Hoşgeldiniz!

sumru yavrucuk

halil kızbaş ,sevgili dünürüm,haluk bilginer 00:33
halil kızbaş ,sevgili dünürüm,haluk bilginer 3.098 izlenme - 8 yıl önce sevgili dünürm dizisinden
Bir Yudum İnsan - Çetin Altan (1999) 48:47
Bir Yudum İnsan - Çetin Altan (1999) 582 izlenme - 2 yıl önce Nebil Özgentürk'ün klasikleşmiş programı Bir Yudum İnsan'ın ilk dönemlerinde yapılmış eşsiz söyleşilerden biri de, 1999 yılında yapılmış 49 dakikalık Çetin Altan söyleşisidir. Ünlü yazarın 70 yılı aşkın yaşam öyküsünden kimi satırbaşları Sumru Yavrucuk'un sesiyle bizlerle buluşuyorken, Çetin Altan'ın bol sigara dumanı arasında yaptığı yorumlar da ayrı bir lezzet veriyor. Afiyet olsun. Not: 47:18'den itibaren izlemenizi özellikle öneririm. Böyle bir içeriğe bu kadar sıkıcı bir açıklama nasıl yazabildim hayret ediyorum. Yaşlanıyorum galiba.
hicran yarası dizisi 43. bölüm fragmanı İzle 01:07
hicran yarası dizisi 43. bölüm fragmanı İzle 1.659 izlenme - 7 yıl önce hicran yarası dizisi 43. bölüm fragmanı İzle
Lale Aşk Sarhoşu Olursa! No: 309 1. Bölüm 05:39
Lale Aşk Sarhoşu Olursa! No: 309 1. Bölüm 158 izlenme - 10 ay önce
Yabancı Damat Dizisi 01:35
Yabancı Damat Dizisi 598 izlenme - 2 yıl önce Yabancı Damat, Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin aşklarının öyküsün anlatıldığı bir televizyon dizisidir. Türk ve Yunan müzikleri kullanılan dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Sömbeki Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep - İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev bir plato kuruldu. Dizinin Yunanistan'daki çekimleri için Yunan Basın Bakanlığı, Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu destek verdiler.
bahar dalları dizisi 13_bölüm fragmanı izle 00:59
bahar dalları dizisi 13_bölüm fragmanı izle 1.274 izlenme - 8 yıl önce bahar dalları dizisi 13_bölüm fragmanı izle dizifilm.com
Bahar Dalları Dizisi 30. Bölüm 00:52
Bahar Dalları Dizisi 30. Bölüm 821 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 30. bölüm
Bahar Dalları Dizisi 27. Bölüm 00:52
Bahar Dalları Dizisi 27. Bölüm 770 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 27. bölüm
bahar dalları dizisi 14. bölüm fragmanı izle 00:58
bahar dalları dizisi 14. bölüm fragmanı izle 641 izlenme - 8 yıl önce bahar dalları dizisi 14. bölüm fragmanı izle
bir başkadır çomü günleri 00:38
bir başkadır çomü günleri 335 izlenme - 7 yıl önce çomü günlerinin ikinci günü akademik kariyerlerinde yükselen öğretim üylerinin onore edilmesi ile başladı. www.çanakkale.tv
bahar dalları dizisi 24 bölüm fragmanı 00:52
bahar dalları dizisi 24 bölüm fragmanı 413 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 24 bölüm fragmanı
bahar dalları dizisi 19. bölüm fragmanı İzle 00:58
bahar dalları dizisi 19. bölüm fragmanı İzle 377 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 19. bölüm fragmanı İzle
bahar dalları dizisi 18. bölüm fragmanı İzle 00:53
bahar dalları dizisi 18. bölüm fragmanı İzle 368 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 18. bölüm fragmanı İzle
bahar dalları dizisi 17. bölüm fragmanı İzle 00:53
bahar dalları dizisi 17. bölüm fragmanı İzle 364 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 17. bölüm fragmanı İzle
bahar dalları dizisi 20 bölüm fragmanı 00:54
