Hoşgeldiniz!

sümeyye erdoğan

Sümeyye Erdoğan: Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha Ağır 03:54
Sümeyye Erdoğan: Artık Bu Ülkede Yaşamanın Bedeli Daha Ağır 5.642 izlenme - 11 ay önce Bursa'da Kadın ve Demokrasi Derneği'nin açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır. Çünkü şehitlerimizin kanı, gazilerimizin üzerimizde hakkı var." dedi.
Erdoğan Düğüne Helikopterle Geldi 01:11
Erdoğan Düğüne Helikopterle Geldi 5.305 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve ailesi ile birlikte düğünün yapılacağı Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'ne helikopterle gitti.
Konuğu Sümeyye Erdoğan'ı Eleştirince Müge Anlı Devreye Girdi (Müge Anlı 23 Mart Çarşamba) 01:57
Konuğu Sümeyye Erdoğan'ı Eleştirince Müge Anlı Devreye Girdi (Müge Anlı 23 Mart Çarşamba) 1.170 izlenme - 1 yıl önce Kayıp çocuğu için canlı yayına çıkan kadın, "Belgeleri ve evrakları Sümeyye Hanım'a verdim ancak geri gelmedi" deyince Müge Anlı devreye girerek "Olur böyle şeyler" dedi. ATV ekranlarında yayınlanan ' Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının bugünkü bölümünde ilginç anlar yaşandı. Uzun süredir kendisinden haber alınamayan Enes'in dosyasının masaya yatırıldığı programa kayıp çocuğun Sümeyye Erdoğan'la ilgili sözleri damga vurdu. ERDOĞAN VE EŞİYLE GÖRÜŞMÜŞ Konuyla ilgili olarak Recep Tayyip Erdoğan ile Emine Erdoğan ile de görüştüğünü söyleyen acılı anne, kendisinden rapor ve evrakların istendiğini bunun üzerine Edirne'de yapılan bir mitingte Erdoğan'a tekrar ulaşmaya çalıştığını söyledi. "ELİMDEKİ BELGE VE EVRAKLAR GERİ GELMEDİ" Edirne'de Recep Tayyip Erdoğan ile görüşemediğini ama kızı Sümeyye Erdoğan'a durumu anlatma imkanı bulduğunu söyleyen anne. "Elimdeki dosya, evrak ve belgeleri Sümeyye hanıma verdim, bu konuyla ilgileneceğini söyledi. Ama sonra bir şey çıkmadı, elimdeki belgeleri, fotoğrafları da alıp götürdü, bir daha onlar da geri gelmedi" diyerek mağduriyetini anlattı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı ve Damadı Oy Kullandı 01:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı ve Damadı Oy Kullandı 172 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve damadı Selçuk Bayraktar oyunu kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve damadı Selçuk Bayraktar Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulunda oyunu kullandı. Erken saatlerde okula gelerek oylarını kullanan Sümeyye Erdoğan Bayraktar eşi Selçuk Bayraktar herhangi bir açıklama yapmadan okuldan ayrıldı.
Sümeyye Erdoğan'ın Gelin Arabası Tarabya'dan Çıktı 01:07
Sümeyye Erdoğan'ın Gelin Arabası Tarabya'dan Çıktı 282 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve nişanlısı Selçuk Bayraktar'ın içinde bulunduğu gelin arabası Tarabya'dan çıktı. Gelin arabasını Selçuk Bayraktar kullanırken Sümeyye Erdoğan'ın ise yan koltukta oturduğu görüldü.
Sümeyye Erdoğan'ın Düğününden Görüntüler 07:08
Sümeyye Erdoğan'ın Düğününden Görüntüler 297 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın Selçuk Bayraktar ile hayatını birleştirdiği düğün töreninden ilk görüntüler davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın Selçuk Bayraktar, Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende dünya evine giriyor. Kur'an'ı Kerim tilavetiyle başlayan törenden ilk görüntüler, davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İDO, düğünden çektiği videoları Pericsope hesabından canlı yayında takipçileri ile paylaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar'la Evlendi 02:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar'la Evlendi 95 izlenme - 1 yıl önce Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar'la evlendi video izle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar ile İstanbul'da düzenlenen nikah töreniyle evlendi. Sümeyye Erdoğan’ın Nikahı Kıyıldı Nikah Halkalı Küçükçekmece’deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde kıyıldı.
