Hoşgeldiniz!

sunucular

2017'de Yaşanan Spikerlerin En Komik Çekim Hataları 15:00
2017'de Yaşanan Spikerlerin En Komik Çekim Hataları 9.444 izlenme - 2 ay önce Geçtiğimiz yılın haber çekim hatalarının en çok izlenen videolarından olan, muhabirlerin veya sunucuların en zor anları böyle görüntülenmişti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hava Durumunu Sunurken Yürek Hoplatan Meksikalı Sunucu 02:40
Hava Durumunu Sunurken Yürek Hoplatan Meksikalı Sunucu 7.587 izlenme - 3 ay önce Meksikalı sunucu Adriana Gomez güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Hava durumu her akşam izlenme rekorları kırıyor.
Canlı Yayında Pişti Olan Sunucular 01:45
Canlı Yayında Pişti Olan Sunucular 6.501 izlenme - 11 ay önce Türk televizyonlarında yaşanan canlı yayın kazalarına pişti olma durumları da eklendi. Bloomberg sunucuları canlı bağlantıyla birbirlerine bağlandıklarında üçünün de kırmızı renk bluz giydiği görüldü. Sunuculardan Aslı Şafak, bu durumla şu ifadelerle ironi yaptı: "Ay bu ne ya?! Tarihe bir not düşelim, sözleşip mi geldik biz buraya. Kırmızıyı bir yerde dağıtıyorlardı biz mi aldık geçerken. Nedir bu kırmızılar. Yakalar da aynı dikkatinizi çekerim."
Sunucular Çıldırdı 01:44
Sunucular Çıldırdı 1.380 izlenme - 7 yıl önce amerika'nın şikago kentinden yayın yapan wgn news adlı kanalın iki spikeri canlı yayında köprünün havaya uçurulmasını bekledi ve bu sırada konuyla ilgili yorumlar yaptı. uzun bir beklemenin ardından patlama gerçekleşmeyince sözü hava durumu sunucusuna bıraktılar. tam bu sırada kameralar köprüye döndüğünde patlamanın gerçekleşmiş olduğunu görünce iki spiker çılgına döndü. spikerlerin komik anları canlı yayında tüm şehir tarafından izlendi.
Canlı Yayında Depreme Yakalandılar 03:13
Canlı Yayında Depreme Yakalandılar 299 izlenme - 2 yıl önce Sunucular, Marmara Denizi'nde meydana gelen 4 büyüklüğündeki depreme canlı yayında yakalandı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Televizyon Sunucularını Utandıran Anlar 05:19
Televizyon Sunucularını Utandıran Anlar 59 izlenme - 6 ay önce Canlı yayınlar televizyon çalışanları için bazen çok zorlayıcı olabiliyor. Özellikle muhabirler ve sunucular bu yayınlarda zaman zaman şanssızlıklarının kurbanı olabiliyorlar. Canlı yayınlarda yaşanan talihsiz olaylara ve sunucuların çok utandıkları 10 ana gelin göz atalım.
Bu Sunucular Ne Yapıyor 01:44
Bu Sunucular Ne Yapıyor 349 izlenme - 8 yıl önce
ipek kaplanhande kazanova bloomberg ht - celebrityvid.net 01:33
ipek kaplanhande kazanova bloomberg ht - celebrityvid.net 347 izlenme - 6 yıl önce
İzzet Yıldızhan' In Sunuculara Küfürlü Sitemi 04:00
İzzet Yıldızhan' In Sunuculara Küfürlü Sitemi 111 izlenme - 5 yıl önce 2. Sayfa' ya konuk olan türkücü İzzet Yıldızhan kendisine yönelik geçmişteki suçlamalara ''Sizde o zamanlar s.çtınız sıvadınız'' diyerek herkesi şoke etti.
Tatlı Sunucu Fragman 00:08
Tatlı Sunucu Fragman 58 izlenme - 4 yıl önce Tatlı Sunucular Yeni Çizgi Film
Sunucular Şoka Girdi 00:31
Sunucular Şoka Girdi 54 izlenme - 5 yıl önce Sunucular Şoka Girdi