Hoşgeldiniz!

Surinam Videoları İzle

Geleceğin 01:29
Geleceğin "Ronaldinho"su olarak görülüyor 314 izlenme - 2 yıl önce Surinam asıllı Hollandalı futbolcu Rashaan Fernandes, geleceğin "Ronaldinho"su olarak görülüyor.
Kurban - Yalaka 05:24
Kurban - Yalaka 173 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılından bir kurban klibi.bu klip tarihimizin gelmiş geçmiş en geyik klibidir bence.espirileri ile kurgusu v.s. ile fark yaratan bir klip olmuştur.kurban da öyle ya da böyle rock müzik tarihimizin baya baya önemli gruplarından biridir. Şarkı Sözleri (lyrics): oturur ağlar aklı karışınca adı da neydi dilimin ucunda bayılıyormuş dedikoduya hürmeti yokmuş ana babaya ayrılmaz hiç peşimden, neler çektim elinden söylediğine inanma, yalan düşmez dilinden ağam vay paşam vay bu derdi ben çekemem vay düşmüyor yakamdan ne çektim bu adamdan herşeyi var ama yine eli cebimde düşmedi yakamdan ulan her an peşimde her sözü yalan her anlattığı palavra herşeyi bilir bilidiği bir bok yok aslında yalaka yalaka sana bir çift sözüm var hiçbirşey kaçmaz benden arkamda gözüm var
Tören Kıtasında Türkçe Selam Unutulursa 01:31
Tören Kıtasında Türkçe Selam Unutulursa 168 izlenme - 2 yıl önce Başbakanlık Merkez Bina'da gerçekleşen resmi karşılama töreninde Surinam Devlet Başkan Yardımcısı Robert Ameerali'yi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan karşıladı. İki ülke marşlarının çalınmasının ardından Surinam Devlet Başkan Yardımcısı Ameerali tören kıtasını selamlamak istedi ama selamlama kolay olmadı.
Geleceğin 01:29
Geleceğin "ronaldinho"su Olarak Görülüyor 21 izlenme - 2 yıl önce Surinam Asıllı Hollandalı Futbolcu Rashaan Fernandes, Geleceğin "ronaldinho"su Olarak Görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."