Hoşgeldiniz!

şükrü yıldız

Şeref Meselesi - Ben Korunaklı Bir Saksı Çiçeğiydim! 01:20
Şeref Meselesi - Ben Korunaklı Bir Saksı Çiçeğiydim! 570 izlenme - 4 yıl önce Kübra (Burcu Biricik): Onlar gelmeden önce ben, evimin penceresinin önündeki korunaklı bir "saksı çiçeği"ydim!.. Onlar geldikten sonra, işler biraz değişti.. Galiba bende değiştim!..
Şeref  Meselesi Yaklaşırken! 06:29
Şeref Meselesi Yaklaşırken! 553 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin yıla damgasını vuracak dizisi Şeref Meselesi'nin karakterleri kendilerini anlatıyor!.. Başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, merakla beklenen “Şeref Meselesi”, Pazar günü saat 20:00'de Kanal D'de!
Şeref Meselesi - Söz! Şeref Sözü!.. 01:10
Şeref Meselesi - Söz! Şeref Sözü!.. 518 izlenme - 4 yıl önce Sonuçta herkes bir bedel ödeyecek!.. Bazı şeyleri sen kendin yapacaksın!.. Öyle bir dünyada yaşıyoruz!.. Anneme bir söz verdim; o sözü, tutacağım...
Şeref Meselesi - Aklımdan Geçeni Söylemeyi Seviyorum! 00:59
Şeref Meselesi - Aklımdan Geçeni Söylemeyi Seviyorum! 478 izlenme - 4 yıl önce Derya (Şükran Ovalı): Paylaşmayı seviyorum! Aklımdan geçeni söylemeyi seviyorum! Kendim olmayı seviyorum!
Şeref Meselesi - O Köyde Çürüyorduk Biz! 00:34
Şeref Meselesi - O Köyde Çürüyorduk Biz! 290 izlenme - 4 yıl önce Yiğit (Kerem Bürsin): Bir şeylere ulaşmak istiyorsan ya da bir yerde olmak istiyorsan böyle bir yerde(İstanbul) olman lazım!..
Şeref Meselesi - Ben De Biraz Hayatın Resimlerine Bakıyorum! 01:08
Şeref Meselesi - Ben De Biraz Hayatın Resimlerine Bakıyorum! 259 izlenme - 4 yıl önce Sibel (Yasemin Allen): Hani derler ya, "Kitabı okumadım; ama, resimleri çok güzeldi" diye.. Ben de biraz hayatın resimlerine bakıyorum!
Şeref Meselesi - Yiğit'le İyi Bir Ekibiz! 01:04
Şeref Meselesi - Yiğit'le İyi Bir Ekibiz! 242 izlenme - 4 yıl önce Emir (Şükrü Özyıldız): Biz de abilik biraz dönüşümlü müessese; benim başım belaya girdiğinde o bana abilik yapıyor.. Ben; baktım o başını belaya sokacak, hemen devreye girerim! Yiğit'le iyi bir ekibiz!