Hoşgeldiniz!

Şule Zeybek

Şule Zeybek'in saçı olay oldu 00:25
Şule Zeybek'in saçı olay oldu 155.937 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayına alışılmadık bir saç şekliyle çıkan Şule Zeybek yayın sonrası Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar'ın kendisini odasına çağırdığını ve saçı sebebiyle "uyarı" aldığını Twittter aracılığı ile duyurdu.
Ceren Akdağ: Cinsel Tacize Uğradım 02:14
Ceren Akdağ: Cinsel Tacize Uğradım 1.920 izlenme - 3 hafta önce Gazeteci-sunucu Ceren Akdağ, konuk olduğu Şule Zeybek'in televizyon programında kendisiyle ilgili özel açıklamalarda bulundu. Akdağ, 'Televizyon dünyasında cinsel tacize uğradım, tedavi gördüm.' dedi.
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 9.724 izlenme - 2 yıl önce Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından Kanal D spikeri Şule Zeybek'i taklit etti.
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 01:32
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 6.039 izlenme - 5 yıl önce Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 17.07.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 589 izlenme - 2 yıl önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından videolar paylaşmaya devam ediyor. Eğlenceli videolar çeken Gökbakar’ın son gözdesi gün ortası haberleri sunan Kanal D spikeri Şule Zeybek oldu. Zeybek’in küt saçlarını andıran bir peruk takan Gökbakar, çektiği videoya Zeybek’i de etiketledi. Komik video kısa zamanda 150 bine yakın beğeni aldı.
Şule Zeybek'le 23 Nisan'da Ekranlara Çıkan Çocuk Kimdi? 00:52
Şule Zeybek'le 23 Nisan'da Ekranlara Çıkan Çocuk Kimdi? 1.081 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'nin Öğle Haberlerini sunan Şule Zeybek bugün A Haber'de İclal Aydın'ın sunumuyla ekranlara gelen Yaşasın Haftasonu programına katıldı.
Biraz Yavaş Olun Haber Sunuyorum - Şule Zeybek ile Gün Arası 00:17
Biraz Yavaş Olun Haber Sunuyorum - Şule Zeybek ile Gün Arası 824 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'de öğle haberlerini sunan Şule Zeybek'den "Oğlum bu ne rahatlık lan" dedirten başka bir canlı yayın hadisesi...
Canlı Yayında Şule Zeybek'i Yalayan Çocuk. 01:56
Canlı Yayında Şule Zeybek'i Yalayan Çocuk. 886 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayında Şule Zeybek'i yalayan çocuk.
Ben Bilmem Eşim Bilir 64. Bölüm Fragmanı (6 Ekim Perşembe) 00:58
Ben Bilmem Eşim Bilir 64. Bölüm Fragmanı (6 Ekim Perşembe) 305 izlenme - 2 yıl önce Çiftler, final biletini almak için "Kafa Golü" ve "Şişe Yolu" oyunu oynayacaklar! Ben Bilmem Eşim Bilir 64. Bölüm 6 Ekim Perşembe günü saat 16.15'de Kanal D'de!
Şule Zeybek Haberleri Sunarken Fırçayı Bastı!... 00:16
Şule Zeybek Haberleri Sunarken Fırçayı Bastı!... 1.109 izlenme - 7 yıl önce
Ben Bilmem Eşim Bilir 46. Bölüm Fragmanı (12 Eylül Pazartesi) 00:56
Ben Bilmem Eşim Bilir 46. Bölüm Fragmanı (12 Eylül Pazartesi) 213 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek'in yapacağı, sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yenilenen içeriği ile eğlendirmeye devam edecek.
Şahan Gökbakar'ın Şule Zeybek Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'ın Şule Zeybek Taklidi 110 izlenme - 2 yıl önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ünlülerin taklitleriyle sosyal medyada yankı uyandırmaya devam ediyor. Son olarak öğlen haberleri sunucusu Şule Zeybek'in taklidini yapan Şahan, takipçilerinden tam not oldu. Kısa süre içerisinde 150 binden fazla tıklanma alan ünlü komedyene binlerce yorum ve beğeni yağdı.
Wilma Elles ve Kerem Göğüş'ün Komik Anla Beni Oyunu - Ben Bilmem Eşim Bilir 05:35
Wilma Elles ve Kerem Göğüş'ün Komik Anla Beni Oyunu - Ben Bilmem Eşim Bilir 107 izlenme - 1 yıl önce Wilma Elles ve Kerem Göğüş'ün "Anla Beni" performansları! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben Bilmem Eşim Bilir Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 01:09
Ben Bilmem Eşim Bilir Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 105 izlenme - 2 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Şule Zeybek’in sunumuyla bugün 16.15'te, Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali ise Ufuk Özkan’ın sunumuyla Cuma akşamı saat 20.00’de ekranlarda.
