Hoşgeldiniz!

süper market

Sanat Ayağına İnsanlara İçi Boş Ürünler Satmak 01:49
Sanat Ayağına İnsanlara İçi Boş Ürünler Satmak 2.091 izlenme - 2 yıl önce Çinli sanatçı Vigy Jin, Şanghay'da açtığı Xu Zhen isimli markette boş içecek şişeleri ve yiyecek kutuları satıyor. Jin'in amacı insanların 'çılgın tüketim alışkanlıklarını' eleştirmek.böyle bişey adanada yapılsa caba nasıl olurdu merak ettim.
Omegle Karşısında Türk Erkeği 06:20
Omegle Karşısında Türk Erkeği 2.663 izlenme - 3 yıl önce Bakkalda sinek avlamak yerine Omegle'de dişi avlayan erkeklerimiz... Sözde kızımızı etkilemek için dilini kullanması da sanal erkeğimizin yaratıcılıkta vardığı son nokta...
Süper Markete Girip Yere Sıçan Kadın 00:22
Süper Markete Girip Yere Sıçan Kadın 2.831 izlenme - 5 yıl önce Süper Markete Girip Yere Sıçan Kadın
Çılgın Güvenlik Görevlisi 01:25
Çılgın Güvenlik Görevlisi 169 izlenme - 4 ay önce Bir süper markete iki tane silahlı hırsız giyiyor fakat süper marketin gözü kara güvenlik görevlisini görmemişler galiba.
Süpermarkette Sebze Reyonunda Serinleyen Kadın 00:35
Süpermarkette Sebze Reyonunda Serinleyen Kadın 42 izlenme - 8 ay önce Aşırı sıcaklardan bunalan kadın bacakları açıp sebzelerin arasında serinlemeye çalışıyor. Şarküteri de daha iyi serinlerdin sanki apla?
Süpermarketin İçine Eden Kadın! 00:22
Süpermarketin İçine Eden Kadın! 339 izlenme - 5 yıl önce Süpermarketin Ortasına Sıçan Sinsi Ve Muhtemelen Hasta Teyzeyi İzliyoruz.
Halis Süper Market 02:08
Halis Süper Market 285 izlenme - 9 yıl önce halis süper market
Süper Markette Alışveriş Arabasını Kullanma Duygusu 00:43
Süper Markette Alışveriş Arabasını Kullanma Duygusu 76 izlenme - 3 yıl önce Küçükken bende alışveriş arabasını sürmeyi çok severdim. Benim de böyle bir hayal gücüm vardı, arada sağ sola çarptığım da olurdu, o zamanda araba bozuldu diye sürmezdim.
Silahlı ve Maskeli Soyguncular Süpermarketten 10 Bin TL Çaldı 01:30
Silahlı ve Maskeli Soyguncular Süpermarketten 10 Bin TL Çaldı 5 izlenme - 11 ay önce Silahlı ve maskeli soyguncular süpermarketten 10 bin TL çaldı Şişli'de silahlı soygunİSTANBUL - Şişli'de bir süpermarkete giren maskeli ve silahlı 3 kişi, kasiyeri etkisiz hale getirerek kasadan 10 bin TL çaldıktan sonra geldikleri araçla kayıplara karıştı.