Hoşgeldiniz!

Sümer Tilmaç

MC Dandik Fragmanı 02:21
MC Dandik Fragmanı 47.725 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Lemi Filozof ve Ragga Oktay'ın oynadığı 2013 yerli komedi yapımı Mc Dandik filminin resmi fragmanı. Öksüz bir çocuk camide polisler tarafından bulunur ve adını Dandik koyarlar. Yıllar sonra Dandik’in beraber büyüdüğü kız karşısına çıkar. Kötü bir adam da kıza kafayı takmıştır ve ona senet imzalattırır. Dandik de senedi ödeyip kızı kurtarmak ister. O sırada ‘Yetenek Avcısı’ diye bir yarışma düzenlenir. Zamanında çok popüler olan fakat yediği kazıklardan piyasaya küsen bir ustanın peşine düşerler. Yarı deli yarı derviş Mc Sallama. Herkesin içinde ezilmiş, tokatlanmış zavallı bir dandik vardır. Temiz, terbiyeli bir çocuğun çabasını birçok insan örnek alacak. Filmin bir önemli özelliği de Türk sinemasında benzeri olmayan kalitede müzikleri ve dansları olması. 6 Aralık 2013 Türkiye ve Avrupa'da sinemalarda!
Zafer Algöz'ün Tom Hanks Anısı 04:21
Zafer Algöz'ün Tom Hanks Anısı 7.024 izlenme - 11 ay önce Zafer Algöz Tom Hanks ile ilgili olan anısını anlatıyor.
Şevket Altuğ'un Sümer Tilmaç'a Sürpriz Yapması (10 Kasım 2011) 05:29
Şevket Altuğ'un Sümer Tilmaç'a Sürpriz Yapması (10 Kasım 2011) 4.902 izlenme - 2 yıl önce Sümer Tilmaç'ın konuk olduğu programa telefonla bağlanarak duygusal anlar yaşatan Şevket Altuğ,Sümer Tilmaç hakkında övgü dolu sözler söylemişti.Ve burada anlattığı küçük hikayede neden Süper Baba'da Sümer Tilmaç'la başrolü paylaştığını da anlatıyor.
Osmanlı Cumhuriyeti - Padişah Ata Demirer'den AB'ye Net Cevap 01:22
Osmanlı Cumhuriyeti - Padişah Ata Demirer'den AB'ye Net Cevap 3.966 izlenme - 10 ay önce Osmanlı Cumhuriyeti'nde 7.Osman'ın Avrupa Birliği yetkililerine cevabı. ''Para almaya çalışan buyruk almaya da çalışır Sadık. Bana sormadan birşey yapmayacaksınız artık.'' IV.Muradın meşhur sözünü biraz değiştirerek kendi deyimiyle sarf etmiş Yönetmenliğini Gani Müjde'nin yapdığı, başrolünde Ata Demirer'in rol aldığı komedi filmi Osmanlı Cumhuriyeti'nden bir sahne.
Benimle Evlenir Misin Fiko? (Üst Seviyede Oyunculuk Dersi İçerir.) 02:27
Benimle Evlenir Misin Fiko? (Üst Seviyede Oyunculuk Dersi İçerir.) 823 izlenme - 3 ay önce Süper Baba'nın en şahane sahnelerindendir.Deniz'in Fiko'yu terk etmesi üzerine Nihat, kan kardeşi Fiko'yu teselli etmeye çalışır ve muziplik yaparak evlenme teklifinde bulunur.Üst seviyede oyunculuk dersi içeren bir sahnedir.
Süper Baba-Gitme Be Fiko (Sümer Tilmaç Anısına) 02:15
Süper Baba-Gitme Be Fiko (Sümer Tilmaç Anısına) 1.079 izlenme - 8 ay önce Sümer Tilmaç'ı vefatının 2.yıl dönümünde saygıyla,özlemle ve rahmetle anıyoruz.
Sümer Tilmaç Hayatını Kaybetti 01:56
Sümer Tilmaç Hayatını Kaybetti 2.254 izlenme - 3 yıl önce 67 yaşındaki usta oyuncu Sümer Tilmaç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Süper Baba - İpek Gidiyor 00:44
Süper Baba - İpek Gidiyor 4.545 izlenme - 3 yıl önce En bir hüzünlendiren Süper Baba sahnelerinden biri. Sevgilisiyle Amerika'ya giden İpek'in taksi penceresinden Fiko'yu gördüğü an özellikle unutulmazdır. Türk televizyonlarının en başarılı dizilerinden biri olan Süper Baba'ya saygı duruşu niyetine...
