon'a Hangi Yüzle Geldiniz Protestosu 00:22
Suat Kılıç'a Trabzon'a Hangi Yüzle Geldiniz Protestosu 71 izlenme - 2 yıl önce Muhtemeldir ki şike sürecinden sonra şampiyonluk kupasının kendilerine verilmesi gerektiğini düşünen abimiz Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ı protesto ediyor.
Spor Bakanı Suat Kılıç'a Nöbet Tutan Kadın Astsubayı Görünce Şaşırdı 01:47
Spor Bakanı Suat Kılıç'a Nöbet Tutan Kadın Astsubayı Görünce Şaşırdı 15 izlenme - 10 ay önce Konaklı Kayak Merkezi Tesisleri'ni gezen Suat Kılıç, nöbet tutan kadın astsubayı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. suat kılıç
Suat Kılıç, Fatma Kılıç’ı evinde ziyaret etti 02:35
Suat Kılıç, Fatma Kılıç’ı evinde ziyaret etti 93 izlenme - 4 yıl önce Suat Kılıç, Fatma Kılıç’ı evinde ziyaret etti
Suat Kılıç yumurta atan protestocuyla ilgili konuştu! 01:00
Suat Kılıç yumurta atan protestocuyla ilgili konuştu! 75 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan 5N1K programına, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç konuk oldu.
Suat Kılıç 01:22
Suat Kılıç "Dopingin Kökünü Kurutacağız" 83 izlenme - 3 yıl önce Geçlik Ve Spor Bakanı Suat Kılıç, KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş'la Bir Araya Geldi. Düzenlenen Basın Toplantısında Önemli Açıklamalarda Bulundu.