Hoşgeldiniz!

sungun babacan

Herkül - Kanal D (1995 - 41 dk) 41:32
Herkül - Kanal D (1995 - 41 dk) 26.965 izlenme - 3 yıl önce 90lı yıllarda kanal d'de pek çok yabancı dizi oynatılırdı. herkül ve zeyna en çok izlenen diziler arasındaydı. hatta lucy lawless ve kevin sorba istanbul'a gelmiş, kafalarında kanal d şapkasıyla poz vermişlerdi. sungun babacan'ın herkül dublajı hala kulaklarımızdadır. diğer sesler fulya ergüneş ve haldun boysan.
Sungun Babacan - Apartman Sohbetleri Bölüm 59 12:58
Sungun Babacan - Apartman Sohbetleri Bölüm 59 1.568 izlenme - 10 ay önce Bu sefer değerli seslendirme sanatçısı Sungun Babacan ile seriyi devam ettiren İlker Gümüşoluk'un başarılarının devamını diliyoruz efenim. İyi seyirler efenim...
Sesin Yüzleri  - Yaşayan Efsane Sungun Babacan 16:51
Sesin Yüzleri - Yaşayan Efsane Sungun Babacan 3.802 izlenme - 2 yıl önce Richard Gere den Kevin Costner a Tom Cruise dan Brad Pitt e pek çok aktörü ve çizgi film kahramanını 45 yıldır bizlere sevdiren Sungun Babacan ın katıldığı 13ncü bölüm Sesin Yüzleri / 13.Bölüm - Bu Haftaki Konuk : Sungun Babacan Yayın Tarihi : 27.12.2015 - Yapım Yönetim: Tunahan İlbars TRT TÜRK Kanalı, Her Pazar Saat : 10:15 ve Tekrarı Aynı Gün Saat 18:15'de. Youtube Kanalına Yükleyen : Alpaslan Türker.
Dublajların Efendisi - Sungun Babacan 03:39
Dublajların Efendisi - Sungun Babacan 2.521 izlenme - 3 yıl önce Tom Hanks, John Travolta, Brad Pitt, Tom Cruise, Alec Baldwin, Jean-Claude Van Damme, Nicolas Cage, Sean Penn, Andy Garcia, Bruce Willis, Kevin Costner, Mel Gibson gibi aktörleri seslendiren Seslendirme Sanatçısı Sungun Babacan, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde verdiği seslendirme eğitimi ve dublajla ilgili merak edilen tüm soruları detaylarıyla yanıtladı.
Herkül - Bir 90'lar Kanal D Klasiği 01:50
Herkül - Bir 90'lar Kanal D Klasiği 3.595 izlenme - 3 yıl önce 90'larda Kanal D pek çok yabancı dizi oynatırdı.Herkül ün kadın karşılığı Zeyna gibi. Sungun Babacan ın Herkül dublajı hala kulaklarımızdadır.Diğer sesler Fulya Ergüneş ve Haldun Boysan. Şimdilerde özel kanalların neden bu kadar az yabancı dizi oynatması da ayrı bir araştırma konusu...
Dublaj Sanatçıları Televizyon Programında (Star Tv - 1998) 11:00
Dublaj Sanatçıları Televizyon Programında (Star Tv - 1998) 3.787 izlenme - 2 yıl önce Dublaj Sanatçıları Elif Dağdevirenle Star Tv 1998 Elif Dağdeviren'in hazırlayıp sunduğu programdan kısa bölümler. Dublaj sanatçıları sektörün sorunları üzerine konuşuyorlar bir yandan da izleyicilere seslerini hatırlatıyorlar. Sungun Babacan (brad pitt,tom cruise,richard gere) Yekta Kopan (jim carrey,michael j fox,maske) Sezai Aydin ( Robert De Niro,Dustin Hoffman,Sylvester Stallone) Oya Prosciler ( yalan ruzgari- zenginlerde aglar) Betul Arim ( Yalan Ruzgari - Temel Reis de Safinaz) Ulku Ulker ( Yalan Ruzgari) Ozden Ayyildiz ( Michelle Pffeifer,Uma Thurman,Julia Roberts,Meryl Streep) Berrak Kus ( Yalan Ruzgari -Tweety)
Sungun Babacan - Seslendirmeleri 04:28
Sungun Babacan - Seslendirmeleri 1.677 izlenme - 2 yıl önce Videodakiler: Büyük Hazine: Sırlar Kitabı - 2007 - Nicolas Cage Alice Harikalar Diyarında - 2010 - Johnny Depp Charlie'nin Çikolata Fabrikası - 2005 - Johnny Depp Muppets Aranıyor - 2014 - Kurbağa Kermit Gece Gündüz - 2010 - Tom Cruise Görevimiz Tehlike2 - 2000 - Tom Cruise Forrest Gump - 1994 - Tom Hanks Mesajınız Var - 1998 - Tom Hanks Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi - 2009 - Brad Pitt Armageddon - 1998 - Bruce Wills Kod Adı Kılıçbalığı - 2001 - Hugh Jackman Ateş Altında Cesaret - 1996 - Denzel Washignton İkiz Kan - 1991 - Van Damme Altıncı His - 1999 - Bruce Wills Gerçek Masallar - 2008 - Adam Sandler Polis Akademisi - 1984 - Steve Guttenberg Ucuz Roman - 1995 - John Travolta Daima Genç - 1992 - Mel Gibson Erkek Severse - 1994 - Andy Garcia Akıl Defteri - 2001 - Guy Pearce Tam Video: https://www.youtube.com/watch?v=2RnQV...
