Hoşgeldiniz!

süheyl uygur

Süheyl Uygur'un Unutulmayan Poponu Karşımda Salla Şiiri 01:31
Süheyl Uygur'un Unutulmayan Poponu Karşımda Salla Şiiri 4.816 izlenme - 1 yıl önce Hülya Avşar 1997 yılındaki programına konuk olup Hülya Avşar'a ithafen okuduğu şiirle gündem olmuştu
Şahane Pazar Programının Komik Anıları 05:38
Şahane Pazar Programının Komik Anıları 5.054 izlenme - 2 yıl önce Teve2 kanalında hafta içi her gün yayınlanan, Armağan Çağlayan'ın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği "Hepsi Bugün Oldu" isimli programın konukları Behzat & Süheyl Uygur kardeşler olunca konu döndü dolaştı Şahane Pazar günlerine ve o günlerde yaşanan komik anılara geldi. İzliyoruz efendim..
Şahane Pazar - İlk Bölüm (1994) 01:22:33
Şahane Pazar - İlk Bölüm (1994) 5.123 izlenme - 2 yıl önce Şahane Pazar, yönetmenliğini Gencer İşlek'in yaptığı, Türk televizyonların en uzun süre ekranda kalan yarışma programlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Uğur Aksay, Birkan Uz ve Ebru Yalçın dahil, Medyapım'dan yolu geçen hemen hemen bütün yönetmenlerin imzası bulunan program olma özelliği de taşıyan Şahane Pazar, Behzat Uygur ve Süheyl Uygur kardeşlerin sempatik ve başarılı sunumları sayesinde yıllarca en iyi ratinglerle ekranlarda kalmayı başardı. Albümü çıkan sanatçıların, kendilerini göstermek ve popüler olmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Şahane Pazar, yıllarca sanatçıların promosyonlarına katkıda bulunmuş, yeni müzisyenler ilk defa Şahane Pazar aracılığı ile Türk halkıyla tanışma imkânı bulmuştur. Şahane Pazar, Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin başarısı sayesinde bir ekran klasiği olmayı başarmıştır.
Şeyini Şey Ettiğimin Şeyi (1990) Nejat Uygur Tiyatrosu 02:04:42
Şeyini Şey Ettiğimin Şeyi (1990) Nejat Uygur Tiyatrosu 5.809 izlenme - 3 yıl önce Şeyini Şey Ettiğimin Şeyi Yazan-Yöneten : Nejat Uygur Oyuncular : Nejat Uygur, Bahri Beyat, Necla Uygur, Süheyl Uygur, Semra Uygur, Behzat Uygur, Çiğdem Uygur, Meral Küçükerol, Nabi Atay Kostüm : Rana Uygur Dekor : Kemal Uygur Mizansen : İrem Uygur Müzik : Ahmet Uygur Politik Düzen : Ferhan Uygur Tiyatro Prodüksiyonu : Süha Uygur
Nejat Uygur ve Oğulları - Şahane Pazar 00:59
Nejat Uygur ve Oğulları - Şahane Pazar 1.593 izlenme - 1 yıl önce Nejat Uygur'un oğullarının sunduğu programa konuk olduğu bölümden bir kesit izleyeceğiz.
Burçin Orhon 04:51
Burçin Orhon 4.068 izlenme - 3 yıl önce Kaşınızda Bambi lakaplı güzeller güzeli ablamız Burçin Orhonun bale oryantal karışımı dansı. Tiyatrocu Süheyl Uygurla evlendikten sonra hayli kilo alan ablamız alzheimer hastası olmuş, kendisine geçmiş olsun diliyoruz.
Şahane Yılbaşı - Süheyl ve Behzat Uygur - Konuk: İbrahim Tatlıses (31 Aralık 1998) 55:57
Şahane Yılbaşı - Süheyl ve Behzat Uygur - Konuk: İbrahim Tatlıses (31 Aralık 1998) 1.246 izlenme - 1 yıl önce Bir Zamanların Efsane TV Programlarından Biri Olan Şahane Pazar Programının Yılbaşı Özel Bölümüdür ve Bu Bölümdeki Konuğu İbrahim Tatlıses
Nejat Uygur'un Oğluyla Tiyatra Oyunu 02:39
Nejat Uygur'un Oğluyla Tiyatra Oyunu 4.914 izlenme - 5 yıl önce Allah rahmet eylesin..
