Hoşgeldiniz!

Sullivan Videoları İzle

300: Rise of an Empire / Altyazılı Fragman 02:30
300: Rise of an Empire / Altyazılı Fragman 117.199 izlenme - 4 yıl önce 300: Rise of an Empire 7 Mart 2014'de Sinemalarda! Frank Millar'ın son çizgi romanı Xerxes'den uyarlanan ve "300" filminin nefes kesen görsel tarzıyla anlatılan film aksiyonu yeni bir yere, denize götürüyor. Yunan komutan Themistokles savaşın seyrini değiştirecek bir şekilde ordusunu yönlendirerek tüm Yunanistan'ı birleştirmeyi hedefliyor. "300: Rise of an Empire"da Themistokles ölümlü Tanrı Xerxes'in ve Pers ordusunun kindar komutanı Artemisia'nın liderliğindeki Pers güçleriyle mücadele ediyor.
Forrest Gump - Elvis Presley Sahnesi 02:13
Forrest Gump - Elvis Presley Sahnesi 2.439 izlenme - 4 ay önce Forrest Gump'tan bahsetmeye gerek yok sanırım.Dünyanın en iyi filmlerinden birisi.94 yılındaki ölüm grubunu andıran Akademi Ödüllerini silip süpüren ve hatta The Shawshank Redemption(Esaretin Bedeli) gibi bir filmi bile oscarsız bırakabilecek kadar insafsız bir yapım. Bundan yıllar öncesini beyazperdeye taşıdığı bu hikaye ise tam anlamıyla bir değişim hareketinin kronolojisi.Müzikteki devrim ateşinin çığ gibi büyüdüğü zamanlar.Öyle ki şeytan artık evlerin içinde dans ediyor.50'lerin tutucu Amerikan toplumu için bu tahmin ve kabul edilemez bir şey.Belli ki John Lennon haklı.Nasıl ki Elvis'ten önce hiç bir şey yoksa bundan sonra da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ve 5 Haziran 1956..Milton Berle Show.Her yaştan insanın izleyeceği varyete showların ustası olan bu adam Elvis'i programına davet eder.Ardından yıllarca unutulmayacak efsanevi ''Hound Dog'' şöleni başlar.Kral omurgasından kıvılcımlarla akan şimşekle bir kuşağın tüm bireylerine elektroşok tedavisi uygular.Pek tabi bu Elvis'e pahalıya patlar. Bir çok eyalette hakkında tutuklama kararı çıkarılır.Konserlerinde yahut TV'deki showlarında yapacağı en ufak müstehcen harekette mahkeme kararını uygulamak için bekleyen polisler belirir.Bir dönem TV'lerde yalnızca belden yukarısı çekilir.Elvis bunları umursamaz hatta çok fena dalga geçmek için baştan aşağı smokin ve uysal bir görünümle çıktığı bir programda dans etmeden gerçek bir Hound Dog'a(Av Köpeği) şarkılar söyler. İşte bu video 2.Dünya Savaşı ardından gelen kuşak çatışmasının en bariz örneğidir.Ritime merak duyan yahut ona kuşkuyla bakan büyükler arasındaki ilk ciddi etkileşimin hikayesidir.Elvis'in daha yaşlı ve olgun insanlarla kendi jenerasyonundaki gençlerin bir diğer karşılaşması ise daha hüzünlü olur.Zira 50'lerin sonlarına doğru vatani borcu için askere gitmeden önce Ed Sullivan'ın programında son kez görünür ve tabiri caizse Kral ve daha ''büyük'' olanlar barışır.Ve Ed şöyle der:Bayanlar ve baylar o iyi ve terbiyeli bir çocuk.Ve sen nereye gidersen git Elvis,bizim showumuzda ağırladığımız en büyük insan olarak kalacaksın. Böylece 50'lerin en büyük reyting rekoru da kırıldı ;tam 60 milyon kişi ekranlarda bu anlara tanıklık etti.Ve biliyor musunuz,sanılanın aksine Elvis binayı hiç terk etmedi.
