Hoşgeldiniz!

Suphi Altındöken

Özgecan'ın Katilleri Cezaevinde Vuruldu 00:54
Özgecan'ın Katilleri Cezaevinde Vuruldu 6.722 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'yi sarsan Özgecan Aslan cinayetinin katil zanlıları Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken cezaevinde vuruldu.
Özgecan’ın Katilinin Annesi: Çöpe mi Atayım? 01:34
Özgecan’ın Katilinin Annesi: Çöpe mi Atayım? 6.518 izlenme - 1 yıl önce Adana’da cezaevinde uğradığı silahlı saldırıda ölen, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın katili Ahmet Suphi Altındöken’in annesi, "Oğlum öldü, niye gömdürmüyorsunuz? Çöpe mi atayım?" diyerek gözyaşı döktü.
Suphi Altındöken'in Mezarı Diye Başka Mezar Açan Vatandaşlar 01:51
Suphi Altındöken'in Mezarı Diye Başka Mezar Açan Vatandaşlar 3.174 izlenme - 1 yıl önce Adana'da kaldığı cezaevinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in cenazesinin Erdemli'ye gömüldüğü iddiası vatandaşları çileden çıkartması ve şüphe üzerine açılan mezarın boş çıkması vatandaşları sakinleştirmiş. İzliyoruz efendim.
Katil Zanlısı Suphi Altındöken'in Annesi Konuştu 07:20
Katil Zanlısı Suphi Altındöken'in Annesi Konuştu 2.819 izlenme - 2 yıl önce Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan "Tüm suçlu babası. Babası yüzünden böyle oldu" dedi. Özgecan Aslan'ın katil zanlısı minibüs sürücüsü 26 yaşındaki Suphi Altındöken'in annesi yaşadıklarını anlattı. Aslan'ın ailesinin acısını paylaştığını söyleyen anne Naciye Tan, oğlunun eylemlerinden babasının sorumlu olduğunu söyledi. Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan Show Ana Haber'e oğluyla ilgili gerçekleri açıkladı. Anne Naciye Tan, "Oğlumun böyle bir şey yapacağını asla düşünmedim. Ben onu böyle büyütmedim. Kimse hırsız, katil doğmaz herkes melek doğar. Benim çocuğumun sağlığı bozuk. Babasıyla beraber büyüdü, o yüzden böyle. Benden etkilenmedi babasından etkilendi. Bir insan o ya, benim oğlumun bir insanın canını almaya hakkı yok" dedi.
Özgecan Amcası: Bu Kadar Basit Ölmemeliydi 02:08
Özgecan Amcası: Bu Kadar Basit Ölmemeliydi 429 izlenme - 1 yıl önce Suphi Altındöken'in cezaevinde öldürülmesiyle ilgili konuşan Özgecan'ın amcası Yaşasın Aslan, ölüm haberine üzüldüğünü, katilin bu kadar kolay ölmemesi gerektiğini söyledi. Özgecan Aslan'ın amcası Yaşasın Aslan, Habertürk TV'ye konuştu. Suphi Altındöken'in kaldığı cezaevinde saldırıya uğraması sonucu hayatını kaybetmesine üzüldüğünü söyleyen Aslan, "Şu an çok net söylüyorum üzüldüm, ölmemeliydi. Bu kadar basit ölmemeliydi, yaşamalıydı" diye konuştu.
Özgecan Aslan'ın Katili Öldürüldü 04:01
Özgecan Aslan'ın Katili Öldürüldü 291 izlenme - 1 yıl önce Mersin'in Tarsus İlçesi'nde hunharca öldürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan'ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken cezaevinde öldürüldü. Babası Necmettin Altındöken ise saldırıda yaralandı.