Pazar Gecesi Sineması : Salak İle Avanak 01:50
Pazar Gecesi Sineması : Salak İle Avanak 1.667 izlenme - 2 yıl önce Sungun Babacan'ın efsane seslendirmesi, starın mavi logosu, parlement sinema kulubu girişi ve kötü görüntüsüyle Salak ile Avanak'ın ilk birkaç saniyesi.. Tam bir mazi tam bir nostalji değil mi ?
Toprak Sergen - Sungun Babacan Röportajı 18:07
Toprak Sergen - Sungun Babacan Röportajı 1.392 izlenme - 3 yıl önce İki seslendirme sanatçımız Toprak Sergen ile Sungun Babacan'ın dublaj üzerine yaptıkları keyifli sohbeti zevkle izleyeceksiniz.
 Herkül - Bir 90'lar Kanal D Klasiği 01:50
Herkül - Bir 90'lar Kanal D Klasiği 1.739 izlenme - 4 yıl önce 90'larda Kanal D pek çok yabancı dizi oynatırdı.Herkül ün kadın karşılığı Zeyna gibi. Sungun Babacan ın Herkül dublajı hala kulaklarımızdadır.Diğer sesler Fulya Ergüneş ve Haldun Boysan. Şimdilerde özel kanalların neden bu kadar az yabancı dizi oynatması da ayrı bir araştırma konusu...
Radyo Tiyatrosu Yapım Aşaması - Sungun Babacan Sezai Aydın 04:29
Radyo Tiyatrosu Yapım Aşaması - Sungun Babacan Sezai Aydın 1.086 izlenme - 2 yıl önce Hatırlayanız vardır, eskiden televizyon olmayan evlerin eğlencesidir radyo. Hele ki 'Radyo Tiyatrosu' (Arkası Yarın) saati başladığı zaman ailece radyo başına toplanır o anın keyfini çıkarırdık. Kendi kafamızda belirlerdik radyo tiyatrosunda rol alan kişilerin yüz şekillerini hareketlerini. İşte bu güzel anılarımızın sesleri nasıl ortaya çıkıyor hep birlikte izleyelim.
Seslendiriyorum 4. Bölüm - TRT Dublaj Ve Seslendirme Arşivi 26:45
Seslendiriyorum 4. Bölüm - TRT Dublaj Ve Seslendirme Arşivi 1.470 izlenme - 2 yıl önce Programın 4. Bölümünde, Yine TRT'de Yetişen Usta Seslendirme Sanatçıları Konuk Oldu,,Sungun Babacan, Sezai Aydın, Rüştü Asyalı,Tamer Karadağlı,Tülay Bursa,Selma Yeşilbağ, Ercan Demirel, Ali Gül , Yekta Kopan, Özlem Ersönmez, Hakan Vanlı Ve Diğer Seslendirme Sanatçıları,Zeynep Özden Ayyıldız, Toron Karacaoğlu, Umut Tabak Ve Tayfun Erarslan Konuk Oldular.TRT Arşivinden Özel Videolar Eşliğinde Dilerseniz Videomuzu İzleyelim.
30 Senedir Sesi Değişmeyen Adam Sungun Babacan 00:55
30 Senedir Sesi Değişmeyen Adam Sungun Babacan 841 izlenme - 3 yıl önce Cumartesiden Cumartesiye,bir 80 ler klasiğidir malumunuz.Eski eşi Meral Erbil le bu programı sunan dublaj üstadı Sungun Babacan kendi mesleği üzerine bizi de aydınlatacak sorular sormuş. Aktif olarak dublaja devam eden Babacan görüldüğü üzere 30 yıldır değişmeyen sesiyle halen T.Cruise başta olmak üzere pek çok ünlü isme sesini vererek evlerimize misafir olmaya devam ediyor.
Tavşan Sezonu - Ördek Sezonu (Türkçe) 07:11
Tavşan Sezonu - Ördek Sezonu (Türkçe) 1.564 izlenme - 3 yıl önce Daffy Duck ve Bugs Bunny'nin en ünlü filmlerinden birisidir "Av Sezonu". Bugsy zekasıyla Elmar C Saftirik'i her defasında kandırıp Daffy'i kündeye getiriyor. "Elmar sezonu açıldı!"
