Hoşgeldiniz!

suna pekuysal

Kuruntu Ailesi setinden Adile Naşit'in Ölüm Haberi 08:50
Kuruntu Ailesi setinden Adile Naşit'in Ölüm Haberi 5.355 izlenme - 5 ay önce Çok değil, bundan 30 sene önce, ülkemizdeki insanların kalitesini bizlere gösteren, günümüzde sanatçı ile ünlü arasındaki farkı gözler önüne seren küçük bir izlence: "Kuruntu Ailesi setinden" Adile Naşit ölüm haberini alan Gazanfer - Fulya Özcan, Gönül Ülkü, Suna Pekuysal ve Münir Özkul'dan duygularını izliyoruz. 19 Aralık 1987 tarihli "Bir Cumartesi Gecesi" programı içinde, dizi oyuncularıyla gerçekleştirilecek olan dizi tanıtım çekimleri, sevgili Adile Naşit'in ölüm haberiyle bir yas ve anma programına dönüşüyor...
Yeter Anne 1.Bölüm - Suna Pekuysal & Özkan Uğur - 2002 50:48
Yeter Anne 1.Bölüm - Suna Pekuysal & Özkan Uğur - 2002 869 izlenme - 2 ay önce Başrollerini Özkan Uğur ve Suna Pekuysal'ın paylaştığı güzel bir diziydi. 1 saat sürerdi şimdi ki diziler gibi saatlerce sürmezdi. Özkan Uğur bol bol annesine sinirlenip "sapıtıcam yaaa" diyerek saçlarını dağıtırdı.
Suna Abla Sinema Bileti Alıyor 02:36
Suna Abla Sinema Bileti Alıyor 1.362 izlenme - 3 ay önce Eski bir TRT skeci. Rahmetli Suna Pekuysal aksilikte çığır açıyor.
İnce İnce Yasemince - Şuayip - Kakılmış (1998) 06:04
İnce İnce Yasemince - Şuayip - Kakılmış (1998) 5.202 izlenme - 3 yıl önce 90'lar diyince akla gelen komedi dizisi bu sefer özel arşivden çıkma show tv bölümleriyle karşımızda.Bu bölümlerde yasemin yalçın a rahmetli Suna Pekuysal da eşlik ediyor.Show tv arşivi de maalesef yandığı için altın değerinde bir nostalji izliyoruz efenim..
Boş Gezen ve Kalfası - 1. Bölüm 47:24
Boş Gezen ve Kalfası - 1. Bölüm 3.492 izlenme - 3 yıl önce Dizi ilk çıktığında rahmetli babamla hastası olmuştuk. Babam Türkiye'de bu süper dizinin tutmayacağını ömrünün fazla uzun olmayacağını tahmin etmişti öylede oldu. Neyse iyi seyirler.
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 01:20:26
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 3.361 izlenme - 3 yıl önce Macera İstanbul'un bir kenar mahallesinde geçer. Pırtık ilk kez geldiği bu mahallede daha önce hiçbir yerde rastlamadığı komik ve neşeli insanlar görür. Bütün hayatını gezerek ve komiklikler yaparak geçiren Pırtık, Bizimkiler adlı bu neşeli mahalleden ayrılmak istemez.
Münir Özkul ve Suna Pekuysal - En Genç Halleri (1951 - Renkli) 01:11
Münir Özkul ve Suna Pekuysal - En Genç Halleri (1951 - Renkli) 1.420 izlenme - 3 yıl önce Evli mi? Bekar mı (1951) filminde Münir Özkul ve Suna Pekuysal'ı renkli olarak izliyoruz. Münir Baba'ya Allahtan Şifa, Suna Pekuysal'a ise Allahtan Rahmet dilerim.İki oyuncunun da tüm filmlerde kendi sesleriyle oynadığını da belirteyim bir taraftan
Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 03:20
Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 1.918 izlenme - 3 yıl önce Sezgin Burak' ın Bizimkiler adlı eserinin sinema versiyonunu seyrederken muzip Hüdaverdi' nin tahammül ötesi esprilerine tanık olacak,sinirden belkide ev ahalisine tekme tokat,uçan tekme girişeceksiniz.
Televizyon Çocuğu - Suna Pekuysal & Zihni Göktay (1996) 14:02
Televizyon Çocuğu - Suna Pekuysal & Zihni Göktay (1996) 766 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen, 1996 senesinde sunduğu Televizyon Çocuğu programında Türk sinema ve tiyatro ustaları Zihni Göktay ile rahmetli Suna Pekuysal'ı ağırlıyor. Bu çok değerli kayıt için Zagor abiye saygılarımı sunar, ATV'nin kayıt arşivini o yıllarda su bastığı için bu videonun ayrı bir değeri olduğunu hatırlatmak isterim.
