Hoşgeldiniz!

Şubesi Videoları İzle

Deneysel Bankacılık: Tüm Vücut Şubesi 00:05
Deneysel Bankacılık: Tüm Vücut Şubesi 901.967 izlenme - 3 yıl önce Bankanızın bir cep şubesi varsa, yanlış bankadasınız demektir. facebook.com/deneyselbankacilik twitter.com/deneyselbanka
Bbg Evi - Brezilya Şubesi 01:32
Bbg Evi - Brezilya Şubesi 78.666 izlenme - 8 yıl önce
Kenan İmirzalioğlu ile Sarp Apak gözaltına alındı. 01:37
Kenan İmirzalioğlu ile Sarp Apak gözaltına alındı. 51.100 izlenme - 4 yıl önce Ünlü oyuncular Kenan İmirzalioğlu, Sarp Apak ve Nehir Erdoğan gözaltına alındı. İstanbul Narkotik Şubesi ekipleri bu sabah büyük bir uyuşturucu operasyonu başlattı. Operasyonlarda bir çok kişinin gözaltına alındığı belirtilirken, gözaltına alınanlar arasında oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak ve Nehir Erdoğan'ın da olduğu öne sürüldü.
Mardin'de Askerlik Şubesinde Patlama 01:35
Mardin'de Askerlik Şubesinde Patlama 1.348 izlenme - 1 yıl önce Mardin'in Kızıltepe ilçesi askerlik şubesinde büyük bir patlama yaşandı. Patlamanın ardından bölgeye çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Edinilen ilk bilgilere göre olay, Kızıltepe-Mardin yolu üzerinde bulunan askerlik şubesinde meydana geldi. Bahçede, saat 00.00 sıralarında büyük bir patlama yaşandı. Patlamanın ardından elektriklerin kesildiği bölgeye, çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.
Çanakkale Zaferi_sivas Türk Ocakları 09:47
Çanakkale Zaferi_sivas Türk Ocakları 6.118 izlenme - 9 yıl önce çanakkale zaferinin 98. yıldönümü anısına
yeni yeşil aksaray gülağaç şubesi 03:28
yeni yeşil aksaray gülağaç şubesi 2.311 izlenme - 7 yıl önce gülağaç
 Yüksekova’da banka şubesi ateşe verildi 01:59
Yüksekova’da banka şubesi ateşe verildi 630 izlenme - 3 yıl önce Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde polisle çatışan yüzü kapalı grup, bir banka şubesi binasını ateşe verdi. Kepenklerin iki gündür kapalı olduğu ilçe merkezinin Cengiz Topel Caddesi’nde, Şemdinli Yolu üzerinde ve ara sokaklara barikat kurup, ateş yakan ve polis araçlarına taş atan yüzü kapalı gösterici gruplara polis ekipleri müdahalesi sürerken, Nedim Zeydan Caddesi üzerinde bulunan banka şubesine göstericiler tarafından molotofkokteyli saldırı düzenlendi. Taşlarla banka binasının camlarını ve kepenklerini kırarak içeri giren göstericiler, bankadaki bütün eşya ve dosyaları ateşe verdiler. İlçedeki olaylar sürüyor.
Akbank İnternet Şubesi Sizin İçin Yenilendi! 01:46
Akbank İnternet Şubesi Sizin İçin Yenilendi! 1.377 izlenme - 6 yıl önce şık tasarımı kolay ve kullanışlı menüsü ve yüksek hizmet kalitesiyle sizin için yenilenen akbank bireysel internet şubesi'ni denemek için hemen tıklayın http//www.akbank.com/
Gülmez Kardeşler Her Yerde 03:50
Gülmez Kardeşler Her Yerde 2.543 izlenme - 9 yıl önce kendi çalışmalarımızı bir de bu alanda göstermek istiyorum... gülmez kardeşler gitaristi...
Aziz Yıldırım Fatih Şubesi'nin açılışını yaptı 04:31
Aziz Yıldırım Fatih Şubesi'nin açılışını yaptı 365 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü İstanbul Fatih Şubesi açılışına katıldı.
Banka Şubelerini Hiç Sevmem - Garanti 02:31
Banka Şubelerini Hiç Sevmem - Garanti 321 izlenme - 2 yıl önce Efendim yaklaşık 12 sene kadar önceydi. Şubelere gidip gelmek zulüm olmuştu. Sonra bir adam çıktı ve "hiç sevmem" dedi. Bize telefon bankacılığı ile bir işlemi yapmanın bir bu buçuk dakikada yaptığını gösterdi. Şimdi ise telefon bankacılığını sevmez olduk. Müşteri temsilcisine bağlanmak bile onlarca dakikamızı alabiliyor. Sonuç olarak şube veya telefon bankacılığı olsun bir şekilde düdüklendik. Güven Kıraç'ın oynadığı Garanti Bankası reklamını izliyoruz. Kahrolsun kuyruklar....
ING İnternet Şubesi 01:39
ING İnternet Şubesi 452 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayarda Neyse Aynen Mobilde!
türkiye sakatlar derneği istanbul şubesi başkanı.1 21:21
türkiye sakatlar derneği istanbul şubesi başkanı.1 376 izlenme - 6 yıl önce türkiye sakatlar derneği istanbul şubesi başkanı murat kemal yüksel
Dünya Liderlerinden Çayeli'ne Tebrik Mesajları! - İsmail H. Çiftçi 04:18
Dünya Liderlerinden Çayeli'ne Tebrik Mesajları! - İsmail H. Çiftçi 396 izlenme - 2 yıl önce İsmail Hakkı Çiftçi 2 nolu seçim büro açılış komedisi yalanın Çayeli'de tesbih olduğu anlar gülmek garantilidir.
