Hoşgeldiniz!

Suni Videoları

İlk Yardım Dersi Böyle Olur 01:05
İlk Yardım Dersi Böyle Olur 116.251 izlenme - 2 yıl önce Danimaka'da çekilen bir eğitici filmdir efendim kendileri. Gerçekten çok iyi düşünülmüş akılda bırakıcılığı gerçekten çok üst seviyede. Tebrik e diyoruz kedilerini.
Evde Vajina Yapmak 02:52
Evde Vajina Yapmak 55.166 izlenme - 2 yıl önce Kendin pişir kendin ye diye tabir edebileceğimiz bu alet sayesınde vajina evlere çok rahat girecek, trip yok, nazlanma yok, elini atınca blok gelmiyor, istediğiniz gibi iyi seyirler.
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 04:11
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 8.017 izlenme - 2 yıl önce Serinlemek için Güzelyalı’da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Emrah Mahsuni - Giderim Flaş Tv 2010 03:57
Emrah Mahsuni - Giderim Flaş Tv 2010 7.849 izlenme - 7 yıl önce emrah mahzuni - emrah mahsuni - giderim flaş tv 2010 değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Emrah Mahsuni - Yaralarım Flaş Tv 2010 01:52
Emrah Mahsuni - Yaralarım Flaş Tv 2010 7.006 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni -emrah mahzuni değme tabib sızılıyor yaralarım flaş tv küstüm şow 2010 değişim y-o-l müzik gururla sunar.
Suni Sancı ile Doğum Nasıl Başlatılır   01:52
Suni Sancı ile Doğum Nasıl Başlatılır 404 izlenme - 3 ay önce Suni Sancı ile Doğum Nasıl Başlatılır Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Türbanlı Doktor Adayının Hocasıyla İmtihanı 03:50
Türbanlı Doktor Adayının Hocasıyla İmtihanı 4.597 izlenme - 2 yıl önce Sözde kapalı teseddürlü türbanlı başörtülü adına her ne derseniz diyin artık siz bilirsiniz. Samanyolu yada Kanal 7 yayınlanan bu görüntülerde sözde hocayı eleştirmek için yayınlanmış olsa da Baltayı taşa vurmak baltayı kendi ayağına vurmak cami duvarına işemek gibi deyimlerin görsel kanıtı olmuştur. bu görüntüleri tvde gördüğümde şok olmuştum başı kapalı annemin bile inandığı bu görüntülere akıl sır erdiremedim.
Emrah Mahsuni - Yalancısın  Flaş Tv 2010 03:06
Emrah Mahsuni - Yalancısın Flaş Tv 2010 5.003 izlenme - 7 yıl önce emrah mahzuni - emrah mahsuni - yalancısın flaş tv küstüm şow 2010 değişim y-o-l müzik gururla sunar..
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 03:06
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 7.572 izlenme - 7 yıl önce
Emrah Mahsuni - Flaş Tv 2010 04:20
Emrah Mahsuni - Flaş Tv 2010 4.220 izlenme - 7 yıl önce emrah mahzuni - emrah mahsuni flaş tv 2010 küstüm şow
Emrah Mahsuni - Dumanlı Dumanlı   Yol Tv ' De 05:50
Emrah Mahsuni - Dumanlı Dumanlı Yol Tv ' De 4.096 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni - dumanlı dumanlı nurhak gecesi yol tv değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Emrah Mahsuni 02:30
Emrah Mahsuni 4.469 izlenme - 8 yıl önce y-o-l mzüik... dost kervanı emrah mahsuni turkulerle_yol@hotmail.com
Atlarda Suni Tohumlama gencveteriner 01:24
Atlarda Suni Tohumlama gencveteriner 2.807 izlenme - 5 yıl önce Atlarda Suni Tohumlama gencveteriner
Ali Mahsuni -  Cem Tv 04:21
Ali Mahsuni - Cem Tv 2.596 izlenme - 7 yıl önce ali mahsuni - cem tv ' de değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Aşık Mahsuni Şerif - Kanal 7  Tv ’ De 08:09
Aşık Mahsuni Şerif - Kanal 7 Tv ’ De 2.210 izlenme - 7 yıl önce aşık mahsuni şerif - kanal 7 tv değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Aşık Mahsuni Şerif - Star Tv Değişim Y-O-L Müzik 08:56
Aşık Mahsuni Şerif - Star Tv Değişim Y-O-L Müzik 2.067 izlenme - 7 yıl önce aşık mahsuni şerif - star tv 'de özel video değişim y-o-l müzik gururla sunar..
köpekbalığı suni teneffüs 01:11
köpekbalığı suni teneffüs 2.942 izlenme - 8 yıl önce köpekbalığına da suni teneffüs mü yapılırmış demeyin.
