Hoşgeldiniz!

şubat dizi müziği

Sagopa Kajmer - Istakoz (Şubat Dizisi) 05:38
Sagopa Kajmer - Istakoz (Şubat Dizisi) 105.783 izlenme - 6 yıl önce Yunus içine döndü umut ,dışına baktı kaos var Demir atmak istediğim ıslak limanlarda lodos var Fokurdayan suda kaynayan kıskaçlar Kaynar kazanda ıslık çalıp duran ıstakozlar Öyle güçlü sesim var ama kalpsiz kulağı kulaksız Canımı ölümlerden çekip almaya bu güç yetersiz Dinsin ateş arsız,yanık içim alevsiz. Gördüklerim doğruysa,bu çekip gidiş vedasız. Benimle yaşlandılar ama benden önce ölü anılarım. Şu sudan kabarcıklar ölüm tanıklarım. Yok ki topum tankım. Ardımdan kaynar su döker kepçeler. Yanar her yer...her yerim... Hepsi gayet farkındalar,ruhum ölüme dalar. Dalan dalıp gider. Dalını terkeder yaprak,ölür... Sesim artık gidercesine güçsüz. Sirenlerim bağırmaktan aciz. Ateşle taciz. Bir den..... Birdenbire olup bitiveriyor.kabus da rüya da aynı. İkisi de geçiyor,ömür gibi,vakit gibi. Dünya bir efsane bizler hikaye. Bir söz ülkesidir rap,manadan manaya,deryadan deryaya... Mektubum al,derdimi gör.. Pirimi bul,halini sor. Er ya da geç yollar bir.... Ah!..zaman ahir.. Alametten alamete gider devir. Vah dervişim yollar taş. Fallar boş,işler yaş. Sallanıyor tepete geçmişin kopardığı onca kesik baş. Sen sarhoş,ben geçmiş Kim bulmuş ? Kim ermiş? Gönül sualle taştı doldu. Gassalın biriyle iki kelam dilime hasıl oldu. Vardı yanıma dedi "yaşam ,ölüm kadar soğuktu" Medet!.. Dedim ya hak!... İçim dedi "kalk kalk kalk!..." Geceyi yırt ve ileri bak. Güneşin orda bak!... Haydi bir an düşün. hayat çetin oldu. Ecel meçhul vakit,gelir vakit sakit. Ceset aldı yolunu. Bir yol buldum avundum. Ben en doğru bildiğim yolu sonuna kadar savundum. Hasretimin kopmayan iplerine sıkıca tutundum. Melankolia'da bir balon bulup uçtum. Uçup durdum. Gördüm ki kime kime dum dum insan-ı yurdum. Sordum "neden bu yolsuzluk yolsuz dostum?" Bir den..... Birdenbire olup bitiveriyor.Kabus da rüya da aynı. İkisi de geçiyor, ömür gibi, vakit gibi. Dünya bir efsane bizler hikaye. Bir söz ülkesidir rap, manadan manaya, deryadan deryaya... Beni ancak bir ama gördü Göremeden anladı neler hissettiğimi Dert-size zeval olmaz Bana ancak dilsiz anlattı Dili olanın dile getiremediklerini Teşbihte kusur olmaz Beni giderim şarkım kalır dostlar beni hatırlasın..! Sagopa Kajmer - Istakoz (şubat dizisi) http://www.subat.tv http://www.facebook.com/subatdizi http://twitter.com/subatdizi Şubat dizi müziği
Mehmet Erdem - Kimse Bilmez - (Şubat Dizisi) - (2012) 03:29
Mehmet Erdem - Kimse Bilmez - (Şubat Dizisi) - (2012) 5.014 izlenme - 6 yıl önce mehmet erdem - kimse bilmez - (şubat dizisi) - (2012) - (alisayar)
Mehmet Erdem - Hayat Bu - (Şubat Dizi Müziği) - (2012) 03:52
Mehmet Erdem - Hayat Bu - (Şubat Dizi Müziği) - (2012) 653 izlenme - 6 yıl önce mehmet erdem - hayat bu - (şubat dizi müziği) - (2012) - (alisayar)