Hoşgeldiniz!

süpermarket

Amazon Go - Kasasız Süpermarket 01:49
Amazon Go - Kasasız Süpermarket 3.314 izlenme - 2 gün önce Amazon'un son numarası, kasasız süpermarket. Telefonunuzdaki amazon hesabınızı tanımlayan kodu turnikede taradıktan sonra içeri giriyorsunuz ve raflardan istediğiniz ürünü alıp, kasada kuyruk beklemeden, ödeme yapmadan marketten çıkıyorsunuz. Ödeme amazon hesabınıza bağlı karttan kesiliyor. Seçtiğiniz ürünü raftan aldığınızda sepetinize ekleniyor, rafa geri koyduğunuzda sepetinizden geri çıkıyor. Şu anda Seattle, Washington'da test amaçlı kurdukları süpermarket çalışır halde. Diğer noktalara da 2017'nin ilk aylarında yayılmayı hedefliyorlar. Kaynak: https://eksisozluk.com/amazon-go--5243221
Düşüşü Kurtarma 00:06
Düşüşü Kurtarma 56.602 izlenme - 3 yıl önce Düşüşü Kurtarma
Markette 31 Çekerken Güvenlik Görevlisine Yakalanan Adam 03:00
Markette 31 Çekerken Güvenlik Görevlisine Yakalanan Adam 7.214 izlenme - 2 yıl önce Süpermarkette içeriğini bilemediğimiz bi görüntüden tahrik olan japon abimiz fırsat bu fırsat diyip başlıyor asılmaya, taa ki güvenlik kamerasından olanları izleyen görevli gelene kadar, bu japonlar neden bu hale geldi nerede kaldı samuray kültürü diye insanın sorası geliyor..
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 00:22
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 7.454 izlenme - 4 yıl önce http://www.facebook.com/fhm.13 Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın
Britney'in Süpermarket Şovu 03:23
Britney'in Süpermarket Şovu 3.378 izlenme - 9 yıl önce britney'in süpermarket şovu basın ordusuyla kovalamaca:)
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 00:22
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 928 izlenme - 4 yıl önce Süpermarketin Ortasına Sıçan Sinsi Ve Muhtemelen Hasta Teyzeyi İzliyoruz.
Üçüzler - Süpermarket 06:28
Üçüzler - Süpermarket 897 izlenme - 3 yıl önce Üçüzler - Süpermarket
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 00:22
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 913 izlenme - 4 yıl önce Süpermarketin ortasına sıçan sinsi ve muhtemelen hasta teyzeyi izliyoruz.
Rus Kızların Alkolle Savaşı 00:55
Rus Kızların Alkolle Savaşı 332 izlenme - 2 yıl önce ''Bir rafta yüz yeşil şişe, eğer bunlardan birisi yere düşerse, doksan dokuz yeşil şişe rafın üstünde...'' diye devam ederdi çocukluk tekerlememiz. Rusya'da bir süpermarketin kamera görüntülerinde iki kız arkadaş, muhtemelen akşamki eğlence için ne içeceklerine karar vermeye çalışıyorlar, içki raflarının karşısında. Bu arada bir personel de içkilerin fiyatlandırmasını yapıyor. Derken bir anda içkilerin ağırlığına dayanamayan raflar çöküyor ve her şey yerlere dökülüyor.
Japon Süt Reklamı 00:30
Japon Süt Reklamı 416 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bildiğiniz gibi japonların absürd ve saçma reklamları meşhurdur. Bu reklamda buna bir örnektir. Başka hangi millette hangi ülkede anne kız takla ata ata zıplaya zıplaya süpermarkete süt almaya gider zaten.İyi seyirler.
dunkof süpermarkette 00:47
dunkof süpermarkette 869 izlenme - 7 yıl önce bizimkiler dizisinin dunkofu ile alamancı anası...
Süpermarkette İnek Dansı 02:55
Süpermarkette İnek Dansı 226 izlenme - 2 yıl önce Süpermarkette inek dansı Süpermarkette inek kılığına giren bir adam çalan müzik eşliğinde dans edince ortaya ilginç anlar çıktı.
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 00:22
Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın 161 izlenme - 2 yıl önce Süpermarketin Ortasına Sıçan Kadın
Alışveriş Arabası Tarafından Öldürülmek 00:34
Alışveriş Arabası Tarafından Öldürülmek 203 izlenme - 2 yıl önce Çin'de gerçekleşen bu olayda, 60 yaşındaki kadın sahibinden kurtulan market arabasının gazabına uğradı. Kadın ise hayatını kaybetmiş.
Süpermarket Yarışması - Kanal 6 02:12
Süpermarket Yarışması - Kanal 6 166 izlenme - 1 yıl önce 90'lı yıllar... Kanal 6'nın eğlenceli yarışması Süpermarket'in yılbaşı özel programından bir kesit. Yarışmacılar kazandıkları sürelerle marketin içinde dolaşarak alışveriş yaparlar, işaretli ürünleri bulurlarsa ödül kazanırlardı. Daha sonra Kanal 6 tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı. Biz büyüdük ve kirlendi dünya...
Çılgın Hırsız 00:41
Çılgın Hırsız 176 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Hırsız Bir Süpermarketi Soyan Bu Adam Kameralara Böyle Yakalandı..
