Hoşgeldiniz!

Süper Ot Videoları İzle

Süper Ot Fragmanı 02:19
Süper Ot Fragmanı 9.271 izlenme - 4 yıl önce İki ahbapçavuş, kullandıkları bir tür uyuşturucu sayesinde zekalarını geçici olarak yükseltmeyi başarırlar. Bu otun etkisindeyken gösterdikleri performans sonucu Harvard üniversitesine girerler. Ancak otun etkileri kaybolduktan sonra düşük zeka seviyeleriyle başbaşa kalırlar..
pewenklik sanatı 00:59
pewenklik sanatı 11.276 izlenme - 9 yıl önce pezewenk
Süper Ot - Pezevenklik 01:36
Süper Ot - Pezevenklik 835 izlenme - 2 yıl önce 2001 yapımı olan Süper Ot filminin en güzel sahnelerinden biridir.Pezevenklik üzerine tam bir zenci sohbeti yapmaları insanı gülmekten kırıp geçiriyor.
Süper Ot - Dekana Laf Sokmalar (Kıçlı Lanet Olası İçerir) 02:19
Süper Ot - Dekana Laf Sokmalar (Kıçlı Lanet Olası İçerir) 593 izlenme - 2 yıl önce Süper Ot 2001 yapımı "lanet olası zenci , paraya ihtiyacım var" adına yapılmış, harika ötesi bir filmdir. İki arkadaş kullandıkları bir uyuşturucu ot sayesidne geçici olarak zekalarının yükseldiğini farkederler. Bu otun gösterdiği etkiyle Harvard üniversitesine gitmeyi başarmışlardır. Ancak bir süre sonra artık ot etki etmemektedir ve eski düşük zekalı hallerine geri döndüklerinde işlerin içinden çıkamaz hale geleceklerdir. Hdfilmsaati.net iyi seyirler diler.
Method Man & Redman - How High Part Iı (2001) 04:03
Method Man & Redman - How High Part Iı (2001) 349 izlenme - 2 yıl önce How High; Türkçe'ye "süper ot" diye çevrilen, başrollerinde Wu-Tang Clan'in üyelerinden Method Man ve bir diğer old school rapçi olan Redman'in oynadığı 2001 yapımı, esrar temalı komedi filmi. Filmin bir sahnesinde kapıda asılı bir şekilde Türk bayrağı görünmektedir. Trajikomik bir şekilde hayatını kaybeden Ivory'nin küllerinden esrar yetiştiren Silas(Method Man), bu otu her içtiğinde arkadaşı Ivory'nin ruhunu görmektedir. Ivory'nin ruhu sayesinde sınav günü tanıştığı Jamal(Redman) ile tam puan alarak Harvard Üniversitesi'nde okumaya hak kazanırlar ve olaylar gelişir. How High Part II, anlaşılacağı üzre Süper Ot filminin soundtrack'i. İyi seyirler, keyifli dinlemeler.
Ünlü film ve dizilerde Türk izleri... Bu mudur? Budur! 04:47
Ünlü film ve dizilerde Türk izleri... Bu mudur? Budur! 18 izlenme - 1 yıl önce https://www.facebook.com/bumuduryani/
Süper Ot - Göster Ona 02:03
Süper Ot - Göster Ona 5 izlenme - 2 hafta önce Dostum Göster ONA