Hoşgeldiniz!

suriye ordusu

Selfie Çekmek İsterken Patlayan ÖSO Mensupları 00:23
Selfie Çekmek İsterken Patlayan ÖSO Mensupları 7.008 izlenme - 3 ay önce Ortaya çıkan görüntülerde Özgür Suriye Ordusu mensuplarından biri kameranın kayıtta olduğu sırada selfie çekmek için telefonunu çıkarıyor. Ancak telefona bastığı anda büyük bir patlama meydana geliyor. Daily Mail gazetesinin haber yaptığı 30 saniyelik videoda bir grup Özgür Suriye Ordusu mensubu muhalif görülüyor. Kameranın kayıtta olduğu sırada gruptan bir kişiselfie çekmek için telefonunu çıkarıyor. Ancak telefona bastığı anda büyük bir patlama meydana geliyor. Selfie çekilen telefonun bomba düzeneğine bağlı olduğu ve bombanın tuşa basılarak harekete geçirildiği iddia edildi. Patlama sırasında yere düşen kamera kayda devam ediyor. Tavanı çeken kameranın kadrajına arkadaşlarına yardıma koşan birileri giriyor.
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 15.952 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
ÖSO Komutanı: Yanımızda Sadece Türk Askerini İstiyoruz 01:29
ÖSO Komutanı: Yanımızda Sadece Türk Askerini İstiyoruz 1.120 izlenme - 2 ay önce Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) Halep Tümeni Komutanı Taha Atrak, "Şu ana kadar bize gerçekten destek çıkan ülke Türkiye'dir. Biz yanımızda sadece Türk askerini istiyoruz." dedi.
Rus Askeri Suriye'de 00:37
Rus Askeri Suriye'de 5.482 izlenme - 1 yıl önce Rus askerlerin Tartus'ta Suriye ordusuna eğitim verirken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Storyful'un geçtiği videoda Rus askerler Tartus'ta atış talimi yaptırıyor. Sosyal medyadaki bilgileri ve videoların çekildiği konumları doğrulayan Storyful'un abonelerine servis etttiği videoada Rus askerler Tartus'taki deniz üssünde Suriye'de rejim askerlerine atış talimi yaptırırken görülüyor. Hafta içinde ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), Rusya’nın Suriye’de gelişmiş bir hava üssü kuruyor olabileceğini açıklamıştı. Pentagon sözcüsü Jeff Davis düzenlediği basın toplantısında “Bazı insan ve araç gereç hareketliliğini tespit ettik. Bu hareketlilik, Rusya’nın Lazkiye’de rejime ait bir hava üssünü kullanmaya başlayacağına işaret ediyor" demişti.
Rus Ordusunun Hedefi Yine Isklaması 00:22
Rus Ordusunun Hedefi Yine Isklaması 3.491 izlenme - 1 yıl önce IŞİD ve ÖSO'ya havadan saldırı videolarını sürekli takip ediyorum. Şöyle hedefi tam göbekten vurduklarını görmedim. Ya bu işte oyun var ya da pilotlarda iş yok çözemedim.
Suriye, Savaş Ve Aileler /  Habere Dair 13:20
Suriye, Savaş Ve Aileler / Habere Dair 1.263 izlenme - 10 ay önce Türkiye'den Suriye'ye savaşmaya giden gençlerin ailelerinin dramlarını izliyoruz.
Suriye'de ÖSO Rejim Helikopterini Düşürdü 02:37
Suriye'de ÖSO Rejim Helikopterini Düşürdü 397 izlenme - 3 ay önce Özgür Suriye Ordusu'nun, Hama'nın kuzeyinde kalkışa hazırlanan bir rejim helikopterini füzeyle vurarak imha ettiği bildirildi.