Süpermarketin Ortasına Tuvaletini Yapan Teyze 00:22
Süpermarketin Ortasına Tuvaletini Yapan Teyze 168 izlenme - 2 yıl önce Süpermarketin ortasına tuvanteini yapan sinsi ve muhtemelen hasta teyzeyi izliyoruz.
İnternetteki Viral Kedi Videoları Taklit Edilerek Yaratılan Kedi Süpermarketi 01:15
İnternetteki Viral Kedi Videoları Taklit Edilerek Yaratılan Kedi Süpermarketi 27 izlenme - 6 ay önce Alman süpermarket zinciri Netto tarafından hazırlanan reklamda, minnoş kediler kendileri için tasarlanan marketten alışveriş yapıyorlar. İnternetin yarısının kedi videosu olduğunu göz önünde bulundurarak çok başarılı bir hedef kitle seçen firma, viral kedi videolarını taklit ederek ortaya minnoş bir reklam çıkarmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süpermarkette Trollük Yapmak 03:14
Süpermarkette Trollük Yapmak 65 izlenme - 1 yıl önce Efendim bir grup yabancı arkadaşımızın süpermarkette yaptıklarını düşme numarasını izleyeceğiz. Yurt dışında yavaş yavaş popüler olmaya başlayan bu durumu siteye yüklüyorum ki batının hep kötü yanlarını alan genç kardeşlerimiz izlesinler özensinler aynısını çeksinler. İyi seyirler efendim.
Pet Süpermarket 07:34
Pet Süpermarket 151 izlenme - 4 yıl önce Pet Süpermarket
Markette Kaplanla Karşılaşmak 00:32
Markette Kaplanla Karşılaşmak 71 izlenme - 2 yıl önce Böyle olaylar genelde Rusya'dan çıkıyor ama bu sefer neresi bilemiyorum, fake ya da değil onu da bilmiyorum da var böyle bir video.
Çaktırmadan Kaldırıma Zıçan Taksi Şöförü 03:01
Çaktırmadan Kaldırıma Zıçan Taksi Şöförü 92 izlenme - 2 yıl önce Evet efenim süpermarket ve asansör vakalarından sonra şimdiki kahramanınımızda Amerika Seattle yöresinden. Akşam yemeğinde mexican hot pepper'lı white beans'i fazla kaçıran yukarı seattle'lı supersonic taxi şoförü, içip içip zıbaran son white american müşterisini' de evine bıraktıktan sonra ilk etapta aracının aktarma organlarından geldiğini zannettiği sesin midesinden geldiğini farkeder. Memleketinde bizim burada ki gibi umumi hela olmayınca gecenin karanlığından da faydalanarak sinsi planını devreye sokar ve kaldırımın ortasına gecenin meyvesini bırakarak yoluna devam eder..
Kadınların Feci Kavgası 01:12
Kadınların Feci Kavgası 59 izlenme - 2 yıl önce Kadınların feci kavgası ABD'de bir süpermarkette çalışan görevli ve müşteri arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Müşteri, siyahi çalışana kafa atıyor, sonrasında ise olanlar oluyor.
Markete Girip Rafları Dağıtmak 00:33
Markete Girip Rafları Dağıtmak 142 izlenme - 3 yıl önce Markete Girip Rafları Dağıtmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sinirlerine Hakim Olamayan Kadın! 01:30
Sinirlerine Hakim Olamayan Kadın! 93 izlenme - 4 yıl önce Sinirlerine hakim olamayan kadın, yaşlı teyzeyi bir yumrukta yere serdi. Ancak çevredekilerden büyük tepki gördü.
Abd Polisinden Süpermarkette Meydan Dayağı 01:37
Abd Polisinden Süpermarkette Meydan Dayağı 54 izlenme - 2 yıl önce Missouri eyaletinde önce Ferguson ardından St. Louis'de 2 sivili öldüren ve bu nedenle halk ayaklanmasının fitilini ateşleyen Amerikan polisinin uyguladığı şiddete bir yenisi eklendi. Bu kez bir süpermarketin içerisinde sivil bir şahsı tutuklamak isteyen 2 polis memuru, elektrik şoku verdikleri adamı yere yatırıp, yumruklarken görüldü. Polislerin attığı dayak çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Maskot İneğin Süpermarket Şovu 02:45
Maskot İneğin Süpermarket Şovu 58 izlenme - 2 yıl önce Maskot İneğin Süpermarket Şovu Maskot ineğin çalan müzik eşliğinde supermarkette yaptığı dans beğeni topladı.
İnekle Markete Dalarak Protesto Etmek 02:03
İnekle Markete Dalarak Protesto Etmek 50 izlenme - 1 yıl önce İngiltere' de çiftçiler süt fiyatlarından memnun olmayınca alıyorlar inekleri ve bir süpermarketin süt reyonuna gderek orada protesto ediyorlar. Bizim çiftçiler yapsa diye düşündüm sonra vazgeçtim. Zaten et fiyatları olmuş anassının dini o inek değil bizde pırlanta...
Süpermarket - Sakar Ayı Bernard Bear 02:50
Süpermarket - Sakar Ayı Bernard Bear 42 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Metropol 01:02
Metropol 65 izlenme - 3 yıl önce Metropol