Hoşgeldiniz!

subay

Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 04:49
Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 89.237 izlenme - 1 yıl önce 95/1 askerler yeni gelen arkadaşlarına kendi aralarında bi şaka yapmışlar. Bonus : Suratına traş köpüğü sürmüş asker.
Kan Uykusu 10:01
Kan Uykusu 75.383 izlenme - 11 yıl önce Asker Kamp Videoları Hepimiz Mehmetçiğiz
Lozan Hezimettir Diyenlere Verilen Cevap 03:57
Lozan Hezimettir Diyenlere Verilen Cevap 4.322 izlenme - 1 yıl önce Tarihimizde çok önemli bir yere sahip olan ve ülkemizin tapusu olan Lozan Antlaşmasını karalamaya çalışan kişilere verilen güzel cevabı paylaşmak istiyorum.
Mustafa Kemal Atatürk'ün Görüntüleri (Birleştirilmiş - Yüksek Kalite) 06:24
Mustafa Kemal Atatürk'ün Görüntüleri (Birleştirilmiş - Yüksek Kalite) 4.359 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk Türk ordu subayı, mareşal ve Türkiye'nin ilk cumhurbaşkanı. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve önderidir.Video'da ise Mustafa Kemal Atatürk'ün görüntülerinin yüksek kalite düzeyine getirilmiş hali vardır.İyi seyirler.
İstanbul Boğazı'nı Yürüyerek Geçen Adam 01:17
İstanbul Boğazı'nı Yürüyerek Geçen Adam 1.730 izlenme - 1 yıl önce Nasıl geçelim İstanbul Boğazı'nı bir yakadan öteki yakaya? Köprüleri mi arttıralım? Yoksa suyun altında metrolar mı yapalım? Bütün bu tartışmaların ortasında, bir deniz subayımız olan Atilla Hülagü'yü ne yazık ki kimse hatırlamaz...
Nazi Subayı İle Piyanist'in Karşılaşması - The Pianist 09:26
Nazi Subayı İle Piyanist'in Karşılaşması - The Pianist 3.133 izlenme - 2 yıl önce Wladyslaw Szpilman, Polonyalı başarılı bir piyanisttir. II. Dünya Savaşı'nda Almanların Polonya'yı işgal etmesiyle hayatı kâbusa döner. Yahudi olduğu halde şans eseri toplama kamplarına gitmekten kurtulur ve Varşova'nın varoşlarında yaşamaya başlar. Daha sonra Wilm Hosenfeld isimli bir Alman subayının yardımıyla hayatta kalmayı başarır. Wladyslaw Szpilman Varşova'da yaşamıştır ve 88 yaşında burada ölmüştür. Alman subay Wilm Hosenfeld ise 1952 yılında Rus kampında ölmüştür.(alıntı) Filmin belkide en can alıcı kısmıdır... İzlememiş olanlar için ısrarla tavsiye ediyorum...
PKK Tren İstasyonu Saldırısı (1994) - Sıcağı Sıcağına 03:32
PKK Tren İstasyonu Saldırısı (1994) - Sıcağı Sıcağına 1.963 izlenme - 2 yıl önce 1994 yılında Tuzla Piyade Okulu'ndan çıkan yedek subay öğrencilerine yapılan bombalı saldırının Sıcağı Sıcağına haber görüntüleri. Yanlış hatırlamıyorsam bu saldırıdan sonra izine çıkan askeri personel artık sivil kıyafetler giymeye başladı.
Cüneyt Arkın - Vatan Borcu 02:57
Cüneyt Arkın - Vatan Borcu 1.545 izlenme - 2 yıl önce "Bedelli askerlik", "zorunlu askerliğin kaldırılması", "vicdani ret" tartışmaları, şu günlerde ülke gündeminde önemli yer tutuyor. Cüneyt abimizin vatan borcu konusundaki yorumu, bu açıdan bakınca daha da önem kazanıyor haliyle. Seslendirmeye de ayrıca dikkat çekmek isterim. İzliyoruz...