IŞİD'in Keskin Nişancıları Görüntülendi 01:20
IŞİD'in Keskin Nişancıları Görüntülendi 1.659 izlenme - 2 yıl önce Kobani’de savaşın 50. Günü geride kalırken, IŞİD güçleri birçok binaya konuşlandırdıkları keskin nişancılarla YPG güçlerini hedef aldı. Suriye’nin Kobani kentinde IŞİD ile YPG güçleri arasında savaşın 50. Gününden çatışmalar sokağa yansıdı. Önceki gün YPG’ye destek için Kobani’ye giden Özgür Suriye Ordusu ve Peşmerge güçlerinin IŞİD’ karşı verdiği savaş tüm şiddetiyle sürüyor. Son günlerde birlikte savaştığı IŞİD ise savaşın sokağa yansımasından sonra, IŞİD kentin bazı binalarına keskin nişancılar konuşlandırdı. Kameralara yansıyan görüntülerde, IŞİD mensubu keskin bir nişancı, hedef aldığı YPG’lilere ateş açtığı görüldü. Keskin nişancının açtığı ateş sonrası YPG’lilerin kaçtığı görüntülere kaydedildi. SAVAŞ UÇAKLARI KEŞİFLERİNİ SÜRDÜRÜYOR Kobani’de IŞİD’e karşı birleşen YPG, ÖSO ve peşmerge güçlerine havadan destek sunmak için ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerine ait savaş uçakları keşif uçuşlarını sürdürüyor. Gün boyu Kobani’de üzerinde yoğun keşif uçuşu yapan savaş uçakları henüz bir saldırıda bulanmadı. Kentteki şiddetli çatışmalar sürüyor.
ÖZGÜR SURİYE ORDUSU ÖSO MÜCAHİD MUVAHHİD KARDEŞLERİMİZDİR DİYEN KAFİR SUUDUN KÖPEĞİ MÜHEYSİNİ 01:55
ÖZGÜR SURİYE ORDUSU ÖSO MÜCAHİD MUVAHHİD KARDEŞLERİMİZDİR DİYEN KAFİR SUUDUN KÖPEĞİ MÜHEYSİNİ 196 izlenme - 2 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Canlı Yayında İnanılmaz Olay 03:45
Canlı Yayında İnanılmaz Olay 2.369 izlenme - 4 yıl önce ÖNCE CANLI YAYINA ÇIKTI SONRA ÇATIŞMAYA GİTTİ..!! CNN Türk Şanlıurfa’nın Akçakale sınırında Suriye ordusuyla çatışan iki muhalifi ekrana çıkarttı. Canlı yayında konuşan muhalifler röportajdan sonra çatışmaya gideceklerini söylediler. CNN Türk muhabiri de "zamanınızı almayalım, teşekkür ederiz" diyerek "konuklarını" yolcu etti. Bölgeye giden CNN Türk muhabirine konuşan iki muhalif sınır kapısının ne kadar önemli olduğunu, ellerinde “normal” silah bulunduğunu ve "Allahın izniyle" Suriye ordusu tanklarının giremeyeceğini anlattılar. Canlı yayında yapılan röportajda muhaliflerden biri, "Şimdi 10 dakika sonra arkadaşı ben göndereceğim, çatışmaya gidecek o yüzden zamanınızı da almayacağız inşallah" dedi.
Cerablus'ta Çocukların Özgürlük Sevinci  00:50
Cerablus'ta Çocukların Özgürlük Sevinci 138 izlenme - 3 ay önce Özgür Suriye Ordusu'nun kontrolü ele geçirdiği Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus'ta daha güvenli bir hayata kavuştuklarını belirten çocuklar, mutluluklarını askerlerle paylaştı.
 Sınırda Füzeli Saldırı: Çok Sayıda Kişi Hayatını Kaybetti 01:22
Sınırda Füzeli Saldırı: Çok Sayıda Kişi Hayatını Kaybetti 860 izlenme - 3 yıl önce Suriye ordusu, Türkiye sınırındaki Sucu Kasabasını vurdu. Suriye ordu birlikleri Türkiye sınırındaki Sucu kasabasına füze atması sonucu çok sayıda kişi hayatını kaybetti, onlarca yaralı Kilis’e getiriliyor.Edinilen bilgiye göre, saat 13.45 sıralarında Suriye Ordu birlikleri tarafından atılan bir füzenin Türkiye-Suriye sınırında bulunan Halep’in Azez ilçesi Sucu kasabasında yerleşim birimine isabet etmesi üzerine çok sayıda kişi hayatını kaybetti. Onlarca kişi özel araçlar ile Kilis’e getirildi. Kamyonet ile otomobillere bindirilen onlarca yaralı Kilis’e getirildi. Yaralılara müdahale edilirken, tüm doktorlar göreve çağrıldı.Hastane içerisinde ve dışında polis geniş güvenlik önlemleri aldı.