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın Düğününden İlk Görüntüler 00:58
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın Düğününden İlk Görüntüler 82 izlenme - 1 yıl önce Devlet erkanı ile çok sayıda ünlü ismin buluştuğu nikah, Kur'an tilavetiyle başladı. Ardından davetliler Erdoğan ve Bayraktar'ın fotoğraflarından oluşan slayt gösterisini izledi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın nikahı Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde kıyıldı. KUR'AN TİLAVETİYLE BAŞLADI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'ndeki düğününden ilk görüntüler geldi. Salonda davetliler arasında çekilen görüntülerde hafızın Rum Suresi 22. ayeti okunduğu görülüyor. Kur'an tilavetinin ardından davetlilere Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın yaşamından kesitler izletildi. RUM SURESİ 22. AYETİN MEALİ: "Ve O'nun âyetlerindendir ki, gökleri ve yeri yaratmıştır ve lisanlarınız ve renkleriniz (birbirinden) farklıdır. Muhakkak ki bunda, âlimler için mutlaka âyetler (deliller) vardır."
Sümeyye Erdoğan Kimdir? 01:18
Sümeyye Erdoğan Kimdir? 94 izlenme - 2 yıl önce Sümeyye Erdoğan Kimdir? Sümeyye Erdoğan Biyografi, Sümeyye Erdoğan Yaşamı, Sümeyye Erdoğan Hayatı, Sümeyye Erdoğan Belgesel, Sümeyye Erdoğan Kim. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Sümeyye Erdoğan Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar Çiftinden Çok Özel Görüntüler 05:55
Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar Çiftinden Çok Özel Görüntüler 94 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar çiftinin nikahı Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'ne kıyıldı. Nikah töreninde davetlilere, Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar'ın hayatlarını konu alan 25 dakikalık kısa film gösterildi. Kısa filmde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın 2013'ün Eylül ayında başörtüsü yasağının kalktığı gün; şükür namazı kılmaları ve Selçuk Bayraktar'ın annesi Canan Hanım'ın: ''Oğullarım, bu geliştirdiğiniz teknolojiyi engellemeler, entrika ve yıldırma politikalarına rağmen Türk ordusunun şerefli evlatlarının hizmetine sunmamanız halinde; sizleri başarısız adledeceğimi bilinmesini süt hakkım olarak niyaz ediyorum.'' şeklindeki uyarısı da yer alıyor.
Sümeyye Erdoğan'ın Özgecan'ın Annesine Taziye'ye Gitmesi 02:07
Sümeyye Erdoğan'ın Özgecan'ın Annesine Taziye'ye Gitmesi 148 izlenme - 2 yıl önce Kadınların kahkaha atmasından bile haz duymayan bir partinin baş mensubu olan Tayyip'in kızları Sümeyye Erdoğan ve kardeşi Esra Albayrak'ın vahşice öldürülen Özgecan Arslan'ın annesini taziyeye gitmesi.
Sümeyye Erdoğan'a Aşık Olan Ak-Lover 02:08
Sümeyye Erdoğan'a Aşık Olan Ak-Lover 152 izlenme - 3 yıl önce Vatanı için Ak parti için Sümeyye Erdoğan'ı Allah'ın emri peygamberin kavli ile kendine istemiş.Ancak neden Chp binasını seçmiş ben anlamadım.Aslına bakarsanız anlamadığım birçok şey var en iyisi susayım.
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar Evlendi 02:17
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar Evlendi 56 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve iş adamı Selçuk Bayraktar Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenlenen nikahla dünya evine girdi. Düğüne yurt içi ve dışından çok sayıda davetli katıldı.
Sanatçılarla Başbakan’ın görüşmesi başladı 01:36
Sanatçılarla Başbakan’ın görüşmesi başladı 216 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Taksim Dayanışması’nın sözcüleri ve sanatçılardan oluşan grup arasındaki görüşme Başbakanlık Resmi Konut’ta başladı.
Sümeyye Erdoğan'ın Korumalarının Silahlarının Çalınması 01:15
Sümeyye Erdoğan'ın Korumalarının Silahlarının Çalınması 16 izlenme - 10 ay önce Sümeyye Erdoğan'ın Koruma Aracından Silahları Çalınmıştı Bildiğiniz Üzre Sevgili Seyirciler. O Silahları Çalan Şahıslar Emniyetin Yaptığı Operasyonla Kıskıvrak Yakalandı.
Sümeyye Erdoğan: Bizi Yıkmayan Herşey Güçlendirir 01:41
Sümeyye Erdoğan: Bizi Yıkmayan Herşey Güçlendirir 17 izlenme - 11 ay önce Kadem Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Kısıklı'daki Genel Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet töreninde konuştu. Projelerden örnekler veren Sümeyye Erdoğan, "Bugün sertifika alacak kardeşlerimiz hem yeni bir işe hem de yeni bir hayata kapı aralayacaktır. Daha iyi bir dünya hayal etme yeteneğimizi hiç kaybetmeyelim. Hayatta hepimizin önüne çıkan engeller var. Fakat emin olun, eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa o yol bizi kolay kolay bir yere ulaştırmaz. Önemli olan bizim sürekli ve kararlı çabamızdır. Engeller gözümüzü hedeften ayırdığımız zaman aşılmaz görünür. O nedenle hedeften gözümüzü ayırmamak durumundayız. Çünkü uzak mesafelere ancak yakındaki hedeflere ulaşarak varabiliriz. Klasikleşmiş bir deyim vardır ya, bizi yıkmayan her şey güçlendirir" diye konuştu.
