Hoşgeldiniz!

Sümük Videoları İzle

Sevdiği Kadının Sümüğünü Yiyen Adam 00:09
Sevdiği Kadının Sümüğünü Yiyen Adam 12.782 izlenme - 2 hafta önce İnsan sevdiği için her şeyi yaparda bu ne arkadaş sümük yemek ne demek,görüntüdeki adam ya ligjhtır ya da başka bir kafada olmalı
Sümüğünü Yiyen Kızın İtirafı 01:08
Sümüğünü Yiyen Kızın İtirafı 235.219 izlenme - 2 yıl önce Güzel kızımız her ne kadar kötü bir şey yapsa da bunu açık yüreklilikle dile getirmesi takdire şayan, de izleyek haydin.
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 00:43
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 2.934 izlenme - 2 hafta önce Sümük yemenin amacı nedir bilinmez ama bu adam adeta üç gündür hiç bir şey yememiş gibi metroda yaptığı yolculuk boyunca sümüğünü yiyor.
 Sümük gören masum çocuk 00:06
Sümük gören masum çocuk 63.044 izlenme - 4 yıl önce Sümük gören masum çocuk
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 04:34
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 6.934 izlenme - 3 ay önce Yorumculuk yaptığı programda Halep konusunda duyarsız kalındığını belirten Nihat Doğan "Devletimiz Halep'e girsin artık" diyerek ağlaya ağlaya yayını terk etti.
Buz Gibi Hava'da Bayan Muhabirin Sümüğü İle İmtihanı 00:17
Buz Gibi Hava'da Bayan Muhabirin Sümüğü İle İmtihanı 12.721 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında haber sunan muhabir soğuk havada akan burnuna aldırış etmeden işini yapmaya devam etti. İş aşkından gözü hiç bir şey görmeyen muhabire şahit oluyoruz.
Canlı Yayında Sümüğü Akan Kadın Muhabir 00:15
Canlı Yayında Sümüğü Akan Kadın Muhabir 39.967 izlenme - 3 yıl önce
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 01:37
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 4.453 izlenme - 9 ay önce Almanya teknik direktörü Joachim Löw'ün maç esnasında yaptığı iğrenç hareketlerden derlenmiş top 7'mizi seyredelim efenim. O değil, adamda hastalık ya da tik gibi bir şey heralde yapmadan duramıyor gavurun oğlu.
burnundan sümük akan çocuk [mutlaka izle] d 00:09
burnundan sümük akan çocuk [mutlaka izle] d 29.410 izlenme - 6 yıl önce burnundan sümük akan çocuk [mutlaka izle] dwww.okeycenter.com www.facebook.com/okeycenter
Beyaz Show - Dizilerde Sümüğü Akan Oyuncular (05.06.2015) 01:10
Beyaz Show - Dizilerde Sümüğü Akan Oyuncular (05.06.2015) 5.022 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - Dizilerde Sümüğü Akan Oyuncular (05.06.2015) Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Talihsiz Sümük Kazası 00:12
Talihsiz Sümük Kazası 9.967 izlenme - 3 yıl önce Şarkı söylerken gelen beklenmedik sümük şarkıyı mahvetti :)
Garip Japon Yemeği (Natto) 03:12
Garip Japon Yemeği (Natto) 3.291 izlenme - 2 yıl önce Efendim, bu Natto denilen yiyecek fermante edilen soya fasulyesinden yapılır. Varise, diyabete, kalp spazmına, kemik erimesine, kan pıhtılaşmasına iyi geldiği söylenir. Tadı da keskin ayak kokusuna benzetilir. Japonlar genelde kahvaltıda yerlermiş bu sümüksü şeyi.
Oyuncak Bebeği Slime'le Vaftiz Eden Youtube Tarikatı 07:59
Oyuncak Bebeği Slime'le Vaftiz Eden Youtube Tarikatı 1.644 izlenme - 7 ay önce Çocuklara yönelik bir çok kanaldan bir tanesi, kuzenim izlerken denk geldim. Oyuncak Bebeği Pembe sümüksü bir yapının içine sokup saçma sapan konuşan bir anne bir çocuk videosu. Çocuklara bu tip şeylerin izletilmesi bence sakıncalı, sonra mutfağa gidip ortalığı batırıyorlar.
Metroda Şapur Şapur Sümüğünü Yiyen Kadın 02:44
Metroda Şapur Şapur Sümüğünü Yiyen Kadın 2.518 izlenme - 2 yıl önce Metroda can sıkıntısından karnı acıkan kadın, yaptığı hapları ilaç niyetine bir bit midesine indiriyor. Bide bu kadınların sehpaların altına yapıştıran modeli mevcut...