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 01:20
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 977 izlenme - 2 yıl önce Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) mensupları, Anadolu Ajansı ekibinin önünde Suriye ordusuna ait bir helikopteri termal füzelerle düşürmüş. AA muhabirinin röportaj için orada bulunduğu esnada tam da ellerindeki füzelerden bahsederlerken olduğu söylenmiş bu videonu haberinde. Durun bak nasıl da oluyor der gibi bu olayın olması da yuhh ulan ısmarlama helikopter mi düşürttünüz dedirtti bana doğrusu.
suriye ordusu 2012 müzik 03:27
suriye ordusu 2012 müzik 1.001 izlenme - 5 yıl önce 2012 suriye cılıp dünyası
Özgür Suriye Ordusunun En Küçük Mücahidi Ahmet 01:57
Özgür Suriye Ordusunun En Küçük Mücahidi Ahmet 443 izlenme - 2 yıl önce Silahını bile tutamayacak kadar ufak olsa da savaşmaya gönül vermiş. Halep'in Selahaddin bölgesini mesken tutmuş.
Suriye el-Meyadi - Doğal Sesiyle Mücahid Şarkısı 05:14
Suriye el-Meyadi - Doğal Sesiyle Mücahid Şarkısı 465 izlenme - 1 yıl önce Mart 2011'de başlayan Suriye devrimiyle özgürlüğünü isteyen halk, Esed rejimi tarafından çocuk, kadın, ihtiyar demeden katledildi. Halkı korumak için Suriye Ordusundan ayrılan onlarca general yüzlerce subay ve yüzbinlerce asker Özgür Suriye Ordusuna katıldı. Katil Esed Rejiminin işlediği katliamlara destek için Hizbullah, İran Devrim Muhafızları Mehdi Ordusu çeşitli Alevi-Şii terör örgütleri ülkeye girdi ve rejime her türlü desteği verdi. Tüm bu katil sürülerine rağmen (Rusya,Çin,İran) Özgür Suriye Ordusu her yerde düşmana darbe vuruyor ve zafere doğru ilerliyor. Tüm Suriye genelinde milli kurtuluş mücaledesi sürüyor, büyük zaferler kazanılıyor
DAEŞ izleri Cerablus'tan Siliniyor 00:27
DAEŞ izleri Cerablus'tan Siliniyor 49 izlenme - 3 ay önce Özgür Suriye Ordusu, Suriye’nin Cerablus bölgesindeki harekatında ilçe merkezini teröristlerden kurtarırken, DAEŞ’i simgeleyen bezleri ilçe meydanından temizledi.
Suriye Ordusu Lübnan'a Girdi 02:22
Suriye Ordusu Lübnan'a Girdi 627 izlenme - 5 yıl önce Suriye Ordusu Lübnan'a Girdi
Suriyede Kanuni Sultan Süleyman Tugayının Kuruluşu 00:30
Suriyede Kanuni Sultan Süleyman Tugayının Kuruluşu 460 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de Esad rejimine karşı savaşan Türkmenler'in kurduğu Tugaylardan biri olan Kanuni Sultan Süleyman Tugayı'nın kuruluş konuşması.Türkmenler Esed rejime karşı savaşırken bir yandan Suriye'nin kuzeyindeki PYD oluşumunu önleyebilmek için Özgür Suriye Ordusuyla birlikte mücadele veriyor.
Suriye Ordusu Balistik Füze Testleri 01:26
Suriye Ordusu Balistik Füze Testleri 276 izlenme - 2 yıl önce Kara ve hava kuvvetleri zayıf olsa da Suriye'nin elinde güçlü ve uzun menzilli balistik füzeler mevcut ve rejim bu füzeleri en güçlü tesislerinde saklıyor, yani hepsi kullanılabilir durumda. İşin düşündürücü kısmıysa, koalisyona, eğer Esed'i de düşürüceksek katılırız diyen Türkiye'nin bu füzeleri durdurucak hava savunma sistemi yok. (Patriot'lar bir yere kadar).
Özgür Suriye'nin Doğuşu 04:55
Özgür Suriye'nin Doğuşu 115 izlenme - 1 yıl önce 29 Temmuz 2011 tarihinde bir suriye ordusu albayı olan Riyad el-Esad önderliğinde yine suriye ordusundan ayrılan bir çok askerle kurulan özgür suriye ordusu'nun kuruluş sürecine dair videosu.