Ben Bilmem Eşim Bilir 42. Bölüm Fragmanı (6 Eylül Salı) 00:54
Ben Bilmem Eşim Bilir 42. Bölüm Fragmanı (6 Eylül Salı) 80 izlenme - 2 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir 42. Bölüm Fragmanı (6 Eylül Salı) Final bileti için kıyasıya mücadele devam ediyor! Haftanın ikinci final biletini hangi çift kazanacak?
Ben Bilmem Eşim Bilir 1. Bölüm Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 01:01
Ben Bilmem Eşim Bilir 1. Bölüm Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 81 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek'in yapacağı, sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” Pazartesi 16.15'te başlıyor!
Ben Bilmem Eşim Bilir 90. Bölüm Fragmanı (11 Kasım Cuma) 00:59
Ben Bilmem Eşim Bilir 90. Bölüm Fragmanı (11 Kasım Cuma) 44 izlenme - 1 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir 90. Bölüm 11 Kasım 2016 Cuma günü saat 16.30'da! Çiftler, son final biletini almak için "Anla Beni" ve "Pinpon Çiçeği" oyunu oynayacaklar! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 03:20
Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 39 izlenme - 1 yıl önce Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın "Anla Beni" performansları! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:37
Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 39 izlenme - 1 yıl önce Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın "Anla Beni" performansları! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hilal ve Ferman Toprak'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:11
Hilal ve Ferman Toprak'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 37 izlenme - 1 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir - Hilal ve Ferman Toprak'ın komik Anla Beni oyunu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İllüzyonist Aref'ten Konukları Korkutan Gösteri! - Ben Bilmem Eşim Bilir 07:09
İllüzyonist Aref'ten Konukları Korkutan Gösteri! - Ben Bilmem Eşim Bilir 36 izlenme - 1 yıl önce İllüzyonist Aref, yaptığı gösteri ile konuklarımız başta olmak üzere seyircileri çok korkuttu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm 2. Fragmanı (9 Kasım Çarşamba) 00:59
Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm 2. Fragmanı (9 Kasım Çarşamba) 32 izlenme - 1 yıl önce Çiftler, final biletini almak için "Ben Güzelden Anlarım" ve "İnatçı Kavanoz" oyunu oynayacaklar! Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm 9 Kasım Çarşamba günü saat 16.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kibariye Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 05:05
Kibariye Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 27 izlenme - 1 yıl önce Kibariye ve eşi Ali Bey'in oynadığı "Aşkın Gözü Kördür" izleyenleri kahkaha krizine soktu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bülent Ersoy ile Ufuk Özkan Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynadılar! - Ben Bilmem Eşim Bilir 09:49
Bülent Ersoy ile Ufuk Özkan Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynadılar! - Ben Bilmem Eşim Bilir 25 izlenme - 1 yıl önce Bülent Ersoy ve Ufuk Özkan'ın oynadıkları "Aşkın Gözü Kördür" izleyenleri gülme krizine soktu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İllüzyonist Aref'ten Riskli Bir Oyun! - Ben Bilmem Eşim Bilir 10:05
İllüzyonist Aref'ten Riskli Bir Oyun! - Ben Bilmem Eşim Bilir 24 izlenme - 1 yıl önce İllüzyonist Aref, son bölümde yaptığı gösteri için kendi arabasını ortaya koydu! Peki, Arabayı kim kazandı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bülent Ersoy ve İrfan Değirmenci'nin Yolculuk Serüveni! - Ben Bilmem Eşim Bilir 08:14
Bülent Ersoy ve İrfan Değirmenci'nin Yolculuk Serüveni! - Ben Bilmem Eşim Bilir 23 izlenme - 1 yıl önce Bülent Ersoy, programa giderken ona eşlik eden İrfan Değirmenci ile yolculukta neler yaşadı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben Bilmem Eşim Bilir 43. Bölüm Fragmanı (7 Eylül Çarşamba) 00:57
Ben Bilmem Eşim Bilir 43. Bölüm Fragmanı (7 Eylül Çarşamba) 20 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek'in yapacağı, sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yenilenen içeriği ile eğlendirmeye devam edecek!
İllüzyonist Aref'in İskambil Kağıtları ile Yaptığı Gösteri Çok Şaşırttı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 04:22
İllüzyonist Aref'in İskambil Kağıtları ile Yaptığı Gösteri Çok Şaşırttı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 9 izlenme - 1 yıl önce İllüzyonist Aref'in, konuklarımızı da işin içine katarak yaptığı gösteri izleyenleri çok şaşırttı! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Bir Güzel Girdi, Ortalık Karıştı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm (9 Kasım Çarşamba) 02:13
Eve Bir Güzel Girdi, Ortalık Karıştı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm (9 Kasım Çarşamba) 5 izlenme - 1 yıl önce Hanımlar, mutfakta konuşurken yanlarından güzel bir kadın geçti.. Ne olduğunu anlayamadan güzel kadın erkeklerin bulunduğu salona geçip mutfak kapısını kilitledi.. Salonda ne olduğunu çok merak eden hanımlar kilitli kapı yüzünden salona müdahale edemediler.. Aynı anda erkekler, hanımları televizyondan seyredip düştükleri durumdan çok eğlendiler.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."