Hoşgeldiniz!

Şüpheli Ölüm Videoları İzle

Kenan Evren 12 Eylül Darbesi TV Açıklaması 01:08
Kenan Evren 12 Eylül Darbesi TV Açıklaması 2.064 izlenme - 2 yıl önce Yorumlamayı o günleri yaşamış abi ve ablalarıma bırakıyorum.Ve bu sitede ki her üyenin yorumlamaktan kastımın ideoloji ve ego savaşı olmadıgını anlayacağını ve partizanlık yapmayacagını biliyorum. Sadece Türkiye' nin bir arşiv sitesi olan alkışlarla yaşıyorumda olması gerektigine inandıgım bir video. Eğer amaç hatırlamaksa tarihin karışık dönemleri de unutulmamalı. Ben cahil bir insanım, benim kuşagımın çogu gibi, ve belki de cahilliğim yüzünden şunu demek istiyorum. Abilerimiz ve ablalarımız o günlerde daha çok okuyorlar,daha çok tartışıyorlar kısaca daha çok seviyorlardı.Kimi sağdan bakıp sevdi vatanı, kimi soldan.Ama hepsi istisnasız hepsi sevdi ve çogu öldü vatan için... 14 yaşındaki Velican Oduncu ya da bir gecede yaşı 18 e çıkarılan Erdal Eren gibi Allah hepsine rahmet eylesin.
Erzurum'da Şüpheli Ölüm 01:00
Erzurum'da Şüpheli Ölüm 120 izlenme - 7 ay önce Erzurum'da 46 yaşındaki kişi, iş yerinde ölü bulundu.Alınan bilgiye göre, Aşağı Mumcu Mahallesi'nde bir apartmandaki iş yerinde Bahadir Pasin'in (46) yerde haraketsiz halde olduğunu gören iş yeri çalışanı, durumu polise bildirdi.Olay yerine gelen polis ve 112 Acil Servis ekipleri, yaptıkları incelemede Pasin'in hayatı kaybettiğini belirledi.
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! 12:05
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! 325 izlenme - 3 yıl önce Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! (video Kendi Yapımım Değil Alıntıdır)
Kocaeli Tv - Tavşantepe'de Şüpheli Ölüm 00:19
Kocaeli Tv - Tavşantepe'de Şüpheli Ölüm 224 izlenme - 5 yıl önce Kocaeli Tv - Tavşantepe'de Şüpheli Ölüm
Aselsan Mühedislerinin Şüpheli Ölümü - Asker.TV 50:28
Aselsan Mühedislerinin Şüpheli Ölümü - Asker.TV 78 izlenme - 2 yıl önce Aselsan mühendislerinin esrarengiz bir şekilde ölümü sonrasında deşifre programında aileleriyle yapılan röportaj. Allah Şehitlerimize rahmet eylesin.
bodrum'da şüpheli ölüm 01:33
bodrum'da şüpheli ölüm 154 izlenme - 7 yıl önce bodrum'da şüpheli ölüm
Burdur Ortaokul Öğrencisi Olan Kızın Şüpheli Ölümü 02:12
Burdur Ortaokul Öğrencisi Olan Kızın Şüpheli Ölümü 41 izlenme - 1 yıl önce Ortaokul öğrencisi kızın şüpheli ölümü Burdur'da ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki İlayda Kartal, sömestr tatilini geçirmek için gittiği dedesinin evindeki salıncakta ölü bulundu.
Niğde'de Şüpheli Ölüm 02:19
Niğde'de Şüpheli Ölüm 19 izlenme - 3 yıl önce Niğde'de bir kişi, otomobil hurdalığına ait yazıhanede koltuk altından vurulmuş halde ölü bulundu...