Uludağa 500 Bin Liraya Suni Kar Yağdırdılar 01:47
Uludağa 500 Bin Liraya Suni Kar Yağdırdılar 291 izlenme - 7 ay önce Bursa’da, Teleleferik A.Ş., aldığı kar püskürtme makinesiyle Uludağ’a kar yağmadan kar yağdırdı. Yeni aldığı kar püskürtme makineyle 1,5 dönümlük alana 50 santim kalınlığında kar yağdırıp pisti kayak yapmaya hazır hale getiren Teleferik A.Ş., henüz kar yağmadan Uludağ’a gelen ziyaretçilere kar keyfi yaşatıyor. Kar yağmamasına rağmen Uludağ’da 50 santim kalınlığında kar gören vatandaşlar, kar topu oynamayı ihmal etmedi. Teleferik A.Ş.’nin yeni aldığı kar püskürtme makinesi hiçbir kimyevî madde kullanılmadan sadece suyla kar üretiyor. Yeni aldıkları makine hakkında bilgi veren Teleferik İşletme Müdürü Onur Özer, “Dünyada en uzun halatllı taşımacılık hattına sahibiz. 9 kilometrelik hat 125 milyon liralık bir yatırımla yapıldı. Uludağ’da karın geç yağmasından dolayı kar sporları geç yapılmaktaydı. Biz bunun önüne geçmek için yurt dışından ithal ettiğimiz kar püskürtme makinesiyle sun’i kar yağdırma çalışmasına başladık. Dün gece 2 saatlik bir çalışmayla 150 metrelik alanı karla kaplamayı başardık. Suni kar yağdırmak için hava sıcaklığının eksi 2 derece olması gerekiyor. Bunun yanında da yüzde 60’lık bir nem oranına ihtiyaç var. Bugün itibariyle uygun hava şartlarını yakaladık. Suni kar yağdırma denememiz başarılı geçti ve Uludağ’a kar yağdırmayı başardık" dedi. Bu uygulamanın Uludağ’ın altında su rezervi olmadığı için daha evvel yapılamadığını anlatan Onur Özer, "Biz bunun için kendimize bin tonluk suni göl hazırladık. Bu makineyle 3 günde 1,5 dönümlük sahayı karla kaplayabiliyoruz. Karın kalınlığı 50 santim olacak. Bu kalınlık kızak kaymak için uygun. İstersek daha fazla kar yağdırabiliriz. Otelciler yerine pistlere biz kar yağdırıyoruz. Bundan sonra bu makinelerin sayısını arttırarak daha fazla suni kar yağdırmaya düşünüyoruz. Aralık ve ocak ayında açılan kayak sezonunu bu makine sayesinde kasım ayının ortası gibi açarak, mart sonuna kadar sürdürerek Uludağ’a daha fazla turist çekeceğiz. Bu makineyi 50 bin avroya aldık. Sulama havuzu ise 300 bin liraya mal oldu. Yaptığımız bin tonluk sulama havuzunu kışın kar üretmekte, yazın da orman yangınlarını söndürmekte kullanacağız” dedi.
Boğulan Kedi Suni Teneffüs İle Kurtarıldı 00:39
Boğulan Kedi Suni Teneffüs İle Kurtarıldı 595 izlenme - 11 ay önce İtalya’da bir sahil güvenlik görevlisinin boğulan kediyi hayata döndürmek için sarf ettiği çaba gündeme oturdu. Cuma günü yayınlanan bir video tüm dünyada günün konusu haline geldi. Sicilya açıklarında denizde boğulmakta olan bir kediyi gören kıyıdaki çocukların kendisini uyarmasıyla harekete geçen görevli, talihsiz kediyi kurtarma boyuna çıkardı. Burada kediye kalp masajı ve suni teneffüs uygulayan görevli talihsiz hayvanı yaşama döndürmeyi başardı. İşte o anlar…
Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti! 00:49
Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti! 1.043 izlenme - 2 yıl önce Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti! Havuzda suni dalgalar üzerinde sürf yapan Brezilyalı kadın tüm dikkatleri üzerine çekti.
emrah mahuni - bana dönek demiş  yol tv ' de 06:02
emrah mahuni - bana dönek demiş yol tv ' de 1.701 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni - bana dmnek demiş
Emrah Mahsuni 04:35
Emrah Mahsuni 1.861 izlenme - 8 yıl önce adım adım y-o-l müzik.. turkulerle_yol@hotmail.com
Ali Mahsuni 03:59
Ali Mahsuni 1.817 izlenme - 8 yıl önce y-o-l müzik gururla sunar... ali mahsuni... türküler özümüz' türküler sözümüz.. turkulerle_yol@hotmail.com
Suni Teneffüs Yapmak İçin Sıraya Girdiler 01:48
Suni Teneffüs Yapmak İçin Sıraya Girdiler 696 izlenme - 2 yıl önce Suni Teneffüs Yapmak İçin Sıraya Girdiler Suni teneffüs yapmayı güzel bir kızla öğrenmek isteyen, erkeklere yapılan bomba şaka.
