Hoşgeldiniz!

sub zero

Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 01:58
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 12.332 izlenme - 3 yıl önce Daha önce dedesine pokemon saldıran adamdan yeni bir anı..Ne dedeler varmış aq.. Tahsin Hasoğlu gibi kendine has videolarıyla Özgür Turhan'ın son videosu..
mortal kombat sub zero vs scorpion fight 02:12
mortal kombat sub zero vs scorpion fight 22.875 izlenme - 11 yıl önce sub zero ile scorpion un mortal kombat 2 filmindeki dövüşü
mortal kombat conquest sub zero vs scorpion 03:53
mortal kombat conquest sub zero vs scorpion 26.878 izlenme - 11 yıl önce mortal kombat conquest dizisinden mütiş bir dövüş videosu.
Finish Him Tarikatı 06:49
Finish Him Tarikatı 8.268 izlenme - 2 yıl önce Ssk'dan emekli Sub Zero'nun, Bağ-kur'dan emekli Rayden'in,Emekli Sandığın'dan emekli Scorpion'un bulunduğu Mortol Kombat köyüne has yöresel finis him oyununu izleyelim.
Mortal Kombat - Sub Zero Vs Scorpion 3 00:43
Mortal Kombat - Sub Zero Vs Scorpion 3 13.127 izlenme - 10 yıl önce mortal kombat - sub zero vs scorpion 3
Hologram Kombat - Recep Tayyip Erdoğan 00:49
Hologram Kombat - Recep Tayyip Erdoğan 3.127 izlenme - 3 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları çerçevesi içerisinde Sub Zero - Scorpion kapışmasını takdim ediyor. Müzig: Foo Fighters - Low
Mortal Kombat X Teke Tekler Dvorah Ve Subzero Bölüm 1 Ve Açıklamalar 02:57
Mortal Kombat X Teke Tekler Dvorah Ve Subzero Bölüm 1 Ve Açıklamalar 2.918 izlenme - 2 yıl önce yeni serimiz ilk videomuz mortal kombat x hayırlı uğurlu olsun dk ler umarım beğenirsiniz ben bu kanalı yeni açtım umarım beğenirsiniz youtubedenburaya geldim biraz burda video çekeyim dedim
mortal kombat - sub zero vs scorpion 00:43
mortal kombat - sub zero vs scorpion 2.947 izlenme - 10 yıl önce mortal kombat - sub zero vs scorpion 3_mout
Asansörde Mortal Kombat Şakası 02:37
Asansörde Mortal Kombat Şakası 2.433 izlenme - 4 yıl önce Mortal Kombat karakterlerinden sub zero karakteri kıyafetlerine bürünen şakacının, asansöre binen herkesi korkutması.
mortal kombat - sub zero vs scorpion 00:43
mortal kombat - sub zero vs scorpion 2.352 izlenme - 10 yıl önce
Mortal Kombat Oyuncak Reklamı (1994) 00:27
Mortal Kombat Oyuncak Reklamı (1994) 63 izlenme - 2 ay önce 1992 yılında çıktığında atari salonlarında fırtına estiren ve street fighter'in gelmiş geçmiş en büyük rakibi olan mortal kombat'ın figür oyuncak tv. reklamını izliyoruz. Yıl 1994 VHS kayıt...
Mortal Kombat 10 - Sub Zero Vs Scorpion Oynanış (Ps4/xbox One) - Mortal Kombat X 03:38
Mortal Kombat 10 - Sub Zero Vs Scorpion Oynanış (Ps4/xbox One) - Mortal Kombat X 1.032 izlenme - 4 yıl önce Mortal Kombat 10 - Sub Zero vs Scorpion Oynanış / Gameplay (PS4/Xbox One) - Mortal Kombat X için yeni bir video yayınlandı.
Mortal Kombat Soundtrack 00:17
Mortal Kombat Soundtrack 580 izlenme - 3 yıl önce street fighter ve samurai shadow oyunlarını severdim ama mortal kombatı ilk gördüğümde işte bu demiştim. ilk oyunu atari salonunda gördüğümde 8 yaşındaydım, sonra ortaokuldayken sinemaya geldi, ee nerden nereye.
sub zero 01:36
sub zero 834 izlenme - 8 yıl önce rus yapımı güçlü bir uydu-silahını kontrol eden cihaz rus teröristler tarafından çalınır. ancak ülkeyi terk etmeye çalışan teröristlerin uçağı düşürülür. cihaz artık bir dağın zirvesindedir ve hala çalışır durumdadır. silahın nereyi vuracağı ise önceden kestirilememektedir.
