Hoşgeldiniz!

sümük

Sümüğünü Yiyen Kızın İtirafı 01:08
Sümüğünü Yiyen Kızın İtirafı 236.570 izlenme - 7 yıl önce Güzel kızımız her ne kadar kötü bir şey yapsa da bunu açık yüreklilikle dile getirmesi takdire şayan, de izleyek haydin.
Buz Gibi Hava'da Bayan Muhabirin Sümüğü İle İmtihanı 00:17
Buz Gibi Hava'da Bayan Muhabirin Sümüğü İle İmtihanı 13.131 izlenme - 6 yıl önce Canlı yayında haber sunan muhabir soğuk havada akan burnuna aldırış etmeden işini yapmaya devam etti. İş aşkından gözü hiç bir şey görmeyen muhabire şahit oluyoruz.
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 00:07
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 14.538 izlenme - 7 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Metroda Şapur Şapur Sümüğünü Yiyen Kadın 02:44
Metroda Şapur Şapur Sümüğünü Yiyen Kadın 7.051 izlenme - 7 yıl önce Metroda can sıkıntısından karnı acıkan kadın, yaptığı hapları ilaç niyetine bir bit midesine indiriyor. Bide bu kadınların sehpaların altına yapıştıran modeli mevcut...
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 04:34
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 7.216 izlenme - 5 yıl önce Yorumculuk yaptığı programda Halep konusunda duyarsız kalındığını belirten Nihat Doğan "Devletimiz Halep'e girsin artık" diyerek ağlaya ağlaya yayını terk etti.
Talihsiz Sümük Kazası 00:12
Talihsiz Sümük Kazası 10.398 izlenme - 8 yıl önce Şarkı söylerken gelen beklenmedik sümük şarkıyı mahvetti :)
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 01:37
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 5.204 izlenme - 6 yıl önce Almanya teknik direktörü Joachim Löw'ün maç esnasında yaptığı iğrenç hareketlerden derlenmiş top 7'mizi seyredelim efenim. O değil, adamda hastalık ya da tik gibi bir şey heralde yapmadan duramıyor gavurun oğlu.
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 00:43
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 3.515 izlenme - 5 yıl önce Sümük yemenin amacı nedir bilinmez ama bu adam adeta üç gündür hiç bir şey yememiş gibi metroda yaptığı yolculuk boyunca sümüğünü yiyor.
Garip Japon Yemeği (Natto) 03:12
Garip Japon Yemeği (Natto) 4.732 izlenme - 7 yıl önce Efendim, bu Natto denilen yiyecek fermante edilen soya fasulyesinden yapılır. Varise, diyabete, kalp spazmına, kemik erimesine, kan pıhtılaşmasına iyi geldiği söylenir. Tadı da keskin ayak kokusuna benzetilir. Japonlar genelde kahvaltıda yerlermiş bu sümüksü şeyi.
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 5.783 izlenme - 8 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor.
Salya Sümük İğrenç Bir Evlenme Teklifi 02:24
Salya Sümük İğrenç Bir Evlenme Teklifi 1.597 izlenme - 4 yıl önce Şimdiye kadar bir çok evlenme tekliflerini olumlu yada olumsuz, komik yada kötü sonla biten videolar izlemişizdir. Absürd komik ve bir o kadar iğrenç mi iğrenç evlenme teklifini'de şimdi izleyeceksiniz.
Hastasının Sümüğünü Afiyetle Yiyen Japon Doktor 00:39
Hastasının Sümüğünü Afiyetle Yiyen Japon Doktor 1.194 izlenme - 3 yıl önce Uzak Doğu'nun hırçın milleti olan Japon kardeşlerimiz yine komik bir olaya imza atmışlar. Böyle tedavi yöntemi görülmemiş efendim.
Oyuncak Bebeği Slime'le Vaftiz Eden Youtube Tarikatı 07:59
Oyuncak Bebeği Slime'le Vaftiz Eden Youtube Tarikatı 2.720 izlenme - 6 yıl önce Çocuklara yönelik bir çok kanaldan bir tanesi, kuzenim izlerken denk geldim. Oyuncak Bebeği Pembe sümüksü bir yapının içine sokup saçma sapan konuşan bir anne bir çocuk videosu. Çocuklara bu tip şeylerin izletilmesi bence sakıncalı, sonra mutfağa gidip ortalığı batırıyorlar.
Sümük Ameliyatı 00:45
Sümük Ameliyatı 1.451 izlenme - 8 yıl önce Nefes darlığından şikayetinden dolayı doktora giden bir arkadaşın burnundan çıkan şeyleri dikkatle izliyoruz.