Emrah Mahsuni - Flash Tv De ( Kral Y-O-L Müzik ) Keremce 04:59
Emrah Mahsuni - Flash Tv De ( Kral Y-O-L Müzik ) Keremce 920 izlenme - 5 yıl önce Emrah Mahsuni - Flash Tv de ( Kral Y-O-L MÜZİK ) Keremce emrah mahsui flaş tv de.
Emrah Mahsuni - Nurhak Gecesi Yol Tv  2009 02:57
Emrah Mahsuni - Nurhak Gecesi Yol Tv 2009 1.138 izlenme - 7 yıl önce emrah mahsuni - nurhak gecesi yol tv canlı yayın değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Nefesi kesilen bebeği suni tenefüsle hayata döndürmek 00:26
Nefesi kesilen bebeği suni tenefüsle hayata döndürmek 1.114 izlenme - 3 yıl önce Florida'da bir otoyolda bir anda nefesi kesilen Sebastian bebek suni teneffüs ile hayata döndü.
Emrah Mahsuni 05:45
Emrah Mahsuni 1.274 izlenme - 8 yıl önce türkülerle uzanan yol müzik sizlerle... turkulerle_yol@hotmail.com
Bir Erkeğe Suni Teneffüs Yapar mısınız? - Sokak Röportajları 03:06
Bir Erkeğe Suni Teneffüs Yapar mısınız? - Sokak Röportajları 570 izlenme - 2 yıl önce Bir Erkeğe Suni Teneffüs Yapar mısınız? - Sokak Röportajları Suni teneffüs 2 aşamalıdır. Birincisi ağızdan nefes verme (suni teneffüs) , ikincisi kalp masajıdır. Suni Teneffüs: 1. İlk olarak kişi yan yatırılarak ağızdaki yabancı cisimler çıkartılır. 2. Sonra kazazede tekrar sırt üstü yatırılır. 3. İşaret parmağımızla ağızdaki kalan yabancı cisimler çıkartılır. 4. Kazazedenin sağ tarafına diz üstü çökülür. 5. Sağ elimizle kişinin boynundan yukarı doğru kaldırarak nefes yolu açılır ve elimiz burada tutulur. 6. Sol elimizle de burun delikleri tıkanarak vereceğimiz nefesin geri çıkması engellenir. 7. Kazazedenin ağzına, dudağımızı tam temas ettirerek normalde verilen nefesin biraz daha fazlası üflenir. Çok fazla değil normalin birazcık daha fazlası yeterli. 8. Kişinin göğüs kafesi nefes verdiğimizde şişecektir. Bu işlemi nefes alıp verinceye kadar tekrar etmeliyiz. Yetişkinlerde bu işlem 15 kez tekrarlanmalıdır. Kalp masajı: 1. Kişi yine suni teneffüste olduğu gibi sırt üstü yatırılır. 2. Aynı şekilde bizde sağ tarafına diz çökeriz. 3. Kazazedenin kalbi üzerine sağ elimizi, belimizin üzerine de sol elimizi koyarız. 4. Kollarımız kırılmadan dik bir şekilde göğüs kafesine baskı uygulanır. Bu baskı göğüs kafesinin 4 cm kadar içeriye bastırılmasıdır. Çok fazla basınç uygularsanız kişinin göğüs kafesini kırabilirsiniz. 5. Bu basınç ritmik bir şekilde kalp atışı gözlenene kadar yapılır. Burada çok önemli bir uyarı yapmakta fayda görüyorum! Kalp masajı asla çalışan kalbe yapılmamalıdır. Kalbin durduğundan kesinlikle emin olunmalıdır. Çalışan bir kalbe masaj yapmak kalbi durdurabilir. Hayat kurtarayım derken hayatına son verebilirsiniz. Şimdi sıra geldi suni teneffüs ve kalp masajını aynı anda yapmaya. Eğer sadece solunum durmuş, kalp hala çalışıyor ise, sadece suni teneffüs yapmalıyız, kalp masajı yapmamalıyız. Yetişkinlerde ve çocuklardaki solunum ve kalp atış sayısı farklı olduğundan suni teneffüs ve kalp masajı sayısı da farklılık gösterir. Yetişkinlerde; Eğer bize yardım edecek kimse yok ise yani bu işlemi tek başımıza yapacak isek 2 suni teneffüs 15 kalp masajıdır. Eğer iki kişiysek 1 suni teneffüs 5 kalp masajı uygulanır. Çocuklarda; Tek başımıza isek 4 suni teneffüs 15 kalp masajı. Eğer iki kişiysek yine 1 suni teneffüs 5 kalp masajı.
Novak Djokovic'ten Serena Williams Taklidi 01:06
Novak Djokovic'ten Serena Williams Taklidi 854 izlenme - 2 yıl önce Djokovic teniste olduğu kadar taklitte de başarılı olduğunu herkese gösterdi. T shirt'nün altına yerleştirdiği yüzde yüz pamuktan imal edilmiş havlularla rakibini de bir nebze yeren sporcu servis atışında da yeteneğini konuşturacaktır.