Mortal Kombat - Fatalities 2. Bölüm 08:21
Mortal Kombat - Fatalities 2. Bölüm 567 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz bölümde Mortal Kombat Efsanesinin fatalitieslerine bir giriş yapmıştık. Şimdi ise 2. bölümde daha gelişmiş olanlarını izleyeceğiz. Daha iyi oyun sistemi,daha iyi grafikler daha ilginç fatalitiesler ve yeni gelen komiklikler(babilities) İyi seyirler... İlki için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51584/fatalities---mortal-mombat
Scorpion ve Sub-Zero Hikayesi 01:34:39
Scorpion ve Sub-Zero Hikayesi 135 izlenme - 2 yıl önce Destiny: Rise of Iron All Cutscenes - https://www.youtube.com/watch?v=vkXdj... WATCH MORE CHARACTER STORIES HERE: https://www.youtube.com/playlist?list... Follow GLP on Twitter - http://twitter.com/glittlep Follow GLP on Instagram - http://instagram.com/glplaygr0und Like GLP on Facebook - http://facebook.com/gLpLayground Over the last 2 decades, Scorpion and Sub Zero have become two of the most iconic figures in all of gaming. Choosing a favorite almost defines what kind of person you are. We wanted to put this edit together including part of the story of Mortal Kombat 9 and 10, trailers, gameplay and Klassic Tower endings for both games. We also included a couple of parts where Johnny Cage, Sonya and crew hunt down Quan Chi, to put into context what Scorpion and Sub Zero where involved in and how they broke from Quan Chi's spell. During the beginning sequence of Mortal Kombat X, we also failed all the quicktime events on purpose so you can see Scorpion and Sub Zero beat on Johnny Cage, instead of the other way around. Overall, we tried to use the stories at our disposal to manipulate it as a Scorpion/Sub Zero-centric. For example, we made a couple of Raiden's visions change into Sub Zero/Scorpion fight visions. Because of this, some of this won't line up with the official storyline in MK9 and MK10, but we think that overall it makes for a better story. We hope you enjoy! Our 2nd Channel GLP TV: https://www.youtube.com/c/glptvee
Mortal Kombat'ı Süper Mario'ya Uyarlamak 03:10
Mortal Kombat'ı Süper Mario'ya Uyarlamak 357 izlenme - 4 yıl önce Çocukluğumuzun vazgeçilmez 2 güzel oyunu. Kombat ve Süper Mario. Peki bu kahramanlar yer değiştirse nasıl olurdu? Evet efendim, Kombat'ın Süper Mario'ya uyarlanıp kahramanlarla oyun oynanan ustaca yapımı izliyorsunuz. Nostalji oyunlar üzerinde değişiklik yapmak artık günümüz teknolojisinde daha kolay hale geldi. Ama o eski tatlar artık alınabiliyor mu? Orası soru işareti olarak kalacak. İyi seyirler.
Reptile Theme - Mortal Kombat Theme 06:24
Reptile Theme - Mortal Kombat Theme 238 izlenme - 3 yıl önce Oyunun gelmiş geçmiş en karizma karakteri, mortal combat 4 te yaptığı 6 hits lik ayak kombosu görülmeye değerdir.ancak yaptığı 2 fatalitysindeki tutarsızlık biraz saçmadır.fatlity 1 de ağzından bir alev huzmesi püskürterek öfkeli bir ejderhayı andırır.diğer fatalitysinde ise akrep olup adamı sokar.akrep misin ejderha mı be adam!!!
Mahmut Tuncer - Lalelo Reklamı (Capsman34) 00:45
Mahmut Tuncer - Lalelo Reklamı (Capsman34) 110 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses ile ilgili yaptığı video çok beğeni toplamış olan Capsman34'ün mizahi zekasınının bir ürününü daha sitede paylaşmak istedim. Kendisini tebrik eder videolarının devamını dilerim.
sub zero 01:36
sub zero 122 izlenme - 8 yıl önce rus yapımı güçlü bir uydu-silahını kontrol eden cihaz rus teröristler tarafından çalınır. ancak ülkeyi terk etmeye çalışan teröristlerin uçağı düşürülür. cihaz artık bir dağın zirvesindedir ve hala çalışır durumdadır. silahın nereyi vuracağı ise önceden kestirilememektedir.