Hoşgeldiniz!

suriyeli çocuk

Suriyeli Çocuğa Yapılan Eşek Şakası 00:19
Suriyeli Çocuğa Yapılan Eşek Şakası 22.414 izlenme - 2 yıl önce Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
İzmir'de Suriyeli Çocuğu Yere Çarpan Seyyar Satıcı 00:42
İzmir'de Suriyeli Çocuğu Yere Çarpan Seyyar Satıcı 11.507 izlenme - 2 yıl önce Ülkemize fazlaca suriyeli sığınmış olabilir. Savaştan kaçan ve ülkemize sığınan bu insanlar yüzünden rahatımız biraz kaçmışta olabilir. Hatta bu sığınmacılar düşüncesizce üremeye devam ediyodur. Kimbilir videoadaki çocuk hırsızlık yapmıştır belki. Ama bir çocuk havaya kaldırılıp yere çarpılmalı mıdır?
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 00:19
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 16.470 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da bir parkta oyun oynayan Suriyeli çocuğa yapılan bomba şakası yürekleri dağladı. Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
13 Yaşındaki Suriyeli Çoçuk: Işid' e Katılacağım 03:00
13 Yaşındaki Suriyeli Çoçuk: Işid' e Katılacağım 27 izlenme - 1 gün önce Suriyeli bir çocuğun şeriata ilgi duyması ve ışid'e katılmal istemesini anlatan bir video bunun yanı sıra çocuk savaşada merak duyuyor ve bunu da röportaj sırasında kamuflaj giyerek bize gösteriyor.
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 00:35
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 1.672 izlenme - 11 ay önce Şişli'de ünlü bir restoranda, çalışanın kasiyerin müşterileri rahatsız ettiği gerekçesiyle Suriyeli çocuğa sıcak su atmasına ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
Mendil Satarken Yorgun Düşen Suriyeli Çocuk 01:32
Mendil Satarken Yorgun Düşen Suriyeli Çocuk 1.917 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da elinde mendilleriyle metrobüse binen küçük çocuk, yorgunluğa dayanamadı ve bir yolcunun dizine başını koyup uykuya daldı. Metrobüsteki o anı cep telefonuyla çeken Sedat Turan, NTV'ye yaptığı açıklamasında fotoğrafın öyküsünü şöyle anlattı: Elinde mendil vardı. Satmaktan ziyade ayak üstü kestirmek gibi hali vardı. Orada genç bir arkadaş vardı. Başını dizine koydu, arkadaş tepki vermedi. Numara yapmış olacağını düşünmüyorum. Biraz duygulandım. Kötü bir gece geçirdiği belliydi, uyuyacak yer arıyordu. 10 dakikalık uykusunun ardından metrobüsten indi"
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 01:48
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 4.180 izlenme - 3 yıl önce 2 gün önce suriyeli bir çocuğun patetes kızartması yediği için burger king şubesinin müdürü tarafından dövülmesinin üzerime kendisine solcu diyen tipler eylemlere imza atmaya devam ediyolar kendisini "solcu" olarak tanımlayan bir kişi olarak bu sözde protestocuların utanç verici eylemlerini kınıyorum.
Suriyeli Çocuğun Porsuk Çayına Düşme Anı 03:48
Suriyeli Çocuğun Porsuk Çayına Düşme Anı 294 izlenme - 12 ay önce Eskişehir’de Porsuk Çayı kenarında mendil sattığı sırada suya düşen 10 yaşındaki Suriyeli Cuma Babaali çocuğun çırpınışları kameraya yansırken, ölümden çevredeki vatandaşların yardımı sayesinde son anda kurtarıldı. Adalar mevkiinde hava sıcaklıklarının artması sonucunda vatandaşlar Porsuk Çayı kenarına akın etti. Yoğun kalabalığı gören 10 yaşındaki Cuma Babaali mendil satabilmek için çayın kenarına indi. Bu sırada kendine gelen bir köpekten korkan Cuma Babaali suya düştü. Yüzme bilmediği gözlenen çocuk, suyun içinde çırpınmaya başladı. Suya batıp çıkan çocuğun yardımına Porsuk Çayı kenarında oturan gençler koştu. Suriyeli Cuma Babaali gençlerin elini tutarak, ölümden son anda kurtuldu. Yaşanan olay çevrede kısa süreli paniğe neden oldu. Ölmekten son anda kurtulan talihsiz çocuk Cuma Babaali mendil satmak için çayın kenarında dolaştığını