Hoşgeldiniz!

suçlama

İlk İfadesi Akın Öztürk Darbe Suçlamalarını Reddetti 03:53
İlk İfadesi Akın Öztürk Darbe Suçlamalarını Reddetti 76 izlenme - 5 ay önce Darbe girişiminin başındaki isim olarak gözaltına alınan Eski Hava Kuvvetleri Akın Öztürk, savcılık ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dopingle suçlanan Rus sporculara disiplin soruşturması 01:29
Dopingle suçlanan Rus sporculara disiplin soruşturması 198 izlenme - 1 yıl önce Rus sporcuların uluslararası yarışmalarda 'devlet desteği' ile doping yaptığı iddiasının ardından başlayan skandal giderek derinleşiyor. Uluslararası Olimpiyat Komitesi, spor dünyasını sarsan raporun ardından doping kurallarını ihlal eden atletler hakkında disiplin soruşturması açılmasını istedi.
Kızımı Yeliz Yeşilmen Kaçırdı! 02:42
Kızımı Yeliz Yeşilmen Kaçırdı! 723 izlenme - 4 yıl önce Melike ile Yeni Baştan programına konuk olan Gülbin Vardar ve ailesi, Yeliz Yeşilmen hakkında şok iddialarda bulundu.
Babam ve Oğlum  - Benim Yüzümden 03:46
Babam ve Oğlum - Benim Yüzümden 321 izlenme - 2 yıl önce Babam ve oğlum filminin en vurucu sahnesi. Bu sahneyi oynayan Çetin Tekindor aynı performansı bir amerikan filminde gösterse herhalde 25 - 30 tane oscarı tek başına alır giderdi.
Suçlama 03:41
Suçlama 512 izlenme - 8 yıl önce mahkum ettim yüreğimi yokluğunun cezasına
Eski Nişanlısının Butiğini Yakmakla Suçlanan Adam: Kendisi Yakmış Olabilir 05:03
Eski Nişanlısının Butiğini Yakmakla Suçlanan Adam: Kendisi Yakmış Olabilir 63 izlenme - 11 ay önce Adana'da mağazası yakılan Dila Öztürk'ün eski nişanlısı E.Ç. "O eski bir sigortacı, kendisi yaptırmış olabilir." dedi. Polis, E.Ç.'nin arkadaşı A.C.'yi yeniden gözaltına aldı.
Bakana Büyük Şok 01:31
Bakana Büyük Şok 76 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'da bakan statüsündeki Olağanüstü Haller Devlet Hizmeti Başkanı Boçkovskiy ve yardımcısı Stoetskiy, yolsuzluk suçlamasıyla gözaltına alındı
Adnan Aslan - Beni Suçlama 05:06
Adnan Aslan - Beni Suçlama 50 izlenme - 2 yıl önce TAHSİN AYDIN
Ersun Yanal'a Şike Suçlaması 04:32
Ersun Yanal'a Şike Suçlaması 29 izlenme - 2 yıl önce Geçmiş dönemde Yeni Nazilli'de forma giyen eski kaleci Nedim Şişko, o zamanlar takım arkadaşı olan Ersun Yanal hakkında şike suçlamasında bulundu.
suç duyurusu 03:32
suç duyurusu 52 izlenme - 6 yıl önce suç duyurusu
Oyunu Bitti Sanıp, İlker Ayrık'ı Suçladı! 01:55
Oyunu Bitti Sanıp, İlker Ayrık'ı Suçladı! 51 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Bitti Sanıp, İlker Ayrık'ı Suçladı!
Kanıtsız Suçlama 00:22
Kanıtsız Suçlama 23 izlenme - 4 yıl önce Kanıtsız Suçlama
Burcu Esmersoy'a Korsan Cd Suçlaması 00:29
Burcu Esmersoy'a Korsan Cd Suçlaması 21 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy'a Korsan Cd Suçlaması
Ersun Yanal, Aziz Yıldırım'ın Suçlamalarına Cevap Verdi 00:38
Ersun Yanal, Aziz Yıldırım'ın Suçlamalarına Cevap Verdi 8 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Ersun Yanal, Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkındaki sözlerine, "Antrenmanlar bayan arkadaşlara göre değil, yıllık belirlenir." dedi.
Çocuğun kanser olduğunu öğrendiğinde verebileceği olası tepkiler nelerdir? 00:41
Çocuğun kanser olduğunu öğrendiğinde verebileceği olası tepkiler nelerdir? 3 izlenme - 1 yıl önce Çocuğun kanser olduğunu öğrenmesi; kabullenmeme ve kendini suçlama gibi tepkilere yol açabilir. Ebeveynlerin bu dönemde çocuğa gereken desteği verebilmesi büyük önem taşır. Çocuğa hastalığı hakkındaki detayların anlayacağı bir dille ve umutlu bir yaklaşımla verilmesi gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çiftler arasındaki çatışmalar nasıl engellenebilir? 03:59
Çiftler arasındaki çatışmalar nasıl engellenebilir? 3 izlenme - 2 yıl önce Çiftler arası çatışmaları karşımızdakini suçlamayarak, problemleri biriktirmeyerek, duygularımızın sorumluluğunu karşı tarafa yüklemeyerek engelleyebiliriz.