Hoşgeldiniz!

Sultanahmet Meydanı Videoları İzle

Anne Babası Ayrı Olan Çocuğun Ağlatan Sorusu! 02:57
Anne Babası Ayrı Olan Çocuğun Ağlatan Sorusu! 10.919 izlenme - 8 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun Sultanahmet Meydanı'ndan yayınlanan 'İftar Özel' programına, 10 yaşındaki bir kız çocuğunun sorusu damgasını vurdu. ATV'de canlı olarak ekranlara gelen programda, küçük kız, "Annem ve babam ayrıldı. Enişteme baba, halama ise anne diyorum, günah mıdır?" sorusunu yöneltti. Soru sırasında bir anda gözyaşlarına boğulan çocuk, hem konukları hem de ekran başındakileri hüzne boğdu.
Nihat Hatipoğlu'ndan Çok Özel Zikir Görüntüleri! 08:43
Nihat Hatipoğlu'ndan Çok Özel Zikir Görüntüleri! 3.785 izlenme - 8 ay önce Nihat Hatipoğlu'ndan Çok Özel Zikir Görüntüleri! Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu programında izleyicileriyle çok özel zikir görüntüleri paylaştı.
Nihat Hatipoğlu Bağışlayın Söylemek Zorundayım Dedi ve... 01:30
Nihat Hatipoğlu Bağışlayın Söylemek Zorundayım Dedi ve... 1.902 izlenme - 8 ay önce ATV'de Ramazan ayı boyunca iftar programında merak edilen soruları cevaplayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 'na bir kadın izleyici, ''Aşırı göz makyajı yapmak günah mı?'' sorusunu sordu. İşte Nihat Hatipoğlu'nun o soruya verdiği cevap...
Sultanahmet'te Patlama - Güvenlik Kamerası Görüntüleri 00:57
Sultanahmet'te Patlama - Güvenlik Kamerası Görüntüleri 905 izlenme - 1 yıl önce Sultanahmet Meydanı'nda meydana gelen patlamanın şiddeti, güvenlik kameralarına yansıdı. Sultanahmet Dikilitaş'ta meydana gelen patlama, çevrede korkuya neden oldu. Patlamanın şiddeti çevredeki bir iş yerinin kamerasına da yansıdı. Görüntülerde sohbet eden iki vatandaş, patlamanın yaşanmasıyla birden korkarak geri doğru kaçıyor.
Sultanahmet Meydanı'nda Patlama! Olay Yerinden İlk Görüntüler! 01:19
Sultanahmet Meydanı'nda Patlama! Olay Yerinden İlk Görüntüler! 45 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Sultanahmet Meydanı'nda patlama meydana geldi. Olay yerinde yaralılar olduğu öğrenildi. Sultanahmet Meydanında sabah saatlerinde büyük bir patlama sesi duyuldu. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk belirlemelere göre, meydanda ölü ve yaralılar olduğu belirtildi.
Nihat Hatipoğlu’dan Eşine Teşekkür 00:41
Nihat Hatipoğlu’dan Eşine Teşekkür 34 izlenme - 8 ay önce Ünlü ilahiyat profesörü Nihat Hatipoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu ile iftar ve sahur programında eşine teşekkür etti.
Nevruz Kutlamaları,sultanahmet 01:25
Nevruz Kutlamaları,sultanahmet 208 izlenme - 8 yıl önce nevruz kutlamaları doğrultusunda,sultanahmette yapılanz kutlamalar..
Nihat Hatipoğlu - Bazı insanlar Uğursuz Demek Günah mı? 01:16
Nihat Hatipoğlu - Bazı insanlar Uğursuz Demek Günah mı? 23 izlenme - 8 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, izleyicisinin ilginç sorusunu cevapladı. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programı ile canlı yayınla atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.
İstanbul'da İlk İftar - Sultanahmet 02:17
İstanbul'da İlk İftar - Sultanahmet 21 izlenme - 9 ay önce Sultanahmet Meydanı'ndan iftar görüntüsü İstanbul'da ilk iftar Ramazan ayının ilk iftarında binlerce İstanbullu, Sultanahmet Meydanı'nda kurulan 15 bin kişilik dev sofrada oruç açtı Eyüp'te ilk iftar, binlerce kişinin katılımıyla yapıldı Sultanahmet Meydanı'nda kurulan 15 bin kişilik dev sofrada, binlerce İstanbullu iftarını yaptı.