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Türkiye Müslüman ülkelere ilham kaynağı oldu 02:09
Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Türkiye Müslüman ülkelere ilham kaynağı oldu 11 izlenme - 7 ay önce KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, tüm dünyaya İslam ve demokrasinin birlikte yaşayabileceğini gösteren Türkiye'nin diğer Müslüman milletlere de ilham kaynağı olduğunu söyledi.
Sümeyye Erdoğan'a suikast iddiaları 02:31
Sümeyye Erdoğan'a suikast iddiaları 61 izlenme - 2 yıl önce "Sümeyye Erdoğan'a suikast düzenleneceği" iddialarıyla ilgili soruşturma başlatıldı. Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi
Sümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız Yok 04:59
Sümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız Yok 17 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman ziyaretinde "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dalıdır." dedi.
The Art Of Banksy Sergisinin Prömiyeri İstanbul'da Yapıldı 02:35
The Art Of Banksy Sergisinin Prömiyeri İstanbul'da Yapıldı 26 izlenme - 2 yıl önce Gizemli sokak sanatçısı Banksy’nin dünyaca ünlü eserlerini bir araya getiren en büyük koleksiyon "The ART of Banksy” dünya prömiyeri Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla ve Beyoğlu Belediyesi’nin destekleriyle İstanbul’da gerçekleştirildi.
Sümeyye Erdoğan'ın Koruma Silahları Çalınma Anı 03:41
Sümeyye Erdoğan'ın Koruma Silahları Çalınma Anı 7 izlenme - 10 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kız Sümeyye Erdoğan'ın koruma aracında bulunan otomatik ve uzun namlulu silahlar 10 Temmuz'da çalındı. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın talimatıyla Bakırköy'de kurulan özel ekip, 3 gün uyumadan sürdürdüğü takip sonucunda zanlıları nefes kesen bir operasyonla yakaladı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Edinilen bilgilere göre, Sümeyye Erdoğan'ın koruma ekibinde yer alan polis memuru F.K.'nın, içerisinde 1 adet hafif piyade tüfeği, 2 adet makineli tabanca, 1 adet tabanca, 12 adet şarjör, 165 adet 9x19 mm çapında ve 150 adet 5,56x45 mm çapında fişeğin bulunduğu aracı Bakırköy’de evinin yakınına park etti. 10 Temmuz sabahı aracın yanına bir otomobille gelen kimliği belirsiz kişiler, aracın içindeki silahların bulunduğu çantayı çaldı. Polis memuru hemen emniyete giderek durumu bildirdi. Devreye giren İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, zanlıların yakalanması için özel bir ekip kurulması talimatı verdi. 3 gün boyunca uyumayıp zanlıların izini süren özel ekip, bölgedeki 700 kamerayı tek tek izledi. Yapılan incelemede aracın Zeytinburnu'nda 13 Temmuz'da çadırda yaşayan Roman vatandaşların bulunduğu bölgede görüldüğü belirlendi. Soruşturmayı derinleştiren polis aracın Gamze K. isimli kadına ait olduğunu ve olay günü gasp suçlarından sabıkalı Selman D., Kazım D., Hakan M. ve Sergen Ö.'ye verdiği tespit edildi. Gözaltına alınan zanlılar, silahları boş bir araziye gömdüklerini itiraf etti. Toprağı kazan polis, Cumhurbaşkanlığı forslu çanta içerisinde silahları ve mühimmatları beze sarılmış halde buldu. Silahların 15 Temmuz darbe girişiminde bir suikastta kullanılacağı iddia edildi. Polisin nefes kesen operasyonu, kameraya da saniye saniye yansıdı. Görüntülerde yapılan baskınla zanlılar gözaltına alınıyor. Ardından topraktan çıkartılan cumhurbaşkanlığı forslu çanta içerisindeki silahlar ele geçiriliyor. Adliyeye sevk edilen 5 zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
CHP İstanbul Milletvekili Oran'dan 01:42
CHP İstanbul Milletvekili Oran'dan "Fuatavni" Açıklaması 31 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Umut Oran, Twitter’dan yazdığı iddia edilen sözlerin doğru olmadığını belirterek, “Bu yazışmaların içinde bu malum sanal şahsiyetle ve türevleri ile tek bir yazışmam, tek bir satır, tek bir harf yok” dedi.