Karısının Sümüğünü Yiyen Adam 00:09
Karısının Sümüğünü Yiyen Adam 62 izlenme - 2 hafta önce Karısının sümüğünü yiyen adamın kameraya yansıyan iğrenç görüntüleri. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz!
Dünyanın En Büyük Sümüğü 03:28
Dünyanın En Büyük Sümüğü 3.615 izlenme - 3 yıl önce En baştan belirteyim: izlemeyin. Ha madem izleme diyosun ne diye siteye yolluyosun alagavat derseniz, ben bi bok yedim izledim. Sizin de başınıza gelsin istiyorum. Ya da diyet yapmak istiyosunuzdur başaramıyosunuzdur, izleyin yemekten kesilin, sütten kesilin amk o nasıl bir sümüktür.
New York Metrosunda Sümük Yiyen Adam 00:52
New York Metrosunda Sümük Yiyen Adam 17 izlenme - 2 gün önce Sümük yemenin amacı nedir bilinmez ama bu adam adeta üç gündür hiç bir şey yememiş gibi metroda yaptığı yolculuk boyunca sümüğünü yiyor.
Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü Aktı 00:07
Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü Aktı 3.358 izlenme - 3 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü Aktı
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 2.417 izlenme - 2 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor.
 Muhabirin zor anları 00:17
Muhabirin zor anları 1.180 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında haber aktaran muhabir, soğuk havada akan burnuna aldırış etmeden işini yapmaya devam etti. O anlar kameraya böyle yansıdı.
Sümük Ameliyatı 00:45
Sümük Ameliyatı 1.282 izlenme - 2 yıl önce Nefes darlığından şikayetinden dolayı doktora giden bir arkadaşın burnundan çıkan şeyleri dikkatle izliyoruz.
Şahan - Sümükten Yapıştırıcı Yapan Uyanık Girişimc 10:06
Şahan - Sümükten Yapıştırıcı Yapan Uyanık Girişimc 7.450 izlenme - 9 yıl önce
Dünyanın En Büyük Sümüğü 03:28
Dünyanın En Büyük Sümüğü 2.272 izlenme - 2 yıl önce En baştan belirteyim: izlemeyin. Ha madem izleme diyosun ne diye siteye yolluyosun alagavat derseniz, ben bi bok yedim izledim. Sizin de başınıza gelsin istiyorum. Ya da diyet yapmak istiyosunuzdur başaramıyosunuzdur, izleyin yemekten kesilin, sütten kesilin amk o nasıl bir sümüktür.
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 00:07
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 1.937 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Sevgilisinin Sümüğünü Yiyen Kız 00:10
Sevgilisinin Sümüğünü Yiyen Kız 112 izlenme - 3 ay önce Bir sevginin ölçüsü nedir ona sarılmak, güzel sözler söylemek yada ona sevdiği hediyeler almak ve daha birçok şey. Ama asla sevdiğinin sümüğünü yemek olmamalı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Sümük Ameliyatı 00:45
Sümük Ameliyatı 983 izlenme - 3 yıl önce Nefes darlığından şikayetinden dolayı doktora giden bir arkadaşın burnundan çıkan şeyleri dikkatle izliyoruz.
Serenay Sarıkaya Sümüğü 00:31
Serenay Sarıkaya Sümüğü 1.015 izlenme - 2 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü aktı doktor geldi, burnuna baktı, üç göbek attı, yatağına haydi lilililililili yar..
Küçük Kızın Sümük ile İmtihanı 00:16
Küçük Kızın Sümük ile İmtihanı 990 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar küçük kız ya ömründe ilk defa sümük görmekte ya da sümüğün hemen silinmesi gereken bişey olduğunu düşünmektedir. Yüzündeki ifade en kral korku filmlerinde bile bulunmamaktadır.
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 00:43
Metroda Yarım Kilo Sümük Yiyen Adam 636 izlenme - 2 yıl önce Adam metroda dondurma yer gibi sümüğünü yiyor. Ayağında ayakkabı da yok. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Joachim Löw'ün Sümükle İmtihanı 00:19
Joachim Löw'ün Sümükle İmtihanı 725 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz şu sıralar Afrika'da yapılan 2010 Dünya Futbol Şampiyonası oynanıyor. Her ne kadar eski dünya kupaları kadar tat vermese de maşallah Almanya teknik direktörü sayın Löw, dünya kupasından tat almayı bırakın , farklı yerel tatlarada dil ucuyla bakmayı ihmal etmemiş. Not: Maç İngiltere, Almanya maçıdır. Almanya 4-1'lik skorla galip ayrılmıştır.