Hoşgeldiniz!

sunmak

Bebek İle Gezi Programı Sunmak (Dünyayı Geziyorum) 01:03
Bebek İle Gezi Programı Sunmak (Dünyayı Geziyorum) 3.455 izlenme - 3 yıl önce Ekranların beğeniyle takip edilen sunucusu Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte yollara düşüyor. Özlem Tunca, ‘Dünyayı Geziyorum’ programıyla alışılmışın dışına çıkarak farklı ülkelerden farklı kültürleri Kanal 7’de izleyiciyle buluşturuyor. Dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve dünyanın en küçük gezgini olmaya aday oğlu Yakupcan ile birlikte çıktığı bu yolculukta sımsıcak aile görüntüleriyle ilgi çekici kültürleri ekrana getiriyor. Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın farklı bölgelerinden tarihi eserleri, renkli insan manzaralarıyla izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/173172/this-is-yesillik-ozlem-tunca
Eyvah Düşüyorum Minecraft 23:41
Eyvah Düşüyorum Minecraft 1.315 izlenme - 1 yıl önce Selamlar bu videomuzda yeni serimiz olan Eyvah Düşüyorum'a Minecraft versiyonu ile giriş yapıyoruz daha fazlası için bu videomuza like ve yorum atmayı unutmayalım Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda yeni serimiz Eyvah Düşüyorum'a başladık !
Morarmış Gözle Haber Sunmak 01:52
Morarmış Gözle Haber Sunmak 1.790 izlenme - 2 yıl önce Sivas'ta yayın yapan Vizyon 58 kanalının haber spikeri Nesrin Öztürk, 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü' nedeniyle ana haber bültenine makyajla morartılmış gözle sundu.
Bu Nasıl Program Sunmak 00:56
Bu Nasıl Program Sunmak 3.375 izlenme - 9 yıl önce bu nasıl program sunmak
Bu Nasıl Program Sunmak   ) 00:56
Bu Nasıl Program Sunmak ) 2.135 izlenme - 9 yıl önce abiii artı kaç bu program
Bikiniyle Hava Durumu Sunmak 01:53
Bikiniyle Hava Durumu Sunmak 918 izlenme - 5 yıl önce Bikiniyle sunulan hava durumu daha akılda kalıcı gibi.
Tuğçe Kazaz'ın Mavi Ekran Vermesi 00:34
Tuğçe Kazaz'ın Mavi Ekran Vermesi 1.003 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu Kanal D'de yayınlanan "5N1K" adlı programa katılan Tuğçe Kazaz yaptığı açıklamalarla yeniden gündeme gelmişti. Bu videoda ise nasıl mavi ekran verdiğini görüyoruz. İzleyelim..
Tuğba Dural Ağlayarak Haber Sunması 01:46
Tuğba Dural Ağlayarak Haber Sunması 778 izlenme - 3 yıl önce Bugün gerçekleşen olayda NTV Spor muhabiri ağlayarak haber sundu. Kendisinin tekrar gülmesini isteriz.
Murat Bardakçı - Kim Milyoner Olmak İster 00:31
Murat Bardakçı - Kim Milyoner Olmak İster 748 izlenme - 3 yıl önce Kenan Işık'ın sağlık sorunu nedeniyle iyileşene kadar programı her hafta bir dostu sunacaktı bu haftaki sunucu ise Murat Bardakçı olmuş.
Canlı Yayına Tavayla Dalmak 00:25
Canlı Yayına Tavayla Dalmak 716 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın olduğunu unutup arkadan tavayla yayına dalan ablamızın kaçışını izliyoruz (çayla dalanı gördükten sonra tavayla dalanıda gördük. sırada piknik tüpü var sanırım )
At Yarışı Gibi Seçim Sonucu Sunmak 01:40
At Yarışı Gibi Seçim Sonucu Sunmak 472 izlenme - 4 yıl önce Adam kendinden geçti, bakalım 2014 yerel seçimlerinde neler olmuş. faiz lobisi, pensilvanya,recep tayyip erdoğan ve imdb yarışını dinleyelim.
Beyaz Show - Kubat'ın 14 Şubat Şarkısı (Hayko Cepkin ve Beyazıt Öztürk İçerir) 03:01
Beyaz Show - Kubat'ın 14 Şubat Şarkısı (Hayko Cepkin ve Beyazıt Öztürk İçerir) 278 izlenme - 3 yıl önce Efendim 13 Şubat'ı 14 Şubat'a bağladığı gece yani Sevgililer Gününde Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu efsaneleşmiş Beyaz Show'da Kubat yepyeni bir 14 Şubat şarkısıyla karşımıza çıktı. Ayrıca videoda Hayko Cepkin reiste bulunmaktadır. İzleyelim efenim..