bahar dalları dizisi 20 bölüm fragmanı 338 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 20 bölüm fragmanı
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 185 izlenme - 4 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu. Filmin Konusu: Hayatta hiçbir şey tesadüf değil, her şeyin bir sebebi var.. Tıpkı Temmuz ve İhsan’ın yollarının mucizelerle kesişmesi gibi. Hayatındaki seçimleri Temmuz’u babası ile karşı karşıya getirir, maddi hiçbir destek beklemeksizin kendi hayatını yaşamak isteyen ve evinden ayrılan Temmuz, ruhunu meslek olarak seçtiği heykeltraşlıkla arındırır. Hayatını devam ettirmek için çocuk romanları için çizerlik yapan Temmuz’un hayatı, sevgilisinden aldığı bir e-mail ile allak bullak olur. Sevgilisi tarafından terk edildiğini öğrenen Temmuz aynı zamanda da işini kaybetmiştir .Hayatı ile yüzleşen Temmuz, dibe vurmuş, yaşama küsmüştür. İhsan ise, bedensel dezavantajı sebebiyle, hayatını annesine bağlı yaşamak zorunda genç bir adamdır. Gerçekleştiremeyeceği hayallerinin yanı sıra annesinin sırtında bir yük olmaktan da mutsuz olan İhsan’ın kurtuluşu ile ilgili tek bir fikri vardır. Ta ki Temmuz’la karşılaşana dek..Temmuz ve İhsan hayatlarının çöküşünde, dibe vurdukları bir anda karşılaşır ve bu karşılaşma Temmuz’u hayatı, sanatı, umudu yeniden tanıyacağı, İhsan’ı ise hayata yeniden tutunacağı bir dostluğa, başlangıca sürükler. . Farklı iki yaşamın birleşmesine sebep olan bu tesadüfî buluşma Temmuz’u İstanbul’un hiç bilmediği bir köşesine ve hiç tanımadığı bir ailenin içine sokacaktır.. İyi Seyirler..
bahar dalları dizisi 23 bölüm fragmanı 00:52
bahar dalları dizisi 23 bölüm fragmanı 309 izlenme - 7 yıl önce bahar dalları dizisi 23 bölüm fragmanı
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 136 izlenme - 4 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu. Filmin Konusu: Hayatta hiçbir şey tesadüf değil, her şeyin bir sebebi var.. Tıpkı Temmuz ve İhsan’ın yollarının mucizelerle kesişmesi gibi. Hayatındaki seçimleri Temmuz’u babası ile karşı karşıya getirir, maddi hiçbir destek beklemeksizin kendi hayatını yaşamak isteyen ve evinden ayrılan Temmuz, ruhunu meslek olarak seçtiği heykeltraşlıkla arındırır. Hayatını devam ettirmek için çocuk romanları için çizerlik yapan Temmuz’un hayatı, sevgilisinden aldığı bir e-mail ile allak bullak olur. Sevgilisi tarafından terk edildiğini öğrenen Temmuz aynı zamanda da işini kaybetmiştir .Hayatı ile yüzleşen Temmuz, dibe vurmuş, yaşama küsmüştür. İhsan ise, bedensel dezavantajı sebebiyle, hayatını annesine bağlı yaşamak zorunda genç bir adamdır. Gerçekleştiremeyeceği hayallerinin yanı sıra annesinin sırtında bir yük olmaktan da mutsuz olan İhsan’ın kurtuluşu ile ilgili tek bir fikri vardır. Ta ki Temmuz’la karşılaşana dek..Temmuz ve İhsan hayatlarının çöküşünde, dibe vurdukları bir anda karşılaşır ve bu karşılaşma Temmuz’u hayatı, sanatı, umudu yeniden tanıyacağı, İhsan’ı ise hayata yeniden tutunacağı bir dostluğa, başlangıca sürükler. . Farklı iki yaşamın birleşmesine sebep olan bu tesadüfî buluşma Temmuz’u İstanbul’un hiç bilmediği bir köşesine ve hiç tanımadığı bir ailenin içine sokacaktır.. İyi Seyirler..
Tadım Bitmeden Hiçbir Şey Bitmez 00:37
Tadım Bitmeden Hiçbir Şey Bitmez 78 izlenme - 6 yıl önce
Afiş  - 20 Ekim 2015 09:29
Afiş - 20 Ekim 2015 4 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor.