Hoşgeldiniz!

Sürçme Videoları İzle

Spikerin Türkçe İle İmtihanı (Ağır Dram İçerir) 00:07
Spikerin Türkçe İle İmtihanı (Ağır Dram İçerir) 2.490 izlenme - 3 yıl önce İzlesene'nin TOP 10 Sunucusu Levent Alptekin'in One Love Festivali anonsundaki dil sürçmesi izleyenleri güldürdü. Trajikomik bir kahkaha ve ağır dram içerir. Dil sürçmeyen programı izlemek için: http://www.izlesene.com/video/10-sarkida-one-love-festival-13-birlikte-hayata/7556136
Örnek Vermek Amına - Dil Sürçmesi - Trt Spor 00:07
Örnek Vermek Amına - Dil Sürçmesi - Trt Spor 350 izlenme - 2 yıl önce Trt Spor'da Ali Ece'yle birlikte yorum yapan Gökhan Dinç ilginç bir dil sürçmesine imza attı. İkinci bir Gökmen Özdenak vakası gibi duruyor.
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 00:43
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 69 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, dil sürçmesi nedeniyle Kutadgu Bilig'i bir türlü söyleyemedi. Bakan'ın zor anları kameralara böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İsrail mi İsmail mi? 00:06
İsrail mi İsmail mi? 132 izlenme - 3 yıl önce Başka bir sunucu M. Ali Birand'ın dil sürçmelerinin onda birini yapsa çoktan kapı önüne konurdu sanırım. Şimdi de İsrail ile İsmail'i birbirine karıştıran Birand'ı siteden aramızda para toplayıp bir Türkçe kursuna göndermeyi öneriyorum...
Esnef'in Kepenkleri - Mehmed Ali Birand 00:20
Esnef'in Kepenkleri - Mehmed Ali Birand 91 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Mehmed Ali Birand videosu daha.Öncekilerin yanında pek bi önemsiz kalsa da komik ben izlerken güldüm mesela.Hepimiz konuşurken yapıyoruz böyle ufak tefek hatalar ama Birand abimiz yapınca ayrı bi komik oluyo,sevimli oluyo,gülümsetiyo.