Albay Eyser Hatbe Özgür Orduda 01:43
Albay Eyser Hatbe Özgür Orduda 246 izlenme - 4 yıl önce Mart 2011'de başlayan Suriye devrimiyle özgürlüğünü isteyen halk, Esed rejimi tarafından bebek, çocuk,kadın,ihtiyar demeden katledildi. Yüz binlerce masum korkunç işkencelere, zulme ve boğazlanarak doğranmaya kadar vahşete uğradı. Barışçıl gösterileri ve halkı korumak için Esed Ordusundan ayrılan onlarca Korgeneral, Tuğgeneral, Tümgeneral, Albay, Yarbay, Binbaşı, Yüzbaşı ve binlerce çeşitli rütbelerdeki er/erbaşlar Özgür Suriye Ordusunu ve sair direniş hareketlerini kurdu.Katil Esed rejimini korumak için Hizbullah, İran Devrim Muhafızları, Mehdi Ordusu vd Şii örgütler Suriye içinde katliamlarda yerlerini aldı ve rejime her türlü desteği verdi. Tüm yerel, bölgesel ve küresel güçlerin Esed vahşetine desteğine rağmen (Rusya,Çin,İran) Özgür Suriye Ordusu aşama aşama zafere doğru ilerliyor.
Gopro Takıp Halep'te Işid'le Savaşmak 02:41
Gopro Takıp Halep'te Işid'le Savaşmak 99 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de IŞİD'e karşı Esad'ın yanında savaşan Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) askerlerinin çatışma görüntüleri GoPro eşliğinde kameralara çekilmiş.
Uluslararası Terör Örgütleri İç Savaşlar Kamyonet Sponsoru Toyota 02:08
Uluslararası Terör Örgütleri İç Savaşlar Kamyonet Sponsoru Toyota 205 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen bugüne kadar görülmüş tüm iç savaşlarda Toyota pikapları her zaman öne çıkmakta. Bugüne kadar bolca internet geyiği dönmesine rağmen bu konuda henüz bir liste yapılmış değil. O halde başlayalım. Dikkat! Bu liste içerisindeki “Toyota” markası herhangi bir saldırı, kötüleme amacı ile kullanılmamıştır. Lütfen listenin bolca ironi içerdiğini unutmayınız. http://www.listevari.com/toyota-ve-ic-savas-iliskisini-kavrayabileceginiz-6-fotograf.html Dikkat ettiniz mi bilmiyorum nerede iç savaş varsa , orada kasalı toyota vardır. Toyota pikap üretmeyi bıraksa Ortadoğu'da savaş falan kalmaz gibime geliyor.bir iç savaş aracı olarak arkasına silah takılmış toyota pikap.
suriye ordusu bestesi 03:01
suriye ordusu bestesi 246 izlenme - 5 yıl önce
Özgür Suriye Ordusu: Söz Verdiğimiz Gibi Cerablus'u Kurtardık 00:58
Özgür Suriye Ordusu: Söz Verdiğimiz Gibi Cerablus'u Kurtardık 16 izlenme - 3 ay önce TSK'nın desteklediği Özgür Suriye ordusu üyeleri, Cerablus'ta kontrolü tamamen ele geçirdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Makinalıyı Gamepad ile Kontrol Etmek 02:34
Makinalıyı Gamepad ile Kontrol Etmek 131 izlenme - 2 yıl önce Bir Özgür Suriye Ordusu mücahidinin tasarladığı, gamepad ile ekrandan kontrol edilebilen makinalı tüfeği izliyoruz efendim.
Özgür Suriye Ordusu Liderinden Açıklama Türkiye'nin Suçu Yok! 01:03
Özgür Suriye Ordusu Liderinden Açıklama Türkiye'nin Suçu Yok! 246 izlenme - 5 yıl önce
Suriye ordusu Türkiye sınırı yakınlarındaki 01:06
Suriye ordusu Türkiye sınırı yakınlarındaki 242 izlenme - 5 yıl önce
suriye ordusu asker eytimi eskilerden 06:00
suriye ordusu asker eytimi eskilerden 186 izlenme - 5 yıl önce 2012 syria cılıp dünyası