Hoşgeldiniz!

Suriye meselesi

Tarafsız Bölge   25 Ocak 2016 02:32:34
Tarafsız Bölge 25 Ocak 2016 33 izlenme - 2 yıl önce Bıden'ın ziyareti… Başika uzlaşması… Terörle mücadele… Suriye meselesi ve yeni Anayasa... Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, CHP'den Bülent Tezcan, AK Parti'den Mehmet Metiner ve MHP'den Uygar Aktan yanıtladı.
CHP'li Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mezhepçilik tartışması 03:41
CHP'li Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında mezhepçilik tartışması 13 izlenme - 1 yıl önce Şirin Payzın ile Ne Oluyor?da CHP Ankara milletvekili Murat Emir ile gazeteci Kemal Öztürk arasında "mezhepçilik" tartışması yaşandı. Halep'teki sivillerin tahliye edilmesiyle birlikte "Suriye'de neler oluyor?" sorusuna yanıt aranan programda Türkiye'nin Suriye politikası ele alındı. CHP Ankara milletvekili Murat Emir, Türkiye'nin Suriye politikasını eleştirerek Ortadoğu'yu mezhep üzerinden okumamak gerektiğini vurguladı. Öztürk de "CHP'nin böyle bir saplantısı var. O yüzden Suriye meselesini okuyamıyor" diye konuştu.
Tarafsız Bölge   2 Mart 2016 02:08:42
Tarafsız Bölge 2 Mart 2016 24 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan’ın AYM çıkışı… Başkanlık sistemi… Yeni Anayasa tartışmaları… Terörle mücadele… Suriye meselesi… Deniz Baykal’ın açıklamaları... Ve CHP’deki yeni yapılanma için ne diyor? Ahmet Hakan gazeteci konukları; Deniz Zeyrek, Saynur Tezel Özgentürk ve Kemal Göktaş ile birlikte sordu, Doç. Dr. Selin Sayek Böke, Tarafsız Bölge’de gündemi değerlendirdi
Tarafsız Bölge   21 Aralık 2015 02:20:48
Tarafsız Bölge 21 Aralık 2015 13 izlenme - 2 yıl önce Türkiye-Rusya krizi…Suriye meselesi…IŞİD’le mücadele…Irak’ta olanlar… Musul konusu ve Güneydoğu’daki operasyonlar… Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, 26. Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Tarafsız Bölge’de değerlendirdi.