Hoşgeldiniz!

suni

Sahte Malafatla Hatun Etkilemek 00:50
Sahte Malafatla Hatun Etkilemek 6.948 izlenme - 2 hafta önce kendin yap videoları tadında bir buluş. dolgulu sütyen giyen hatunlar yapınca bi şey yok, biz bunu yapınca mı sığ oluyoruz yağniğeeğğeğe?! elemanın niyeti farklı da olabilir, bilemedim şimdi.
İlk Yardım Dersi Böyle Olur 01:05
İlk Yardım Dersi Böyle Olur 125.640 izlenme - 3 yıl önce Danimaka'da çekilen bir eğitici filmdir efendim kendileri. Gerçekten çok iyi düşünülmüş akılda bırakıcılığı gerçekten çok üst seviyede. Tebrik e diyoruz kedilerini.
Evde Vajina Yapmak 02:52
Evde Vajina Yapmak 90.362 izlenme - 2 yıl önce Kendin pişir kendin ye diye tabir edebileceğimiz bu alet sayesınde vajina evlere çok rahat girecek, trip yok, nazlanma yok, elini atınca blok gelmiyor, istediğiniz gibi iyi seyirler.
Suni Sancı ile Doğum Nasıl Başlatılır   01:52
Suni Sancı ile Doğum Nasıl Başlatılır 8.112 izlenme - 9 ay önce Suni Sancı ile Doğum Nasıl Başlatılır Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yüreği Güzel İnsanın Kalbi Duran Ceylanı Hayata Döndürmesi 01:37
Yüreği Güzel İnsanın Kalbi Duran Ceylanı Hayata Döndürmesi 2.055 izlenme - 3 ay önce Meksika'nın başkenti Meksiko'da kalbi duran ceylanı suni teneffüs yaparak hayata döndüren yüreği güzel insanın görüntülerini izliyoruz efendim.
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 04:11
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 8.433 izlenme - 3 yıl önce Serinlemek için Güzelyalı’da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Emrah Mahsuni - Giderim Flaş Tv 2010 03:57
Emrah Mahsuni - Giderim Flaş Tv 2010 7.900 izlenme - 7 yıl önce emrah mahzuni - emrah mahsuni - giderim flaş tv 2010 değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Emrah Mahsuni - Yaralarım Flaş Tv 2010 01:52
Emrah Mahsuni - Yaralarım Flaş Tv 2010 7.088 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni -emrah mahzuni değme tabib sızılıyor yaralarım flaş tv küstüm şow 2010 değişim y-o-l müzik gururla sunar.
Türbanlı Doktor Adayının Hocasıyla İmtihanı 03:50
Türbanlı Doktor Adayının Hocasıyla İmtihanı 6.360 izlenme - 3 yıl önce Sözde kapalı teseddürlü türbanlı başörtülü adına her ne derseniz diyin artık siz bilirsiniz. Samanyolu yada Kanal 7 yayınlanan bu görüntülerde sözde hocayı eleştirmek için yayınlanmış olsa da Baltayı taşa vurmak baltayı kendi ayağına vurmak cami duvarına işemek gibi deyimlerin görsel kanıtı olmuştur. bu görüntüleri tvde gördüğümde şok olmuştum başı kapalı annemin bile inandığı bu görüntülere akıl sır erdiremedim.
Emrah Mahsuni - Yalancısın  Flaş Tv 2010 03:06
Emrah Mahsuni - Yalancısın Flaş Tv 2010 5.040 izlenme - 7 yıl önce emrah mahzuni - emrah mahsuni - yalancısın flaş tv küstüm şow 2010 değişim y-o-l müzik gururla sunar..