Jazmine Sullivan - Need U Bad 04:00
Jazmine Sullivan - Need U Bad 10.461 izlenme - 5 yıl önce
Jazmine Sullivan - Dream Big 03:18
Jazmine Sullivan - Dream Big 12.093 izlenme - 5 yıl önce
Jazmine Sullivan - Lions, Tigers  Bears 04:10
Jazmine Sullivan - Lions, Tigers Bears 9.717 izlenme - 5 yıl önce
300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:21
300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı Fragmanı 5.902 izlenme - 3 yıl önce 7 Mart 2014'de vizyona girecek olan 300 Bir imparatorluğun yükselişi filminin fragmanı. Frank Millar'ın son çizgi romanı Xerxes'den uyarlanan ve "300" filminin nefes kesen görsel tarzıyla anlatılan film aksiyonu yeni bir yere, denize götürüyor. Yunan komutan Themistokles savaşın seyrini değiştirecek bir şekilde ordusunu yönlendirerek tüm Yunanistan'ı birleştirmeyi hedefliyor. "300: Rise of an Empire"da Themistokles ölümlü Tanrı Xerxes'in ve Pers ordusunun kindar komutanı Artemisia'nın liderliğindeki Pers güçleriyle mücadele ediyor.
Let It Shine Fragmanı 01:47
Let It Shine Fragmanı 3.713 izlenme - 3 yıl önce 2012 ABD yapımı Let It Shine filminin fragmanı.
300:Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı Fragman 02:21
300:Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı Fragman 2.326 izlenme - 4 yıl önce 300:Rise Of An Empire / 7 Mart 2014'de sinemalarda! Film, Persler ile Atinalılar'ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı'na sahne olacak. Yeni filmin kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles. Filmin yönetmenliğini Noam Murro yapıyor. Başrollerini ise Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green paylaşıyor.
Ronnie O'Sullivan'ın 12. Kez 147 Yapması 07:38
Ronnie O'Sullivan'ın 12. Kez 147 Yapması 804 izlenme - 2 yıl önce Galler Newport Centre'da bugün snooker adına inanılmaz bir gün yaşandı. Ronnie O'Sullivan ve Ding Junhui arasında gerçekleşen mücadelenin son setinde O'Sullivan maksimum seri yapmayı başardı ve 9-3'lük skor ile şampiyonluğa ulaştı. Maçın ilk seansında mutlak bir O'Sullivan üstünlüğü mevcuttu. İlk 4 setin 3'ünü alan Roket, seansın geri kalanında da pek şans tanımadığı Çinli yıldız önünde ilk seansı 7-1 gibi büyük bir fark ile önde kapattı. Akşam seansında herkes rahat bir O'Sullivan galibiyeti ve kupa seramonisi izlemek için orada idi fakat Çinli oyuncu elinden gelen performansı sergiledi ve ilk iki seti alarak farkı biraz düşürdü. Fakat karşısındaki isim hafta boyunca dünya dışı -extraterrestrial- bir snooker oynayan O'Sullivan'dı. 11. seti kazanan İngiliz süperstar, maçın son setinde de müthiş bir maksimum seri gerçekleştirerek, kendisini izleyen herkesi bir kez daha büyülemeyi başardı.
Snooker'daki İnanılmaz Hareketler 09:37
Snooker'daki İnanılmaz Hareketler 925 izlenme - 2 yıl önce Videoda 2013 Dünya Snooker Şampiyonası'nda (WSC) gerçekleşen inanılmaz hareketleri izleyeceksiniz. Baştan sonra akılalmaz hareketler var. Sitedeki snooker hayranlarına gelsin. Anlayamazsınız... Oyunda yer alan isimler : Ali Carter, Barry Hawkins, Dechawat, Poomjaeng, Graeme Dott, Marco Fu, Marcus Campbell, Michael White, Neil Robertson, Ricky Walden, Robert Milkins, Sam Baird, Stephen Maguire,Ding Junhui, Judd Trump, Mark Selby, Matthew Stevens, Ronnie O'sullivan, Shaun Murphy
300 Rise of an Empire Fragman 02:29
300 Rise of an Empire Fragman 1.411 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Eva Green, Rodrigo Santoro, Sullivan Stapleton gibi isimlerin yer aldığı 300 Rise of an Empire filminin fragmanı.
