Hoşgeldiniz!

Suriyeli Kız Videoları İzle

Suriyeli Kızdan Paylaşım Rekoru Kıran Kıvrak Dans 01:46
Suriyeli Kızdan Paylaşım Rekoru Kıran Kıvrak Dans 43.987 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli genç kızın sosyal medyada paylaştığı dans videosu paylaşım rekoru kırıyor.
Suriyeli Kız'dan Canlı Performans 03:34
Suriyeli Kız'dan Canlı Performans 53.087 izlenme - 4 yıl önce Alirıza Alagöz Tarafından Çekilmiştir
Kanlar içindeki Suriyeli Kız: Babam Nerde 02:26
Kanlar içindeki Suriyeli Kız: Babam Nerde 6.288 izlenme - 9 ay önce Hafta içi her sabah 06.45’te Nihan Günay’ın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Kahvaltı Haberleri’nde, Dünya Kız Çocukları Günü unutulmadı. Suriyeli bir kız çocuğunun hastanede gözyaşları içinde kendi yaralarını unutup babasını sorması, herkes gibi Nihan Günay'ı da duygulandırdı.
Suriyeli Kız Oryantal Dans 01:11
Suriyeli Kız Oryantal Dans 41.899 izlenme - 7 yıl önce
Suriyeli Gençlerin Kıza Yaptıkları Eşek Şakası 00:09
Suriyeli Gençlerin Kıza Yaptıkları Eşek Şakası 6.861 izlenme - 2 yıl önce İnsan nasıl şu hareketle gülebilir, eğlenebilir anlamak mümkün değil. Aslında pek şaşırmamak gereklidir, sonuç itibari ile Arap mizah anlayışıdır.
Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo 02:24
Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo 13.593 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo
Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo 02:24
Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo 5.732 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo
Dünyayı Ağlatan Suriyeli Küçük Kız 02:15
Dünyayı Ağlatan Suriyeli Küçük Kız 1.130 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de yaşanan dram bu kez de kendisini ses yarışmasında gösterdi. Çocuk ses yarışmasına katılan Suriyeli küçük kız tüm salonu gözyaşlarına boğdu.Suriye'deki savaşa gönderme yaparak herkesi barışa çağıran dokuz yaşındaki Bou Hemdan, şarkısında 'Bize huzur ver, bize çocukluğumuzu ver' dedi. Dokuz yaşındaki küçük kızın barış çağrısı stüdyoda alkışlarla karşılanırken izleyenler ise küçük kızla birlikte gözyaşlarına hakim olamadı.
Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo  Manyak Parça... 02:24
Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo Manyak Parça... 2.796 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli Kız - Dade Dade Canamı Nazdar Lo Manyak Parça...
İstanbul'a Turist Gözüyle Bakmak (Arap Turist) 01:18:58
İstanbul'a Turist Gözüyle Bakmak (Arap Turist) 1.091 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye kadar İstanbul tanıtımı için çekilen reklamlar, belgeseller vb ne varsa hepsinde bir yalan payı var. Bu arkadaş Suriye'den turist olarak 5 günlüğüne Türkiye'ye gelmiş, buradaki günlerini de mümkün olduğunca video ile kaydetmiş. Türklerin misafirperverliğini, esnafın davranışlarını, hamburgeri görünce ufo görmüş gibi bakmalarını göreceğiz videoda. Uzun falan diyeceksiniz de özellikle arapça bilenler izlesin. Bence eğlenceli. Imdb puanım 6.4.
