Hoşgeldiniz!

Suriyeli Çocuklar Videoları İzle

Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar 01:06
Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar 1.735 izlenme - 4 yıl önce Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar
Suriyeli Çocukların Tehlikeli Su Molası 03:05
Suriyeli Çocukların Tehlikeli Su Molası 13 izlenme - 3 hafta önce Suriyeli çocukların tehlikeli su molası Sıcaktan bunalan kağıt toplayıcı çocuklar, çalışmaya ara verip süs havuzlarına girerek serinliyor ANTALYA - Antalya'da sıcaktan bunalan kağıt toplayıcısı Suriyeli çocuklar, çalışmaya ara verip tehlikeli ve hijyenik olmayan süs havuzlarına girerek serinliyor.
Savaşın Çocuklarına Özel 23 Nisan Klibi 05:01
Savaşın Çocuklarına Özel 23 Nisan Klibi 236 izlenme - 1 yıl önce "Bugün ağlamayacağım, mutlu olacağım bugün, bugün ölmeyeceğim, bugün ülkem Türkiye benim" sözleriyle başlayan şarkının klibinde, Suriye'deki savaşın ağlattığı ancak Türkiye'de hayata sımsıkı sarılan çocukların dramı anlatılıyor.
Suriyeli Çocukların En Sevdiği Oyun 00:42
Suriyeli Çocukların En Sevdiği Oyun 213 izlenme - 2 yıl önce 1.dünya savaşı 2.dünya savaşı ve diğer savaşlar.Her biri kendi zamanındaki gençleri harcarken gelecek nesilleride etkiliyor.Bulunduğumuz dönemde de maalesef devam eden savaşlar bu güçsüz ülkelerin sağlıklı nesiller yetiştirmesine engel oluyor bi nevi kısır döngü içine giren bu milletlerin kendilerini bir an evvel toparlamaları dileğiyle ve bizi de bu hale gelmekten elinden geldiğince uzak tutmuş tüm ilerici devlet adamlarına teşekkür ediyorum.
Suriyeli Çocuklar, Tiyatroyu Gözyaşlarıyla Yarıda Bıraktı 04:13
Suriyeli Çocuklar, Tiyatroyu Gözyaşlarıyla Yarıda Bıraktı 81 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Genel görüntü Suriyeli kız çocuğunun Kuran-ı Kerim okuması Suriyeli çocukların ilahi ve şiir okuması Tiyatro gösterisi Çocukların ağlaması Ailelerden ağlama görüntüsü Dernek Başkanı Amer Alnmr'ın konuşması Adıyamanlılar Vakfı Şube Başkanı Yakup Akıncıoğlu'nun konuşması Yardım yapılması Suriyeli çocuklar, tiyatroyu gözyaşlarıyla yarıda bıraktı Adıyaman'da "Suriye'de Savaş" adlı oyunu sahneleyen misafir öğrenciler, gözyaşlarına hakim olamadı Adıyaman'da, ülkelerindeki iç savaşı anlatan tiyatro oyununu sahneleyen Suriyeli çocuklar, gözyaşlarına hakim olamayarak gösteriyi yarıda bıraktı.
 Noel Baba Suriyeli çocuklara uğradı 00:54
Noel Baba Suriyeli çocuklara uğradı 70 izlenme - 2 yıl önce Kan ve gözyaşıyla anılan Suriye'de hristiyanlar Noel gecesini Şam'da kutladı.
Suriyeli Çocukların İnfaz Oyunu 00:13
Suriyeli Çocukların İnfaz Oyunu 75 izlenme - 3 yıl önce Suriye De Çevresinden Yada İzlediği Videolardan Etkilenen Çocuklar İnfaz Oyunu Oynuyorlar
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 03:07
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 58 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa'da, Suriyeli çocuklar, dağıtılan Türk bayraklarından alabilmek için birbirleriyle yarıştı. (DHA)
Suriyeli Çocukların Oyunu! 01:06
Suriyeli Çocukların Oyunu! 54 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli Çocukların Oynadığı Oyun Oradaki Yaşanan Dramı Gözler Önüne Seriyor.
Suriyeli Çocuklar Oyunlarını Anlattı 04:40
Suriyeli Çocuklar Oyunlarını Anlattı 13 izlenme - 8 ay önce İstanbul Bağcılar'da bulunan ve Suriyeli çocuklara eğitim veren Al Ataa İlkokulu öğrencilerine Suriye'de iken oynadıkları oyunlar soruldu. İşte cevapları
Suriyeli Çocuklar Basketbolla Tanıştı 03:49
Suriyeli Çocuklar Basketbolla Tanıştı 18 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Suriye'li çocukların basketbol oynaması - Bosna Hersekli sporcu Kaljo ile röportaj- Masum Eli Derneği kurucusu Esra Arman ile röportaj Suriyeli çocuklar basketbolla tanıştı- Suriyeli çocukları basketbolla tanıştıran Dostluk ve Barış Turnuvası'na Bosna Hersekli kadın basketbolcu Indira Kaljo da katıldı- Kaljo: "Yaptığımız organizasyonun amacı Suriyeli çocukların yüzüne ufak da olsa bir gülümseme getirmek" Suriyeli çocukların sosyal hayata kazandırılması için düzenlenen Dostluk ve Barış Turnuvası'na Bosna Hersekli ünlü kadın basketbolcu Indira Kaljo da katıldı.
 Adıyaman - Suriyeli Çocuklar Savaşı Tiyatroyla Anlattı 03:16
Adıyaman - Suriyeli Çocuklar Savaşı Tiyatroyla Anlattı 11 izlenme - 1 yıl önce Salondan görüntüler Suriyeli çocuğun Kuran-ı Kerim okuması Tiyatro sahnesinden görüntüler Çocukların gözyaşı dökmesi Suriyeli ailelerin duygulanması Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş'ın konuşması Suriye Yenilik Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Amer Alnmr'ın konuşması - Adıyaman'da "Ölmeyen Umut" adlı oyunu sahneleyen Suriyeli çocuklar, gözyaşlarına hakim olamadı Adıyaman'da ülkelerindeki iç savaşı anlatan tiyatroyu sahneleyen Suriyeli çocuklar, duygulu anlar yaşadı.
Suriyeli Çocuklar Futbol Ligi'nin Şampiyonu Belli Oldu 04:56
Suriyeli Çocuklar Futbol Ligi'nin Şampiyonu Belli Oldu 1 izlenme - 2 ay önce - Suriyeli çocuklar Futbol Ligi'nin şampiyonu belli oldu Suriyeli Çocuklar Futbol Ligi'nin final maçı Başkan Aydıner'in katılımıyla gerçekleştiİSTANBUL - Bayrampaşa'da bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Suriyeli Çocuklar Futbol Ligi'nde kıyasıya mücadeleye sahne olan final maçının sonunda...
Suriyeli Çocuklar Judo Öğreniyor 03:13
Suriyeli Çocuklar Judo Öğreniyor 5 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli sığınmacılar için çeşitli sosyal ve spor faaliyetlerini kamplara taşıyan Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca pilot bölge seçilen Kilis'teki Öncüpınar Konteyner Kentinde barınan çocuk ve gençler judo öğreniyor.
İstanbul'da  Suriyeli Çocuklar İçin Kurulan Derneğin Parasını Çalanlar Yakalandı 02:16
İstanbul'da Suriyeli Çocuklar İçin Kurulan Derneğin Parasını Çalanlar Yakalandı 2 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da Suriye'den gelen çocukların eğitimine destek vermek için kurulan bir derneğe gönüllü olarak giren, daha sonra karar defterine sahte bir karar yazıp kendilerini para çekmeye yetkili kıldıkları iddia edilen iki şüpheli polis tarafından yakalandı.