Gelinlik Giyip Davul Çalarak Haber Sunmak 05:53
Gelinlik Giyip Davul Çalarak Haber Sunmak 147 izlenme - 3 yıl önce Ekonominin birçok anlaşılmaz terimini, stüdyoya getirdiği malzemeleri kullanarak geniş kitlelerin anlamasını sağlayan Denizmen, bu kez de stüdyoda bir düğün ortamı yarattı ve yaklaşan düğün mevsimi nedeniyle ''en ucuz düğün nasıl yapılır'' sorusunun yanıtını aradı.
Yarışmada Araba Kazanıp Sunucuyla Misyonerde Sevinmek 01:51
Yarışmada Araba Kazanıp Sunucuyla Misyonerde Sevinmek 225 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız arabayı kazanmış ve kutlamayı misyonerde yapıyor. Kendilerine hayat boyu mutluluklar dileriz.
Çıplak Oscar Sunmak - Neil Patrick Harris 01:13
Çıplak Oscar Sunmak - Neil Patrick Harris 199 izlenme - 3 yıl önce Oscar töreninin bu seneki(2015) sunucusu Neil Patrick Harris(eşcinsel), ödül töreninin tarihine damga vuracak bir hareket yaptı. En iyi film ödülünü alan ”Birdman” in çok konuşulan Time Square meydanındaki sahnesini canlandırmak için sunumunu yalnızca beyaz iç çamaşırıyla gerçekleştiren oyuncu bu şekilde Oscar tarihinde, sahnede ilk kez soyunan sunucu ünvanını kazandı.
Bele İp Bağlayıp Haber Sunmak 00:54
Bele İp Bağlayıp Haber Sunmak 142 izlenme - 3 yıl önce Tayfun başta Zhejiang eyaleti olmak üzere Şanghay ve çevre bölgelerinde hayatı felç ederken tayfunu haber yapmak isteyen medya mensupları da zor şartlar altında güçlükle çalıştı...Beline bağladığı bir iple uçmaya karşı tedbirini alan kadın muhabir her ne kadar rüzgara direnmeye çalışsa da ayakta durmakta zorlanan kadının yardımına ekip arkadaşları yetişti.
33 Saat Boyunca Aralıksız Hava Durumu Sunarak Rekor Kıran Kadın 00:43
33 Saat Boyunca Aralıksız Hava Durumu Sunarak Rekor Kıran Kadın 191 izlenme - 3 yıl önce Böyle garip videoları görünce bir çoğunuzun aklına gelen soruyu sorarak başlamak istiyorum açıklamaya. "Acaba böyle bir şeye neden ihtiyaç duyulmuş olabilir?" Belki günün birinde birileri çıkıp bu soruya yanıt verir. Neden olmasın? Norveçli hava durumu sunucusu Eli Kari Gjengedal televizyonda tam 33 saat boyunca hava durumu raporu sunarak dünya rekoru kırdı. Norveç'te yayın yapan TV2 kanalında yapılan rekor denemesinde sunucu Gjengedal saat başı sadece 5 dakikalık aralarla tam 33 saat boyunca hava durumu sunarak bu alandaki dünya dayanıklılık rekorunu kırmış oldu.
Haber Sunarken Sırılsıklam Oldu 01:12
Haber Sunarken Sırılsıklam Oldu 35 izlenme - 3 yıl önce Fox TV muhabirinin dalgalarla mücadelesi İstanbul'u dün etkisi altına alan lodos fırtınasını haber yapmak için sahile giden Fox TV muhabiri Merve Yıldırım dalgalardan dolayı zor anlar yaşadı.
Bele İp Bağlayıp Haber Sunmak! (Muhabirin Zor Anları) 00:54
Bele İp Bağlayıp Haber Sunmak! (Muhabirin Zor Anları) 52 izlenme - 6 yıl önce Tayfun başta Zhejiang eyaleti olmak üzere Şanghay ve çevre bölgelerinde hayatı felç ederken tayfunu haber yapmak isteyen medya mensupları da zor şartlar altında güçlükle çalıştı...Beline bağladığı bir iple uçmaya karşı tedbirini alan kadın muhabir her ne kadar rüzgara direnmeye çalışsa da ayakta durmakta zorlanan kadının yardımına ekip arkadaşları yetişti.