Hüdaverdi O Bir Ömür Törpüsü 02:52
Hüdaverdi O Bir Ömür Törpüsü 643 izlenme - 3 yıl önce Ersin Burak'ın çizgi karakterinin sinema versiyonu olan,evinde kaldığı Ali Bey Amcasına türlü fırlamalıklarla eziyet çektiren 1971 yapımı,soğuk ve hiç-çekilmez espriler kralı ayrıca dublajını da kimin yaptığını çok merak ettiğimiz Hüdaverdi adlı kahramanımızın o filminden artık baygınlık seviyesine getiren bir sahne,izleyebilene tebrikler hele de Erkek Fatma Suna Pekuysal'ın o ''aman tanrım,olamaz'' sesine rağmen,ha gayret ...
Yeter Anne - Jenerik(2002) 01:03
Yeter Anne - Jenerik(2002) 822 izlenme - 3 yıl önce 2002 yılında Atv`de yayınlanan, başrollerinde Suna Pekuysal, Özkan Uğur, Toron Karacaoğlu, Derya Baykal, Ziya Kürküt gibi oyuncuların yer aldığı, "Mother|Son" adlı bir Avustralya sitcom'unun Türkiye'ye uyarlanmış halidir. Özkan Uğur`un "Sapıtçam ya!" repliği ve saç dağıtma sahneleriyle hafızalara kazınmıştır. Jenerik müziği de Ercan Saatçi`ye aittir.
Yeter Anne - Suna Pekuysal & Özkan Uğur - 2. Bölüm (2002) 46:48
Yeter Anne - Suna Pekuysal & Özkan Uğur - 2. Bölüm (2002) 36 izlenme - 2 ay önce Başrollerini Özkan Uğur ve Suna Pekuysal'ın paylaştığı güzel bir diziydi. 1 saat sürerdi şimdi ki diziler gibi saatlerce sürmezdi. Özkan Uğur bol bol annesine sinirlenip "sapıtıcam yaaa" diyerek saçlarını dağıtırdı.
Süper Baba Son Sezondan Kesitler 00:22
Süper Baba Son Sezondan Kesitler 594 izlenme - 3 yıl önce Süper Baba'nın son sezonuna dair,Şevket Altuğ,İsmet Ay,Suna Pekuysal ve Ayşegül Ünsal'ın yer aldığı kesitler sizlerle.Keşke daha uzun süreli bir vtr olsaydı ama buna da şükür.2.sahnede Baba Evi yazmışlar yanlışlıkla.Sonrasında Baba Evi sahnesi var diye. facebook.com/superbabadizisi twitter.com/superbabadizisi
Tarkan'ın Yeter Anne Dizisine Konuk Oyuncu Olması (2001) 01:23
Tarkan'ın Yeter Anne Dizisine Konuk Oyuncu Olması (2001) 869 izlenme - 3 yıl önce 2001, Tarkan'ın Karma albümü dönemleri. Tabiri caizse ortalığın amına koyduğu dönemler. Hiçbir televizyon programına, ödül törenine katılmayan Tarkan, çok sevdiği Suna Pekuysal'ın hatrını kıramamış ve Yeter Anne'ye kendi rolüyle konuk oyuncu olmuştur. Beni gülümseten, ne bileyim lan durduk yere mutlu olmamı falan sağlayan bu videoyu Youtube'a kim koyduysa eline sağlık.
Suna Pekuysal - Süper Baba Anıları (Bir Yudum İnsan - 31 Ocak 1999) 00:56
Suna Pekuysal - Süper Baba Anıları (Bir Yudum İnsan - 31 Ocak 1999) 608 izlenme - 3 yıl önce Suna Pekuysal Süper Baba'dan övgüyle bahsediyor.İsmet Ay,Aytaç Yörükaslan,Şevket Altuğ,Şevval Sam,Ayşegül Ünsal'a da değiniyor.Suna Pekuysal'ı rahmetle anıyoruz. facebook.com/superbabadizisi twitter.com/superbabadizisi
Mahmut Tuncer  - Hijyen Düşmanları 01:28
Mahmut Tuncer - Hijyen Düşmanları 733 izlenme - 3 yıl önce Halk sağlığını tehdit eden sahte Çokomel imalatçıları Mahmut ve Şaziye, ağızlarını kapatmadan hapşırmakta ve parazitlerini ortama saçmaktadır. Hijyen ile ilgili herhangi bir kaygı taşımayan ikiliye sonradan mahallenin güzel kızı Türkan da katılır ve ortaya tüketicinin kanını donduracak görüntüler çıkar. Remzi Jöntürk'ün yönettiği, kadrosunda Mahmut Tuncer, Neşe Aksoy, Hayati Hamzaoğlu, Suna Selen gibi isimlerin yer aldığı 1983 yapımı Can Kurban filminden bir kesit. Aynı filmin bir diğer kesiti için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53521/yatagina-kirinti-doken-mahmut-tuncerin-drami
Evimiz Olacak mı? Jenerik (1999) 02:02
Evimiz Olacak mı? Jenerik (1999) 430 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan'ın TGRT'deki Evimiz Olacak mı? adlı bir türlü güldürmeyen komedi dizisinin giriş jeneriği.Suna Pekuysal ve Ayşen gruda için izlenen dizi.
