Hoşgeldiniz!

Şule Zeybek

Şule Zeybek'in saçı olay oldu 00:25
Şule Zeybek'in saçı olay oldu 155.089 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayına alışılmadık bir saç şekliyle çıkan Şule Zeybek yayın sonrası Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar'ın kendisini odasına çağırdığını ve saçı sebebiyle "uyarı" aldığını Twittter aracılığı ile duyurdu.
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 9.634 izlenme - 12 ay önce Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından Kanal D spikeri Şule Zeybek'i taklit etti.
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 01:32
Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 5.782 izlenme - 4 yıl önce Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu 17.07.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Şule Zeybek'e Eski Eşi Yiğit Bulut Soruldu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 546 izlenme - 12 ay önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından videolar paylaşmaya devam ediyor. Eğlenceli videolar çeken Gökbakar’ın son gözdesi gün ortası haberleri sunan Kanal D spikeri Şule Zeybek oldu. Zeybek’in küt saçlarını andıran bir peruk takan Gökbakar, çektiği videoya Zeybek’i de etiketledi. Komik video kısa zamanda 150 bine yakın beğeni aldı.
Ben Bilmem Eşim Bilir 64. Bölüm Fragmanı (6 Ekim Perşembe) 00:58
Ben Bilmem Eşim Bilir 64. Bölüm Fragmanı (6 Ekim Perşembe) 304 izlenme - 11 ay önce Çiftler, final biletini almak için "Kafa Golü" ve "Şişe Yolu" oyunu oynayacaklar! Ben Bilmem Eşim Bilir 64. Bölüm 6 Ekim Perşembe günü saat 16.15'de Kanal D'de!
Biraz Yavaş Olun Haber Sunuyorum - Şule Zeybek ile Gün Arası 00:17
Biraz Yavaş Olun Haber Sunuyorum - Şule Zeybek ile Gün Arası 773 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'de öğle haberlerini sunan Şule Zeybek'den "Oğlum bu ne rahatlık lan" dedirten başka bir canlı yayın hadisesi...
Şule Zeybek'le 23 Nisan'da Ekranlara Çıkan Çocuk Kimdi? 00:52
Şule Zeybek'le 23 Nisan'da Ekranlara Çıkan Çocuk Kimdi? 1.020 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'nin Öğle Haberlerini sunan Şule Zeybek bugün A Haber'de İclal Aydın'ın sunumuyla ekranlara gelen Yaşasın Haftasonu programına katıldı.
Ben Bilmem Eşim Bilir 46. Bölüm Fragmanı (12 Eylül Pazartesi) 00:56
Ben Bilmem Eşim Bilir 46. Bölüm Fragmanı (12 Eylül Pazartesi) 213 izlenme - 11 ay önce Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek'in yapacağı, sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yenilenen içeriği ile eğlendirmeye devam edecek.
Canlı Yayında Şule Zeybek'i Yalayan Çocuk. 01:56
Canlı Yayında Şule Zeybek'i Yalayan Çocuk. 843 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayında Şule Zeybek'i yalayan çocuk.
Şule Zeybek Haberleri Sunarken Fırçayı Bastı!... 00:16
Şule Zeybek Haberleri Sunarken Fırçayı Bastı!... 1.090 izlenme - 6 yıl önce
Wilma Elles ve Kerem Göğüş'ün Komik Anla Beni Oyunu - Ben Bilmem Eşim Bilir 05:35
Wilma Elles ve Kerem Göğüş'ün Komik Anla Beni Oyunu - Ben Bilmem Eşim Bilir 98 izlenme - 8 ay önce Wilma Elles ve Kerem Göğüş'ün "Anla Beni" performansları! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şahan Gökbakar'ın Şule Zeybek Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'ın Şule Zeybek Taklidi 100 izlenme - 12 ay önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ünlülerin taklitleriyle sosyal medyada yankı uyandırmaya devam ediyor. Son olarak öğlen haberleri sunucusu Şule Zeybek'in taklidini yapan Şahan, takipçilerinden tam not oldu. Kısa süre içerisinde 150 binden fazla tıklanma alan ünlü komedyene binlerce yorum ve beğeni yağdı.
Ben Bilmem Eşim Bilir Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 01:09
Ben Bilmem Eşim Bilir Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 102 izlenme - 1 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Şule Zeybek’in sunumuyla bugün 16.15'te, Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali ise Ufuk Özkan’ın sunumuyla Cuma akşamı saat 20.00’de ekranlarda.
Ben Bilmem Eşim Bilir 42. Bölüm Fragmanı (6 Eylül Salı) 00:54
Ben Bilmem Eşim Bilir 42. Bölüm Fragmanı (6 Eylül Salı) 78 izlenme - 12 ay önce Ben Bilmem Eşim Bilir 42. Bölüm Fragmanı (6 Eylül Salı) Final bileti için kıyasıya mücadele devam ediyor! Haftanın ikinci final biletini hangi çift kazanacak?
