Hoşgeldiniz!

Süleymaniye Vakfı

Celaleddin Rumi Bir Gecede 70 Kere mi? 03:08
Celaleddin Rumi Bir Gecede 70 Kere mi? 5.395 izlenme - 2 yıl önce Tasavvuf kitaplarındaki sapıklıkları anlatıyor arkadaş.. Bir gecede 70 kere mi? Yok e.. a.. ali sami!
Gavs Ne Demektir! - Süleymaniye Vakfı 04:36
Gavs Ne Demektir! - Süleymaniye Vakfı 319 izlenme - 4 yıl önce Gavs Ne Demektir! - Süleymaniye Vakfı
Işid’in Yaptığı Aşırılıkların Kur’an’dan Bir Dayanağı Var mı? 13:07
Işid’in Yaptığı Aşırılıkların Kur’an’dan Bir Dayanağı Var mı? 490 izlenme - 3 yıl önce Işid’in yaptığı aşırılıkların Kur’an’dan bir dayanağı var mı? Abdülaziz hoca Kuran-ı Kerim temelinde cevap veriyor. Bu video gerçek islamı merak eden arkadaşlara gelsin.
Kutup Bölgesinde Namaz Vakitleri - Belgesel 01:16:40
Kutup Bölgesinde Namaz Vakitleri - Belgesel 275 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden bazı videolarda gördüğümüz kutup bölgesinde namaz vakitleri ve oruç tutmanın zorlukları gibi videolar olmuştur. Bu konuda yayınlanmış bir belgeseli sizinle paylaşmak isterim. Yanlış hesaplanan imsak vakitleri ile Türkiye de gündemde olan Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır'ın başkanlığını yürüttüğü Süleymaniye Vakfının hazırladığı belgeseli seyrinize sunarım. Not: İnanmayabilirsiniz, ciddiye almayabilirsiniz fakat Diyanetin aldığı devasa bütçelerle hiç bir şey yapmamasının yanında bu insanların kendi imkanlarıyla ortaya çıkan emeğe saygı duymanızı bekliyorum. İyi Seyirler dilerim.
Sefer Ayı Ve Gökten İnen Belalar Hurafesi 01:18
Sefer Ayı Ve Gökten İnen Belalar Hurafesi 181 izlenme - 4 yıl önce Sefer Ayı Ve Gökten İnen Belalar Hurafesi..
Süleymaniye Vakfı - Bir Başkası İçin Allah'a Dua Etmek Aracılık Olmuyor Mu 07:54
Süleymaniye Vakfı - Bir Başkası İçin Allah'a Dua Etmek Aracılık Olmuyor Mu 65 izlenme - 4 yıl önce Süleymaniye Vakfı - Bir Başkası İçin Allah'a Dua Etmek Aracılık Olmuyor Mu