söyleyerek, “Abi mendil satıyorum. Kardeşim var benim. Ekmek alacağım. Yok abi, köpek var. Korktum ben. Böyle yaptım. Bu abla böyle çıkardı. Suriye, Halep” ifadelerini kullandı. Çocuğu kurtaran 21 yaşındaki Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencisi Okan Hatipoğlu, “Porsuk kenarında oturuyorduk biz. Çocuk geldi düştü anlayamadık zaten. Ondan sonra kız arkadaşım söyledi bana çocuğun düştüğünü. Ondan sonra koştum, yetiştim, elinden tuttum. Sonra çıkardım çocuğu. Çocuk çok korkmuştu. Çok panik içindeydi. Sakinleştirmeye çalıştık onu biraz. O şekilde. Çok korktum ben. Kendimi atasım filan geldi. Elinden tuttuğum içinde mutlu bir şekilde çektim hemen. Sudan çıkardım çocuğu. Çok korkmuştu. Genelde izliyorlardı anlamadım ben insanları. Bazı insanlar sadece seyretmekle kaldı. Bazı insanlar benim gibi böyle panikledi. Evet biz ikimiz kurtardık. Çok farklı duygular içerisindeyim. Anlayamadım şu an tam neler içerisindeyim ama o şekilde yani” diye belirtti. Çocuğun kurtarılması için mücadele eden Osmangazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Öğrencisi 20 yaşındaki Yaren Topa lise "Çocuk korkunca geri atladı. Düşüşü gördüm zaten. Çığlık attım. Arkadaşımda koştu yani. Köpekten korktu. Zaten ona sormuştu, ısırır mı ısırmaz mı diye. Ay benim aklım çıktı. Bir şey olsa zaten hani ben kendim de korkuyorum burada. Diğerleri de hiç bakmıyor yani. İnsan bir yetişir, şey yapar. Arkadaşım koştu” şeklinde konuştu.
Suriyeli Çocuğa Ayakkabı Alarak Farkındalık Oluşturan Kadın 02:31
Suriyeli Çocuğa Ayakkabı Alarak Farkındalık Oluşturan Kadın 94 izlenme - 4 ay önce Suriyeli çocuklara farkındalık oluşturmak isteyen bir kadın, ayakkabısız bir şekilde çöpleri karıştıran çocuğa hediyeler alarak mutlu ettiği anları sosyal medyada paylaşmış.
Şelaleye Düşen Suriyeli Çocuğun Cesedi Bulundu - Düzce 02:51
Şelaleye Düşen Suriyeli Çocuğun Cesedi Bulundu - Düzce 522 izlenme - 2 yıl önce Şelaleye düşen Suriyeli çocuğun cesedi bulunduDÜZCE'nin Samandere Köyü'ndeki Samandere Şelalesi'nde geçen 3 Nisan'da fotoğraf çektirirken şelaleye düşen Suriyeli 15 yaşındaki Yahya Kamil'in cesedi, 5 gün sonra Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı'na (JÖAK) bağlı su altı arama kurtarma ekibi tarafından bulundu.
13 Yaşındaki Suriyeli Çocuk: IŞİD'e Katılacağım 03:02
13 Yaşındaki Suriyeli Çocuk: IŞİD'e Katılacağım 542 izlenme - 3 yıl önce Birleşmiş Milletler ve insan hakları örgütlerine göre Suriye'de Irak Şam İslam Devleti ve diğer cihatçı gruplar ile birlikte savaşan pek çok çocuk var. BBC, bunlardan biri olmak isteyen Suriyeli "cihatçı" bir çocukla Hatay'da yaşadığı evde görüştü. "Doğru yolu buldum" diyen 13 yaşındaki çocuğun bu kararını destekleyen annesi, 'oğlu cihat için ölürse çok mutlu olacağını' söylüyor. BBC İstanbul muhabiri Mark Lowen ve kameraman Göktay Koraltan'ın haberi.
Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18 00:42
Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18 975 izlenme - 5 yıl önce Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18
Kıyıya Vuran Suriyeli Küçük Çocuk Aylan'nın Anısına - DOĞU TV 04:47
Kıyıya Vuran Suriyeli Küçük Çocuk Aylan'nın Anısına - DOĞU TV 499 izlenme - 2 yıl önce Kıyıya Vuran Suriyeli Küçük Çocuk Aylan'nın Anısına - DOĞU TV Doğu TV, 1993'te kurulan Erzurum yerel televizyon kanalı. Türksat 4A, D-Smart ve İnternet üzerinden de izlenilmektedir.
Kurşunların İçinden Kardeşini Kurtaran Suriyeli Çocuk 01:06
Kurşunların İçinden Kardeşini Kurtaran Suriyeli Çocuk 357 izlenme - 3 yıl önce Şam'da çekilen bu videoda rejim ordusunun yaptığı şiddetli saldırılarda kardeşini kurtarmak için mermilerin ortasına atlayan, benim gözümde gerçek bir kahraman olan, Suriyeli çocuğu izliyorsunuz.
Ekmeğini Paylaşan Suriyeli Çocuk 00:55
Ekmeğini Paylaşan Suriyeli Çocuk 316 izlenme - 4 yıl önce Ekmeğini Paylaşan Suriyeli Çocuk
 Suriyeli Çocuğa Yiyecek Veren Mehmetçik 00:51
Suriyeli Çocuğa Yiyecek Veren Mehmetçik 82 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de, Türk askerleri, kendilerine el sallayan küçük bir çocuğa çikolata ikram etti.
Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni Suyla Resim Çizen Suriyeli Kız 02:09
Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni Suyla Resim Çizen Suriyeli Kız 88 izlenme - 6 ay önce Geçtiğimiz günlerde Suriyeli küçük bir kızın videosu sosyal medyaya hızla yayıldı. O görüntülerde 10 yaşındaki Elisa, İstiklal Caddesi'nde suyla resim yapıyordu. CNN TÜRK Muhabiri Cansu Karadan ve kameraman Onur Özel, Elisa'yla buluştu. Onunla hayallerini konuştu.
Suriyeli Çocuk 01:08
Suriyeli Çocuk 143 izlenme - 4 yıl önce ...
İnsanlığı Utandıran Bir Kare Daha 00:34
İnsanlığı Utandıran Bir Kare Daha 89 izlenme - 2 yıl önce Suriye'nin Halep kentinde her gün onlarca masum insan hava saldırılarında ve çatışmalarda hayatını kaybederken, bölgeden insanlığı utandıran kareler gelmeye devam ediyor.
Suriyeli Çocuk: Bir Şey İsteyeceğim Ama Utanıyorum... 00:48
Suriyeli Çocuk: Bir Şey İsteyeceğim Ama Utanıyorum... 67 izlenme - 2 yıl önce Suriye'nin Şam kentinde Esed rejiminin üç seneyi aşkın zamandır abluka altında tuttuğu Doğu Guta bölgesinde günlerdir aç olan bir çocuğun sözleri Suriye krizinin özeti niteliğinde.
Suriye'deki Türk Askerinin Gönülleri Fethettiği An 00:51
Suriye'deki Türk Askerinin Gönülleri Fethettiği An 75 izlenme - 1 yıl önce Fırat Kalkanı operasyonu kapsamında Suriye'de operasyona katılan Türk askerleri, kendilerine el sallayan küçük bir çocuğa çikolata ikram ederek gönülleri fethetti.
Kahraman Suriyeli Çocuk Videosu Kurgu Çıktı 01:06
Kahraman Suriyeli Çocuk Videosu Kurgu Çıktı 157 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de kurşunlar havada uçuşurken, bir otomobilin arkasındaki kız çocuğunu kurtarmak için çatışmaların ortasına dalan çocuğun videosunun sahte olduğu ortaya çıktı. Video Youtube'da milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. BBC'nin sosyal medyadan haber derleyen özel programı #BBCTrending'in araştırmasına göre, video kaydı Malta'da bir grup Norveçli film yapımcısı tarafından çekildi. Suriye'deki çatışmaları izledikten sonra senaryoyu yazdığını kaydeden 34 yaşındaki yönetmen Lars Klevberg, savaş bölgelerindeki çocukların yaşadıklarına dikkat çekebilmek için videoyu kasten gerçekmiş gibi sunduklarını söyledi. Klevberg, ''Gerçekmiş gibi davranacağımız bir film çekersek, insanlar da umutla yaklaşacaklar ve paylaşacaklardı. Çekimleri Mayıs ayında Malta'da Truva ve Gladyatör gibi filmlerin çekildiği setlerde yaptık. Küçük kız ve erkek çocuklar Malta'dan profesyonel oyuncular, arka plandaki Arapça sesler de Malta'da yaşayan Suriyeli mülteciler'' dedi. 'Niyet dürüstçe' Peki milyonlarca insanı yanıltma potansiyeli olan filmi çekerken nasıl hissettiler? Klevgerg, çok da rahatsız olmadıklarını söylüyor ve şöyle devam ediyor: ''Filmin dikkat çekip çekmeyeceğini, özellikle de çocuklar ve savaş konusunda tartışma yaratıp yaratmayacağını; ayrıca medyanın bu video kaydına nasıl tepki göstereceğini de görmek istedik. Filme, 2013'te Norveç Film Enstitüsü (NFI) ile Norveç Sanat Konseyi'nden maddi kaynak sağlandığı bildiriliyor. Filmin yapımcıları, fon başvurusu sırasında video kaydını internete gerçek ya da kurgu olduğu yönünde herhangi bir açıklama yapmadan internete yükleyeceklerini belirttiklerini de söylüyor. Yapımcılar, bu nedenle, filme kaynak sağlayanların, bu niyetlerin farkında olduklarını ve desteklediklerini de kaydediyor. 