Hoşgeldiniz!

sundu

Yeni Elektrikli Kaykay CES 2017'de Tanıtıldı 03:22
Yeni Elektrikli Kaykay CES 2017'de Tanıtıldı 4.032 izlenme - 1 yıl önce Future Motion firması, kendi kendini dengeleyebilen bir elektrikli kaykay olan Onewheel’in ilk prototipini CES 2014’te sergilemişti. Onewheel, temelde kalın bir ahşap parçası, metal ve motorlardan meydana geliyor ve tam ortasında bir tekerlek bulunuyor. Onewheel’in üretime hazır versiyonu, CES 2015’te tanıtılmıştı. Future Motion, şimdi de CES 2017’de bu elektrikli kaykayın yeni versiyonunu beğeniye sundu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Spiker iddiayı kaybetti, haberleri çıplak sundu! 00:35
Spiker iddiayı kaybetti, haberleri çıplak sundu! 3.319 izlenme - 4 yıl önce Fransız hava durumu sunucusu Doria Tillier, Fransa Dünya Kupası'na katılabilirse hava durumunu çıplak sunacağını iddia etmişti. Fransa Ukrayna'yı 3-0 mağlup ederek Dünya Kupası vizesi alınca verdiği sözü tuttu ve hava durumunu çıplak olarak sundu.
Spiker Hayatını Keçi Gibi Yaşayan Adamı Kahkaha Atarak Sundu 01:23
Spiker Hayatını Keçi Gibi Yaşayan Adamı Kahkaha Atarak Sundu 534 izlenme - 2 yıl önce Bir keçi gibi yaşamanın nasıl olduğunu merak eden Thomas Thwaites isimli adam merakını gidermek adına çözümünü bulmuş ve keçi gibi otlamaya başlamış. Konsept tasarımcı olan Thomas, İngiltere'de çalışmalarını yürütürken onun haberini yapan spiker ise kahkaha atmaktan kendini alıkoyamadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ali Eve Veda Etti Mehtap Gözyaşlarına Boğuldu - Kısmetse Olur 03:49
Ali Eve Veda Etti Mehtap Gözyaşlarına Boğuldu - Kısmetse Olur 749 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur evinde bu hafta10 bin liralık çeki kazanan Nur Erkoç olunca elenen isim damatlar evinden çıkacak. Bu isim de Bayram Ali Sundu olacak. BAYRAM ALİ SUNDU KİMDİR? Kısmetse Olur evine Erdem Dalfidan’ın elenmesinin ardından giren Bayram Ali Sundu ilk başta Ayça Beğen’e talipli olmuştu.Ayça Beğen tercihini Batuhan Cimilli’den yana yapınca da rotayı Murat’tan ayrılan Mehtap Taşkıran’a çevirmişti. Mehtap Taşkıran ile Ali Sundu’nun ilişkileri fazlasıyla rol kesmelerle doluydu. Murat ile beraberken agresif kadını oynayan Mehtap Taşkıran, Ali Sundu ile de romantizmin zirvesindeymiş gibi yapıyordu. Peki kimdir Ali Sundu? Tam ismi Bayram Ali Sundu. İzmir’de yaşıyor. İkizler burcu olan Ali Sundu’nun mesleği ise yaşam koçluğu.
bmw x5 land rover range rover 07:39
bmw x5 land rover range rover 1.899 izlenme - 10 yıl önce otoban
Seafight Tr3 05:51
Seafight Tr3 1.143 izlenme - 7 yıl önce cumhurıyet alyansı
Ali Sundu Elendi - Kısmetse Olur 3 Nisan Pazar 2016 00:51
Ali Sundu Elendi - Kısmetse Olur 3 Nisan Pazar 2016 505 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur evinde bu hafta bir çift ayrıldı. Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim damat adayları arasından Bayram Ali Sundu oldu. Eleme sistemi nedeniyle gelin adayları arasında ismi en çok yazılan Mehtap dokunulmazlık oylamasını ve 10 bin lirayı gelinler evinden Nur'un kazanması sayesinde elenmekten kurtuldu ancak Ali için gözyaşı döktü.
Sanalika Yazı Fontu 06:04
Sanalika Yazı Fontu 399 izlenme - 7 yıl önce ilk kez sanalika yazı fontu burda d
Kısmetse Olur 3 Nisan Finali Ali Sundu Elendi Mehtapla Ayrılma Sahnesi (3 Nisan C 00:51
Kısmetse Olur 3 Nisan Finali Ali Sundu Elendi Mehtapla Ayrılma Sahnesi (3 Nisan C 199 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur 3 Nisan Finali Ali Sundu Elendi Mehtapla Ayrılma Sahnesi (3 Nisan C Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ugur Baş Sendemi Gidiyorsun 06:07
Ugur Baş Sendemi Gidiyorsun 791 izlenme - 10 yıl önce izle
Canlı Yayını Yatarak Sundu 02:00
Canlı Yayını Yatarak Sundu 206 izlenme - 6 yıl önce Hasta olan Esra Erol programını yatark sunmaya devam etti
Tac Kuzey Guney Sundu 00:05
Tac Kuzey Guney Sundu 187 izlenme - 5 yıl önce Tac Kuzey Guney Sundu
Ali: Murat Seni Benden Çok Seviyor - Kısmetse Olur 3 Nisan Pazar 2016 01:27
Ali: Murat Seni Benden Çok Seviyor - Kısmetse Olur 3 Nisan Pazar 2016 85 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem bir düğün ve büyük ödüller hayatının aşkını arayan 7 gelin ve 7 damat adayını bekliyor! Evlilik yolunda ilerleyen adaylar, özel olarak tasarlanmış iki ayrı evde günde 12 saat geçirecekler ve haftanın birincileri para ödülü kazanacak. Her hafta bir gelin ve bir damat adayının evlilik hayallerine veda edeceği programda, elenenlerin yerlerine yepyeni adaylar gelecek ve evdeki aşkı bulma şansı hiç bitmeyecek.
Dj_ Fırat 04:00
Dj_ Fırat 167 izlenme - 8 yıl önce ben
Belarus askerlerinden sıradışı bir tören 01:21
Belarus askerlerinden sıradışı bir tören 162 izlenme - 6 yıl önce Belarus askerleri bağımsızlık kutlamasında sıradışı bir gösteri sundu.
Unutulmayanlar İçin 11:08
Unutulmayanlar İçin 148 izlenme - 10 yıl önce hiç bir film bunların yerıni tutabilirmi soruyorum ??
Bestami 04:53
Bestami 141 izlenme - 10 yıl önce izleyin