Gilbert O'Sullivan - Alone Again (1972) 03:34
Gilbert O'Sullivan - Alone Again (1972) 432 izlenme - 2 yıl önce İrlandalı sanatçı Gilbert O'Sullivan'ın 1972 çıkışlı Himself albümünde bulunan ve en iyi bestelerinden biri olan Alone Again (Naturally) parçası.(Şarkı Buz Devri 3 filmlnde de kullanılmıştır.)
300: Rise of an Empire (Official Trailer) 1 HD 02:29
300: Rise of an Empire (Official Trailer) 1 HD 908 izlenme - 3 yıl önce Frank Miller’ın kitabından uyarlanan ve 300’den sonra yaşananları konu alacak olan filmde, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldikleri büyük Artemis Savaşı’nı konu alacak. Filmin baş kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ve Atinalı ünlü general Themistocles olacak.
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi 2. Fragmanı 02:51
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi 2. Fragmanı 1.007 izlenme - 3 yıl önce 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi 7 Mart 2014'de Sinemalarda. Film, Persler ile Atinalılar'ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı'na sahne olacak. Yeni filmin kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles. Filmin yönetmenliğini Noam Murro yapıyor. Başrollerini ise Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green paylaşıyor.
Snooker'daki Taktiksel Atışlar 05:54
Snooker'daki Taktiksel Atışlar 349 izlenme - 2 yıl önce Snooker oyununda yapılan taktiksel atışlardır. Buradaki amaç rakibe atış şansı bırakmamak ve yaptığı fauller sayesinde lehine puanlar toplamaktır. Her faul rakibe 4 puan kazandırır. (Beyaz topun cebe düşmesi hariç).
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi 2 Fragmanı 02:31
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi 2 Fragmanı 796 izlenme - 3 yıl önce 7 Mart 2014'te vizyona girecek olan 300: Rise of an Empire (300: Bir İmparatorluğun Yükselişi) filminin fragmanı. Persler İle Atinalılar'ın Karşı Karşıya Geldiği Artemis Savaşı'na Sahne Olacak. Yeni Filmin Kahramanları İse Pers Kralı Xerxes İle Atinalı Savaşçı Themistocles. Filmin Yönetmenliğini Noam Murro Yapıyor. Başrollerini İse Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro Ve Eva Green Paylaşıyor.
300:Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:21
300:Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı 2. Fragman 709 izlenme - 3 yıl önce 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi 7 Mart 2014'de Sinemalarda. Film, Persler ile Atinalılar'ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı'na sahne olacak. Yeni filmin kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles. Filmin yönetmenliğini Noam Murro yapıyor. Başrollerini ise Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green paylaşıyor.
Jazmine Sullivan Feat. Meek Mill - Dumb 03:35
Jazmine Sullivan Feat. Meek Mill - Dumb 427 izlenme - 3 yıl önce Music video by Jazmine Sullivan feat. Meek Mill performing Dumb. (C) 2014 RCA Records, a division of Sony Music Entertainment
Helen Keller & Anne Sullivan (1928) 03:05
Helen Keller & Anne Sullivan (1928) 137 izlenme - 2 yıl önce Helen Keller & Anne Sullivan Bir ogretmen ve ogrenci iliskisi, bircok filme konu olmus bir basari oykusu... Hem gorme engelli hem de isitme engelli bir bireye nasil egitim verildigini hep beraber izleyelim. Sene 1928... Suan ulkemizde ozel egitim adina verilen egitim, ogrencileri toplumdan dislamaya yonelik olsa da sullivan gibi ozverili egitimciler ellerinden geleni yapmaya calisiyor. Umarim egitim, ogretim hep devam eder ve toplumumuz bireylerimizi engellemez... Saygilar Not: Sagir ve dilsiz dememeye ozen gosterdim umarim sizde yorumlarda bu konuya ozen gosterirsiniz.