'Filme 30 bin euro kaynak' MFI'den Ase Meyer ise, amacın alay etmek ya da dikkat çekmek olmadığını, yapımcıların dürüst bir niyetle hareket ettiklerini belirterek, ''İnsanların bunun gerçek olduğunu düşünmesine şaşırdım. Filmi izlediğimde, küçük çocuğun vurulduğunu ama koşmaya devam ettiğini de gördük. Üzerinde kan da yoktu'' dedi. NFI filme yaklaşık 30 bin euro kaynak sağlamış. Meyer, filmin düşük bütçeli olduğunu, aslında genelde daha büyük bütçeler için başvuru yapıldığını söylüyor. Ancak Meyer, videonun internette yayılmakta olduğunu duyunca filmin yapımcılarıyla temas kurarak, kaydın kurgu olduğunu açıklamaya teşvik etmiş. Meyer, kaydın gerçek olmadığını açıklamanın filmin yapımcılarının sorumluluğu olduğunu söylüyor. Peki film internette nasıl böylesine yayıldı? Klevberg, filmi youtube'a bir kaç hafta önce yüklediklerini ancak kullandıkları algoritmanın kendilerine videonun trend edenler arasında olmayacağını ortaya koyduğunu belirterek, ''Biz de sildik, sonra yeniden yükledik'' diyor. Başlığa 'kahraman' ifadesini eklemişler, ardından Twitter'da da konuşulmasını sağlamaya çalışmışlar. Asıl sıçrama ise, video Orta Doğu'dan görsel malzemeleri yayınlayan Shaam Network'te yayınlanınca yaşanmış ve video uluslararası ilgi görmeye başlamış. Pazartesi günü Youtube'a yüklenen video beş milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve yorumlarda da gerçek olup olmadığı sorgulandı. İzleyicilerin, filmin kurgu olduğunu öğrenince nasıl tepki gösterecekleri henüz bilinmiyor. Ancak filmin yönetmeni Klevberg, memnun; ''Tartışma yarattı film'' diyor.
Suriyeli Çocuktan Unutulmaz Kur'an Kıraati 02:34
Suriyeli Çocuktan Unutulmaz Kur'an Kıraati 57 izlenme - 2 yıl önce Bir televizyon programına konuk olan Suriyeli çocuğun Kur'an kıraati kısa sürede binlerce kişi tarafından dinlendi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Suriyeli Çocuk Porsuk Çayına Düştü 03:48
Suriyeli Çocuk Porsuk Çayına Düştü 36 izlenme - 12 ay önce Eskişehir’de Porsuk Çayı kenarında mendil sattığı sırada suya düşen 10 yaşındaki Suriyeli Cuma Babaali çocuğun çırpınışları kameraya yansırken, ölümden çevredeki vatandaşların yardımı sayesinde son anda kurtarıldı. Adalar mevkiinde hava sıcaklıklarının artması sonucunda vatandaşlar Porsuk Çayı kenarına akın etti. Yoğun kalabalığı gören 10 yaşındaki Cuma Babaali mendil satabilmek için çayın kenarına indi. Bu sırada kendine gelen bir köpekten korkan Cuma Babaali suya düştü. Yüzme bilmediği gözlenen çocuk, suyun içinde çırpınmaya başladı. Suya batıp çıkan çocuğun yardımına Porsuk Çayı kenarında oturan gençler koştu. Suriyeli Cuma Babaali gençlerin elini tutarak, ölümden son anda kurtuldu. Yaşanan olay çevrede kısa süreli paniğe neden oldu. Ölmekten son anda kurtulan talihsiz çocuk Cuma Babaali mendil satmak için çayın kenarında dolaştığını söyleyerek, “Abi mendil satıyorum. Kardeşim var benim. Ekmek alacağım. Yok abi, köpek var. Korktum ben. Böyle yaptım. Bu abla böyle çıkardı. Suriye, Halep” ifadelerini kullandı. Çocuğu kurtaran 21 yaşındaki Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencisi Okan Hatipoğlu, “Porsuk kenarında oturuyorduk biz. Çocuk geldi düştü anlayamadık zaten. Ondan sonra kız arkadaşım söyledi bana çocuğun düştüğünü. Ondan sonra koştum, yetiştim, elinden tuttum. Sonra çıkardım çocuğu. Çocuk çok korkmuştu. Çok panik içindeydi. Sakinleştirmeye çalıştık onu biraz. O şekilde. Çok korktum ben. Kendimi atasım filan geldi. Elinden tuttuğum içinde mutlu bir şekilde çektim hemen. Sudan çıkardım çocuğu. Çok korkmuştu. Genelde izliyorlardı anlamadım ben insanları. Bazı insanlar sadece seyretmekle kaldı. Bazı insanlar benim gibi böyle panikledi. Evet biz ikimiz kurtardık. Çok farklı duygular içerisindeyim. Anlayamadım şu an tam neler içerisindeyim ama o şekilde yani” diye belirtti. Çocuğun kurtarılması için mücadele eden Osmangazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Öğrencisi 20 yaşındaki Yaren Topa lise "Çocuk korkunca geri atladı. Düşüşü gördüm zaten. Çığlık attım. Arkadaşımda koştu yani. Köpekten korktu. Zaten ona sormuştu, ısırır mı ısırmaz mı diye. Ay benim aklım çıktı. Bir şey olsa zaten hani ben kendim de korkuyorum burada. Diğerleri de hiç bakmıyor yani. İnsan bir yetişir, şey yapar. Arkadaşım koştu” şeklinde konuştu.
