Hoşgeldiniz!

Subuk Videoları İzle

Abuk Subuk 1 Film (1990 - 94 dk. - Sansürsüz) 01:34:00
Abuk Subuk 1 Film (1990 - 94 dk. - Sansürsüz) 2.138 izlenme - 9 ay önce Açıklama: Türkiye'de 80'ler sonrası toplumdaki bozulmalar, mal, mülk peşinde koşan insanlar, parası olana yalakalık yapan insanlar gibi toplumdaki yozlaşmaları anlatmaya çalışmış kara mizah konulu bir filmdir. Kemal Sunal'ın başrolünde oynağı bu filmi pek bilen yoktur. Kemal Sunal'ın, televizyon kanallarında en az yayınlanmış filmidir. Filmin Konusu: "Ademoğlu (Kemal Sunal),yoksul bir köylü olduğu için çevresi tarafından sürekli hor görülüp aşağılanır. Bir süre sonra yoksul köylü Ademoğlu, geçmişteki bir iyiliğin karşılığı olarak bir mirasla mükafatlandırılır. Birden milyarder olunca, onu hor gören çevresi bu kez de onu el üstünde tutar."* "Âdemoğlu, artık ülkenin en zengin adamlarındandır; ancak yüzü yine de gülmez. Bu durum basının ilgisini çeker ve bir yarışma düzenlenir. Âdemoğlu'nu güldürebilene büyük para ödülü verilecektir."** Açıklama kaynak: *: http://www.sinematurk.com/film/1369-abuk-sabuk-bir-film/ **: https://tr.wikipedia.org/wiki/Abuk_Sabuk_Bir_Film Kesilmiş versiyon: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/230054/abuk-sabuk-bir-film-kemal-sunal-1990-62-dk Not: Görüntü kalitesi pastel boyadan hallicedir. Kesilmemiş olarak sadece bu kalitede bulabildim.
Ritme Ayak Uyduramayan Çocuk 02:10
Ritme Ayak Uyduramayan Çocuk 195 izlenme - 2 yıl önce 21 Aralık'ı dans ederek kutlayan bir grup içinde kalan çocuk, bir türlü olayın ne olduğunu çakozlayamaz. Yaşına başına aldırmadama bauk subuk hareketler yapan insanları izlerken siz de ibret alacaksınız.
İnsanlara Beyin Mıncıklaması Geçirten Şakacı Adam 04:00
İnsanlara Beyin Mıncıklaması Geçirten Şakacı Adam 55 izlenme - 11 ay önce Limitless EXP kanalı sokakta rastgele denk geldiği insanlara değişik sorular soruyor. Yazı Tura Atsam Seni Yatağa Atma Şansım nedir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Abuk Subuk Hareketler Yapan Kaleci 00:19
Abuk Subuk Hareketler Yapan Kaleci 98 izlenme - 2 yıl önce Fas Ligi'nde oynanan Raja Casablanca-UST Temara maçında konuk takım kalecisinin kurtarıştan sonra yaptıgı abuk subuk hareket izlemekteyiz.
En Büyük Bahçesaraytaş! 00:51
En Büyük Bahçesaraytaş! 65 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın başrol oynadığı "Abuk Subuk" filminden bir kesit izliyoruz. Bir şekilde bol miktarda para sahibi olan Kemal Sunal'ın yıllardır hiç gülmemiş olması nedeniyle TAN gazetesi "ilk güldürene 15 milyon TL" yarışması düzenler. Bu abimiz de sloganlar atarak güldürmeye çalışmaktadır. Taraftarlığa güzel bir eleştiri içeren bu filmin baştan sona izlenmesini de tavsiye ediyorum efendim..
.) 03:04
.) 120 izlenme - 8 yıl önce mixpix