İntikamcı - Fragman 02:57
İntikamcı - Fragman 2.774 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen Çetin İnanç'ın 80'lerin ortasında Foça'da çektiği bombastik filmlerden biri de, 1986 yapımı "İntikamcı"'dır. Cüneyt Arkın'a alternatif olarak sinemaya kazandırılmaya çalışılan sevişmeyi de dövüşmeyi de iyi bilen hayli kaslı Serdar Kebapçılar abimiz ve ilginç dans figürleriyle Filiz Taçbaş hanımefendi filmin başrollerinde. Ümit Acar, Hüseyin Peyda, Hikmet Taşdemir ve Sümer Tilmaç da filmin kadrosundaki diğer bazı oyunculardan...
Meraklı Köfteci Meyhane Sahneleri (Restorasyonlu) 08:31
Meraklı Köfteci Meyhane Sahneleri (Restorasyonlu) 5.624 izlenme - 3 yıl önce Meraklı Köfteci Zühtü Karışan'ın karşılaştığı sorunlar, bu sorunlara meyhanede yaptığı çözümlemeler ve bulduğu çözümleri hayata geçirme çabalarını izleyeceğiz. 1.şarkı: Geçiyor Çileli Ömrüm 2.şarkı: İllede Vazgeç(Ben Gamlı Hazan) 3.şarkı: Elveda Meyhaneci Kendi çalışmam olan, HD restorasyonlu bu videonun meyhane sahneleri SD ve ayrı ayrı olarak şu linklerden izlenebilir: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18180/merakli-kofteci-iki-ucu-boklu-degnek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/21939/merakli-kofteci-iki-ucu-boklu-degnek-vol-ii http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27345/merakli-kofteci-iki-ucu-boklu-degnek-vol-iii
Sümer Tilmaç Hayatını İşte Böyle Kaybetti! 00:18
Sümer Tilmaç Hayatını İşte Böyle Kaybetti! 1.898 izlenme - 3 yıl önce Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda Sedat Peker'in düğün töreninde aniden fenalaşan Sümer Tilmaç, akşam saatlerinde Hastaneye kaldırıldı. Tilmaç, Liv Hospital'de yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Mc Dandik Fragmanı 02:21
Mc Dandik Fragmanı 4.140 izlenme - 4 yıl önce Mc Dandik filminin resmi fragmanı. 6 Aralık 2013 Türkiye ve Avrupa'da sinemalarda! Öksüz bir çocuk camide polisler tarafından bulunur ve adını Dandik koyarlar. Yıllar sonra Dandik’in beraber büyüdüğü kız karşısına çıkar. Kötü bir adam da kıza kafayı takmıştır ve ona senet imzalattırır. Dandik de senedi ödeyip kızı kurtarmak ister. O sırada ‘Yetenek Avcısı’ diye bir yarışma düzenlenir. Zamanında çok popüler olan fakat yediği kazıklardan piyasaya küsen bir ustanın peşine düşerler. Yarı deli yarı derviş Mc Sallama. Herkesin içinde ezilmiş, tokatlanmış zavallı bir dandik vardır. Temiz, terbiyeli bir çocuğun çabasını birçok insan örnek alacak. Filmin bir önemli özelliği de Türk sinemasında benzeri olmayan kalitede müzikleri ve dansları olması..
Sümer Tilmaç 34 Saat Önce Canlı Yayındaydı 02:58
Sümer Tilmaç 34 Saat Önce Canlı Yayındaydı 1.616 izlenme - 3 yıl önce Sümer Tilmaç'ın ölümü herkesi derinden üzdü. Oysa ölümünden sadece 34 saat önce Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına katılmış ve sağlığının çok iyi olduğunu söylemişti. Hatta kendisine iltifat eden sevenlerine "yapmasınlar nazar değdiriyorlar, sakata geliyorum sonra" demişti.
Süper Baba - Fiko'nun Mutlu Gecesi 04:46
Süper Baba - Fiko'nun Mutlu Gecesi 785 izlenme - 1 yıl önce Efsane yapımlardan olan Süper Baba dizisinden bir kesit izliyoruz. Fiko yeni bir iş bulmuş ve bunu Rasim Baba'nın yerinde dostlarıyla kutlamaktadır. Fakat Kaptan'ın canı biraz sıkkındır.
