Hoşgeldiniz!

şüpheli ölüm

Kenan Evren 12 Eylül Darbesi TV Açıklaması 01:08
Kenan Evren 12 Eylül Darbesi TV Açıklaması 2.135 izlenme - 3 yıl önce Yorumlamayı o günleri yaşamış abi ve ablalarıma bırakıyorum.Ve bu sitede ki her üyenin yorumlamaktan kastımın ideoloji ve ego savaşı olmadıgını anlayacağını ve partizanlık yapmayacagını biliyorum. Sadece Türkiye' nin bir arşiv sitesi olan alkışlarla yaşıyorumda olması gerektigine inandıgım bir video. Eğer amaç hatırlamaksa tarihin karışık dönemleri de unutulmamalı. Ben cahil bir insanım, benim kuşagımın çogu gibi, ve belki de cahilliğim yüzünden şunu demek istiyorum. Abilerimiz ve ablalarımız o günlerde daha çok okuyorlar,daha çok tartışıyorlar kısaca daha çok seviyorlardı.Kimi sağdan bakıp sevdi vatanı, kimi soldan.Ama hepsi istisnasız hepsi sevdi ve çogu öldü vatan için... 14 yaşındaki Velican Oduncu ya da bir gecede yaşı 18 e çıkarılan Erdal Eren gibi Allah hepsine rahmet eylesin.
Erzurum'da Şüpheli Ölüm 01:00
Erzurum'da Şüpheli Ölüm 136 izlenme - 1 yıl önce Erzurum'da 46 yaşındaki kişi, iş yerinde ölü bulundu.Alınan bilgiye göre, Aşağı Mumcu Mahallesi'nde bir apartmandaki iş yerinde Bahadir Pasin'in (46) yerde haraketsiz halde olduğunu gören iş yeri çalışanı, durumu polise bildirdi.Olay yerine gelen polis ve 112 Acil Servis ekipleri, yaptıkları incelemede Pasin'in hayatı kaybettiğini belirledi.
Tuzla'da 18 Yaşındaki Gencin Şüpheli Ölümü 02:31
Tuzla'da 18 Yaşındaki Gencin Şüpheli Ölümü 33 izlenme - 3 ay önce Tuzla'da 18 yaşındaki gencin şüpheli ölümü Ölüm nedeninin intihar mı, cinayet mi olduğu araştırılıyorİSTANBUL - Tuzla'da devlet hastanesinin hemen karşısındaki yeşillik alanda 18 yaşında bir genç, başından vurulmuş halde bulundu.
Samsun'da Şüpheli Ölüm... 30 Yaşındaki Genç Evde Ölü Bulundu 01:24
Samsun'da Şüpheli Ölüm... 30 Yaşındaki Genç Evde Ölü Bulundu 28 izlenme - 2 ay önce Samsun'da şüpheli ölüm... 30 yaşındaki genç evde ölü bulunduSAMSUN - Samsun'da madde kullandığı iddia edilen bir genç, arkadaşının evinde ölü bulundu.
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! 12:05
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! 327 izlenme - 3 yıl önce Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri! (video Kendi Yapımım Değil Alıntıdır)
Karabük'te Şüpheli Ölüm 01:39
Karabük'te Şüpheli Ölüm 1 izlenme - 2 gün önce Karabük'te şüpheli ölüm Sağlık ve polis ekipleri evdeki köpeklerden dolayı içeri giremeyince imdada belediye ekipleri yetiştiKARABÜK - Karabük'te arkadaşı ile birlikte kalan bir kişi sabah saatlerinde evde ölü bulundu.
Kocaeli Tv - Tavşantepe'de Şüpheli Ölüm 00:19
Kocaeli Tv - Tavşantepe'de Şüpheli Ölüm 231 izlenme - 5 yıl önce Kocaeli Tv - Tavşantepe'de Şüpheli Ölüm
Aselsan Mühedislerinin Şüpheli Ölümü - Asker.TV 50:28
Aselsan Mühedislerinin Şüpheli Ölümü - Asker.TV 86 izlenme - 2 yıl önce Aselsan mühendislerinin esrarengiz bir şekilde ölümü sonrasında deşifre programında aileleriyle yapılan röportaj. Allah Şehitlerimize rahmet eylesin.
bodrum'da şüpheli ölüm 01:33
bodrum'da şüpheli ölüm 154 izlenme - 8 yıl önce bodrum'da şüpheli ölüm
2 Yaşındaki Çocuğun Pompalı Tüfekle Şüpheli Ölümü 02:42
2 Yaşındaki Çocuğun Pompalı Tüfekle Şüpheli Ölümü 13 izlenme - 6 ay önce - 2 yaşındaki çocuğun pompalı tüfekle şüpheli ölümüŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 2 yaşındaki Menduh Badem patlayan av tüfeğinden çıkan saçmalarla hayatını kaybetti.
Burdur Ortaokul Öğrencisi Olan Kızın Şüpheli Ölümü 02:12
Burdur Ortaokul Öğrencisi Olan Kızın Şüpheli Ölümü 47 izlenme - 2 yıl önce Ortaokul öğrencisi kızın şüpheli ölümü Burdur'da ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki İlayda Kartal, sömestr tatilini geçirmek için gittiği dedesinin evindeki salıncakta ölü bulundu.
Ankara'da Şüpheli Ölüm 03:15
Ankara'da Şüpheli Ölüm 6 izlenme - 3 ay önce Ankara'da şüpheli ölümANKARA - Ankara'da darp edilmiş bir halde bulunan kadın cesedi, akıllara cinayet şüphesini getirdi.
Ankara'da Şüpheli Ölüm 00:57
Ankara'da Şüpheli Ölüm 4 izlenme - 3 ay önce Ankara’da darp edilmiş bir halde bulunan kadın cesedi, akıllara cinayet şüphesini getirdi.
Niğde'de Şüpheli Ölüm 02:19
Niğde'de Şüpheli Ölüm 26 izlenme - 3 yıl önce Niğde'de bir kişi, otomobil hurdalığına ait yazıhanede koltuk altından vurulmuş halde ölü bulundu...
İş Adamının Şüpheli Ölümü 00:54
İş Adamının Şüpheli Ölümü 1 izlenme - 6 ay önce Karabük-Yenice yolunda bir iş adamı kafasından vurulmuş halde bulundu.