Özgecan'ın Katilinin Cenazesini Kimse Taşımak İstemedi 02:34
Özgecan'ın Katilinin Cenazesini Kimse Taşımak İstemedi 239 izlenme - 1 yıl önce Göğsünden tek kurşun ile vurulduktan sonra ambulans ile kaldırıldığı Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamayan Ahmet Suphi Altındöken’in cenazesi, hastane morguna konuldu. Altındöken’in cenazesi, Yüreğir Belediyesi’ne ait ambulans ile otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. GÖREVLİLERDEN YARDIM İSTEDİLER Altındöken’in yakınları gelmediği ve kimse de yardım etmek istemediği için cenazesi araçta bir süre bekletildi. Daha sonra özel güvenlik görevlisi cenazeyi getiren güvenlik görevlilerinden cenazeyi indirmek için yardım istedi. "CENAZEYİ KİMSE İNDİRMEK İSTEMİYOR" Kimse gelmek istemedi. Bu arada, cenazeyi getiren sürücü, "Cenazeyi kimse indirmek istemiyor" dedi. Güvenlik görevlisi de ’Mecbur inecek’ diyerek orada bulunanlardan yardım istedi. Kısa süreli diyalogun ardından iki kişinin yardımıyla cenaze morga indirildi. Ahmet Suphi Altındöken’in cenazesi otopsinin ardından Tarsus’ta toprağa verilecek.
Suphi Altındöken'in Annesi İlk Kez Konuştu 08:08
Suphi Altındöken'in Annesi İlk Kez Konuştu 419 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'yi ayağa kaldıran Özgecan Aslan'ın cinayetinin zanlısı Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan Show Haber'e konuştu.Özgecan Aslan'ın katil zanlısı minibüs sürücüsü 26 yaşındaki Suphi Altındöken'in annesi yaşadıklarını anlattı. Aslan'ın ailesinin acısını paylaştığını söyleyen anne Naciye Tan, oğlunun eylemlerinden babasının sorumlu olduğunu söyledi. Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan Show Ana Haber'e oğluyla ilgili gerçekleri açıkladı. Anne Naciye Tan, "Oğlumun böyle bir şey yapacağını asla düşünmedim. Ben onu böyle büyütmedim. Kimse hırsız, katil doğmaz herkes melek doğar. Benim çocuğumun sağlığı bozuk. Babasıyla beraber büyüdü, o yüzden böyle. Benden etkilenmedi babasından etkilendi. Bir insan o ya, benim oğlumun bir insanın canını almaya hakkı yok" dedi. Anne Naciye Tan şöyle konuştu: Bir hafta önce oğlumla doğum günümde görüştüm. Benim oğlum normaldi. İşine gücüne ailesine bakıyordu. Ailesine nasıl daha iyi bakarım diye onunla mücadele ediyordu. Hiçbir çocuk katil,hırsız, terörist doğmaz. Herkes melek doğar. Onu bu hale getiren bir sürü etken var.
Özgecan Aslan'ın Katili Öldürüldü 04:25
Özgecan Aslan'ın Katili Öldürüldü 240 izlenme - 1 yıl önce Özgecan Aslan cinayetinden son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ı vahşice öldürdükleri için ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken cezaevinde vuruldu. Ahmet Suphi Altındöken kaldırıldığı hastanede öldü, babası tedavi altında. Adalet Bakanlığı olayla ilgili 2 müfettiş görevlendirdi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, olayla ilgili olarak, "Cezaevinde kim olursa olsun birinin öldürülmüş olması asla kabul edilemez. Silah nasıl içeriye sokuldu, kimin, ne şekilde, nasıl ihmali, kusuruvarsa mutlaka ortaya çıkarılacaktır" dedi. Özgecan Aslan’ın katili şoför 27 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken ile suç ortağı babası 51 yaşındaki Necmettin Altındöken, cezaevinde silahlı saldırı sonucu yaralandı. Yaralanan baba ile oğlu ambulans ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ahmet Suphi Altındöken hastanede öldü. Babası Necmettin Altındöken’in ise hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. SUPHİ ALTINDÖKEN GÖĞSÜNDEN VURULDU Cinayet sanığı Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmittin Altındöken, konuldukları yüksek güvenlikli Adana F Tipi Kapalı Cezaevi’nde bugün saat 15.00 sıralarında saldırıya uğradı. Silah sesleri duyulurken ağır yaralanan baba ile oğlu ayrı ambulanslarla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Kalbine yakın bir noktaya kurşun isabet eden Ahmet Suphi Altındöken hemen ameliyata alındı. Babası Necmettin Altındöken’in de 2 kurşunla vurulduğu öğrenildi. Ameliyata alınan yaralılardan Ahmet Suphi Altındöken'in öldüğü açıklandı. Baba Necmettin Altındöken'in karın boşluğu ve kalçasından ateşli silahla yaralandığını belirtiliyor. 