Hoşgeldiniz!

Süleyman Seba Sezonu

Beşiktaş'ı Şampiyon Yapmak İstiyorlar... 03:09
Beşiktaş'ı Şampiyon Yapmak İstiyorlar... 259 izlenme - 3 yıl önce Millet olarak hal-i pûr melalimizi her alanda olduğu gibi futbolda da görebilmekteyiz. Koca koca statlar yapılır ama koca koca camiler gibi onlar da boş kalır, 0 zamlı hakemlerimiz futbolcu kalitesine oyun kalitesine halel getirmekten başka bir şey yapmazlar, teknik direktörlerin değil kulüp başkanlarının yazdığı liste sahaya çıkar, pahalı pahalı futbolcular alınır, o yetmez yerlisine de haketmediği ücretler verilir... bütün bunlar bizim ülkemizde değil de Premier League'de varmış gibi bir de "her şey iyi ama aslında taraftarımız kötü"mantığıyla passolig çıkarılır... Ali Ece'nin Y. Demirören için "Beşiktaşı 8 senede 80 sene geriye götürmüştür." sözü, maalesef artık Türk futbolu adına da söylenebilir hale gelmiştir. Rahmetli Süleyman Seba'nın adıyla anılan bir sezondayız. Süleyman Seba'nın Demirören'den haz etmediğini de bilen bilir. Seba Başkan gibi bir adamı işlerine alet ederek bu memlekette şerefli ölmenin bile ne kadar imkansız olduğunu göstermiş oldular...
PFDK, Fenerbahçe'ye Tribün Kapatma Cezası Verdi 00:53
PFDK, Fenerbahçe'ye Tribün Kapatma Cezası Verdi 26 izlenme - 3 yıl önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, taraftarların Çaykur Rizespor maçındaki tezahüratları nedeniyle Fenerbahçe'ye 1 maç deplasmanda tribün kapatma cezası verdi.
PFDK, Beşiktaş'ın İki Tribününü Kapattı 00:33
PFDK, Beşiktaş'ın İki Tribününü Kapattı 25 izlenme - 3 yıl önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Beşiktaş'a Kayseri Erciyesspor maçındaki çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle iki tribünü kapatma cezası verdi.
PFDK, Fenerbahçe'ye Tribün Kapatma Cezası Verdi 00:24
PFDK, Fenerbahçe'ye Tribün Kapatma Cezası Verdi 15 izlenme - 3 yıl önce PFDK, Galatasaray maçındaki çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle Fenerbahçe'nin iki kale arkası tribününü kapattı.