Balyoz Davası'nda 163 Subayın Tutuklanma Anları 06:22
Balyoz Davası'nda 163 Subayın Tutuklanma Anları 1.865 izlenme - 3 yıl önce Türkiye ve hukuk tarihine büyük bir kara leke olarak geçen, insanların boş yere ömürlerinden yıllar çalan, hatta bazılarını ölüme götüren (Ali Tatar, Berk Erden, Murat Özenalp, Cem Aziz Çakmak) "Balyoz" isimli kirli tezgâhın tarihi görüntüleridir.
gerçek kahraman gazi astsubay İbrahim babur 10:58
gerçek kahraman gazi astsubay İbrahim babur 4.910 izlenme - 9 yıl önce http://www.forumkantini.net/
Namaz Kılan Nazi Subayları 00:46
Namaz Kılan Nazi Subayları 1.325 izlenme - 3 yıl önce Sanırım görüntüler Filistinden. Filistin ziyaretine giden bazı nazi subayları müslümanların arasında namaz kılıyor. Destek amaçlı bir şov mu yoksa müslüman mı oldular bilinmez.
Pütürge Yolu Subay 44 07:12
Pütürge Yolu Subay 44 2.393 izlenme - 8 yıl önce malatya pütürge subay 44
ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 04:14
ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 613 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen güzellik yarışmasını ABD ordusunda görev yapan Deshauna Barber kazandı. Tacı gözyaşları ile alan Barber, ödül konuşmasında "ABD ordusunda görevli bir kadın olarak biz kadınların en az erkekler kadar dayanıklı olduğunu düşünüyorum." dedi. WASHINGTON'DAN KATILDI Miss USA ünvanını almaya hak kazanan 26 yaşındaki kadın, ABD ordusunun Washington'daki IT departmanında subay olarak görev alıyor. Yarışmaya Washington eyaletinden katılan Barber, ülkesini gezegenimizin en güzel kadınının belirleneceği Miss Universe etkinliğinde temsil edecek.
Harbiye Marşı 04:26
Harbiye Marşı 890 izlenme - 2 yıl önce Milli bayramlarda -özellikle 30 Ağustos'larda- ve darbe zamanlarında Hasan Mutlucan'ın söylediği "yine de şahlanıyor aman" türküsünden sonra en çok dinlediğimiz marştır bu güzel marş. Harp okullarından mezun olan genç subaylar bunu hakkını vererek söylerler.
Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi 00:58
Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi 1.565 izlenme - 3 yıl önce Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya evlenme teklif ediyor. İnsanın tüyleriyle imtihanı...
Cem Yılmaz - Yedek Subay 07:31
Cem Yılmaz - Yedek Subay 1.634 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz - CMYLMZ (2007) Gösterisinden "Yedek Subay..."
Azis - Pembe Tezkere 04:58
Azis - Pembe Tezkere 1.240 izlenme - 2 yıl önce Açıköğretimi 10 yılda bitirdikten sonra yerli Askerlik Şubesinden gönderilen celp tebligatı eline ulaşan Azis, vatani görevini yerine getirmek üzere Bulgaristan Deniz Kuvvetlerine bağlı Karadeniz Saha Komutanlığı Lojistik ve İkmal Merkezindeki birliğine Denizci Asteğmen olarak teslim olur. Gel zaman git zaman davranışlarındaki farklılıkları gözlemleyen amirleri aldıkları ani bir kararla Azis'i Disko'ya göndermeye karar verirler. Diskoya gideceğini öğrenince Azis çok sevinir ama Disko anladığı şekilde bir disko değildir (Askerliğini yapmayanlar için açıklama: Disko=Disiplin Koğuşu) Sadece klozeti olan minnacık bir hücreye hapsedilen Azis'i zor günler beklemektedir lakin hücrede kaldığı sürece kendi iç dünyasına yolculuklar yapan Azis gerçek kişiliğini bulur. Hücredeki diğer arkadaşları ile avluda gezintiye çıkarıldıkları dakikalarda hınzır asker Azis; diğer koğuş arkadaşlarına yöresinden türküler çığırır, etnik danslar, çılgınca figürler gösterip onları eğlendirir. Günler günleri aylar ayları kovalar ve Azis'in SATA'dan (Sofya Askeri Tıp Akademisi) çürük raporu gelir. Bunun üzerine amirleri pembe teskereyi Azis'in eline verir, yolun açık olsun yavrum diyerek terhis ederler. İzlediğiniz bu klip işte bu hikayenin anlatımından ibaret bir ibret vesikasıdır.
