Hoşgeldiniz!

sunshine

Eternal Sunshine of The Spotless Mind (Sil Baştan) İncelemesi 08:56
Eternal Sunshine of The Spotless Mind (Sil Baştan) İncelemesi 1.871 izlenme - 1 ay önce Bu kanalı bi süredir takip ediyorum. Çok uzun süredir bi aktivite yok ama videolar fena değil. Takipçileri de bayağı az. Kanal: www.youtube.com/kafanoz "Eğer bu filmi sinemada veya evde başkalarıyla izlediyseniz, bir kez de tek başınıza izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Bazı filmleri tek başınıza izlediğinizde çok daha güzel geliyor ve bu da kesinlikle o filmlerden biri. 7:15-7:35 arasında görüntüdeki bozukluktan dolayı özür dilerim, benim hatam, yüklemeden önce fark etmemiştim. Pulp Fiction incelemesi: https://www.youtube.com/watch?v=Z_b3y... Fight Club incelemesi: https://www.youtube.com/watch?v=bY0NE... Interstellar incelemesi: https://www.youtube.com/watch?v=MvMFU... "
Sil Baştan Fragman 01:23
Sil Baştan Fragman 61.501 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Jim Carrey, Kate Winslet, Gerry Robert Byrne, Elijah Wood ve Thomas Jay Ryan gibi isimlerin yer aldığı Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) filminin resmi fragmanı.
DJ Snake - Middle ft. Bipolar Sunshine 03:40
DJ Snake - Middle ft. Bipolar Sunshine 5.058 izlenme - 1 yıl önce DJ Snake ft. Bipolar Sunshine - Middle (Audio) 2015 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! DJ Snake - Middle (Audio) ft. Bipolar Sunshine Official Music Video
little miss sunshine 2 fragmanı 02:24
little miss sunshine 2 fragmanı 15.753 izlenme - 5 yıl önce hoover ailesinin her bireyi denemekten yılmayan sıcak insanlardır. bir volswagen minübüse doluşup ailelerinin en küçük bireyinin hayalini gerçekleştirmek için californiaya doğru yola çıkarlar. bu üç günlük traji komik yolculuk sürprizlerle ve aile fertlerin hayal bile edemeyeceği bir sonla tamamlanacaktır. küçük gün ışığım bilinen kalıpları kıran bir amerikan yol komedisi.
Cihan Karaca Aint No Sunshine 02:13
Cihan Karaca Aint No Sunshine 7.529 izlenme - 5 yıl önce
Laroxx Project - Sunshine Love (Offıcıal Vıdeo) 03:07
Laroxx Project - Sunshine Love (Offıcıal Vıdeo) 5.598 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
R.i.o. - Miss Sunshine 2011 [official Video Hd] 03:28
R.i.o. - Miss Sunshine 2011 [official Video Hd] 5.686 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Joe Cocker Ain't No Sunshine 03:11
Joe Cocker Ain't No Sunshine 4.359 izlenme - 4 yıl önce Bu şarkı Bill Withers kapağı Müzik: Bill Withers Şarkı: O Bittiğinde hiç güneş değildir O uzakta olduğu zaman bu sıcak değil O Bittiğinde hiç güneş değildir Ve o her zaman çok uzun süre gitmiş oluyor O gitti Merak ediyorum bu kez O kalmak için gitti acaba O Bittiğinde hiç güneş değildir Ve bu ev artık yuva değil Her gittiğinde Biliyorum, biliyorum, biliyorum, biliyorum Biliyorum, biliyorum, biliyorum, biliyorum Biliyorum, biliyorum, biliyorum, biliyorum Biliyorum, biliyorum, biliyorum, biliyorum, biliyorum Biliyorum, biliyorum Hey gerektiğini Onu yalnız bırakmam gerek O Bittiğinde hiç güneş değildir O Bittiğinde hiç güneş değildir Her gün yalnızca karanlık O Bittiğinde hiç güneş değildir Ve bu ev artık yuva değil Her gittiğinde
Bodybangers - Sunshine Day 03:09
Bodybangers - Sunshine Day 3.643 izlenme - 3 yıl önce Bodybangers - Sunshine Day (Yeni Klip 2013)
DJ Snake - Middle ft. Bipolar Sunshine 05:00
