Hoşgeldiniz!

sunexpress

Sunexpress-Sumhoter-Burdur 04:34
Sunexpress-Sumhoter-Burdur 826 izlenme - 7 yıl önce sun express hava yollarının 20. kuruluş yılı etkinliklerinde görev alan ve gösterilerin başarılı olarak tamamlanmasında emeği geçen tüm eğitmenlerimize, dansçılarımıza ve müzisyenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.
Sunexpress-Sumhoter-Trabzon 04:23
Sunexpress-Sumhoter-Trabzon 609 izlenme - 7 yıl önce sun express hava yollarının 20. kuruluş yılı etkinliklerinde görev alan ve gösterilerin başarılı olarak tamamlanmasında emeği geçen tüm eğitmenlerimize, dansçılarımıza ve müzisyenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.
gökay kalaycıoğlu airpoort tv ana haber bülteni 06:11
gökay kalaycıoğlu airpoort tv ana haber bülteni 1.178 izlenme - 7 yıl önce airport tv haber spikeri gökay kalaycıoğlu havacılık ve turizm sektörnün nabzını ana haber bülteninde tutuyor
Sunexpress-Sumhoter-Kars 06:28
Sunexpress-Sumhoter-Kars 522 izlenme - 7 yıl önce sun express hava yollarının 20. kuruluş yılı etkinliklerinde görev alan ve gösterilerin başarılı olarak tamamlanmasında emeği geçen tüm eğitmenlerimize, dansçılarımıza ve müzisyenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.
Sunexpress-Sumhoter-Zeybek 07:58
Sunexpress-Sumhoter-Zeybek 520 izlenme - 7 yıl önce sun express hava yollarının 20. kuruluş yılı etkinliklerinde görev alan ve gösterilerin başarılı olarak tamamlanmasında emeği geçen tüm eğitmenlerimize, dansçılarımıza ve müzisyenlerimize yönetim kurulu adına teşekkürlerimizi sunarız.
SunExpress Uçak Bileti 03:38
SunExpress Uçak Bileti 24 izlenme - 11 ay önce Sun Express ile yurtdışına çok daha uygun fiyatlara bilettescil.com farkıyla uçun...http://www.bilettescil.com/ucuz-sun-express-ucak-bileti.htm SunExpress (Güneş Ekspres Havacılık A.Ş.), Türkiyenin bir çok noktasına ve avrupaya uygun fiyatlarla uçuş imkanı sağlayan sunexpress hava yolu şirketi ucuz uçak bileti satışı bilettescil.com ile satış gerçekleştirmektedir. SunExpress Türk Hava Yolu ile Lufthansa'nın iştiraki olarak, Ekim 1989 yılında Hizmet vermeye başlamıştır. SunExpress şirketi Antalya'dan Frankfurt, Almanya'ya ilk charter uçuşunu düzenledi. Havayolu şirketinin P'si Türk Hava Yolları'na P'si de Lufthansa ya aittir. 2004 yılında 1.35 milyondan fazla yolcu taşımıştır. SunExpress Türkiye'de ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip havayolu şirketidir. İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya’dan gerçekleştirdiği seferlerle, Türkiye’nin en yaygın bölgesel uçuş ağını sunan Sun Express, 2008’de iç hatlarda taşıdığı yolcu sayısında ise 4 gibi rekor bir artış elde etti. SunExpress, 2012 yaz sezonunda Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında toplam 93 destinasyona uçuş gerçekleştirdi. Uçulan noktalar arasında Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Danimarka, Finlandiya, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kosova, Lübnan, Mısır, Norveç, Slovakya, Slovenya ve Türkiye’deki onlarca destinasyon yer aldı. Yurtiçi ucuz uçak bileti satın almak istiyorsanız. SunExpress ile uçak bileti satın alabilirsiniz. sunexpress
Sunexpress-Sumhoter-Gaziantep 01:36
Sunexpress-Sumhoter-Gaziantep 326 izlenme - 7 yıl önce sun express hava yollarının 20. kuruluş yılı etkinliklerinde görev alan ve gösterilerin başarılı olarak tamamlanmasında emeği geçen tüm eğitmenlerimize, dansçılarımıza ve müzisyenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.
Sunexpress-Sumhoter-Van 02:12
Sunexpress-Sumhoter-Van 212 izlenme - 7 yıl önce sun express hava yollarının 20. kuruluş yılı etkinliklerinde görev alan ve gösterilerin başarılı olarak tamamlanmasında emeği geçen tüm eğitmenlerimize, dansçılarımıza ve müzisyenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.
Özturkcell - Sunexpress 00:42
Özturkcell - Sunexpress 42 izlenme - 3 yıl önce Turkcell'lilere SunExpress'ten tüm iç hatlarda 0 indirim! Rezervasyon için: www.sunexpress.com, 444 0 797 22-29 Mart arası biletinizi alın, 1 Nisan - 7 Haziran 2012'ye kadar dilediğiniz yere uçun. Üstelik SunPoints'ten 2 kat Puan.Hemen SunPoints'e üye olun!
Karambol Kamekspor 12:05
Karambol Kamekspor 34 izlenme - 4 yıl önce Karambol Kamekspor