Hoşgeldiniz!

sümük

Sümüğünü Yiyen Kızın İtirafı 01:08
Sümüğünü Yiyen Kızın İtirafı 234.485 izlenme - 2 yıl önce Güzel kızımız her ne kadar kötü bir şey yapsa da bunu açık yüreklilikle dile getirmesi takdire şayan, de izleyek haydin.
 Sümük gören masum çocuk 00:06
Sümük gören masum çocuk 63.031 izlenme - 3 yıl önce Sümük gören masum çocuk
Buz Gibi Hava'da Bayan Muhabirin Sümüğü ile İmtihanı 00:17
Buz Gibi Hava'da Bayan Muhabirin Sümüğü ile İmtihanı 12.625 izlenme - 10 ay önce Canlı yayında haber sunan muhabir soğuk havada akan burnuna aldırış etmeden işini yapmaya devam etti. İş aşkından gözü hiç bir şey görmeyen muhabire şahit oluyoruz.
Canlı Yayında Sümüğü Akan Kadın Muhabir 00:15
Canlı Yayında Sümüğü Akan Kadın Muhabir 39.893 izlenme - 3 yıl önce
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 01:37
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 4.359 izlenme - 6 ay önce Almanya teknik direktörü Joachim Löw'ün maç esnasında yaptığı iğrenç hareketlerden derlenmiş top 7'mizi seyredelim efenim. O değil, adamda hastalık ya da tik gibi bir şey heralde yapmadan duramıyor gavurun oğlu.
burnundan sümük akan çocuk [mutlaka izle] d 00:09
burnundan sümük akan çocuk [mutlaka izle] d 29.035 izlenme - 6 yıl önce burnundan sümük akan çocuk [mutlaka izle] dwww.okeycenter.com www.facebook.com/okeycenter
Beyaz Show - Dizilerde Sümüğü Akan Oyuncular (05.06.2015) 01:10
Beyaz Show - Dizilerde Sümüğü Akan Oyuncular (05.06.2015) 5.011 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - Dizilerde Sümüğü Akan Oyuncular (05.06.2015) Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Talihsiz Sümük Kazası 00:12
Talihsiz Sümük Kazası 9.864 izlenme - 3 yıl önce Şarkı söylerken gelen beklenmedik sümük şarkıyı mahvetti :)
Oyuncak Bebeği Slime'le Vaftiz Eden Youtube Tarikatı 07:59
Oyuncak Bebeği Slime'le Vaftiz Eden Youtube Tarikatı 1.487 izlenme - 4 ay önce Çocuklara yönelik bir çok kanaldan bir tanesi, kuzenim izlerken denk geldim. Oyuncak Bebeği Pembe sümüksü bir yapının içine sokup saçma sapan konuşan bir anne bir çocuk videosu. Çocuklara bu tip şeylerin izletilmesi bence sakıncalı, sonra mutfağa gidip ortalığı batırıyorlar.
Garip Japon Yemeği (Natto) 03:12
Garip Japon Yemeği (Natto) 3.172 izlenme - 1 yıl önce Efendim, bu Natto denilen yiyecek fermante edilen soya fasulyesinden yapılır. Varise, diyabete, kalp spazmına, kemik erimesine, kan pıhtılaşmasına iyi geldiği söylenir. Tadı da keskin ayak kokusuna benzetilir. Japonlar genelde kahvaltıda yerlermiş bu sümüksü şeyi.
Metroda Şapur Şapur Sümüğünü Yiyen Kadın 02:44
Metroda Şapur Şapur Sümüğünü Yiyen Kadın 2.186 izlenme - 2 yıl önce Metroda can sıkıntısından karnı acıkan kadın, yaptığı hapları ilaç niyetine bir bit midesine indiriyor. Bide bu kadınların sehpaların altına yapıştıran modeli mevcut...
Dünyanın En Büyük Sümüğü 03:28
Dünyanın En Büyük Sümüğü 3.567 izlenme - 2 yıl önce En baştan belirteyim: izlemeyin. Ha madem izleme diyosun ne diye siteye yolluyosun alagavat derseniz, ben bi bok yedim izledim. Sizin de başınıza gelsin istiyorum. Ya da diyet yapmak istiyosunuzdur başaramıyosunuzdur, izleyin yemekten kesilin, sütten kesilin amk o nasıl bir sümüktür.
 Muhabirin zor anları 00:17
Muhabirin zor anları 1.174 izlenme - 10 ay önce Canlı yayında haber aktaran muhabir, soğuk havada akan burnuna aldırış etmeden işini yapmaya devam etti. O anlar kameraya böyle yansıdı.
Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü Aktı 00:07
Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü Aktı 3.352 izlenme - 3 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü Aktı
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 00:07
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 1.791 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Sümük Ameliyatı 00:45
Sümük Ameliyatı 1.232 izlenme - 2 yıl önce Nefes darlığından şikayetinden dolayı doktora giden bir arkadaşın burnundan çıkan şeyleri dikkatle izliyoruz.
Dünyanın En Büyük Sümüğü 03:28
Dünyanın En Büyük Sümüğü 1.965 izlenme - 2 yıl önce En baştan belirteyim: izlemeyin. Ha madem izleme diyosun ne diye siteye yolluyosun alagavat derseniz, ben bi bok yedim izledim. Sizin de başınıza gelsin istiyorum. Ya da diyet yapmak istiyosunuzdur başaramıyosunuzdur, izleyin yemekten kesilin, sütten kesilin amk o nasıl bir sümüktür.
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 1.961 izlenme - 2 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor.
Şahan - sümükten yapıştırıcı yapan uyanık girişimc 10:06
Şahan - sümükten yapıştırıcı yapan uyanık girişimc 7.445 izlenme - 9 yıl önce
sümük yiyien adam 00:28
sümük yiyien adam 4.268 izlenme - 9 yıl önce ya sümükle nescafe gidermi olum ya
Küçük Kızın Sümük ile İmtihanı 00:16
Küçük Kızın Sümük ile İmtihanı 927 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar küçük kız ya ömründe ilk defa sümük görmekte ya da sümüğün hemen silinmesi gereken bişey olduğunu düşünmektedir. Yüzündeki ifade en kral korku filmlerinde bile bulunmamaktadır.
 Sümük Ameliyatı 00:45
Sümük Ameliyatı 973 izlenme - 3 yıl önce Nefes darlığından şikayetinden dolayı doktora giden bir arkadaşın burnundan çıkan şeyleri dikkatle izliyoruz.
İzdivaç - Canlı Yayın'da Hönkürmek 01:21
İzdivaç - Canlı Yayın'da Hönkürmek 742 izlenme - 1 yıl önce Uzun süredir evlenmek isteyen fakat ailelerinden ve sunucu Esra Erol'dan onay alamadıkları için bir türlü dünya evine giremeyen Aysel ile Öztürk'ün sorunu hallediliyor. Damat adayı Öztürk mutluluktan önce göz yaşlarına sonra salya ve sümüğüne hakim olamıyor. Bu arada canlı yayında ağlamaya başlayan Öztürk'e taze gelin Aysel'den direk müdahale geliyor "noluyo lan"
Serenay Sarıkaya Sümüğü 00:31
Serenay Sarıkaya Sümüğü 972 izlenme - 2 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü aktı doktor geldi, burnuna baktı, üç göbek attı, yatağına haydi lilililililili yar..
Sümük Soslu Patates Keyfi 00:34
Sümük Soslu Patates Keyfi 787 izlenme - 1 yıl önce "Patatesimi sümük sosumla taçlandırdım ve ortaya akıl almaz bir lezzet çıktı, izliyoruz efenim. :))" diye yazmış Aras Karanfil kardeşimiz Allah kimseyi aklından etmesin hem ailesi hem kendisi için çok zor bir durum bir insan neden böyle hareketler yapma gereği duyar gerçekten anlam veremiyorum.
Joachim Löw'ün Sümükle İmtihanı 00:19
Joachim Löw'ün Sümükle İmtihanı 713 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz şu sıralar Afrika'da yapılan 2010 Dünya Futbol Şampiyonası oynanıyor. Her ne kadar eski dünya kupaları kadar tat vermese de maşallah Almanya teknik direktörü sayın Löw, dünya kupasından tat almayı bırakın , farklı yerel tatlarada dil ucuyla bakmayı ihmal etmemiş. Not: Maç İngiltere, Almanya maçıdır. Almanya 4-1'lik skorla galip ayrılmıştır.
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 00:43
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 544 izlenme - 2 yıl önce Adam metroda dondurma yer gibi sümüğünü yiyor. Ayağında ayakkabı da yok. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
eyşan  nasıl söylesem burnunda  sümük  var 00:51
eyşan nasıl söylesem burnunda sümük var 2.169 izlenme - 7 yıl önce eyşan nasıl söylesem burnunda kocaman bir sümük var
ROK - Candan Adam mıdır? (Salya Sümüklü Anlamsız Gülüşler) 00:40
ROK - Candan Adam mıdır? (Salya Sümüklü Anlamsız Gülüşler) 435 izlenme - 2 yıl önce yorumcular tarihinin belki de turkiye tarihinin en buyuk trolu olan rok beyin candan ercetin hanim ile ilgili sordugu bir soru.
sümük top oyunu 00:35
sümük top oyunu 1.729 izlenme - 7 yıl önce