DJ Snake - Middle ft. Bipolar Sunshine 1.017 izlenme - 9 ay önce DJ Snake ft. Bipolar Sunshine - Middle (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] Staring at two different views on your window ledge Coffee is going cold, it's like time froze There you go wishing, floating down our wishing well It's like I'm always causing problems, causing hell I didn't mean to put you through this, I can tell We cannot sweep this under the carpet [Chorus] I hope that I can turn back the time To make it all alright, all alright for us I'll promise to build a new world for us two With you in the middle [Break] (with you in the middle) (with you in the middle) [Verse 2] Lying down beside you, what's going through your head? The silence in the air felt like my soul froze Am I just overthinking feelings? I conceal This gut feeling I'm tryna get off me as well I hope we find our missing pieces and just chill We cannot sweep it under the carpet [Chorus] I hope that I can turn back the time To make it all alright, all alright for us I'll promise to build a new world for us two With you in the middle [Break] (with you in the middle) (with you in the middle) (with you) (you) __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! DJ Snake - Middle ft. Bipolar Sunshine Official Music Video
you are my sunshine 02:48
you are my sunshine 4.300 izlenme - 5 yıl önce
Stevie Wonder -  You Are The Sunshine Of My Life 03:00
Stevie Wonder - You Are The Sunshine Of My Life 2.432 izlenme - 3 yıl önce Nostalgia, Love Songs
Walking On Sunshine (2014) Fragman 02:03
Walking On Sunshine (2014) Fragman 2.317 izlenme - 3 yıl önce İtalya Tatili filminin fragmanı
Nez - Ain`t No Sunshine 04:27
Nez - Ain`t No Sunshine 3.935 izlenme - 4 yıl önce Nez'den Retro Turca Yeni Albüm (2013) 01.Nez - You Know That I`m No Good 02.Nez - Ain`t No Sunshine 03.Nez - Knockin` On Heaven`s Door 04.Nez - Sen Mutlu Ol Ne Olur 05.Nez - Dönemezsin Sen Sahneye çıktığı ilk günden beri,şaşırtıcı performansları mükemmel bir biçimde sergileyen sanatçı,'Nez RetroTurca' ile kariyerini dünya sahnelerine taşıyacak! Nez bütün yaptıklarıyla adından övgüyle sözettirdi bugüne dek. Konmak istenen yerin aksine daha kararlı ve sınırları zorlayan bir kadın portresi çizdi.Gözünü budaktan esirgemeyen karakterin sahneye yansıması hep yeni projelerle oldu. Türkiye sahnelerindeki içi boşalmış pop ikonlarının aksine,satış ve popülerite kaygısından uzaklaşarak daha ''Jazzy' daha 'World' daha ''Müzik'' olan bir platforma yöneltti çizgisini. Çünkü bir dünya vatandaşı olarak seçtiği hedef aynı gölgelerin oynadığı küçük magazin perdesi değil, dünya sahnesi! Nez'in olgunluk dönemi projesi olarak nitelendirdiği "Nez Retro Turca", 2012 yılında Türkiye'nin dallarında en iyiler arasında sayılan 7 müzisyeninden oluşturuldu. 2012 yılının yaz aylarında caz konsepti ile oluşan bu grup, Nez Retro Turca olarak yola devam etti. Nez Retro Turca, günümüzdeki pop soundu ve kaygılarından biraz uzak..Retro klasmanına girmiş İngilizce ve Türkçe şarkıların keyifle harmanlandığı bu çalışma bir stüdyo harikası değil, sahne sıcaklığı taşıyor. En ince ayrıntısına kadar birlikte tasarlanan şarkılar ilk olarak 5 şarkılık bir maxi single olarak dinleyicilere sunuluyor. Bob Dylan'dan, Tahir Dökme'ye kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bestecilerin klasikleşmiş şarkılarını retro -alaturka soundunda keyifle dinleyeceksiniz ! Nez Retro Turca şimdiden yurtdışında da kendini göstermek için çalışmaya başladı. Nez Retro Turca'nın yeni albümü 2013 Nisan başında Ütopya Müzik etiketiyle ve IMM dağıtımıyla raflardaki yerini alacak.
