Hoşgeldiniz!

Suits Videoları İzle

Suits 6. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 00:30
Suits 6. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 17.426 izlenme - 8 ay önce Suits 6. sezon 2. tanıtım fragmanı yayınlandı! Suits’in 6. sezon 1. bölümü 13 Temmuz 2016 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 6. Sezon 10. Bölüm Fragmanı  00:20
Suits 6. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 3.572 izlenme - 5 ay önce Suits 6. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı"P.S.L." Yeni bölüm: 14 Eylül Çarşamba Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x10 Promo/Preview "P.S.L." (Summer Finale) Suits Season 6 Episode 10 Promo Suits Season 6 Summer Finale Promo Suits 6x10 Promo "P.S.L." (HD) Summer Finale
Suits 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:15
Suits 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 3.093 izlenme - 4 ay önce Suits 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yeni bölüm: 21 Eylül Çarşamba Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlart... Suits 6x11 Promo/Preview Suits Season 6 Episode 11 Promo Suits 6x11 Promo (HD)
Suits 6. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 6. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 3.455 izlenme - 5 ay önce Suits 6. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı: "Spain" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x06 Promo/Preview "Spain" Suits Season 6 Episode 6 Promo Suits 6x06 Promo "Spain" (HD)
Suits 5. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 5. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 8.092 izlenme - 1 yıl önce Suits 5. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:19
Suits 6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 2.504 izlenme - 5 ay önce Suits 6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı:"Shake the Trees" Yeni bölüm: 24 Ağustos Çarşamba Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x07 Promo/Preview "Shake the Trees" Suits Season 6 Episode 7 Promo Suits 6x07 Promo "Shake the Trees" (HD)
Suits 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı  00:20
Suits 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 2.076 izlenme - 5 ay önce Suits 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı"Borrowed Time" Yeni bölüm: 31 Ağustos Çarşamba Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x08 Promo/Preview "Borrowed Time" Suits Season 6 Episode 8 Promo Suits 6x08 Promo "Borrowed Time" (HD)
Suits 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 1.821 izlenme - 6 ay önce Suits 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı: "Trust" Yeni bölüm 10 Ağustos Çarşamba Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x05 Promo/Preview "Trust" Suits Season 6 Episode 5 Promo Suits 6x05 Promo "Trust" (HD)
Suits 5. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 5. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 3.077 izlenme - 11 ay önce Suits 5. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Tick Tock" Yeni Bölüm 24 Şubat Çarşamba 2016 Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı  00:20
Suits 6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 1.253 izlenme - 6 ay önce Suits 6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı: Turm Yeni bölüm: 3 Temmuz Çarşamba Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x04 Promo/Preview "Turn" Suits Season 6 Episode 4 Promo Suits 6x04 Promo "Turn" (HD)
Suits 6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:19
Suits 6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 1.293 izlenme - 6 ay önce Suits 6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı: "Back on the Map" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x03 Promo/Preview "Back on the Map" Suits Season 6 Episode 3 Promo Suits 6x03 Promo "Back on the Map" (HD)
Suits 6. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 6. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 1.251 izlenme - 6 ay önce Suits 6. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm adı: "Accounts Payable" Yeni bölüm 20 Temmuz Çarşamba Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar Suits 6x02 Promo/Preview "Accounts Payable" Suits Season 6 Episode 2 Promo Suits 6x02 Promo "Accounts Payable" (HD)
Suits 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:19
Suits 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 3.392 izlenme - 2 yıl önce Suits 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"No Puedo Hacerlo" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 12. Bölüm Fragmanı  00:30
Suits 5. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 2.006 izlenme - 12 ay önce Suits 5. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Live to Fight" ( Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı 3.570 izlenme - 2 yıl önce Suits 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar.
Suits 6.Sezon Tanıtım Fragmanı 00:20
Suits 6.Sezon Tanıtım Fragmanı 1.653 izlenme - 11 ay önce Suits 6.Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 14. Bölüm Fragmanı  00:20
Suits 5. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 1.090 izlenme - 11 ay önce Suits 5. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Self Defense" Yeni Bölüm 17 Şubat Çarşamba 2016 Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 16. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 00:20
Suits 5. Sezon 16. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 745 izlenme - 11 ay önce Suits 5. Sezon 16. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"25th Hour" Yeni Bölüm 2 Mart Çarşamba 2016 Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:19
Suits 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 1.252 izlenme - 2 yıl önce Suits 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"No Refills" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 13. Bölüm Fragmanı  00:19
Suits 5. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 736 izlenme - 12 ay önce Suits 5. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"God's Green Earth" Yeni Bölüm 10 Şubat Çarşamba 2016 Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 5. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 1.065 izlenme - 2 yıl önce Suits 5. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Toe to Toe" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:30
Suits 5. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 1.086 izlenme - 2 yıl önce Suits 5. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Compensation" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 992 izlenme - 2 yıl önce Suits 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Privilege" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:19
Suits 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 805 izlenme - 1 yıl önce Suits 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Uninvited Guests" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 5. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 5. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 742 izlenme - 1 yıl önce Suits 5. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Hitting Home" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar
Suits 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:19
Suits 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 700 izlenme - 2 yıl önce Suits 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Not Just a Pretty Face" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar.
Suits 5. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:30
Suits 5. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 169 izlenme - 12 ay önce Suits 5. Sezon 12. Bölüm Fragmanı özeti: Suits 5. sezon 12. bölümü ile 3 şubat çarşamba günü usa kanalında ekranlara gelecek. Bölüm ismi Winter Premiere olarak açıklandı.
Suits 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 380 izlenme - 2 yıl önce Suits 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Fork in the Road" Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar.
Suits 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:20
Suits 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 359 izlenme - 2 yıl önce Suits 4. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Respect Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar.
Will Smith Black Suits Comin- (Nod Ya Head) 04:39
Will Smith Black Suits Comin- (Nod Ya Head) 1.204 izlenme - 8 yıl önce black suits comin- (nod ya head)