Hoşgeldiniz!

şüheda

Sinead O'Connor Kelime-i Şehadet Getirip Müslüman Oldu 01:04
Sinead O'Connor Kelime-i Şehadet Getirip Müslüman Oldu 3.622 izlenme - 3 ay önce Dünyaca ünlü sanatçı Sinead O'Connor, Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu. Hristiyanlığı bırakarak İslam'a geçtiğini duyuran Sinead O'Connor, Şüheda Davitt ismini aldı.
Haydi Qel İcelim-Yüksek Sadakat 02:55
Haydi Qel İcelim-Yüksek Sadakat 1.715 izlenme - 9 yıl önce rockunzelif we knkyler
Şüheda Baltalı 01:35
Şüheda Baltalı 368 izlenme - 9 yıl önce
Şüheda 03:55
Şüheda 379 izlenme - 10 yıl önce Şüheda
Turkiye'de Bir İlkokul Acılısında Ku'ran-ı Kerim Okunması 00:57
Turkiye'de Bir İlkokul Acılısında Ku'ran-ı Kerim Okunması 230 izlenme - 4 yıl önce Toprağı sıksan şüheda değil mollalar fışkıracak dedirten bir video daha. Bu yıl iyi kuran yaptı, turfanda dan gitti. Cepleri güzel doldurdular ama kimsede demiyor ki; "ya gelecekte koşmaya yeter duvarsız bir yerimiz olmaz ise?" diye. İyi seyirler efenim.
Seni Çook Seviyorum 02:10
Seni Çook Seviyorum 221 izlenme - 10 yıl önce Şüheda senİ çok sevİyoruö
Şüheda Bilinmiyor&arsinli Karizma Dinle 04:25
Şüheda Bilinmiyor&arsinli Karizma Dinle 112 izlenme - 7 yıl önce
Şüheda'nın Sesi 01:33
Şüheda'nın Sesi 67 izlenme - 4 yıl önce İSTİKLAL MARŞI (Kahraman Ordumuza) Korkma! Sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak, Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal! Kahraman ırkıma bir gül; ne bu şiddet, bu celal? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal... Hakkıdır, Hakk’a tapan milletimin istiklal. Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım, Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım. Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım, Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım. Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar, “Medeniyet” dediğin tek dişi kalmış canavar? Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma sakın, Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın. Doğacaktır sana vadettiği günler Hakk’ın, Kim bilir, belki yarın belki yarından da yakın. Bastığın yerleri “toprak” diyerek geçme, tanı, Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı. Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır atanı, Verme, dünyaları alsan da bu cennet vatanı. Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda. Canı, cananı, bütün varımı alsın da Hüda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda. Ruhumun senden İlahî, şudur ancak emeli: Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli. Bu ezanlar, ki şehadetleri dinin temeli, Ebedî, yurdumun üstünde benim inlemeli. O zaman vecdile bin secde eder, varsa taşım, Her cerihamdan, İlahî, boşanıp kanlı yaşım, Fışkırır ruhumücerret gibi yerden naaşım, O zaman yükselerek arşa değer belki başım. Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal! Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal. Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihla Hakkıdır, hür yaşamış bayrağımın hürriyet Hakkıdır, Hakk’a tapan milletimin istiklal. ***Mehmet Akif Ersoy***