Ben Bilmem Eşim Bilir 1. Bölüm Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 01:01
Ben Bilmem Eşim Bilir 1. Bölüm Fragmanı (11 Temmuz Pazartesi) 76 izlenme - 1 yıl önce Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek'in yapacağı, sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” Pazartesi 16.15'te başlıyor!
İllüzyonist Aref'ten Konukları Korkutan Gösteri! - Ben Bilmem Eşim Bilir 07:09
İllüzyonist Aref'ten Konukları Korkutan Gösteri! - Ben Bilmem Eşim Bilir 34 izlenme - 8 ay önce İllüzyonist Aref, yaptığı gösteri ile konuklarımız başta olmak üzere seyircileri çok korkuttu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben Bilmem Eşim Bilir 90. Bölüm Fragmanı (11 Kasım Cuma) 00:59
Ben Bilmem Eşim Bilir 90. Bölüm Fragmanı (11 Kasım Cuma) 37 izlenme - 9 ay önce Ben Bilmem Eşim Bilir 90. Bölüm 11 Kasım 2016 Cuma günü saat 16.30'da! Çiftler, son final biletini almak için "Anla Beni" ve "Pinpon Çiçeği" oyunu oynayacaklar! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:37
Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 30 izlenme - 8 ay önce Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın "Anla Beni" performansları! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hilal ve Ferman Toprak'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:11
Hilal ve Ferman Toprak'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 27 izlenme - 8 ay önce Ben Bilmem Eşim Bilir - Hilal ve Ferman Toprak'ın komik Anla Beni oyunu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm 2. Fragmanı (9 Kasım Çarşamba) 00:59
Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm 2. Fragmanı (9 Kasım Çarşamba) 32 izlenme - 9 ay önce Çiftler, final biletini almak için "Ben Güzelden Anlarım" ve "İnatçı Kavanoz" oyunu oynayacaklar! Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm 9 Kasım Çarşamba günü saat 16.30'da Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bülent Ersoy ile Ufuk Özkan Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynadılar! - Ben Bilmem Eşim Bilir 09:49
Bülent Ersoy ile Ufuk Özkan Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynadılar! - Ben Bilmem Eşim Bilir 22 izlenme - 8 ay önce Bülent Ersoy ve Ufuk Özkan'ın oynadıkları "Aşkın Gözü Kördür" izleyenleri gülme krizine soktu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bülent Ersoy ve İrfan Değirmenci'nin Yolculuk Serüveni! - Ben Bilmem Eşim Bilir 08:14
Bülent Ersoy ve İrfan Değirmenci'nin Yolculuk Serüveni! - Ben Bilmem Eşim Bilir 21 izlenme - 8 ay önce Bülent Ersoy, programa giderken ona eşlik eden İrfan Değirmenci ile yolculukta neler yaşadı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kibariye Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 05:05
Kibariye Aşkın Gözü Kördür Oyunu Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 19 izlenme - 8 ay önce Kibariye ve eşi Ali Bey'in oynadığı "Aşkın Gözü Kördür" izleyenleri kahkaha krizine soktu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 03:20
Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın Komik Anla Beni Oyunu! - Ben Bilmem Eşim Bilir 17 izlenme - 8 ay önce Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ın "Anla Beni" performansları! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben Bilmem Eşim Bilir 43. Bölüm Fragmanı (7 Eylül Çarşamba) 00:57
Ben Bilmem Eşim Bilir 43. Bölüm Fragmanı (7 Eylül Çarşamba) 19 izlenme - 11 ay önce Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek'in yapacağı, sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yenilenen içeriği ile eğlendirmeye devam edecek!
İllüzyonist Aref'ten Riskli Bir Oyun! - Ben Bilmem Eşim Bilir 10:05
İllüzyonist Aref'ten Riskli Bir Oyun! - Ben Bilmem Eşim Bilir 14 izlenme - 8 ay önce İllüzyonist Aref, son bölümde yaptığı gösteri için kendi arabasını ortaya koydu! Peki, Arabayı kim kazandı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İllüzyonist Aref'in İskambil Kağıtları ile Yaptığı Gösteri Çok Şaşırttı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 04:22
İllüzyonist Aref'in İskambil Kağıtları ile Yaptığı Gösteri Çok Şaşırttı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 6 izlenme - 8 ay önce İllüzyonist Aref'in, konuklarımızı da işin içine katarak yaptığı gösteri izleyenleri çok şaşırttı! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Bir Güzel Girdi, Ortalık Karıştı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm (9 Kasım Çarşamba) 02:13
Eve Bir Güzel Girdi, Ortalık Karıştı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 88. Bölüm (9 Kasım Çarşamba) 4 izlenme - 9 ay önce Hanımlar, mutfakta konuşurken yanlarından güzel bir kadın geçti.. Ne olduğunu anlayamadan güzel kadın erkeklerin bulunduğu salona geçip mutfak kapısını kilitledi.. Salonda ne olduğunu çok merak eden hanımlar kilitli kapı yüzünden salona müdahale edemediler.. Aynı anda erkekler, hanımları televizyondan seyredip düştükleri durumdan çok eğlendiler.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."