Neba Yağ Reklamı (Suna Pekuysal) 00:30
Neba Yağ Reklamı (Suna Pekuysal) 314 izlenme - 3 yıl önce Neba Yağ'ın 1987 yılında yayınladığı reklam filmidir...
Yatağına Kırıntı Döken Mahmut Tuncer'in Dramı 00:38
Yatağına Kırıntı Döken Mahmut Tuncer'in Dramı 366 izlenme - 3 yıl önce Çocukken annem "Yatakta yemek yeme, yatağa dökersin. Kırıntı üzerinde yatarsan gece karabasan gelir." diyerek korkuturdu beni. Ben de korkar, yemezdim. Dikbaşlı Mahmut ise annesinin sözünü dinlemiyor ve akıl almaz kabuslar görmeye başlıyor. Remzi Jöntürk'ün yönettiği, kadrosunda Mahmut Tuncer, Neşe Aksoy, Hayati Hamzaoğlu, Suna Selen gibi isimlerin yer aldığı 1983 yapımı Can Kurban filminden bir kesit.
Kurşun Geçirmez 01:29
Kurşun Geçirmez 355 izlenme - 3 yıl önce Sadri Alışık töre cinayeti kapsamında öldürülmek istenmektedir. Arzu Okay ile dağa çıkan Alışık sadece Hollywood oyuncularında olduğunu düşündüğümüz kurşun geçirmeme ve yakalama özelliğini on yaparak, hasımlarını teker teker avlayacaktır. Videomuzda bulunan ses efektleri ise filmimize 10+1 surround ses sistemiyle izleniyor etkisi verdiği kulaktan kaçırılmamalıdır. Filmin ismi ayıpettin şemsettin'dir.
-Kıza Kesildin Mi Yoksa? -Ne Münasebet, Karpuz muyum Ben? 04:13
-Kıza Kesildin Mi Yoksa? -Ne Münasebet, Karpuz muyum Ben? 291 izlenme - 4 yıl önce Suna ablamız 5. Kocayıda öğüttükten sonra 6.yı aramak için bi sandal sefasına çıkar. Kendisi gibi şirin ve pembe olan şemsiyesiyle suya atlayaraktan (kendini) intihar eder.Ve o esnada gözüne kestirdiği son kurbanına zorla kendini kurtartıp basar nikahı.Neye uğradığını şaşıran zavallı adam daha ilk günden kaçma planları yapmak zorunda kalacaktır.Bu arada Öztürk babanın ablayı çaktırmadan keserkenki perfonması hakikaten takdire şayan.Hani bi meme rontu oyunu vardı sitemizde,ömrü yetseydi rekor üstüne rekor kırardı şerefsizim. Çok saygıdeğer ve sevgili Öztürk Serengil ve Suna Pekuysal'ı saygıyla anıyoruz.
İnşaat - Ortaya Karışık (Film Müziği) 03:18
İnşaat - Ortaya Karışık (Film Müziği) 316 izlenme - 3 yıl önce Ali ve Süüdi için... Çimentoların üstünde yaz helvası yemek, ve bu yaz vakti haşlama çay içmek; banyo yapıp mesaiyi bitirmek...böyle yerlerdi, inşaat. Sene 2003, sinemalarda inşaat başlıyor dediler hem de Türk Sineması'nda bazı şeylerin bittiği zamalanrda. İşte Ömer Özgür imzalı Çağrı Göktepe yorumu ile İnşaat film müziği-sözlere dikkat.
Beni Sevdiği İçin Peşimden Koşanla Evlenmek İstiyorum - Filiz Akın Suna Pekuysal (Kadın Berberi) 01:42
Beni Sevdiği İçin Peşimden Koşanla Evlenmek İstiyorum - Filiz Akın Suna Pekuysal (Kadın Berberi) 251 izlenme - 4 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
İçten Bir Yılbaşı Kutlaması Almanya - Hamburg (1989) 07:31
İçten Bir Yılbaşı Kutlaması Almanya - Hamburg (1989) 43 izlenme - 4 yıl önce Yıl 1989 Ve Bir Yılbaşı Programı. Halit Kıvanç'ın Sunumu...halkın Sempatikliği Ve Davranışlarındaki Güzellik... Suna Pekuysal Ve Diğerleriyle İçten Sohbet Ve Skeçler. İzzet Altınmeşe'nin Türküleriyle Eğlence... Kısacası Yıllar Geçtikçe Kaybettiğimiz Sevgi, Saygı, Eğlenme Adabı Ve Daha Fazlası...