Açlıktan Ölen Suriyeli Kızın Yürekleri Yıkan Mektubu 01:30
Açlıktan Ölen Suriyeli Kızın Yürekleri Yıkan Mektubu 561 izlenme - 2 yıl önce Dünya en büyük mülteci krizlerinden birini yaşarken, Suriye’den ayrılmayan binlerce sivil, Esed ve Rus bombardımanının yanı sıra açlıkla pençeleşerek hayatta kalma mücadelesi veriyor Yüzlerce çocuğun açlıktan ve bombalardan hayatını kaybettiği bu insanlık dramında, Suriyeli yavrular, yaşadıkları büyük acıları yazıya ve resimlere dökerek, feryatlarını dünyaya duyurmaya çalışıyor. Suriyeli çocuğun resminin ardından yine Suriyeli küçük bir kızın yazdığı vasiyet mektubu, vicdanların nasırlaştığını bir kez daha gözler önüne serdi. Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Suriyeli kız, çizdiği resimle tabutun içinde kendini tasvir ederken, ailesine yazdığı vasiyette, "Bu benim vasiyetimdir. Canım annecim! Senden benim güzel gülüşlerimi hatırlamanı ve yatağımı olduğu gibi bırakmanı istiyorum. Ve sen ablacığım! Arkadaşlarıma de ki: ’O açlıktan öldü...’ Ve sen abiciğim! Üzülme; ama, ikimiz birlikte, ’Biz açız!..’ dediğimizi hatırla. Ey Ölüm meleği! Acele et ve ruhumu al ki artık cennete yemek yiyeyim. Ben çok açım. Ve ey ailem! Benim için korkmayın. Ben sizin yerinize de cennete yiyebildiğim kadar çok yiyeceğim" diyerek, okuyanların yüreklerini parçaladı.
 Suriyeli kız çocuğunun öldüğü kaza kamerada 02:13
Suriyeli kız çocuğunun öldüğü kaza kamerada 244 izlenme - 1 yıl önce Adana'da yolun karşısına geçmeye çalışan 6 yaşındaki Suriyeli kız çocuğu bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
BOMBA SURİYELİ KIZ ÇOCUĞUNU BU HALE GETİRDİ VE BU GÖRÜNTÜ DÜNYA GÜNDEMİNE GELDİ İÇLER ACISI SOYKIRIM 00:14
BOMBA SURİYELİ KIZ ÇOCUĞUNU BU HALE GETİRDİ VE BU GÖRÜNTÜ DÜNYA GÜNDEMİNE GELDİ İÇLER ACISI SOYKIRIM 134 izlenme - 10 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suriyeli Bir Kızın Yaşadıklarını Anlatması 02:35
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suriyeli Bir Kızın Yaşadıklarını Anlatması 277 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in kendisiyle paylaştığı bir olayı paylaştı.
7 Yaşındaki Suriyeli Kızın Barış Çağrısı 00:56
7 Yaşındaki Suriyeli Kızın Barış Çağrısı 38 izlenme - 7 ay önce 7 yaşındaki Suriyeli bir kız çocuğu Halep'te yıkıntılar içindeki yaşamını sosyal medyada paylaşıyor. Onun yaşamı J. K. Rowling'in de dikkatini çekti.
Adana'da Otomobilin Çarptığı Suriyeli Kız Çocuğu Öldü 01:10
Adana'da Otomobilin Çarptığı Suriyeli Kız Çocuğu Öldü 102 izlenme - 1 yıl önce Adana'da 6 yaşındaki Suriyeli Rahmen Hüseyin'e yaya yolundan koşarak karşıya geçtiği sırada hızla gelen bir otomobil çarptı.
Adana 'da Otomobilin Çarptığı Suriyeli Kız Çocuğu Öldü 02:34
Adana 'da Otomobilin Çarptığı Suriyeli Kız Çocuğu Öldü 58 izlenme - 1 yıl önce Adana'da 6 yaşındaki Suriyeli Rahmen Hüseyin'e yaya yolundan koşarak karşıya geçtiği sırada hızla gelen bir otomobil çarptı.
Gaziantep Üzerine Televizyon Devrilen Suriyeli 8 Yaşındaki Kız Öldü 01:23
Gaziantep Üzerine Televizyon Devrilen Suriyeli 8 Yaşındaki Kız Öldü 6 izlenme - 4 ay önce Gaziantep'te Suriyeli ailenin kızı, çizgi film izlerken ekranı karardığı için tuşlarına bastığı televizyonun sallanıp üzerine devrilmesi sonucu yaşamını yitirdi.