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 03:06
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 7.612 izlenme - 7 yıl önce
Emrah Mahsuni - Flaş Tv 2010 04:20
Emrah Mahsuni - Flaş Tv 2010 4.269 izlenme - 7 yıl önce emrah mahzuni - emrah mahsuni flaş tv 2010 küstüm şow
Emrah Mahsuni - Dumanlı Dumanlı   Yol Tv ' De 05:50
Emrah Mahsuni - Dumanlı Dumanlı Yol Tv ' De 4.110 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni - dumanlı dumanlı nurhak gecesi yol tv değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Emrah Mahsuni 02:30
Emrah Mahsuni 4.475 izlenme - 8 yıl önce y-o-l mzüik... dost kervanı emrah mahsuni turkulerle_yol@hotmail.com
Atlarda Suni Tohumlama gencveteriner 01:24
Atlarda Suni Tohumlama gencveteriner 3.147 izlenme - 6 yıl önce Atlarda Suni Tohumlama gencveteriner
Ali Mahsuni -  Cem Tv 04:21
Ali Mahsuni - Cem Tv 2.605 izlenme - 7 yıl önce ali mahsuni - cem tv ' de değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Aşık Mahsuni Şerif - Kanal 7  Tv ’ De 08:09
Aşık Mahsuni Şerif - Kanal 7 Tv ’ De 2.492 izlenme - 7 yıl önce aşık mahsuni şerif - kanal 7 tv değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Aşık Mahsuni Şerif - Star Tv Değişim Y-O-L Müzik 08:56
Aşık Mahsuni Şerif - Star Tv Değişim Y-O-L Müzik 2.081 izlenme - 7 yıl önce aşık mahsuni şerif - star tv 'de özel video değişim y-o-l müzik gururla sunar..
emrah mahuni - bana dönek demiş  yol tv ' de 06:02
emrah mahuni - bana dönek demiş yol tv ' de 1.727 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni - bana dmnek demiş
Emrah Mahsuni 04:35
Emrah Mahsuni 1.862 izlenme - 8 yıl önce adım adım y-o-l müzik.. turkulerle_yol@hotmail.com
Ali Mahsuni 03:59
Ali Mahsuni 1.820 izlenme - 8 yıl önce y-o-l müzik gururla sunar... ali mahsuni... türküler özümüz' türküler sözümüz.. turkulerle_yol@hotmail.com
Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti! 00:49
Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti! 1.075 izlenme - 3 yıl önce Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti! Havuzda suni dalgalar üzerinde sürf yapan Brezilyalı kadın tüm dikkatleri üzerine çekti.
Boğulan Kedi Suni Teneffüs İle Kurtarıldı 00:39
Boğulan Kedi Suni Teneffüs İle Kurtarıldı 630 izlenme - 1 yıl önce İtalya’da bir sahil güvenlik görevlisinin boğulan kediyi hayata döndürmek için sarf ettiği çaba gündeme oturdu. Cuma günü yayınlanan bir video tüm dünyada günün konusu haline geldi. Sicilya açıklarında denizde boğulmakta olan bir kediyi gören kıyıdaki çocukların kendisini uyarmasıyla harekete geçen görevli, talihsiz kediyi kurtarma boyuna çıkardı. Burada kediye kalp masajı ve suni teneffüs uygulayan görevli talihsiz hayvanı yaşama döndürmeyi başardı. İşte o anlar…
Uludağa 500 Bin Liraya Suni Kar Yağdırdılar 01:47