Sinema: 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi (300: Rise of an Empire) 02:21
Sinema: 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi (300: Rise of an Empire) 268 izlenme - 3 yıl önce 7 Mart 2014'de vizyona giren 300 Bir imparatorluğun yükselişi filminin fragmanı. Frank Millar'ın son çizgi romanı Xerxes'den uyarlanan ve "300" filminin nefes kesen görsel tarzıyla anlatılan film aksiyonu yeni bir yere, denize götürüyor. Yunan komutan Themistokles savaşın seyrini değiştirecek bir şekilde ordusunu yönlendirerek tüm Yunanistan'ı birleştirmeyi hedefliyor. "300: Rise of an Empire"da Themistokles ölümlü Tanrı Xerxes'in ve Pers ordusunun kindar komutanı Artemisia'nın liderliğindeki Pers güçleriyle mücadele ediyor.
ronnie o' sullivan'dan en hızlı 147 06:20
ronnie o' sullivan'dan en hızlı 147 214 izlenme - 5 yıl önce 1997 dünya şampiyonasında gerçekleşen dünyanın en hızlı 147'si
jazmine sullivan 03:18
jazmine sullivan 254 izlenme - 7 yıl önce dream big videoclip
Lucy Sullivan ıs Getting Married 02:45
Lucy Sullivan ıs Getting Married 200 izlenme - 4 yıl önce Lucy Sullivan ıs Getting Married
12 Year Old Guitar Wiz Quinn Sullivan Opening For Buddy Guy At The Egg 04:29
12 Year Old Guitar Wiz Quinn Sullivan Opening For Buddy Guy At The Egg 112 izlenme - 6 yıl önce 12 year old guitar wiz quinn sullivan opening for buddy guy at the egg in albany ny on march 31st 2011. this kid can play and ı can't wait to see what happens to his career-it was wild seeing a 12 year old play this good. he even got a standing "o" from this audience of hard core blues fans! pretty wild. buddy also had special suprise guest joe louis walker that night. 8875
300 Bir İmparatorluğun Yükselişi TV Fragman 00:58
300 Bir İmparatorluğun Yükselişi TV Fragman 151 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey gibi isimlerin yer aldığı 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminin resmi fragmanı.
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Fragman 02:21
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Fragman 142 izlenme - 3 yıl önce 7 Mart 2014'de vizyona giren 300 Bir imparatorluğun yükselişi filminin fragmanı. Frank Millar'ın son çizgi romanı Xerxes'den uyarlanan ve "300" filminin nefes kesen görsel tarzıyla anlatılan film aksiyonu yeni bir yere, denize götürüyor. Yunan komutan Themistokles savaşın seyrini değiştirecek bir şekilde ordusunu yönlendirerek tüm Yunanistan'ı birleştirmeyi hedefliyor. "300: Rise of an Empire"da Themistokles ölümlü Tanrı Xerxes'in ve Pers ordusunun kindar komutanı Artemisia'nın liderliğindeki Pers güçleriyle mücadele ediyor.
jazmine sullivan performs 03:11
jazmine sullivan performs "accept what god allows" on apollo 95 izlenme - 6 yıl önce jazmine sullivan at age 11 performing "accept what god allows" at the world famous apollo theater. want to know more about this talented singer/songwriter? go to www.myspace.com/jazminesullivan to get the latest news on what's happening with this promising star.
Quinn Sullivan Sings Blues Child 04:14
Quinn Sullivan Sings Blues Child 90 izlenme - 6 yıl önce quinn is a guest star at buddy guy's show at twin river
Jazmine Sullivan Ft. Meek Mill - Dumb 03:36
Jazmine Sullivan Ft. Meek Mill - Dumb 43 izlenme - 3 yıl önce Jazmine Sullivan Ft. Meek Mill - Dumb
The Doors - People Are Strange 02:24
The Doors - People Are Strange 20 izlenme - 1 yıl önce Ed Sullivan Show 1967, şu tourrent olmasa bunları bulmak zor çok zor, ellerinden öperler. Sözleri; people are strange, when you're a stranger faces look ugly when you're alone women seem wicked, when you're unwanted streets are uneven, when you're down when you're strange -faces come out of the rain when you're strange -no one remembers your name when you're strange, when you're strange, when you're strange Ses hali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17707/the-doors-people-are-strange