an officer and a gentleman 02:06
an officer and a gentleman 2.216 izlenme - 7 yıl önce zack mayo deniz kuvvetleri pilotu olmak için subay okuluna girer. zorlu bir on üç haftanın sonunda aldığı eğitimin yanısıra arkadaşlığı disiplini birlikte hareket etmenin önemini ve kasabanın kızlarından paulanın hayatına girmesiyle de aşkı öğrenir. film 6 dalda oscar adayı olmuş ve louis gossett jr.a da 'en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü'nü kazandırmış.
Genç Kartallar Brove Taktı (İzmir) 05:52
Genç Kartallar Brove Taktı (İzmir) 1.924 izlenme - 8 yıl önce 2008-A devresi pilot teğmenler için Çiğlideki 2inci Ana Jet Üs Komutanlığında düzenlenen mezuniyet törenine Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay Ege Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu 2inci Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Güngör Kurubaş 1i kadın 48 teğmen ve aileleri katıldı
Recep Tayyip Erdoğan - Aldatıldık 00:58
Recep Tayyip Erdoğan - Aldatıldık 571 izlenme - 2 yıl önce Büsbüyük dünya lideri, çocuk gibi kandırılmış, vah zavallı!
Gölcük Donanma Komutanlığı’na Polis Girdi  Bazı Subay Ve Astsubaylar Gözaltına Alındı 03:32
Gölcük Donanma Komutanlığı’na Polis Girdi Bazı Subay Ve Astsubaylar Gözaltına Alındı 271 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli’de bulunan Donanma Komutanlığı binasına gece saatlerinde polis baskını yapıldı. Bina içerisinden silah sesleri duyuldu. Polis ekiplerinin bina içerisindeki incelemeleri sürüyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın en önemli noktalarından biri olan Kocaeli’nin Gölcük ilçesindeki Donanma Komutanlığı’na, dün gece Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki FETÖ/PDY terör örgütü yapılanmasının gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından polis baskını yapıldı. Baskın sırasında binadan silah sesleri duyulurken, bazı subay ve astsubayların da gözaltına alındığı öğrenildi. Polis Olay Yeri İnceleme ekipleri Donanma Komutanlığı Merkez Binası’nda çalışma yaparken, yerdeki boş mermi kovanları da dikkat çekti. Donanma Komutanlığı Merkez Binası önünde Polis Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uzun namlulu silahlarla nöbet tutuyor. Rütbeli subaylar vatandaşı ateş açmakla tehdit etti Gece saatlerinde olayların başlamasının ardından Donanma Komutanlığı kapısı önüne gelen kamyon ve iş makinaları bulundukları yerde nöbet tutmayı sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ‘Sokağa çıkın’ çağrısına uyan vatandaşlar da Donanma Komutanlığı önündeki bekleyişlerini sürdürüyor. Donanma Komutanlığı önünde bekleyen vatandaşlardan bazıları ise, gece saatlerinde iş makineleri ile Donanma Komutanlığı kapısına geldiklerinde içerideki rütbeli subaylar tarafından ateş açılmakla tehdit edildiklerini belirtti. Kendilerini üstlerine ateş açmakla tehdit eden askere, “Biz Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle buraya geldik, yine Başkomutan’ın emriyle buradan ayrılırız” şeklinde cevap veren vatandaşlar bekleyişlerini sürdürüyor.
