Hoşgeldiniz!

suikastçi

Terminator: Genesis Filmininde Görsel Efektler Nasıl Yaratıldı? 04:11
Terminator: Genesis Filmininde Görsel Efektler Nasıl Yaratıldı? 6.237 izlenme - 9 ay önce Bilim kurgu ve aksiyon filmi Terminator: Genesis'te kullanılan görsel efektlerin nasıl yaratıldığına dair etkileyici bir video. Neredeyse yok edilemez bir asker ve suikastçı olarak izlediğimiz Terminator bakalım nasıl yaratılmış?
Suikastçi Film Müziği 02:21
Suikastçi Film Müziği 6.193 izlenme - 7 yıl önce haberlerde de sık kullanılan müzik
Mr. Bean  Snickers Reklamı 01:10
Mr. Bean Snickers Reklamı 762 izlenme - 2 yıl önce Snickers'in yeni TV reklamında Rowan Atkinson nam-ı diyar Mr. Bean oynuyor. "You're not you when you hungry(Açken sen, sen değilsin.) Not:bu arada snickerstan bu vidyoyu yayınlarken para almıyorum. sadece hoşuma gitti.
Beyin Yakan Amatör Aksiyon Filmi - Fragman 03:58
Beyin Yakan Amatör Aksiyon Filmi - Fragman 174 izlenme - 1 yıl önce Bir takım genç aksiyon filmi çekmeye karar vermiş ve hesap makinesiyle fragman çekmiş. Yeşilçam askiyon filmlerine rahmet okutturan bir prodüksiyon; "Suikastçinin Peşinde" not: ağaçla dövüşen ergen barındırır.
Suikastçi İmparatorluğu (Empire Of Assassins) fragmanı 00:57
Suikastçi İmparatorluğu (Empire Of Assassins) fragmanı 426 izlenme - 3 yıl önce Suikastçi İmparatorluğu (2011) filmine ait fragman
Hero Online 10lvl-40lvl Pala Skilleri Ve Petler 01:59
Hero Online 10lvl-40lvl Pala Skilleri Ve Petler 455 izlenme - 6 yıl önce tüm saldırı petleri10-40lvl tüm pala skilleriat ve suikastçi bineği...
Assassin’s Creed Unity Karakter Geçidi Fragmanı 03:31
Assassin’s Creed Unity Karakter Geçidi Fragmanı 241 izlenme - 2 yıl önce Assassin’s Creed Unity'de bulunan karizmatik karakterler bir arada.Assassin's Creed: Unity, Ubisoft Montreal liderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunudur. Oyun 11 Kasım 2014'te Amerika'da, 13 Kasım 2014'te ise Avrupa'da çıkış yapacak ve kooperatif mod özelliği ile gelerek seride bir ilk yapacaktır. Serinin 7. oyunudur.
Assasin's Creed Nasıl Bitmeliydi? 02:15
Assasin's Creed Nasıl Bitmeliydi? 168 izlenme - 2 yıl önce Assasin's Creed oyununu birçoğumuz biliyordur duvarlara tırmanırız saklanırız adam öldürürüz vb.Bu animasyonda da aslında yaptığımız şeylerin saçmalığını anlatıyor ve gerçekte nasıl olmalıydıyı bize gösteriyor.Lafı daha uzatmadan İzliyoruz efendim
suıkastçi 00:46
suıkastçi 264 izlenme - 8 yıl önce ne atıs ama
Sessiz Suikastçi 03:54
Sessiz Suikastçi 25 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/sessizsuikastci.htm Çöp adam nişancıya verilen suikast görevini başarılı bir şekilde tamamlayabilmesi için doğru kişileri vurmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Oyun oldukça zorlu bölümlerle dolu. Bazı bölümlerde kişileri sadece yaralayarak sorguda konuşturuyorsunuz. Suikasti yapmak için mouse ile doğru hedeflere nişan alıp vurmanız yeterli. Bunun dışında yaraladığınız kişiyi sorgularken q,w,e ve a,s,f tuşlarını kullanmalısınız. Sağ kısımda FEAR,GUTS ve LİFE yazılı grafikler göreceksiniz. FEAR yazılı grafik diğerlerinden daha yüksek seviyede iken boşluk tuşuna basarak adamı konuşturmanız mümkün olacaktır. Aksi halde yakaladığınız kişi konuşmaz ise bölümü kaybetmiş oluyorsunuz. İyi oyunlar..