C Şubesi !!!! 01:23
C Şubesi !!!! 188 izlenme - 7 yıl önce siteler i.ö.o
Meraklısı İçin Konya Eğlence Gecesi 04:41
Meraklısı İçin Konya Eğlence Gecesi 155 izlenme - 2 yıl önce Efenim Konyalı gençler ve orta yaş abilerimiz bir odaya doluşmuş gerekli ses tesisatı fazlasıyla kurmuş, sigara dumanı altında yanık sesli abimizin çığırdığı türkü eşliğinde ortama efkar basıyorlar. Herkese yerinden görmek naip olmadığı için videoyu yükledim. İyi seyirler.
Soygun Anında Faturasını Ödemeye Çalıştı 00:56
Soygun Anında Faturasını Ödemeye Çalıştı 71 izlenme - 1 yıl önce Okmeydanı'nda bugün soyulan PTT şubesi ve karşısındaki fatura ödeme merkezinin iki hafta önce de soyulduğu anlaşıldı. Güvenlik kamera görüntülerine de yansıyan soygunda, her şeyden habersin bir vatandaşın fatura ödemeye çalışması dikkat çekti.
Ben Bu Ülke İçin Canımı Veriyorum, Sen Yürümekten Başka Ne Yapıyorsun 01:43
Ben Bu Ülke İçin Canımı Veriyorum, Sen Yürümekten Başka Ne Yapıyorsun 148 izlenme - 2 yıl önce Acısıyla tatlısıyla bir Cumhuriyet bayramını daha kutladık. Antalya'da Cumhuriyet yürüyüşü yapmak isteyen Cumhuriyet Kadınları Antalya Şubesi üyesi kadınlar, polis memuru ( amir veya komiser filanda olabilir ) tartışma anı. -Korkaksınız korkak... - Ben bu devlet için canımı veriyorum, sen 29 ekimde yürümekten başka bu ülke için ne yapıyorsun ? --------------- hiç bir şey anlamayanlar için olaya hakim olan 01:18 deki teyzeyi dinlesin.
güneş sürücü kursları 33:09
güneş sürücü kursları 363 izlenme - 6 yıl önce
Zirve Dağcılık Ankara Şubesi 01:28
Zirve Dağcılık Ankara Şubesi 87 izlenme - 3 yıl önce Zirve Dağcılık Ankara Şubesinde Güzel Anlar
Tes-İş Marşı 02:08
Tes-İş Marşı 257 izlenme - 6 yıl önce tes-iş - marşı
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı 02:27
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı 107 izlenme - 2 yıl önce Merakla beklenen bedelli askerlik için başvurular bugün itibariyle başladı. Bedelli askerliği bekleyenler başvuruların ilk gününde askerlik şubelerine akın etti.
güneş sürücü kursları mezitli şubesi 30:06
güneş sürücü kursları mezitli şubesi 347 izlenme - 6 yıl önce
6D Sinema Manisa 01:23
6D Sinema Manisa 127 izlenme - 5 yıl önce MANİSA'DA EĞLENCENİN İLK ADRESİ. BURADA FİLM İZLENMEZ YAŞANIR! BAĞIRMAK VE ÇIĞLIK ATMAK SERBEST, İYİ EĞLENCELER MANİSA...
Sivas Türk Ocağı 2006-2007 Faliyetleri 12:37
Sivas Türk Ocağı 2006-2007 Faliyetleri 325 izlenme - 9 yıl önce türk ocakları sivas Şubesi'nin 2006-2007 döneminde yaptığı faaliyetler
Ak Saray'ın Isınma Maliyeti İle Bayburt Isıtılabiliyor 02:03
Ak Saray'ın Isınma Maliyeti İle Bayburt Isıtılabiliyor 87 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın ısınma maliyeti hesaplandı. Mimarlar Odası Ankara Şubesi'nin yaptığı ısınma maliyetine göre, Saray'ın altı aylık ısınma maliyeti yaklaşık 10 milyon lira. Bir başka rakamla Bayburtluların bir yıllık ısınma bedeline eşit.
T H K Akşehir Şubesi Model Uçak Kursunda Kursiyerler Yaptıkları Uçakları Uçurdular 04:32
T H K Akşehir Şubesi Model Uçak Kursunda Kursiyerler Yaptıkları Uçakları Uçurdular 113 izlenme - 5 yıl önce
Ali Koç Diyanet- Sen Konya Şube Başkanı 01:00:13
Ali Koç Diyanet- Sen Konya Şube Başkanı 91 izlenme - 3 yıl önce Diyanet-sen Konya Şube Başkanı Ali Koç, 42 Konya Televizyonunda Canlı Olarak Yayınlanan Ve Programcı Mehmet Ali Gökçek'in Hazırlayıp Sunmuş Olduğu "net Bakış" Programına Konuk Olarak Katıldı. Yetkili Sendika Diyanet-sen'in Çalışmaları Ve Kazanımları Konusunda Bilgilendirmeler Yapan Başkan Ali Koç, Gündeme Dair Bazı Açıklamalarda Da Bulundu.
tsd gaziantep şubesi bayramlaşma 02:22
tsd gaziantep şubesi bayramlaşma 120 izlenme - 7 yıl önce tsd gaziantep şubesi bayramlaşma
İki Adet Tempo Fm Cadı Hayranı 00:55
İki Adet Tempo Fm Cadı Hayranı 147 izlenme - 8 yıl önce söz müzik memoli,dereli Şubesi ali çetin,mancı sülo