Ardahan'da Rus Subayının Çürümemiş Cesedi Bulundu 01:19
Ardahan'da Rus Subayının Çürümemiş Cesedi Bulundu 130 izlenme - 9 ay önce Ardahan'da inşaat alanında yapılan kazı sırasında tespit edilen oda şeklinde düzenlenmiş mezarda, 1877-78 Rus işgali döneminde hayatını kaybettiği düşünülen ve üniforması ile gömülen Rus subayın büyük bölümü çürümeyen cesedi bulundu.
Davut Güloğlu İle Pelin Subay Arasında Büyük Kavga - Cumartesi Sürprizi 08:19
Davut Güloğlu İle Pelin Subay Arasında Büyük Kavga - Cumartesi Sürprizi 601 izlenme - 4 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; davut güloğlu'nun sevgilisi ile kavga ettiği iddialar ekranlara geliyor.
Dj Emrah-Subay Oldum-2009 02:18
Dj Emrah-Subay Oldum-2009 955 izlenme - 8 yıl önce tüm Şehİtlerİmİze küçük bİr armaĞan...kayit ve mİksaj kötü ama emege saygii (yorumsuz geçmeyelİm)
Adolf Hitler'e Yapılan Suikast Girişimi (Altyazılı) 05:31
Adolf Hitler'e Yapılan Suikast Girişimi (Altyazılı) 762 izlenme - 3 yıl önce İzleyeceğiniz görüntüler "Kavgam" belgeseline aittir. 20 Temmuz 1944'te Alman diktatör Adolf Hitler'e yönelik yapılan ve başarısız olan suikast girişimidir. Rastenburg yakınlarındaki Kurdun İni'nde (Wolfsschanze) gerçekleştirilen suikast girişiminde albay Claus von Stauffenberg kilit bir role sahipti. Stauffenberg, konumu nedeniyle Hitler'e direkt rapor verebilme yetkisine sahipti. Bu suikast, Nazi rejimini devirmek için sarf edilen çabaların doruk noktasıydı.
Pütürge Yolu (Subay) 07:12
Pütürge Yolu (Subay) 885 izlenme - 8 yıl önce malatya (subay)
Burası Benim Devletimse Çıkın! 03:09
Burası Benim Devletimse Çıkın! 646 izlenme - 3 yıl önce Askerlerimiz Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ndeki sınır hattında kurulan çadırlara pkk bayrağı ve aponun resimlerinin konulması üzere çadırları yıktı. Bunun üzerine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak görevli subay ile tartıştı. gülten kışanak, senin devletin söz verdi yıkmayacak demesi üzerine devlet benimse çıkın o zaman diyerek karşılık verdi.
Komandolar Böyle Yetişiyor 01:24
Komandolar Böyle Yetişiyor 454 izlenme - 4 yıl önce TSK, komando adaylarını birbirinden zorlu eğitimlerden geçiriyor. Eğitim süresince adaylar helikopterden atlıyor, elleri, gözler, ayakları bağlı denize atlıyor.
Komando 07:32
Komando 798 izlenme - 10 yıl önce sehitler ölmez vatan bölünmez
Türk F16'sının Kokpitten Çekilmiş Hedefi İmha Etme Anı 01:02
Türk F16'sının Kokpitten Çekilmiş Hedefi İmha Etme Anı 11 izlenme - 3 hafta önce Arkadaşlarım Özel ve Keyifle İzleyeceğiniz Videolarıma Abone Olun Beğendiklerinizi Sevdiklerinizle Paylaşın Hayırlı Seyirler. Gerçek Savaş Vahşi Hayvan Aslanı ve Buffalo izl.sn/10149145 @izlesene