Metroda Sümüğünü Yiyen Asyalı Kız 00:35
Metroda Sümüğünü Yiyen Asyalı Kız 1.046 izlenme - 5 yıl önce Metroda can sıkıntısından karnı acıkan kadın, yaptığı hapları ilaç niyetine bir bit midesine indiriyor. Bide bu kadınların sehpaların altına yapıştıran modeli mevcut...
Sevgilisinin Sümüğünü Yiyen Kız 00:10
Sevgilisinin Sümüğünü Yiyen Kız 857 izlenme - 5 yıl önce Bir sevginin ölçüsü nedir ona sarılmak, güzel sözler söylemek yada ona sevdiği hediyeler almak ve daha birçok şey. Ama asla sevdiğinin sümüğünü yemek olmamalı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sümüğünü yiyen goril 00:27
Sümüğünü yiyen goril 1.581 izlenme - 10 yıl önce Açım dedi dedi bakın ne oldu şimdi
Balici Veyselden Sümük Şov 00:14
Balici Veyselden Sümük Şov 689 izlenme - 5 yıl önce "baba bi sümük show yapda kapatak hadi" diyen gençleri kırmayan veysel bir hınkırıyor tam hınkırıyor ve şovunu yapıyor ama tabii herkesin mide pert herkes kusmağa gidiyor.
Ren & Stimp Show 00:43
Ren & Stimp Show 1.231 izlenme - 7 yıl önce 1991 yılında Kanadalı bir animatör olan John Kricfalusi tarafından yaratılmış 5 sezonluk bir çizgi film serisiydi Ren and Stimpy Show.Baş rollerdeki karakterlerin psikopat ruh halleri ve her bölümde izleyenin midesini bulandıracak derecede gariplikler ve iğrençliklerle dolu sahneleriyle yetişkinler için yapılmış,kara mizah içerikli bir çizgi filmdi.Şimdiye kadar izlemekten en fazla zevk aldığım çizgi diziydi ve ülkemizde de geçtiğimiz yıllara kadar nickelodeon ve cnbc-e de altyazılı olarak gösterilmiştir.
Gözünden Sümküren Kız 00:10
Gözünden Sümküren Kız 1.252 izlenme - 7 yıl önce Bu bağyan bu aşamaya gelmek için kaç beyin hücresini patlattı acaba ıkınırken merak ediyorum ehe ehe iyi seyirler.
Küçük Kızın Sümük ile İmtihanı 00:16
Küçük Kızın Sümük ile İmtihanı 1.203 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşlar küçük kız ya ömründe ilk defa sümük görmekte ya da sümüğün hemen silinmesi gereken bişey olduğunu düşünmektedir. Yüzündeki ifade en kral korku filmlerinde bile bulunmamaktadır.
Joachim Löw'ün Sümükle İmtihanı 00:19
Joachim Löw'ün Sümükle İmtihanı 782 izlenme - 7 yıl önce Malumunuz şu sıralar Afrika'da yapılan 2010 Dünya Futbol Şampiyonası oynanıyor. Her ne kadar eski dünya kupaları kadar tat vermese de maşallah Almanya teknik direktörü sayın Löw, dünya kupasından tat almayı bırakın , farklı yerel tatlarada dil ucuyla bakmayı ihmal etmemiş. Not: Maç İngiltere, Almanya maçıdır. Almanya 4-1'lik skorla galip ayrılmıştır.
Berlusconi, Pis Bir İnsansın Sen... 00:28
Berlusconi, Pis Bir İnsansın Sen... 755 izlenme - 7 yıl önce Sen hem dünyanın en zengin 30 insanından biri ol, hem devlet yönet, hem zibilyon kişilik medya ordusunun hakimi ol, hem de bu şekilde sağda solda görün. Olacak iş değil silvio, seni sevmiyorum. Kalıplı aydın doğan seni...
En Ünlü Sümükler (Ünlülerin Sümükleri) 01:24
En Ünlü Sümükler (Ünlülerin Sümükleri) 494 izlenme - 7 yıl önce Sümükleriyle sitemize konuk olan ünlüleri derleyen bir arkadaşın çalışması, ne güzel de mi sümükleri?
Sümük Soslu Patates Keyfi 00:34
Sümük Soslu Patates Keyfi 987 izlenme - 7 yıl önce "Patatesimi sümük sosumla taçlandırdım ve ortaya akıl almaz bir lezzet çıktı, izliyoruz efenim. :))" diye yazmış Aras Karanfil kardeşimiz Allah kimseyi aklından etmesin hem ailesi hem kendisi için çok zor bir durum bir insan neden böyle hareketler yapma gereği duyar gerçekten anlam veremiyorum.