Uludağa 500 Bin Liraya Suni Kar Yağdırdılar 319 izlenme - 1 yıl önce Bursa’da, Teleleferik A.Ş., aldığı kar püskürtme makinesiyle Uludağ’a kar yağmadan kar yağdırdı. Yeni aldığı kar püskürtme makineyle 1,5 dönümlük alana 50 santim kalınlığında kar yağdırıp pisti kayak yapmaya hazır hale getiren Teleferik A.Ş., henüz kar yağmadan Uludağ’a gelen ziyaretçilere kar keyfi yaşatıyor. Kar yağmamasına rağmen Uludağ’da 50 santim kalınlığında kar gören vatandaşlar, kar topu oynamayı ihmal etmedi. Teleferik A.Ş.’nin yeni aldığı kar püskürtme makinesi hiçbir kimyevî madde kullanılmadan sadece suyla kar üretiyor. Yeni aldıkları makine hakkında bilgi veren Teleferik İşletme Müdürü Onur Özer, “Dünyada en uzun halatllı taşımacılık hattına sahibiz. 9 kilometrelik hat 125 milyon liralık bir yatırımla yapıldı. Uludağ’da karın geç yağmasından dolayı kar sporları geç yapılmaktaydı. Biz bunun önüne geçmek için yurt dışından ithal ettiğimiz kar püskürtme makinesiyle sun’i kar yağdırma çalışmasına başladık. Dün gece 2 saatlik bir çalışmayla 150 metrelik alanı karla kaplamayı başardık. Suni kar yağdırmak için hava sıcaklığının eksi 2 derece olması gerekiyor. Bunun yanında da yüzde 60’lık bir nem oranına ihtiyaç var. Bugün itibariyle uygun hava şartlarını yakaladık. Suni kar yağdırma denememiz başarılı geçti ve Uludağ’a kar yağdırmayı başardık" dedi. Bu uygulamanın Uludağ’ın altında su rezervi olmadığı için daha evvel yapılamadığını anlatan Onur Özer, "Biz bunun için kendimize bin tonluk suni göl hazırladık. Bu makineyle 3 günde 1,5 dönümlük sahayı karla kaplayabiliyoruz. Karın kalınlığı 50 santim olacak. Bu kalınlık kızak kaymak için uygun. İstersek daha fazla kar yağdırabiliriz. Otelciler yerine pistlere biz kar yağdırıyoruz. Bundan sonra bu makinelerin sayısını arttırarak daha fazla suni kar yağdırmaya düşünüyoruz. Aralık ve ocak ayında açılan kayak sezonunu bu makine sayesinde kasım ayının ortası gibi açarak, mart sonuna kadar sürdürerek Uludağ’a daha fazla turist çekeceğiz. Bu makineyi 50 bin avroya aldık. Sulama havuzu ise 300 bin liraya mal oldu. Yaptığımız bin tonluk sulama havuzunu kışın kar üretmekte, yazın da orman yangınlarını söndürmekte kullanacağız” dedi.
Suni Teneffüs Yapmak İçin Sıraya Girdiler 01:48
Suni Teneffüs Yapmak İçin Sıraya Girdiler 724 izlenme - 3 yıl önce Suni Teneffüs Yapmak İçin Sıraya Girdiler Suni teneffüs yapmayı güzel bir kızla öğrenmek isteyen, erkeklere yapılan bomba şaka.
Emrah Mahsuni - Nurhak Gecesi Yol Tv  2009 02:57
Emrah Mahsuni - Nurhak Gecesi Yol Tv 2009 1.138 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni - nurhak gecesi yol tv canlı yayın değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Emrah Mahsuni 05:45
Emrah Mahsuni 1.276 izlenme - 8 yıl önce türkülerle uzanan yol müzik sizlerle... turkulerle_yol@hotmail.com
Emrah Mahsuni - Flash Tv De ( Kral Y-O-L Müzik ) Keremce 04:59
Emrah Mahsuni - Flash Tv De ( Kral Y-O-L Müzik ) Keremce 921 izlenme - 6 yıl önce Emrah Mahsuni - Flash Tv de ( Kral Y-O-L MÜZİK ) Keremce emrah mahsui flaş tv de.
Novak Djokovic'ten Serena Williams Taklidi 01:06
Novak Djokovic'ten Serena Williams Taklidi 989 izlenme - 3 yıl önce Djokovic teniste olduğu kadar taklitte de başarılı olduğunu herkese gösterdi. T shirt'nün altına yerleştirdiği yüzde yüz pamuktan imal edilmiş havlularla rakibini de bir nebze yeren sporcu servis atışında da yeteneğini konuşturacaktır.
Nefesi kesilen bebeği suni tenefüsle hayata döndürmek 00:26
Nefesi kesilen bebeği suni tenefüsle hayata döndürmek 1.125 izlenme - 4 yıl önce Florida'da bir otoyolda bir anda nefesi kesilen Sebastian bebek suni teneffüs ile hayata döndü.