Sümer Tilmaç 'ın Ölmeden Önceki Katıldığı Son Program! 05:05
Sümer Tilmaç 'ın Ölmeden Önceki Katıldığı Son Program! 983 izlenme - 3 yıl önce Türk Sineması'nın ünlü oyuncularından Sümer Tilmaç akşam saatlerinde hayatını kaybetti Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda katıldığı bir düğün töreninde aniden fenalaşan Sümer Tilmaç, akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Tilmaç, Liv Hospital'de yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.Tilmaç'ın ölümü başta ailesi ve yakınları olmak üzere tüm sevenlerini derin üzüntüye boğdu. Tilmaç'ın yakınları hastanede taziyeleri kabul etti.
Aglayan Gulmedi mi ? - Mahmut Tuncer (82 Dk) 33:01
Aglayan Gulmedi mi ? - Mahmut Tuncer (82 Dk) 1.992 izlenme - 2 yıl önce Dünyadaki bütün sanat akımlarının birleştiği, bütün nehirlerin bir yatakta birleşip aynı denize döküldüğü engin bir deniz. Felsefe ile matematiğin, edebiyatla beden eğitiminin buluştuğu, okullarda ders olarak okutulması gereken bir baş yapıt. Filmdeki Sanatsal Öğeler: * Kırsal Felsefe (En baharatlı tarafından) * Yöresel Tadlar * Transal ve Normal Erotizm * Müzikal * Şiir * Pompa
Denizden Gelen Fragmanı 01:22
Denizden Gelen Fragmanı 2.321 izlenme - 4 yıl önce 2010 yerli yapım dram filmi Denizden Gelen'in fragmanı. Polis memuru olan Halil (Onur Saylak) görev esnasında çatışmada bir kaçak göçmeni vurur. Yargılaması devam ederken Dalyan’a baba ocağına döner. İnsan kaçakçılığı yapan tekne Aşı Koyu açıklarında batar. Kaçakçılardan bazıları ölürken bazıları da kurtulur. Kurtulan kaçaklardan biri olan Jordan’ı(Jordan Boyner) Halil bulur. Hastaneye getirir. Hastanede hemşire olan Yaren (Ahu Türkpençe) Halil’in Jordan ile iletişim kurması için baskı yapar. Jordan’ın babası Yunanistan’da kaçak olarak çalışan bir işçidir.Halil Jordan’ın babasını bulmak için yardım eder. Dalaman Belediyesi Halkla İlişkiler servisi’nde çalışan Melek Dinç ise Jordan’ı himayesine alan ve ona annelik yapan Ganalı kaçak bir göçmendir.
Meraklı Köfteci - Esin Afşar - Zühtü 03:33
Meraklı Köfteci - Esin Afşar - Zühtü 1.833 izlenme - 3 yıl önce Meraklı Köfteci filminin restorasyonlu HD görüntüleri eşliğinde Esin Afşar'ın Zühtü yorumunu dinleyip izleyelim. Video, http://www.youtube.com/user/MucaHitsVideos sayfasından alıntıdır.
Küçük Ağa - 2. Bölüm (TRT - 1983) 44:52
Küçük Ağa - 2. Bölüm (TRT - 1983) 1.585 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin efsane dizisinin 2. bölümü. Yeşilçamın karakter, yan rol oyuncuların hemen hepsi rol almış hem de en tecrübeli dönemlerinde. Oyunculuklar göz kamaştırmakta.
Bayanlar Baylar - Jenerik 02:32
Bayanlar Baylar - Jenerik 1.764 izlenme - 3 yıl önce Gani Müjde'nin Ruhsar'ı bitirdikten sonra el attığı dizidir, 13 bölüm sürmüştür, 2002'de yayınlanmıştır. Hande Ataizi de dizide rol almıştır daha sonra yerini Emine Ün'e bırakmıştır.
Bülent Ersoy'un Önünü Kestiler Arkası Sağlam 01:58
Bülent Ersoy'un Önünü Kestiler Arkası Sağlam 1.326 izlenme - 3 yıl önce Sümer Tilmaç ile Ateş Böceği Ercan'ın da rol aldığı 'Muhterem Yüzyıl' adlı tiyatro oyununda, sanatçı Bülent Ersoy'a göndermeler yer aldı. Sümer Tilmaç'ın, Bülent Hanım'ın önünü kestiler; ama Allah'tan arkası sağlam devam ediyor sözleri dikkati çekti.
Perran Kutman'ın Eşsiz Repertuarı 02:50
Perran Kutman'ın Eşsiz Repertuarı 1.625 izlenme - 3 yıl önce Perran Kutman sahnede müthiş bir performans gösteriyor. Kahpe Felek şarkısında arada taksimleri enfes yetmiyor Hacı Baba adlı bestesini araya döktürüyor. Seyirciler çok memnun... Çalsın Sazlar adlı enfes filmden.