DJ Snake ft. Bipolar Sunshine - Middle 03:40
DJ Snake ft. Bipolar Sunshine - Middle 1.050 izlenme - 12 ay önce DJ Snake ft. Bipolar Sunshine - Middle (Audio) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics) [Verse 1] Staring at two different views on your window ledge Coffee is going cold, it's like time froze There you go wishing, floating down our wishing well It's like I'm always causing problems, causing hell I didn't mean to put you through this, I can tell We cannot sweep this under the carpet [Chorus] I hope that I can turn back the time To make it all alright, all alright for us I'll promise to build a new world for us two With you in the middle [Break] (with you in the middle) (with you in the middle) [Verse 2] Lying down beside you, what's going through your head The silence in the air felt like my soul froze Am I just overthinking feelings I conceal This gut feeling I'm tryna get off me as well I hope we find our missing pieces and just chill We cannot sweep it under the carpet [Chorus] I hope that I can turn back the time To make it all alright, all alright for us I'll promise to build a new world for us two With you in the middle [Break] (with you in the middle) (with you in the middle) (with you) (you)
Michael Jackson - Ain't No Sunshine 03:55
Michael Jackson - Ain't No Sunshine 1.406 izlenme - 1 yıl önce Michael Jackson - Ain't No Sunshine (Audio) Şarkı Sözleri (Lyrics): You ever want something that you know you shouldn't have The more you know you shouldn't have it, The more you want it And then one day you get it, It's so good too But it's just like my girl When she's around me I just feel so good, so good But right now I just feel cold, so cold Right down to my bones 'Cause ooh... Ain't no sunshine when she's gone It's not warm when she's away Ain't no sunshine when she's gone And she's always gone too long Anytime she goes away Wonder this time where she's gone Wonder if she's gone to stay Ain't no sunshine when she's gone And this house just ain't no home Anytime she goes away I know, I know, I know, I know, I know, know, know, know, know, I know, I know, Hey I ought to leave I ought to leave her alone Ain't no sunshine when she's gone Ain't no sunshine when she's gone Only darkness every day Ain't no sunshine when she's gone And this house just ain't no home Anytime she goes away Michael Jackson'ın Jackson 5 döneminde kaydettiği fakat yayınlanmayan nadir şarkılarından ve Motown'un derlediği şarkılardan oluşan bir toplama albümdür. Albüm ABD'de 14 Kasım 1986 tarihinde tekrar yayınlanmıştır, 8 Kasım 1995 ise yeniden yayınlanmıştır. Dünya çapında 3.000.000 kopya satmıştır Şarkı Listesi: 1986 Duble CD[değiştir | kaynağı değiştir] 1. Disk "Got to Be There" "Rockin' Robin" "Ain't No Sunshine" "Maria (You Were the Only One)" "I Wanna Be Where You Are" "Girl, Don't Take Your Love from Me" "Love Is Here and Now You're Gone" "Ben" "People Make the World Go 'Round" "Shoo-Be-Doo-Be-Doo-Da-Day" "With a Child's Heart" "Everybody's Somebody's Fool" "In Our Small Way" "All the Things You Are" "You Can Cry on My Shoulder" "Maybe Tomorrow" (The Jackson 5) "I'll Be There" (The Jackson 5) "Never Can Say Goodbye" (The Jackson 5) "It's Too Late to Change the Time" (The Jackson 5) "Dancing Machine" (The Jackson 5) 2. Disk "When I Come of Age" "Dear Michael" "Music and Me" "You Are There" "One Day in Your Life" "Love's Gone Bad" "That's What Love Is Made Of" "Who's Looking for a Lover" "Lonely Teardrops" "We're Almost There" "Take Me Back" "Just a Little Bit of You" "Melodie" "I'll Come Home to You" "If'n I Was God" "Happy" ("Lady Sings the Blues" jenerik şarkısı) "Don't Let It Get You Down" "Call on Me" "To Make My Father Proud" "Farewell My Summer Love" 1995 Yeniden[değiştir | kaynağı değiştir] 1. Disk "Maria (You Were the Only One)" "I Wanna Be Where You Are" "Girl, Don't Take Your Love from Me" "Love Is Here and Now You're Gone" "Ben" "People Make the World Go 'Round" "Shoo-Be-Doo-Be-Doo-Da-Day" "With a Child's Heart" "Everybody's Somebody's Fool" "Greatest Show on Earth" "We've Got a Good Thing Going" "In Our Small Way" "All the Things You Are" "You Can Cry on My Shoulder" "Maybe Tomorrow" (The Jackson 5) "I'll Be There" (The Jackson 5) "Never Can Say Goodbye" (The Jackson 5) "It's Too Late to Change the Time" (The Jackson 5) "Dancing Machine" (The Jackson 5) 2. Disk "When I Come of Age" "Dear Michael" "Music and Me" "You Are There" "One Day in Your Life" "Make Tonight All Mine" (Orijinal 1973 Versiyon) "Love's Gone Bad" (Orijinal 1972 Versiyon) "That's What Love Is Made Of" "Who's Looking for a Lover" "Lonely Teardrops" "Cinderella Stay Awhile" "We're Almost There" "Take Me Back" "Just a Little Bit of You" "Melodie" (Orijinal 1973 Versiyon) "I'll Come Home to You" "If'n I Was God" (Orijinal 1973 Versiyon) "Happy" ("Lady Sings the Blues" jenerik müziği) "Don't Let It Get You Down" (Orijinal 1973 Versiyon) "Call on Me" (Orijinal 1973 Versiyon) "To Make My Father Proud" (Orijinal 1973 Versiyon) "Farewell My Summer Love"
Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi - Ain’t No Sunshine - Bill Withers 03:31
Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi - Ain’t No Sunshine - Bill Withers 3.114 izlenme - 3 yıl önce Bu performanslarıyla finali garantilediğini düşünen Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi müzik grubu 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Bill Withers’den Ain’t No Sunshine ile sahnede!