Üzerine Kaynar Su Dökülen Suriyeli Çocuk Ve Annesi Konuştu 04:02
Üzerine Kaynar Su Dökülen Suriyeli Çocuk Ve Annesi Konuştu 32 izlenme - 11 ay önce Mc Donalds'da üzerine kaynar su dökülen Suriyeli çocuk ve annesi olayı anlatarak, kaynar su döken çalışandan şikayetçi olduklarını bildirdi.
 Metrobüste Uyuklayan Suriyeli Çocuğa Yer Yeren amca 00:59
Metrobüste Uyuklayan Suriyeli Çocuğa Yer Yeren amca 19 izlenme - 10 ay önce Metrobüs zemininde uyuklayan 6 7 yaşlarındaki Suriyeli çocuğa yer veren yaşlı amcanın sonrasında diğer yolcular tarafından ''neden yer veriyorsun'' diyerek tepki aldığı video kaydıdır.
Suriyeli Küçük Çocuğun Hayvan Sevgisi Kamerada 00:34
Suriyeli Küçük Çocuğun Hayvan Sevgisi Kamerada 63 izlenme - 3 yıl önce Bahçelievler Şirinevler’de Suriyeli küçük bir çocuğun hayvan sevgisi kameralara yansıdı. Suriye’deki iç savaştan kaçıp Türkiye’ye sığınan 1 milyonu aşkın insandan biri olan küçük çocuğun hayvan sevgisi kameralara yansıdı. Küçük çocuk sahiplendiği köpeği bir an olsun yanından ayırmıyor. Şirinevler’de, adının Ahmet olduğu öğrenilen Suriye’li küçük bir çocuk, sokakta yavruyken bulduğu bir köpeği sahiplenerek ona gözü gibi bakmaya başladı. Suriyeli çocuk sahiplendiği köpeği bir an olsun yanından ayırmazken, Şirinevler Meydanı’nın ortasında köpeğine sarıldığı anlar da kameralara takıldı. Sokakta bulduğu kimsesiz köpeği sahiplenerek örnek bir davranış sergileyen Suriyeli çocuk, savaş yüzünden terk etmek zorunda kaldığı ülkesini de özlediğini belirtti.
Türkiye'yi Ayağa Kaldıran Görüntüler 02:49
Türkiye'yi Ayağa Kaldıran Görüntüler 72 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'yi ayağa kaldıran görüntüler Burger King'de bir müşteriden artan patates ve kola için dövülen Suriyeli Halil'in maruz kaldığı şiddetin görüntüleri ortaya çıktı. Şirinevler Burger King’de müşteriden artan patatesleri masalardan topladığı iddiasıyla bir Suriyeli çocuk restoran müdürü tarafından tartaklandı haberi Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Bu üzücü olayın görüntüleri ortaya çıktı. Show TV ana haber bülteninde yayınlanan görüntülerde olay tüm detaylarıyla görünüyor. Olayın ardından şube müdürünün görevine son verildiği de belirtildi.
4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor 00:50
4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor 77 izlenme - 4 yıl önce 4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor
Pide Çalan Çocukları Feci Şekilde Dövdüler 05:52
Pide Çalan Çocukları Feci Şekilde Dövdüler 40 izlenme - 2 yıl önce Pide çalan çocukları feci şekilde dövdüler