Şahane Pazar - 1996 - Küçük İbo'nun Katıldığı Bölüm 17:43
Şahane Pazar - 1996 - Küçük İbo'nun Katıldığı Bölüm 2.366 izlenme - 2 yıl önce Şahane Pazar Yönetmenliğini Gencer İşlek'in yaptığı,Türk televizyonların en uzun süre ekranda kalan yarışma programlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Uğur Aksay, Birkan Uz ve Ebru Yalçın dahil, Medyapımda'dan yolu geçen hemen hemen bütün yönetmenlerin imzası bulunan program olma özelliği de taşıyan Şahane Pazar, Behzat Uygur ve Süheyl Uygur kardeşlerin sempatik ve başarılı sunumları sayesinde yıllarca en iyi raitinglerle ekranlarda kalmayı başardı. Albümü çıkan sanatçıların, kendilerini göstermek ve popüler olmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Şahane Pazar yıllarca sanatçıların promosyonlarına katkıda bulunmuş, yeni müzisyenler ilk defa Şahane Pazar aracılığı ile Türk halkıyla tanışma imkânı bulmuştur. Şahane Pazar Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin başarısı sayesinde bir ekran klasiği olmayı başarmıştır.
Kanal D Eğlence ve Şahane Cumartesi Jeneriği (1995) 00:38
Kanal D Eğlence ve Şahane Cumartesi Jeneriği (1995) 1.368 izlenme - 2 yıl önce Evet Arkadaşlar Nette Hiç Bulunamayan 1995 Yılına Ait Kanal D Eğlence ve Şahane Cumartesi Jeneriği Sizlerle :)
Saba Tümer, Süheyl Vee Behzat Uygur'dan Gangnam Style 04:00
Saba Tümer, Süheyl Vee Behzat Uygur'dan Gangnam Style 4.738 izlenme - 6 yıl önce Saba Tümer ile Bugün Programında Süheyl ve Bezat kardeşler ile Saba Tümer Gangnam style dansı yaptı. Saba Tümer, Süheyl vee Behzat Uygur'dan Gangnam Style
Ebru Gündeş - Dönülmez Akşamın Ufkundayız 04:52
Ebru Gündeş - Dönülmez Akşamın Ufkundayız 1.253 izlenme - 3 yıl önce Dönemin müzik eğlence programlarından olan ve isminden de anlaşılacağı üzere cumartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşlerin sunduğu Şahane Cumartesi isimli programda yayınlanan efsane Türk Sanat Müziği parçası olan Dönülmez Akşamın Ufkundayız isimli eseri Ebru Gündeş'in sesinden bir kez daha dinliyoruz efendim. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 04:54
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 746 izlenme - 4 yıl önce Abdulkadir şamda kebapçıymış zamanında Arkadaşı varmış onun un kapanında Kalkmış gelmiş İstanbul'a sanatçı olmaya Abulkadir başka yer mi yok şarkıcı olmaya A... Şarkı Sözleri (lyrics): Abdulkadir şamda kebapçıymış zamanında Arkadaşı varmış onun un kapanında Kalkmış gelmiş İstanbul'a sanatçı olmaya Abulkadir başka yer mi yok şarkıcı olmaya Abdulkadir bir sen eksiktin homojen olmayan Madem buraya kadar geldin buyrun Avrupa'ya Abdulkadir Ramiye ya da Unkapanına gidelim Ya rock söyleyecez ya da hicaz vallahi aç kalacaz Kıçını başını açtın mı şarkıcı olursun Abdulkadir sen nerde yavrum tutturursun Gülen bi kaset yapacakan milenyumda yap Milenyumda yapmazsan Uranyumda yap Abdulkadir Ramiye ya da Unkapanına gidelim Ya rock söyleyecez ya da hicaz vallahi aç kalacaz Pazarları gazetelerde bedava magazin var Magazinlerde senin gibi bir sürü armut var Abdülkadir kusura bakma bir sen armutsun Bir de sen dene şansını pop müzik kurtulsun Her gün bir star patlıyor sen de patlarsın Millet böyle susarsa RTÜK ne yapsın? Abdulkadir Ramiye ya da Unkapanına gidelim Ya rock söyleyecez ya da hicaz vallahi aç kalacaz İbret olsun sesimiz prodüktörlere Ayıp oluyor artık yazık bu millete Olayın Abdülkadirle hiçbir ilgisi yok Anlayan anlamıştır başka sözümüz yok İbret olsun sesimiz prodüktörlere Ayıp oluyor artık yazık bu millete Abdülkadir olayın senle hiç bir ilgisi yoook Kulağınızı öptüysek valla özür dileriz Bu son olsun yoksa biz de şarkı söyleriz Abdulkadir Ramiye ya da Unkapanına gidelim Ya rock söyleyecez ya da hicaz vallahi aç kalacaz Eğer böyle giderse herkes şarkıcıyım der kendine bu ülkede Onlar da duysunlar sesimizi hep birlikte
Şahane Pazar 'Batmaz' Kolajı 02:42
Şahane Pazar 'Batmaz' Kolajı 749 izlenme - 4 yıl önce Benim yaşımdakilere ertesi gün okul olduğunu ister istemez hatırlatıp burukluk yaratan ama yarışmaları çok eğlenceli geçen programın "Batmaz" skeçlerinden 5ini bir videoda birleştirdim. Komik olmasa da noltalji değeri büyüktür benim için.