Heaven - Sunshine 03:41
Heaven - Sunshine 2.286 izlenme - 4 yıl önce Music video by Heaven performing Sunshine. (C) 2012 Cat Music
Günışığından Bir Damla (Sunshine) Fragman 02:26
Günışığından Bir Damla (Sunshine) Fragman 1.593 izlenme - 2 yıl önce Istvan Szabo'nun yönettiği, Ralph Fiennes'ın başrolde oynadığı 1999 yapımı Sunshine filminin fragmanı
Give Me Some Sunshine 3 Idiots 04:03
Give Me Some Sunshine 3 Idiots 2.808 izlenme - 4 yıl önce Give Me Some Sunshine 3 Idiots
Avril Lavigne - Sippin' On Sunshine 03:43
Avril Lavigne - Sippin' On Sunshine 2.364 izlenme - 2 yıl önce Avril Lavigne - Sippin' On Sunshine (Audio) 2014
White Zombie - Black Sunshine 04:53
White Zombie - Black Sunshine 6.642 izlenme - 7 yıl önce http://www.bodytr.com/2009/08/vucut-gelistirme-muzikleri.html
Heaven - Sunshine 03:49
Heaven - Sunshine 2.026 izlenme - 4 yıl önce Heaven - Sunshine
Powers - Sunshine 04:14
Powers - Sunshine 186 izlenme - 4 ay önce POWERS - Sunshine Şarkı Sözleri (Lyrics) [Verse 1] I was trying to escape into outerspace on a bottle rocket Looking for a happy place, little piece of grace Put it in my pocket Yeah, I jumped and I flew till I fell where I am Tried to get away, but I slipped on my hands You should have seen my face standing at the gates No one to unlock it [Chorus] Sunshine is gonna come now Rain down, all over you Good times are gonna come now, look 'round Baby it's true Sunshine is gonna come now Rain down, all over you Good times are gonna come now, look 'round Baby it's true Sunshine Sunshine [Verse 2] Throwing wishes at the street Following my feet Looking for a moment I was blowing with the breeze Swinging on trapeze Going through the motions, yeah Oh but time, ain't got time to be waiting around She too busy paying money and she ain't slowing down I'm still cutting all my teeth on a faded dream Watching it unfolding, yeah [Chorus] Sunshine is gonna come now Rain down, all over you Good times are gonna come now, look 'round Baby it's true Sunshine [Post-Chorus] Woah, my my Sun is gonna shine, gonna shine on through Woah, my my Woah, it's gonna shine, gonna shine on you Woah, my my Sun is gonna shine, gonna shine on through Woah, my my Woah, it's gonna shine, gonna shine on you Sunshine [Chorus] Sunshine is gonna come now Rain down, all over you Good times are gonna come now, look 'round Baby its true Sunshine is gonna come now Rain now, all over you Good times are gonna come now, all around Baby its true [Post-Chorus] Woah, my my Sun is gonna shine, gonna shine on through Woah, my my Woah it's gonna shine, gonna shine on you Woah, my my Sun is gonna shine, gonna shine on through Woah, my my Woah it's gonna shine, gonna shine on you [Chorus] Sunshine is gonna come now Rain down, all over you Good times are gonna come now, look 'round Baby it's true
Heaven - Sunshine 03:48
Heaven - Sunshine 1.344 izlenme - 3 yıl önce Heaven - Sunshine
Little Miss Sunshine Soundtrack Full Album 46:33