Sultanahmet Meydanı’nda Patlama Yerinden İlk Görüntüler 00:38
Sultanahmet Meydanı’nda Patlama Yerinden İlk Görüntüler 27 izlenme - 1 yıl önce Sultanahmet Meydanı'nda saat 10.20'de patlamada meydana geldi. Patlamada çok sayıda ölü ve yaralıların olduğu bildiriliyor. Olay yerine çok sayıda ambulans, polis ve itfaiye aracı sevk edildi. Cami yakınlarında bir turist grubunun içine giren bir canlı bombanın patlamaya neden olduğu iddiası doğrulanmadı.
Sultanahmet'te Dehşeti Yaşayan Turist Gözyaşlarına Boğuldu 01:29
Sultanahmet'te Dehşeti Yaşayan Turist Gözyaşlarına Boğuldu 24 izlenme - 1 yıl önce Sultanahmet'te meydana gelen patlama sırasında vatandaşların yaşadığı panik güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenirken, patlama sonrasında ağlayarak bölgeden kaçan yabancı bir kadın turistin üzerindeki kan izleri cep telefonu kameralarına yansıdı. Sultanahmet Meydanı'nda meydana gelen patlama sırasında vatandaşların yaşadığı panik kameralara yansıdı. Bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, patlama anında vatandaşların hızla bölgeden kaçıştıkları görülüyor. Öte yandan bir cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde ise patlamanın hemen ardından güvenlik görevlilerinin bölgede bulunan turistlere "Quickly" (acele et) şeklinde seslendiği görülüyor. Bu sırada yabancı turist kadının ağlayarak çevreden uzaklaştığı görülürken, turist kadının ve yanında bulunan kişinin üzerine sıçrayan kan izleri de kameralara yansıdı.
Nihat Hatipoğlu'nda Bir ilk! 03:51
Nihat Hatipoğlu'nda Bir ilk! 21 izlenme - 8 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 24 günlük bebeğiyle kucağında gelen babayı kırmayıp, canlı yayında kulağına ismini okudu. Ramazan ayı boyunca Sultanahmet Meydanı'ndan canlı yayınla ekrana gelen Nihat Hatipoğlu ile İftar programında bir ilk yaşandı. İzleyicilerden biri kucağında 24 günlük bebeğiyle yayına geldi ve Nihat Hatipoğlu'ndan oğlunun kulağına ismini okumasını istedi. 24 günlük Fatih Erdem bebeğe, adını ve ezanını Nihat Hatipoğlu okudu… Meydandaki seyircilerden biri, kucağında bebeğiyle Nihat Hatipoğlu'nun yanına gelerek "çocuğumuza isim koyarken nelere dikkat etmeliyiz, ben ve eşim oğlumuza Fatih Erdem ismini düşündük sizden ricam oğluma ismini siz söyler misiniz?" diye sordu. Bu güzel rica karşısında Nihat Hatipoğlu babayı kırmadı ve bir çocuğa isim verilirken nelere dikkat etmek gerektiğine de değinerek bebeğin kulağına ismini canlı yayında okudu. Nihat Hatipoğlu, 24 günlük bebeği görünce "Çok tatlı bir çocuk, Allah herkese böyle güzel, hayırlı evlatlar nasip etsin. Henüz çok masum, hiç günahı yok, dünyayı tanımıyor. Bir annesini bir de babasını tanıyor. Allah onu Salihlerden eylesin dedi".
Nihat Hatipoğlu: Yüzüklerin Efendisi Filminde Hz. Süleyman'ın Hayatından Esinlenilmiştir 01:41
Nihat Hatipoğlu: Yüzüklerin Efendisi Filminde Hz. Süleyman'ın Hayatından Esinlenilmiştir 15 izlenme - 8 ay önce Nihat Hatipoğlu, Yüzüklerin Efendisi filminde Hz. Süleyman'ın hayatından esinlenilmiştir diyerek bir sırrı daha gün yüzüne çıkarttı.
Türk ve İslam Eserleri Müzesi Açıldı - Bakan Ömer Çelik (1) 05:08
Türk ve İslam Eserleri Müzesi Açıldı - Bakan Ömer Çelik (1) 34 izlenme - 2 yıl önce Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Müslümanların göstermesi gereken şey, açılışını yaptığımız bu müzedeki (Türk ve İslam Eserleri Müzesi) eserlerdir.
Patlama Sırasında Yaşanan Panik Kamerada 00:50
Patlama Sırasında Yaşanan Panik Kamerada 11 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Sultanahmet Meydanı’nda meydana gelen patlamanın şiddeti, güvenlik kameralarına yansıdı.