6.35 MİLİMETRELİK SİLAHLA VURULMUŞ Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan saldırı sonrası Adana E Tipi Kapalı Cezaevi’ne giderek inceleme yaptı. Olayda kullanılan tabancanın 6.35 milimetre çapında olduğu belirlenirken, saldırının nasıl gerçekleştiği araştırılıyor. MÜFETTİŞ GÖREVLENDİRİLDİ Alınan bilgiye göre, Adana Kürkçüler Cezaevinde kalan Ahmet Suphi ve babası Necmettin Altındöken'in silahla yaralanmasıyla ilgili olayın aydınlatılması amacıyla adli ve idari soruşturma başlatıldı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın talimatıyla bir adalet müfettişi, Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğünce de 2 kontrolör görevlendirildi. MAHKUMLAR SORGULANDI Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro ekiplerinin, olaya adı karışan mahkum veya mahkumları sorguladığı öğrenildi. AYNI KOĞUŞTA KALIYORLARMIŞ Bugün silahlı saldırıya uğrayan baba ve oğlunun cezaevinde aynı koğuşta kaldıkları kaydedildi.
Özgecan Aslan'ın Ailesinden ilk Tepki 02:27
Özgecan Aslan'ın Ailesinden ilk Tepki 138 izlenme - 1 yıl önce Suphi Altındöken'in ölümünü Özgecan Aslan'ın amcası Yaşasın Aslan, Habertürk TV'ye canlı yayına bağlanarak yorumladı
Cezaevinde İnfaz.. Özgecan Aslan’ın Katili Suphi Altındöken Öldürüldü!... 11.04.2016 01:46
Cezaevinde İnfaz.. Özgecan Aslan’ın Katili Suphi Altındöken Öldürüldü!... 11.04.2016 110 izlenme - 1 yıl önce Mersin’de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın vahşice öldürdükleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken kaldıkları cezaevinde vuruldu. TÜRK ---HABERCi--- 2016 Son Dakika 11.04.2016 Yaralanan baba ile oğlu ambulans ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.Özgecanın Katili Oğlu Suphi Altındöken Öldü.. Cezaevi Özgecan Son Dakika Haber Haberler Olay Anı..
Özgecan'ın Katilinin Kafatasının Yarısı Yokmuş 01:04
Özgecan'ın Katilinin Kafatasının Yarısı Yokmuş 191 izlenme - 2 yıl önce Özgecan'ı vahşice öldüren Suphi Altındöken'in geçirdiği trafik kazası sonucu kafatasının yarısının kırıldığı ve ameliyatla alındığı ortaya çıktı. Özgecan Aslan'ı hunharca öldüren Suphi Altındöken'in yakınları ve arkadaşları, annesi Naciye Tan'ın oğlu için "her çocuk melek doğar" dediği bir gencin Türkiye'yi yasa boğan bir canavara dönüşümünü anlattı. Vahşetten utanç duyan Suphi'nin amcası ve kuzenleri, aileyle uzun bir süredir hiç görüşmediklerini anlattı. "İLK BİZ BULSAK ÖLDÜRÜRDÜK" Suphi'nin kuzeni Serkan Altındöken'in sözleri katil zanlısının korkunç kişiliğini özetler nitelikteydi: "Benim elime geçse parçalarım. Amcam Mehmet, polise 'Yakalarsam ilk ben öldüreceğim o şerefsizleri' dedi. Asla hapisten çıkmalarını istemiyoruz. Görüşülecek insanlar değiller. İçleri, dışları pis ve kalpleri kötü. Elini versen kolunu alamazsın. Çok kişiye zararları oldu. Çok ah aldılar. Çok kişiye borç taktılar. Özgecan'ın ailesinin acısını paylaşıyoruz. Utanç içindeyiz." "BAŞIMIZI ÖNE EĞDİLER" Tarsus'ta kuyumculuk yapan amcasının oğlu Serdar Altındöken, tüm sülalenin soyadını değiştirmek için dava açtığını söyledi: "Ailecek onları reddediyoruz. Başımızı öne eğdiler. Tanıdıklarımızdan selamı sabahı kesenler oldu. Facebook'ta arkadaşlıktan çıkarıyorlar. Dükkânlarımızdaki tabelalardan soyadlarımızı kaldırıyoruz. Dün eşi Neslihan, oğlu bu canavarlarla aynı soyadı taşımasın diye mahkemeye başvurdu."