Little Miss Sunshine Soundtrack Full Album 1.338 izlenme - 3 yıl önce The Soundtrack is mostly composed by Devotchka, except "No Man's Land" and "Chicago", by Sufjans Stevens, "Catwalkin'" by Tony Tisdale and "Superfreak" by Rick James. 0:00 - 3:01 The Winner Is 3:05 - 6:56 Till The End of Time 7:02 - 10:59 You Love Me 11:03 - 12:05 First Push 12:09 - 16:51 No Man's Land 16:57 - 20:14 Let's Go 20:17 - 21:28 No One Gets Left Behind 21:32 - 27:37 Chicago 27:43 - 30:10 We're Gonna Make It 30:13 - 31:32 Do You Think There's A Heaven 31:35 - 33:10 Cat Walkin' 33:15 - 37:22 Superfreak (Rocasound Revamp) 37:28 - 40:47 Llorona 40:54 - End How it Ends
Pocketful Of Sunshine 04:19
Pocketful Of Sunshine 2.430 izlenme - 8 yıl önce natasha bedingfield
3 Idiots - Give Me Some Sunshine 01:10
3 Idiots - Give Me Some Sunshine 850 izlenme - 2 yıl önce Başrolünde Aamir Khan'ın oynadığı ve herkesin gönlünde taht kurmuş olan Hint yapımı 3 Idiots filminde, projesini tamamlayamayan melankolik mühendis abimizin söylediği güzel şarkıyı dinliyoruz. Hintçe İngilizce karışımı olan şarkı gitar eşliğinde akıllarda kalıcılık bırakıyor. Buyrunuz efendim...
You Are My Sunshine Fragman 02:27
You Are My Sunshine Fragman 1.082 izlenme - 3 yıl önce Seok-joong 30 Lu Yaşlarında Bir Çiftçidir. aşık Olup Evlenmeyi İstemektedir. eun-ha Bir Kahvecide Çalışmaktadır. seok-joong Bu Kıza Aşık Olur Ve Ona Hergün Hediyeler Göndermeye Başlar. eun-ha Başlarda Bu Adamdan Hoşlanmasada Seok-joong Un İyi Kalpli Doğası Onuda Etkiler Ve Evlenirler. çiftin Büyün Mutluluğu Fazla Uzun Sürmez. Eun-ha Nın Eski Kocası Onu Bulur. diğer Taraftan Eun-ha Nın Hıv Virüsü İçin Yaptırdığı Test Pozitif Çıkmıştır…
Muhittin Yıldız & Sunshine Band - Seni Yerler 03:47
Muhittin Yıldız & Sunshine Band - Seni Yerler 205 izlenme - 5 ay önce Muhittin Yıldız & Sunshine Band - Seni Yerler (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri; Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O endam eda nedir öyle hey yavrum Kaç yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık Ben sokak kedisi gibi sürtünüp yerde Komşunun kızı kampta sporda stepte Terzi Mukadder satıp savdı malı mülkü Gizlisi saklısı kalmadı topumuz niyette Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O endam eda nedir öyle hey yavrum Kaç yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık Ye ye ye çıtır çıtır, ye ye ye kıtır kıtır Ye ye ye çıtır çıtır, ye ye yeee… Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan yürü, yoksa günah bizden gider Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan yürü, yoksa günah bizden gider Seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan yürü, yoksa günah bizden gider Bu kadar cilvelisi olur mu be erkeğin Delikanlı mısın kız mısın Anlıyalım artık hop usta Sen başımıza bela mısın Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O endam eda nedir öyle hey yavrum Kaç yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık Ben sokak kedisi gibi sürtünüp yerde Komşunun kızı kampta sporda stepte Terzi Mukadder satıp savdı malı mülkü Gizlisi saklısı kalmadı topumuz niyette Ye ye ye çıtır çıtır, ye ye ye kıtır kıtır Ye ye ye çıtır çıtır, ye ye yeee… Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan yürü, yoksa günah bizden gider Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan yürü, yoksa günah bizden gider Seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan yürü, yoksa günah bizden gider Ye ye ye, ye ye ye, ye ye ye, ye ye ye Çıtır çıtır