ROK - Candan Adam mıdır? (Salya Sümüklü Anlamsız Gülüşler) 00:40
ROK - Candan Adam mıdır? (Salya Sümüklü Anlamsız Gülüşler) 627 izlenme - 7 yıl önce yorumcular tarihinin belki de turkiye tarihinin en buyuk trolu olan rok beyin candan ercetin hanim ile ilgili sordugu bir soru.
New York Metrosunda Sümük Yiyen Adam 00:52
New York Metrosunda Sümük Yiyen Adam 350 izlenme - 5 yıl önce Sümük yemenin amacı nedir bilinmez ama bu adam adeta üç gündür hiç bir şey yememiş gibi metroda yaptığı yolculuk boyunca sümüğünü yiyor.
 Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 600 izlenme - 8 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yapışan Sümük - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 44:01
Yapışan Sümük - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 349 izlenme - 4 yıl önce Sarı uykuda zzz, yine sümüğünü dışarı çıkarır ... Sarı her zamanki gibi uykusunda burnunu karıştırır. Ama neden ger zaman tekrar uykuda sürüklenmeye çalışır? sümük ona yapışıp düşmeyecek! Sarı ise: Çekil! Bırak beni! Eh, Sarı'yı hiçbir şekilde bırakmayacak... Kırmızı Yardım et! ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, bir fırtına drenajının altında yaşayan iki tuhaf Larva, dış dünyadan yeraltı evrenine düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir bahane. Dünyayı Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısından görün ve dünyanın bu kadar küçük dostlar için ne kadar tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu görün. ? SEZON 2 - EVİ? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli, eski ve büyük şehirdeki yüksek binalar arasında sıkışmış eski bir evde kırmızı ve sarı çömelme. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikili için daha çok gülmek anlamına geliyor. Bazen dövüşürler. Bazen kendilerini sıkıntı içinde bulurlar. İki sevimli ve komik larva bir hikaye. ? SEZON 3 - NEW YORK? Şimdi New York şehri. Kenti keşfederken Kırmızı ve Sarı'nın inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekte yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecan verici hayatta kalma hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı bir anten ile kısık ve mutlu-şanslı sarı renkli bir larvadır. Sarı her zaman Kırmızı tarafından kötüye kullanılır, ama bu onların arkadaşlığını asla tehlikeye atmaz. Genellikle Red'e itaat etse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı mı? Kırmızı çoğunlukla sıcak huylu ve açgözlü kırmızı renkli larvadır. Uzmanlığı, Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. O her zaman Sarı göstererek ve suistimal ediyor, ama çoğu zaman kendini acıtıyor. ? Menekşe mi? Menekşe büyük boyutlu bir hayalet sümüklüdür. Bazen yerde gömülü alt yarısı ile gösterilir. O tehdit edildiğinde, tüm vücudu ve kükrüyor. ? Kahverengi mi? Kahverengi kaka toplayan bir cloying gübre böceği. Ona göre kaka ya onun yemeği ya da onun hazinesidir. Diğer böcekler onun değerli kakalarına dokunduğunda nefret eder. Sağ yanağında uzun bir saç teli var. ? Siyah ? Siyah, büyük bir güce sahip olan ve genellikle bir koza (delme torbası olarak kullandığı) delen bir boynuzlu atlastır. O agresif ve onunla uğraştığını düşündüğü her şeyi yenecek. "Merhaba, Siyah" da, böceğin zırhı olan bir sülük olduğu ortaya çıkıyor. ? Gökkuşağı? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğundayken, eyleminde yavaştır, ancak altında kaslı insan benzeri bir vücuda sahiptir ve insanlar gibi işlev görebilir. ? Pembe mi? Pembe, iki anteni olan pembe bir larvadır. Tek tekrarlayan kadın karakteridir. Sarı seviyor ama Red onu seviyor. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç saklar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güzelliği Burnundan Getirmek. 00:47
Güzelliği Burnundan Getirmek. 652 izlenme - 7 yıl önce (Güzel) Kızlar da sıçar, kızlar da porno izler, kızlar da küfür eder, kızlar da kusar, kızlar da osurur, son olarak kızlar da burnunu karıştırabilir. Bu kızımız da bu faaliyetlerden birini internet üzerindeki canlı yayınında yapmış. Bilmiyorum "dirty talking" tarzındaki bu dakikalarda izleyenleri tatmin olmuşmudur.