Özgecan'ın katilinin annesi feryat etti: Çöpe mi atayım? 01:15
Özgecan'ın katilinin annesi feryat etti: Çöpe mi atayım? 56 izlenme - 1 yıl önce Özgecan'ın katilinin annesi feryat etti: Çöpe mi atayım? Adana E Tipi Kapalı Cezaevi'nde uğradığı silahlı saldırıda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede ölen Ahmet Suphi Altındöken'in cenazesi Adana Adli Tıp Kurumundaki otopsi işlemleri tamamlandıktan sonra toprağa verilmek üzere Mersin'in Tarsus ilçesine götürüldü. Defnedilmesine izin verilmeyen cenaze tekrar Adana'ya getirildi. CENAZE DEFNEDİLEMİYOR Adana Devlet Hastanesi morguna konulan Ahmet Suphi Altındöken'in cenazesinin burada da defnedilmesine izin verilmeyince annesi Naciye Tan ile yakınları çaresiz kaldı.
Özgecan Aslan Davası Başladı! 01:01
Özgecan Aslan Davası Başladı! 103 izlenme - 2 yıl önce Mersin'de bindiği minibüste öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan ile ilgili dava başlıyor. 1000'e yakın avukatın müdahil olmak için başvuruda bulunduğu dava nedeniyle, Tarsus Adliyesi'ndeki diğer duruşmalar iptal edildi.
Özgecan'ın Katil Zanlısı: Ne Karar Verirseniz Boynum Kıldan İncedir 00:56
Özgecan'ın Katil Zanlısı: Ne Karar Verirseniz Boynum Kıldan İncedir 63 izlenme - 2 yıl önce Mersin'de Özgecan Aslan'ı vahşice katletmek suçundan tutuklanan Ahmet Suphi Altındöken, mahkemede "Adalet sizsiniz. Siz ne karar verirseniz boynum kıldan incedir." dedi!
Özgecan Aslan'ın Katiline Adana'da Da Mezar Yok 01:50
Özgecan Aslan'ın Katiline Adana'da Da Mezar Yok 17 izlenme - 1 yıl önce Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'in cenazesinin Adana'da da defnedilmesine izin verilmedi.
Özgecan'ın Katilini Öldüren Silahı Bacağındaki Platin Sayesinde Cezaevine Sokmuş 02:25
Özgecan'ın Katilini Öldüren Silahı Bacağındaki Platin Sayesinde Cezaevine Sokmuş 11 izlenme - 1 yıl önce Özgecan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'in cezaevinde öldürülmesi ile ilgili tutuklanan hükümlünün eşinin, bacağındaki platin sayesinde cezaevine tabancayı soktuğu ortaya çıktı.
Özgecan Aslan 'ın Öldürülen Katilinin Babası İyileşti, Oğlunun Cenazesine Katılmak İstiyor 01:12
Özgecan Aslan 'ın Öldürülen Katilinin Babası İyileşti, Oğlunun Cenazesine Katılmak İstiyor 10 izlenme - 1 yıl önce Özgecan'ın Adana'da cezaevinde öldürülen katili Ahmet Suphi Altındöken'in, aynı saldırıda yaralanan babasının durumu iyi. Baba, oğlunun cenazesine katılmak istiyor.