Kara Şimşek (1985) Fragmanı 02:55
Kara Şimşek (1985) Fragmanı 1.682 izlenme - 4 yıl önce 1985 yapımı Kara Şimşek filmi, Rocky'nin Türk versiyonu olarak çekildi.
Süper Baba - Hoşçakal Fiko 00:55
Süper Baba - Hoşçakal Fiko 674 izlenme - 2 yıl önce Süper Baba dizisinin duygusal müziklerinden bir tanesiydi. Kısa ama etkiliydi. Herkesin zihninde yer etmiştir. Unutmak ne mümkün.
Sevginin Gücü - 1. Bölüm  (1993) 46:15
Sevginin Gücü - 1. Bölüm (1993) 1.208 izlenme - 2 yıl önce 90'ların özgür televizyonları arasında en özgürü Show TV idi. 1993 sezonunda yayına soktuğu yerli dizilerde erotizm, ve şiddeti dengeleyen sahnelere yer verilmişti. Nurseli İdiz, Mahir Günşıray, Özlem Savaş, Ege Aydan ve Haluk Bilginer'li Borsa; Hülya Avşar, Tolga Savacı ve Tarık Tarcan'lı Sevginin Gücü ve Emrah'ın ilk televizyon denemesi Gündüzün Karanlığı dizileri ile Cumartesi geceleri yayına koyduğu talk show Tutti Frutti ile Show TV en çok izlenen kanallardan biri olmuştu. (alıntıdır)
Reis Bey Film Müziği (1988) 02:55
Reis Bey Film Müziği (1988) 521 izlenme - 2 yıl önce 1988 yapımı "ağlayabilseydiniz, anlayabilirdiniz!" sözüyle hafızalarımıza yer eden N.Fazıl Kısakürek ustanın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan Reis Bey isimli filmin müziği.
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 04:19
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 807 izlenme - 2 yıl önce 1990 yılında Gani Müjde'nin seneryosunu yazdığı ve başta Mehmet Ali Erbil olmak üzere birçok oyuncunun rol aldığı, mehmet ali erbil tarafından seslendirilmiş film müziği. işte şimdi tam burda, dünyaya kazık çakanlar'ın sitesi alkışlarlayaşıyorum.com'da...
Yeşilçam'da Aşağılama Fantezisi 02:48
Yeşilçam'da Aşağılama Fantezisi 647 izlenme - 3 yıl önce Güzel bir bahar günü, karşılıklı içilen buzlu viskiler eşliğinde gerçekleştirilen bir aşağılama fantezisini izleyeceğiz. Hor görülmede bir dünya markası olan İlyas Salman, ertesi gün öğlene kadar tedavi edilmezse ölecek hastalığına yakalanan bir çocuk için, kadim dostu Ali Poyrazoğlu'yla, Sümer Tilmaç'a karşı amansız bir psikolojik mücadele veriyor. İzliyoruz...
Turkish Rocky (Kara Şimşek) - Aşırı Gelişmiş 6. His 04:21
Turkish Rocky (Kara Şimşek) - Aşırı Gelişmiş 6. His 458 izlenme - 2 yıl önce Türk Rambo'su olarak ünlenen Serdar Kebapçılar abimizin, fantastik filmlerin yönetmeni Çetin İnanç'la çektiği bombastik filmlerden biri olan "Kara Şimşek" filminden Türk işi bir kesit. Abisi Serhan'ın ringde, acımasız Martino ile yaptığı bir boks karşılaşmasında hayatını kaybetmesinden sonra, babasıyla da (Sümer Tilmaç) arası açılır Serdar'ın. Abisinin öcünü almak için çıktığı ringde, Martino'yla kapışırken, babasının bir köşede bıçaklandığını hisseden Serdar abimiz, sürekl "D"ye basarak rakibini nakavt eder ve altın kemeri kazanır. İlahi bir çocuk sesinin babasının öldüğünü söylemesiyle zafer sarhoşluğundan o anda ayılan Serdar, kendisine yeni bir baba bulmakta da zorlanmayacaktır. İzliyoruz...
Sümer Tilmaç Hayatını Böyle Kaybetti 00:18
Sümer Tilmaç Hayatını Böyle Kaybetti 392 izlenme - 3 yıl önce Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda Sedat Peker'in düğün töreninde aniden fenalaşan Sümer Tilmaç, akşam saatlerinde Hastaneye kaldırıldı. Tilmaç, Liv Hospital'de yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.