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 20:30
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 718 izlenme - 3 yıl önce Çocuklugumuzun programı olan Şahane Pazar'ın Serdar Ortaç'lı bir bölümünü buldum, sizinle de paylaşmak istedim. Bölümümüzde karpuz oyunu oynanmakta. Keyifli seyirler...
Şahane Pazar - Güreş Yarışması 05:21
Şahane Pazar - Güreş Yarışması 829 izlenme - 4 yıl önce Süheyl ve Behzat Uygur'un sunduğu Şahane Pazar çocukluk nostaljilerindendir. Her ne kadar espiri kalitesi yerlerde olsa da izleyenleri eski günlere döndürecektir.
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 04:51
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 466 izlenme - 3 yıl önce Süheyl-Behzat Uygur kardeşlerin 90larda her ünlünün albüm çıkarma modasına atıfta bulunmak adına çıkardığı "Kötü Şarkılar" albümünden en popüler ve dokundurgaçlı parça Abdülkadir huzurlarınızda. Alkışlarlayaşıyorum.com, tek rakibi Elifnağme programı olan site.
Hazal - Yine Olan Oldu 03:57
Hazal - Yine Olan Oldu 573 izlenme - 4 yıl önce Hazal'ın "SEVDALIM" adlı albümünden "YİNE OLAN OLDU" adlı parçasını "ŞAHANE CUMARTESİ" isimli eğlence programı videosu ile sizlerin beğenisine sunarım. İyi seyirler, iyi dinlemeler. Erhan Çakır'a sonsuz teşekkürler.
Burçin Orhon: Alzheimer Olduğumu Nasıl Bileceğim? 04:04
Burçin Orhon: Alzheimer Olduğumu Nasıl Bileceğim? 423 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Alzheimer teşhisi konulan Burçin Orhon, Her Şey Dahil'e konuk oldu. Burçin Orhon eşi Süheyl Uygur'la katıldığı programda nörolog uzmana da sorularını iletti.
Şahane Pazar Neden Şahanedir? 03:37
Şahane Pazar Neden Şahanedir? 512 izlenme - 4 yıl önce Bunca içerik ekledim alkışlarlayaşıyorum'a, bu kadar kelimelerin anlamsız kaldı bir şeye denk gelmemiştim. Uzun yıllar pazar akşamları Şahane Pazar izlemeye mahkum kalmış bir ademevladı olarak ne Süheyl'in ceketine, ne de kendini durduk yere maymun etmeyi seçen yarşmacılar hakkında bir yorum yapmıyorum ve izninile "şölebel şölebeeel" diye koşarak uzaklaşıyorum. Video sahibi oxygeme85 nickli YouTube kullanıcısına da Kök Tengri'den sabır diliyorum.
Cankat - Çek Git (Şahane Cumartesi - Kanal D Nostaljisi) 03:18
Cankat - Çek Git (Şahane Cumartesi - Kanal D Nostaljisi) 290 izlenme - 4 yıl önce Sanatçının 1995 yılında piyasa sürdüğü albümü ile aynı ismi taşıyan Çek Git isimli paçasının dönemin müzik ve eğlence programı olan Şahane Cumartesi programında seslendirdiği şarkıyı sanatçının enteresab dans figürleri eşliğinde izliyoruz efendim. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
Her Şey Dahil | Hatice - Behzat & Süheyl Uygur 01:27:16
Her Şey Dahil | Hatice - Behzat & Süheyl Uygur 182 izlenme - 5 yıl önce Sevilen Sanatçı Hatice İle Behzat Ve Süheyl Uygur Kardeşler Her Şey Dahil Programında |
Uygur Kardeşler ve Yalçın Çakır 03:53
Uygur Kardeşler ve Yalçın Çakır 148 izlenme - 4 yıl önce Oyun hakkında detaylı bir bilgim olmamakla birlikte, Yalçın Çakır abimizi görünce paylaşasım geldi. Süyehl yine aynı tarz, Yalçın abi ise aynı otoriter kimlikte.
 Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 04:54
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 22 izlenme - 1 yıl önce
Nejat Uygur'u Kaybettik 01:03
Nejat Uygur'u Kaybettik 76 izlenme - 5 yıl önce Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu Nejat Uygur, Medistate Kavacık Hastanesi'nde 19.45 Sıralarında Hayatını Kaybetti.
Mahsun Kırmızıgül- 14:22
Mahsun Kırmızıgül- "markopaşa" İsimli Müzikali İzlerken (09.08.2015) 51 izlenme - 3 yıl önce AYSEL-MAHSUN https://twitter.com/Fan_Mahsun https://instagram.com/FanMahsun https://facebook.com/FanMahsunKirmizigul