Hoşgeldiniz!

Sulu Boya Videoları

Pastel ve Sulu Boya - Nasıl Üretilir? 05:45
Pastel ve Sulu Boya - Nasıl Üretilir? 768 izlenme - 2 yıl önce Bugün ki nasıl yapılır köşemizde pastel ve sulu boya var.Çocukluğumuzun belkide en mutlu anlarıdır resim dersinde patetes basmak ya da ipi farklı renge boyayıp defterin içine sıkıştırıp çekmek.Eksik olan ya da bitmiş olan renkleri arkadaşlarımızdan istemek. Sıranın altına kalem atıp etrafı güzelce bi inceleyenlerin sitesi alkışlarla yaşıyorum gururla sunar.
Sürpriz Yumurta Açma - Sevimli Uzaylı (Sulu Boya) 00:55
Sürpriz Yumurta Açma - Sevimli Uzaylı (Sulu Boya) 909 izlenme - 2 yıl önce Yumurtamızın içinden farklı ıkı parça çıkıyor, Bunları birleştiriyoruz. Bu ıkı parça sevimli bir uzaylı dönüşüyor..Bu uzaylı çok da marifetli, haydi sulu boya yapmaya... Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
Fanatik - Doğuştan Fanatik Reklamı (Fenerbahçe) 00:23
Fanatik - Doğuştan Fanatik Reklamı (Fenerbahçe) 604 izlenme - 2 yıl önce Efenim işte zamanında büyük ses getiren Fanatik reklamı.. Çok iyi hatırlarım ki bu reklamın etkisinde kalıp, şeylerini takımının renklerine boyayan çocukları.. Evet, itiraf ediyorum ben de yaptım.. Yaptığımın ertesi günü mahalleye kaşıntılar içinde çıktığımda, yanlız olmadığımı farketmiştim..Mahallemizin doğuştan fanatikleri uzuvlarını kaşıyarak dolaşıyolardı ortada.. Bi kendimi doğuştan fanatik sanırdım, çocukluğumun ilk travmalarındandır..
Sulu Boya 01:28
Sulu Boya 184 izlenme - 6 yıl önce
İnanılmaz Örümcek Adam çizimi/ Incredible Spiderman drawing 01:48
İnanılmaz Örümcek Adam çizimi/ Incredible Spiderman drawing 21 izlenme - 3 ay önce malzemeler:sulu boya faber castel/pebeo kuru boya faber castell/promarker kağıt: canson/schoeller iletişim: instagram @adammressam https://www.facebook.com/ersin.mert.7 kral_mert81@hotmail.com
Sulu Boya İle Koi Balığı Ancak Bu Kadar Güzel Çizilebilir 02:47
Sulu Boya İle Koi Balığı Ancak Bu Kadar Güzel Çizilebilir 68 izlenme - 1 yıl önce Sanatçı Sanjana Baijnath, Dr Ph Martin'nın Hydrus Liquid suluboyasını kullanarak deneme amaçlı çizmeye başladığı koi balığını bir sanat eserine çevirdi. Keyifli seyirler.
Yusuf Ertaş 03:10
Yusuf Ertaş 164 izlenme - 7 yıl önce fatma özdilek sulu boya çalısması
Yusuf Ertaş 03:10
Yusuf Ertaş 111 izlenme - 7 yıl önce yusuf ertaş sulu boya çalısması
Su ve Ledlerle Grafiti Yapmak 02:00
Su ve Ledlerle Grafiti Yapmak 28 izlenme - 2 yıl önce Binlerce led ve sensör kullanılarak yapılan bu duvarı Fransız sanatçı Antonin Fourneau, "Water Light Graffiti" olarak adlandırıyor. Üzerine ıslak olarak sürülen her şeyi bir boyaymışçasına duvara yansıtıyor. Şehrin merkezine kurdukları bu sistem turist ve halkın da ilgisini çekmiş. Antonin Fourneau'nin bunu yapmasındaki amaç ise grafiti sanatının boyaya alerjisi olan insanların da grafiti yapabileceğini göstermekmiş.