Hoşgeldiniz!

sümüklü böcek

sümüklü böcek alkol alırsa 00:19
sümüklü böcek alkol alırsa 17.740 izlenme - 8 yıl önce sümüklü böcek alkol alırsa
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 4.021 izlenme - 4 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor.
sümüklü böcek alkol alırsa xd 00:19
sümüklü böcek alkol alırsa xd 2.206 izlenme - 8 yıl önce sümüklü böcek alkol alırsa xd
Yılmaz Güney - Yarın Çok Güzel Olacak Oğul 01:20
Yılmaz Güney - Yarın Çok Güzel Olacak Oğul 966 izlenme - 3 yıl önce Eroin ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir çete, komiser Kerim'in kızına tecavüz edip öldürürler. Film komiserliği bırakarak bu kaçakçıların peşine düşen adamın hikayesini anlatır. Kerim ile oğlu arasında çok anlamlı bir diyalog geçer. Oğlu da dahil herkese sümüklü böcek tüccarı olduğunu söyler. Zenginlerin arasında böylece girmeyi başarır. Ama bu yüzden okulda arkadaşları oğluyla "sümüklü böcek" diye dalga geçer. Ama en sonunda asıl amacının başka olduğunu anlayınca babasına karşı saygısı ve sevgisi artar. Kerim de hayata dair nasihatler verir. Film: Benim Adım Kerim - 1967 Yönetmen-Senaryo: Yılmaz Güney Oyuncular: Yılmaz Güney, Birsen Menekşeli, Yıldırım Gencer, Tuncer Necmioğlu, Levent Özdilek, Danyal Topatan, Reha Yurdakul, Abdurrahman Palay
Sümüklü Böcek Yemek - Food For Louis 05:29
Sümüklü Böcek Yemek - Food For Louis 761 izlenme - 3 yıl önce Londra delisinin bu seferki durağı orman oluyor ve bu seferki çılgınlık ise mide bulandırıcılığıda geçmiş durumda. Sarı sümüklü böceği canlı canlı mideye indirmek!
Fırlama Çocuktan Sümüklü Böcek Şarkısı :))) 00:22
Fırlama Çocuktan Sümüklü Böcek Şarkısı :))) 976 izlenme - 4 yıl önce Sümüklü Böcek Şarkısı :)
Dünyanın En Keskin Bıçağı Üzerinden Geçen Sümüklü Böcek 01:49
Dünyanın En Keskin Bıçağı Üzerinden Geçen Sümüklü Böcek 349 izlenme - 3 yıl önce Sizce bu meydan okumayı kim kazanmıştır? Sümüklü böcekler mi yoksa müthiş derecede keskin olan bıçaklar mı? İzledikleriniz sizi şaşırtacak cinsten ..
 Evde Sümüklü Böcek Beslemek 00:55
Evde Sümüklü Böcek Beslemek 509 izlenme - 4 yıl önce Kedi köpek derken bunu da gördük. Evinde dev sümüklü böcek besleyen ailenin küçük oğlu. Babacan tavırlarla sümüklünün gönlünü hoş ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bu şarkı hiç böyle söylenmedi 2 adige yapım 00:28
bu şarkı hiç böyle söylenmedi 2 adige yapım 1.497 izlenme - 7 yıl önce bu şarkı hiç böyle söylenmedi 2 adige yapım
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 03:37
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 675 izlenme - 3 yıl önce Salyangoz Yiyen Adam olsa da videonun adı aslında yalan tabii ki ama yapacak birşey yok samimiyeti yetiyor.
Sümüklü Böcek Sarhoş Olursa! 00:19
Sümüklü Böcek Sarhoş Olursa! 568 izlenme - 5 yıl önce Sümüklü Böcek Sarhoş Olursa!
Sümüklü Böcek Ve Jilet 01:59
Sümüklü Böcek Ve Jilet 493 izlenme - 3 yıl önce http://www.merhaba.tvSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve JiletSümüklü Böcek Ve Jilet
Salyangozun Saldırma Anı 01:15
Salyangozun Saldırma Anı 379 izlenme - 3 yıl önce Salyangozların bu kadar hızlı hareket edebildiğini bilmiyordum. Bu video'dan sonra salyangozlara bakışınız değişebilir.
Yüzüne Dev Sümüklü Böcek Yapıştıran Çocuk 00:31
Yüzüne Dev Sümüklü Böcek Yapıştıran Çocuk 112 izlenme - 1 yıl önce Yüzüne Dev Sümüklü Böcek Yapıştıran Çocuk
Daha Önce Hiç Muz Sümüklüböceği Gördünüz mü 03:22
Daha Önce Hiç Muz Sümüklüböceği Gördünüz mü 133 izlenme - 3 yıl önce Muz sümüklüböceği adından da anlaşılacağı gibi gerçekten muza benziyor. Nadir bir tür olan bu ilginç hayvan, farklı görünümüyle herkesin ilgisini çekti.