Sungun Babacan'dan Efsane Gülüş - Thunderbolt And Lightfoot (1974) 01:30
Sungun Babacan'dan Efsane Gülüş - Thunderbolt And Lightfoot (1974) 934 izlenme - 3 yıl önce Thunderbolt And Lightfoot (1974) filminden bir sahne. Yabancı film dublajlarının vazgeçilmez jön seslerinden Sungun Babacan Jeff Bridges i seslendirirken müthiş bir kompozisyon çiziyor ve karaktere müthiş bir duygu katıyor. Diğer seslerin ise Payidar Tüfekçioğlu (Eastwood) ve Mazlum Kiper (Jenson) olduğunu belirtelim
Daffy Duck ve Sylvester 06:45
Daffy Duck ve Sylvester 655 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer kahramanımız Daffy'ye Sylvester da eşlik ediyor. Yekta Kopan ve Sungun Babacan'ın asıl kahramanlarımız olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.
Jackie Chan'den 01:09
Jackie Chan'den "Nayır" ve "Bela Okuma" 672 izlenme - 3 yıl önce Müthiş Dedektif (1992) filminde Sungun Babacan Jackie Chan i seslendirirken anlaşılan baya metnin dışına çıkıp doğaçlama yapmış ve ortaya bu eğlenceli sahne çıkmış.
Daffy Duck - Altın Yumurtlayan Tavuk (Türkçe) 06:37
Daffy Duck - Altın Yumurtlayan Tavuk (Türkçe) 565 izlenme - 3 yıl önce Altın yumurtlayan tavuk hikayesini bir de Daffy Duck tarzında izleyelim.
Kim Bilir - Eğitici Program (1979) 02:57
Kim Bilir - Eğitici Program (1979) 495 izlenme - 3 yıl önce Çocukluk; İnsanın en mutlu en huzurlu olması gereken çağları öyle değil mi? öyle değil işte. şimdiki kuşaklar çocukluk anısı sınav streslerini hatırlayacak. Hafta içi okul haftasonu kurs yada dershane. Büyük hedef ise anadolu lisesine girebilmek. TRT çocukların durumuna üzülmüş olacak ki onları sınavlara hazırlamaya karar vermiş. 'Kim Bilir' adlı yarışma programıyla. Soruların cevapları uzun uzun anlatılıyormuş. İzleyen çocuklar bir de ne görsün. Parasız yatılı ve anadolu lisesi sınavlarına hazırlar. Gelsin sorular kim korkar geometriden matematikten. Sunucular dublaj üstadı Sungun Babacan ve eşi Meral Babacan.
Daffy Duck Çeşitlemesi (Türkçe) 06:40
Daffy Duck Çeşitlemesi (Türkçe) 493 izlenme - 3 yıl önce Daffy Duck'ın en bilinen bölümlerinden birisidiri "Daffy Duck Çeşitlemesi".Filmin sonundaki sürpriz işin içini daha iyi anlamamızı sağlıyor.
Sayım Suyum Yok 02:56
Sayım Suyum Yok 349 izlenme - 3 yıl önce Sayım suyum yok, çocuk dünyasının en iddialı cümlesidir bu. oyunun geçerli sayılmadığı böyle ifade edilir işte. Oysa yetişkinlerin dünyasında pekte geçerli değildir bu çıkış. Sayım suyum yok diyerek haksızlıklara dur diyemezsiniz hayat oyununu bozamazsınız. Ama bu cümleyi içinizden tekrar ettikçe çocuklara yönelik bir yarşma programını hatırlayabilirsiniz. Bu programda oyun var yarış var bilgi var. Amaç kazananı ödüle boğmak değil elbette. çocukların sıkılmadan ve eğlenerek öğrenmelerini sağlamak. Sunucu abilerden birini tanıyabildiniz mi? Seslendirme ustalarından Sungun Babacan..
Daffy Duck Kovboy Kasabası (Türkçe) 06:59
Daffy Duck Kovboy Kasabası (Türkçe) 224 izlenme - 3 yıl önce Bir neslin kahramanı Daffy Duck bu sefer kovboy oluyor.İngilizce yazıların da Türkçe okunması çizgi filme ayrı tat katıyor. Tabiiki Daffy'i Daffy yapan Sungun Babacan'a saygılarımızı sunuyoruz.
Daffy Duck - Duck Dodgers 24½. Yüzyıl Kahramanı 06:44
Daffy Duck - Duck Dodgers 24½. Yüzyıl Kahramanı 210 izlenme - 3 yıl önce Daffy'nin torunlarından Duck Dodgers dünyanın traş kremine olan ihtiyacı nedeniyle X Gezegenine gidiyor.
Ferit Edgü - Dönüş (Sesli Kitap) 10:20
Ferit Edgü - Dönüş (Sesli Kitap) 157 izlenme - 3 yıl önce Seslendiren: Sungun Babacan
Seslendirme Sanatının Efsanelerinden - Sungun Babacan 28:38
Seslendirme Sanatının Efsanelerinden - Sungun Babacan 45 izlenme - 1 yıl önce O Türkiye'nin seslendirme Duayenlerinden biri... Yıllardır televizyon ve sinema filmlerinde duyduğumuz ama kendisini tanımadığımız, soyadı gibi babacan birisi... Huzurlarınızda Filmler ve Filimler farkı ile Sungun Babacan...