Hoşgeldiniz!

Suni Tenefüs Videoları İzle

Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 04:11
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 8.017 izlenme - 2 yıl önce Serinlemek için Güzelyalı’da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Nefesi kesilen bebeği suni tenefüsle hayata döndürmek 00:26
Nefesi kesilen bebeği suni tenefüsle hayata döndürmek 1.113 izlenme - 3 yıl önce Florida'da bir otoyolda bir anda nefesi kesilen Sebastian bebek suni teneffüs ile hayata döndü.
Türk İşi İlkyardım - Çocuğun İçinde Su Var 00:57
Türk İşi İlkyardım - Çocuğun İçinde Su Var 376 izlenme - 3 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde motosikletle su kanalına uçan 22 yaşındaki Seyhan Yalçın ile arkasındaki 18 yaşındaki Erdi Yalçın'a boğulmak üzereyken yardıma gelenler tarafından kanaldan çıkartıldı. Bilinçsiz kişiler yine kurtarma rezaletine neden oldu. Seyhan Yalçın ve Erdi Yalçın'a, sağlık ekipleri gelmeden bu kişiler ilkyardım müdahalesine başladı. İlk olarak, yuttukları suların çıkarılması için ayaklarından havaya kaldırdıkları kazazedeleri baş aşağı tutup uzun süre salladı. Ardından yere indirilip kalp masajı yaptı. Olay yerine ulaşan 112 Acil Servis ekipleri hemen müdahale ederek bu kurtarma rezaletine son vererek açıkçası hayatlarını kurtardılar.
İtfaiye Eri Kalbi Duran Köpeği Hayata Döndürdü 02:42
İtfaiye Eri Kalbi Duran Köpeği Hayata Döndürdü 378 izlenme - 4 yıl önce Kahraman İtfaiye Eri Kalbi Duran Köpeği Hayata Döndürdü
Balığa Suni Tenefüss:) 01:11
Balığa Suni Tenefüss:) 715 izlenme - 8 yıl önce şafak sezer balığa insan muamelesi yaparsa
Kuşa Suni Tenefüs Yapıp Hayata Döndürmek 04:31
Kuşa Suni Tenefüs Yapıp Hayata Döndürmek 140 izlenme - 2 yıl önce Bir adamın ölü bir kuşu suni teneffüs ve kalp masajı yardımıyla hayata döndürdüğü o anlar, böyle görüntülendi.
Kuşa Suni Tenefüs Yapıp Hayata Döndürdü 03:09
Kuşa Suni Tenefüs Yapıp Hayata Döndürdü 111 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da Alessandro Sambatti adlı adam, havuzunda ölü olarak bulduğu Bentivi cinsi kuşu, suni teneffüs yapıp, kalp masajı uygulayarak hayata döndürdü. Brezilya'da Alessandro Sambatti adlı şahıs, bahçesindeki havuzda, suyun içerisinde ölü olarak bulduğu tahmin edilen Bentivi cinsi kuşu hayata döndürebilmek için harekete geçti. Çamaşır makinesinin üzerine sırt üstü yatırdığı kuşun gagasına üfleyerek süni teneffüs yapan, kalp masajı uygulayan Sambatti, sevimli hayvana can verdi. Hayata dönen minik kuşu saç kurutma makinesiyle kurutan Sambatti, daha sonra hayvanı avluya bıraktı. KURGU: Levent SERT