Hoşgeldiniz!

Sunucular Videoları İzle

Canlı Yayında Pişti Olan Sunucular 01:45
Canlı Yayında Pişti Olan Sunucular 4.885 izlenme - 1 ay önce Türk televizyonlarında yaşanan canlı yayın kazalarına pişti olma durumları da eklendi. Bloomberg sunucuları canlı bağlantıyla birbirlerine bağlandıklarında üçünün de kırmızı renk bluz giydiği görüldü. Sunuculardan Aslı Şafak, bu durumla şu ifadelerle ironi yaptı: "Ay bu ne ya?! Tarihe bir not düşelim, sözleşip mi geldik biz buraya. Kırmızıyı bir yerde dağıtıyorlardı biz mi aldık geçerken. Nedir bu kırmızılar. Yakalar da aynı dikkatinizi çekerim."
Sunucular Çıldırdı 01:44
Sunucular Çıldırdı 1.380 izlenme - 6 yıl önce amerika'nın şikago kentinden yayın yapan wgn news adlı kanalın iki spikeri canlı yayında köprünün havaya uçurulmasını bekledi ve bu sırada konuyla ilgili yorumlar yaptı. uzun bir beklemenin ardından patlama gerçekleşmeyince sözü hava durumu sunucusuna bıraktılar. tam bu sırada kameralar köprüye döndüğünde patlamanın gerçekleşmiş olduğunu görünce iki spiker çılgına döndü. spikerlerin komik anları canlı yayında tüm şehir tarafından izlendi.
Canlı Yayında Depreme Yakalandılar 03:13
Canlı Yayında Depreme Yakalandılar 246 izlenme - 1 yıl önce Sunucular, Marmara Denizi'nde meydana gelen 4 büyüklüğündeki depreme canlı yayında yakalandı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Bu Sunucular Ne Yapıyor 01:44
Bu Sunucular Ne Yapıyor 349 izlenme - 7 yıl önce
ipek kaplanhande kazanova bloomberg ht - celebrityvid.net 01:33
ipek kaplanhande kazanova bloomberg ht - celebrityvid.net 344 izlenme - 5 yıl önce
İzzet Yıldızhan' In Sunuculara Küfürlü Sitemi 04:00
İzzet Yıldızhan' In Sunuculara Küfürlü Sitemi 108 izlenme - 5 yıl önce 2. Sayfa' ya konuk olan türkücü İzzet Yıldızhan kendisine yönelik geçmişteki suçlamalara ''Sizde o zamanlar s.çtınız sıvadınız'' diyerek herkesi şoke etti.
Tatlı Sunucu Fragman 00:08
Tatlı Sunucu Fragman 56 izlenme - 3 yıl önce Tatlı Sunucular Yeni Çizgi Film
Sunucular Şoka Girdi 00:31
Sunucular Şoka Girdi 51 izlenme - 4 yıl önce Sunucular Şoka Girdi
Cnn Türk'te Sunucuların İlginç Diyaloğu 01:57
Cnn Türk'te Sunucuların İlginç Diyaloğu 11 izlenme - 1 yıl önce CNNTÜRK Ekonomi bülteni sunucularından Cem Seymen bugün canlı yayında ilginç bir diyaloga imza attı. Bülten sonrası Ahu Öztürk'ün düğün ile ilgili bir haber sonrası söz verdiği Cem Seymen, Öztürk'e "Ahu içim rahatladı, ben de ne zaman evleneceksin diye soracaksın diye çok korktum bir an" dedi. Ahu Öztürk, Seymen'in bu sözlerine yönelik olarak gülerken 'sorabilirdim' diye cevap verdi.