Hoşgeldiniz!

süperyaa

Lama V4 Helikopter 00:36
Lama V4 Helikopter 4.801 izlenme - 9 yıl önce e-sky lama v4 4 kanallı helikopter lama v4, devrim yaratan bir dizayn fikri ve ultra hassas uzaktan kumanda kontrolü sunan yeni nesil bir helikopterdir. ürün bu gücünü, 2 adet güçlü motoru ve ters yöne dönen mükemmel tasarlanmış pervanelerinden almaktadır. lama v4 size stabil bir uçuş performansı sağlarken, akrobatik hareketleri beklentilerinizin ötesinde bir performansla ve yumuşak geçişlerle yapmanıza imkan veriyor.
Sevgililer Günü 00:34
Sevgililer Günü 2.092 izlenme - 7 yıl önce Sevgilinize sevgiler gününde ne alacağım diye düşünmeyi artık bırakın. http://www.superyaa.com a gelin, birbirinden ilginç hediyelerden birini seçin ve sevgilinizi mutlu edin.
Öksüren Küllük 00:31
Öksüren Küllük 1.822 izlenme - 9 yıl önce bu küllük sayesinde belki sigaryı bırakabilirsiniz.
Rc Kumandalı Helikopter 00:25
Rc Kumandalı Helikopter 1.400 izlenme - 9 yıl önce uzaktan kumandalı helikopter.
robopanda 02:06
robopanda 338 izlenme - 9 yıl önce %u201chaydi, oyun oynayalım!%u201d robopanda oyuncu, konuşkan ve etkileşimli bir arkadaştır. çekici kişiliği ve parlak hareketli gözleri ile robopanda hikâyeler anlatmayı, şaka yapmayı ve oyun oynamayı çok sever. robopanda eğlence dolu bir robottur. robopanda emekleyebilir ve sonra tekrar oturabilir. robopanda uzaktan kumanda olmadan çalışmak üzere dizayn edilmiştir. robopanda dokunma ve ses ile kontrol edilir. robopanda ve içerik tabanlı kartuşları ile tadına doyum olmaz derecede eğlence