Sultanahmet Meydanı Sonuçları Bekliyor 02:41
Sultanahmet Meydanı Sonuçları Bekliyor 23 izlenme - 3 yıl önce Sultanahmet Meydanı sonuçları bekliyor
Sultanahmet Meydanı'nda Eylem Yapanlara Bıçak Çeken Vatandaş 03:49
Sultanahmet Meydanı'nda Eylem Yapanlara Bıçak Çeken Vatandaş 6 izlenme - 1 yıl önce Sultanahmet'e gelen "Halk Kazanacak Platformu" üyesi yaklaşık 20 kişilik grup, canlı bomba saldırısını protesto etti. Basın açıklaması sırasında hükümete yönelik eleştiriler de yönelten sol görüşlü grup üyelerine bir grup vatandaş tepki gösterdi. Karşılıklı başlayan tartışma kısa sürede alevlenince araya polis girdi. Polis iki grubu birbirinden uzaklaştırırken, bu kez de grup içerisindeki iki kişi arasında sözlü tartışma yaşandı. Bu sırada şahıslardan biri üzerindeki bıçağı çıkarınca ortalık bir anda karıştı. Çevredeki sivil polisler bıçak çeken şahsı yaka paça yere yatırarak elindeki bıçağı aldı. Şahsı gözaltına alan polisler, grupları olay yerinden uzaklaştırdı.
Turistler Atatürk'ü Kime Benzetti? 03:45
Turistler Atatürk'ü Kime Benzetti? 7 izlenme - 1 yıl önce Sultanahmet Meydanı'ndaki turistlere Atatük fotoğrafı gösterilip fotoğraftakinin kim olduğu soruluyor.
36. İstanbul Maratonu - Ödül Töreni 01:27
36. İstanbul Maratonu - Ödül Töreni 13 izlenme - 2 yıl önce Asya ile Avrupa kıtasını birleştiren 36. Vodafone İstanbul Maratonu ödül töreni yapıldı. Yarışların sona erdiği Sultanahmet Meydanı'nda yapılan ...
Bisiklet Turu'nun Son Etabı Başladı 03:31
Bisiklet Turu'nun Son Etabı Başladı 14 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Start anı-Sokak köpeğinin start alanında dolaşması-Yarışmacı detayları-İzleyici detayları - 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2015) 8. ve son etabı, 21 takımdan 150 sporcunun katılımıyla İstanbul'da başladı.
Bisiklet Turu - Havadan Görüntüler 02:31
Bisiklet Turu - Havadan Görüntüler 11 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Havadan köprü geçişi sırasında yarış detayları.-Köprü üstünde özçekim yapan bisikletliler.
Sultanahmet Meydanı'nda Eylemcilere Bıçak ile Gözdağı Veren Vatandaş 03:49
Sultanahmet Meydanı'nda Eylemcilere Bıçak ile Gözdağı Veren Vatandaş 4 izlenme - 1 yıl önce Sultanahmet’te meydana gelen canlı bomba saldırısını protesto eden sol görüşlü bir gruba vatandaşlar tepki gösterdi. Tepkiyi fazla abartan bir vatandaş eylem yapanlara bıçak çekti. Sultanahmet'e gelen "Halk Kazanacak Platformu" üyesi yaklaşık 20 kişilik grup, canlı bomba saldırısını protesto etti. Basın açıklaması sırasında hükümete yönelik eleştiriler de yönelten sol görüşlü grup üyelerine bir grup vatandaş tepki gösterdi. Karşılıklı başlayan tartışma kısa sürede alevlenince araya polis girdi. Polis iki grubu birbirinden uzaklaştırırken, bu kez de grup içerisindeki iki kişi arasında sözlü tartışma yaşandı. Bu sırada şahıslardan biri üzerindeki bıçağı çıkarınca ortalık bir anda karıştı. Çevredeki sivil polisler bıçak çeken şahsı yaka paça yere yatırarak elindeki bıçağı aldı. Şahsı gözaltına alan polisler, grupları olay yerinden uzaklaştırdı.
Merkel'den Sultanahmet Açıklaması 01:56
Merkel'den Sultanahmet Açıklaması 3 izlenme - 1 yıl önce Almanya Sanşölyesi Angela Merkel, bu sabah Sultanahmet Meydanı'nda gerçekleşen canlı bomba saldırısına ilişkin açıklama yaptı. "Saldırıda hayatını kaybedenlerin arasında Alman vatandaşları da var" diyen Merkel, şunları söyledi: TERÖRLE MÜCADELEDE TÜRKİYE'NİN ARKASINDAYIZ "Sultanahmet'teki terör saldırısında ölenler arasında Alman vatandaşları var. Türk halkıyla yan yanayız, terörle mücadele konusunda... Türk halkı arkalarında olduğumuzu bilsin. Başbakan Davutoğlu'ndan saldırı hakkında bilgi aldım. Türk yetkililer ile terörle mücadele konusunda biraraya gelerek görüşmek üzere sözleştik"